Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:290, Did:0, useCase: 1


Pārbaudi savu un partnera saderību pēc numeroloģijas 19.07.2024 15:07

Uzrakstiet dzimšanas datus (savus un sava partnera) vienā rindā bez nullēm. Visus ciparus saskaitiet. No iegūtās summas atskaitiet 22, līdz iegūsiet skaitli, kas mazāks par 22. Tas arī būs jūsu saderības indekss. Piemērs. Viktorija piedzima 12.09.1970, bet Leonīds - 2.12.1968. Izrakstām šos skaitļus bez nullēm un vienā rindā, tad saskaitām. 1+2+9+1+9+7+2+1+2+1+9+6+8=58. Atņemam 22, iegūstam 36, vēlreiz atņemam 22 un iegūstam 14. Tātad indekss = 14.

Ja esi dzimis oktobrī. Tavs raksturojums atkarībā no dzimšanas datuma 14.10.2023 15:05

Bieži vien jauniem paziņām uzdodam jautājamu- Kas tu esi pēc horoskopa? Un saņemot atbildi, jau izdarām secinājumus par savu sarunu biedru. Tomēr steigties ar secinājumiem nevajadzētu. Jo katra cilvēka psiholoģiskais raksturojums atkarīgs no dienas, kurā tas dzimis. Tā nu sanāk, ka viena un tā paša horoskopa pārstāvji nav nemaz tik līdzīgi savā starpā. Šoreiz sīkāk apskatīsim oktobra mēneša jubilārus- Svarus un Skorpionus.

Numeroloģija veiksmei: atrodi savu personālo dienas un mēneša skaitli 10.08.2023 16:58

Noskaidro savu personālo dienas un mēneša skaitli. Šie skaitļi tev vienmēr palīdzēs izvairīties no nepatikšanām, pieņemt pareizos lēmumus un saprast, kam pievērst uzmanību. Esi veiksminieks!

Vīriešu seksuālais raksturojums katrai horoskopa zīmei 12.04.2023 09:44

Kā zināms, labi saprasties ar savu otro pusīti ir svarīgi ne tikai praktiskajos jautājumos, daudz svarīgāka ir savstarpēja saskaņa gultā. tieši no tās atkarīgs jūsu kopdzīves ilgums un harmonija attiecībās. Tāpēc, pirms mest kauliņus kopā, pārbaudiet, vai jums ir pieņemamas parnera seksuālais raksturojums, kas katram zodiaka zīmes pārstāvim tomēr ir samērā atšķirīgs.

Kā noskaidrot, kas jūs esat bijis savās iepriekšējās dzīvēs 19.12.2022 12:09

Reinkarnācijas gadījumu uz šodienu zināms pietiekami daudz. Taču ne katrs spēj "atcerēties" savu iepriekšējo dzīvi. Neskatoties uz to, ja ticam Pitagora horoskopam, visi mūsdienās dzīvojošie cilvēki uz Zemes pārdzīvo savu desmito vai vienpadsmito karmisko iemiesošanos. Kā tad uzzināt, kas jūs esat bijis savā iepriekšējā dzīvē?

Ko vīrietis vēlas ieraudzīt sievietē? 31.10.2022 20:13

Cilvēka raksturs ir daudz sarežģītāks, tāpēc smalkākās nianses (ģimene, kopdzīve) jau prasīs citas kvalitātes, ko uzrādīs pārējie horoskopa kartē esošie faktori. Jāņem vērā arī tas, ka precīzs dzimšanas laiks var koriģēt to, kurai kategorijai cilvēks pieder, it īpaši tiem, kas dzimuši enerģiju maiņas robežās.

Eņģeļu numeroloģija 06.05.2020 16:16

Eņģeļi dara visu, kas ir viņu spēkos, lai vērstu jūsu uzmanību uz sevi un palīdzētu sazināties ar viņiem. Tā eņģeļi mēģina palīdzēt mums izdziedināt savas dvēseles. Tā un ne citādi. Kaut gan mēs bieži ignorējam šīs zīmes, norakstot tās uz vienkāršām sakritībām vai mūsu pašu muļķīgām iedomām. Eņģeļi saka: «Mēs nevaram uzrakstīt mūsu vēstījumus jums debesīs. Jums vajag vērst uzmanību un ticēt, kad jūs novērojat kādas nebūt ainas, kuras parādās jūsu dzīvē, sevišķi atbildot uz kādiem jūsu jautājumiem vai lūgumiem, kurus jūs noformulējat. Kad jūs dzirdat atkārtojamies dziesmu vai redzat atkārtojamies vienus un tos pašus ciparus, kā jūs domājat,- kas aiz tā stāv? Nu jūsu Eņģeļi, protams!»

Numeroloģija un cilvēka vārds 01.11.2019 18:04

Numeroloģija kā mācība ir ārkārtīgi sena. Ar tās palīdzību iespējams noteikt cilvēkam atbilstošās profesijas, izskaitļot viņa laimīgos gadus, var apskatīt partnerattiecības, noteikt vai labāk ceļot pa gaisu vai sauszemi, vai cilvēkam piemērota valsts, kurā viņš dzīvo un daudz ko citu. Tomēr šoreiz lielāko vērību piegriezīsim cilvēka vārda skaitlim.

Trīspadsmitais, melnā piektdiena. Ko šī diena mums sola? 13.09.2019 08:21

Daudzās valstīs cilvēki baidās no piektdienas 13.datuma, uzskatot to par melno piektdienu. Kopš vecmāmiņu un vecvecmāmiņu laikiem tautā iesakņojušies dažādi ticējumi un zīmju tulkojumi. Šajā datumā daudzi izvairās darīt svarīgas lietas, daži vispār nerādās uz ielas, bet citiem tieši otrādi – šāda datuma un dienas sakritība nes veiksmi. Pie kuras kategorijas piederi Tu?

Pats sev numerologs. Aprēķini savu dzīves ceļa skaitli 05.09.2019 18:24

Dzimšanas dati – tie ir skaitļi, kas nemainās visu dzīvi. Pilni dzimšanas dati parāda cilvēka Dzīves virziena skaitli. Daudzos numeroloģijas avotos to nosauc dažādi, taču visbiežāk par Dzīves Ceļu vai Dzīves Mācību.Tā kā cilvēka dzīves karti var salīdzināt ar ģeogrāfisko karti, tad dzimšanas gadu skaitļu summu nosauksim parDzīves Ceļu.

Numeroloģija tavā virtuvē un ēdienkartē 12.07.2019 15:56

Vai kādreiz esat padomājuši, ka ir produkti, kuri ir īpaši ieteicami jums un jūsu tuviniekiem? Izrādās, tas ir atkarīgs no jūsu dzimšanas skaitļa.

Numeroloģija: numura zīme un tavas automašīnas raksturs 06.05.2019 11:33

Arī automašīnai ir savs raksturs, jeb citiem vārdiem sakot, enerģija, kuru tai piešķir cipari uz numura zīmes. Ja vēlaties uzzināt savas mašīnas raksturu, būs mazliet jāparēķina. Dariet to tā: sasummējiet visus uz mašīnas numura zīmes attēlotos ciparus. Ja rezultātā iznāk viencipara skaitlis, zem tā tad arī būs jāmeklē informācija par sava auto raksturu; savukārt, ja esat ieguvuši divciparu skaitli,- saskaitiet vēlreiz kopā šos divus ciparus, lai galarezultātā iznāktu viencipara skaitlis.

Atrodi savu un partnera zodiaka zīmes skaitli un uzzini, kā spējat saprasties un sadarboties 09.02.2019 20:58

Lai uzzinātu, vai esat piemēroti viens otram un spējat sadarboties, tev vispirms jāatrod sava partnera zodiaka zīmei atbilstošais skaitlis un tad no tā jāatņem sava zodiaka skaitlis. Ja gadījumā partnera zodiaka zīmes skaitlis ir mazāks nekā tavējais, tad viņa skaitlim vispirms jāpieskaita 12 un tikai tad jāveic atņemšana.

Numeroloģija: izskaitļo savu likteņa skaitli un dzīves ciklu 08.10.2018 19:28

Numeroloģija– nav zīlēšana un nav pareģošana. Tās uzdevums – rakstura analīze un cilvēka potenciālo iespēju atklāšana.
Numeroloģijas pirmsākumi ir bāzēti uz ezotēriskajām zināšanām, ka cilvēks šajā pasaulē ierodas noteiktā laikā, ka vārds un dzimšanas datums dod precīzu priekšstatu par to, kas ir šis cilvēks, kādas būs viņa potenciālās iespējas un problēmas, kādus ceļus viņam būs jānoiet un kādas takas viņš šķērsos.
Tā kā līdz materiālās pasaules veidojumam Visums tika noteikts skaitļos, t.i., tā simbolos, un pati pasaule formējās pēc tās vibrācijām, katra cilvēka programma tiek noteikta ar tajā ieliktajām vibrācijām, kas ir izteiktas skaitļu kodos viņa dvēseles, likteņa un pilna cilvēka vārda un viņa stipro pušu atklāšanā.

Numeroloģiskais raksturojums tiem, kas dzimuši 24.,15., 6. datumos 24.06.2018 00:03

Cilvēks ir magnētiska un seksuāli pievilcīga personība. Ar savām manierēm un izturēšanos pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus. Romantiķis un ideālists, ļoti jūtīgs pret apkārtējo atmosfēru, mīl mūziku, dabu un visa skaistā iespaidā burtiski atplaukst.

Numeroloģiskais raksturojums tiem, kas dzimuši 23., 5., 14. datumos 23.06.2018 07:03

Cilvēkam piemīt skaidrs prāts, labas komerciālās dotības un vēlme iedzīvoties bagātībā. Bagātības iegūšana palīdz izjust paša nozīmīgumu. Cilvēka prātam nemitīgi vajadzīga stimulācija, viņš zināšanas burtiski aprij, cenšoties uzlabot un padarīt daudzpusīgāku savu izglītību.

Numeroloģiskais raksturojums 22., 31., 4., 13. datumos dzimušajiem 22.06.2018 08:52

Cilvēks instinktīvi protestē pret likumiem un paražām, un, ja izdodas palikt pie savām domām, ir spējīgs apvērst gadiem iestāvējušos kārtību pat valdībā un visā sabiedrībā. Cilvēku pievelk sociālie jautājumi un visa veida reformas.

Numeroloģiskais raksturojums 21.,30., 12., 3. datumos dzimušajiem 21.06.2018 07:32

Šajā dienā dzimušais nekad nesamierināsies ar padotā stāvokli, un būs apmierināts ar dzīvi tikai tad, ja iegūs varu pār citiem. Ambiciozs un nedaudz agresīvs, savas idejas realizē ar spēku un enerģiju, kā arī necieš citu šaubas savu plānu realizēšanas gaitā.

Numeroloģiskais raksturojums tiem, kas dzimuši 20., 11., 29., 2. datumos 20.06.2018 00:05

Cilvēkam piemīt samērā maigas, liegas, romantiskas, sievišķīgas rakstura īpašības. Gudrs, radošs, apveltīts ar mākslinieciskām spējām, dzīvu un bagātu iztēli. Izceļas ar savu prātu, un visā meklē vairāk garīgu, nekā fizisku apmierinājumu. Sapņotājs, kas dzīvo paša radītos garīgajos mākoņos un galīgi neprot plānot savu materiālo zemes dzīvi. Cilvēks pēc dabas ir maigs un iecietīgs, bet viņam ne vienmēr pietiek spēka un neatlaidības, lai virzītos dzīvē uz priekšu.

Numeroloģiskais raksturojums tiem, kas dzimuši 19.,28.,1., 10. datumos 19.06.2018 12:37

Cilvēks ir izcila personība, ar ciešu apņēmību un vēlmi radīt. Personai piemīt augsts radīšanas potenciāls un izdomas bagātība. Viss jaunais cilvēku pievelk kā magnēts un stimulē dzīvības enerģiju. Dvēseles dziļumos intelektuālis, kurš, nepaguris, tiecas pēc aizvien jaunām zināšanām. Piemīt stingrība uzskatos un lielas spējas pārliecināt. Tāpēc ne visai mīl ierobežojumus un nelūgtus padomus. Cilvēks dod priekšroku darbam vienatnē, neatkarīgi no citiem. Vientulība cilvēku nenomāc, drīzāk sagādā prieku.

Numeroloģiskais raksturojums tiem, kas dzimuši 18., 27., 9. datumos 18.06.2018 07:48

Cilvēkam piemīt stiprs gars, kas neliecas, sastopoties ar spēcīgu pretestību un šķēršļiem. Tāda noturība ļauj viņam iesākto novest līdz galam. Cilvēkam ir augstas prasības ne tikai pret sevi, bet arī pret apkārtējiem. Nemīl pakļauties un jūtas laimīgs, ja ir kāds, ko komandēt. Tomēr viņu ciena par spējām un spēcīgo raksturu.

Numeroloģiskais raksturojums tiem, kas dzimuši 26.,17. un 8. datumos 17.06.2018 10:22

Cilvēkam ir nenoteikts raksturs, jo personība ir it kā sašķelta, turklāt abas puses atrodas viena otrai pretstatā. Tas, kura no pusēm dotajā brīdī ņems virsroku, atkarīgs no apstākļiem. Apkārtējie šādu cilvēku reti spēj pilnībā izprast, jo viņa darbība un rīcība, kas bija saprotama vakar, rīt var kļūt diametrāli pretēja. Šodien cilvēks brīnišķīgi strādā, bet rīt jau krīt slinkumā, vienu brīdi cilvēks ir mīlošs un rūpīgs, bet pēc mirkļa - nīdējs un cietsirdis. Cilvēks neprot precīzi izteikt savas jūtas, kaut patiesībā ir ļoti sirsnīgs.

Numeroloģiskais raksturojums tiem, kas dzimuši 25., 16. un 7. datumos 16.06.2018 09:38

Cilvēkam piemīt filozofisks prāts, attīstīts intelekts, spēcīgs raksturs, viņš ir neatkarīgs, individuālists, kas dzīvo tā, kā to aicina sirds. Cilvēks akli nepakļausies kāda cita padomiem, jo pilnībā uzticas savām iekšējām izjūtām un dzīvē galvenokārt paļaujas uz savām iedzimtajām dotībām. Tiecas pēc pašanalīzes un vientulības, kas palīdz optimāli atrisināt radušās problēmas. Pēc dabas ir materiālists, tāpēc rodas iespaids, ka cilvēks ir bagāts un dzīvo cepuri kuldams, lai gan patiesībā viņa materiālais stāvoklis reizēm var būt pavisam pieticīgs. Īpaši nepūloties taisīt naudu, tomēr spēj iegūt bagātību, pateicoties savam prātam un izgudrotāja spējām. Labāk un bagātāk cilvēks dzīvo sava mūža otrajā pusē. Pateicoties individualitātei un oriģinalitātei, cilvēks var kļūt populārs rakstnieks, dzejnieks, mākslinieks.

Naudas noslēpumi un bagātības cipars (14) 14.04.2018 20:05

Jums katram noteikti ir kāds paziņa vai draugs, satiekoties ar kuru jūs skaudīgi nopūšaties. It kā zvaigznes no debesīm viņam neviens nav nonesis, bet nauda vienmēr turas. Te jaunu auto nopircis, te ceļojumā aizbraucis...Bet jūs esat ieguvis labu izglītību un, neskatoties uz to, nauda beidzas jau pēc pāris gājieniem uz veikalu. Kā to saprast un kur slēpjas lielais naudas noslēpums?

Numeroloģija: ko tev sola tavs dzīves ceļa skaitlis 20.02.2018 15:50

Dzimšanas dati – tie ir skaitļi, kas nemainās visu dzīvi. Pilni dzimšanas dati parāda cilvēka Dzīves virziena skaitli. Daudzos numeroloģijas avotos to nosauc dažādi, taču visbiežāk par Dzīves Ceļu vai Dzīves Mācību.Tā kā cilvēka dzīves karti var salīdzināt ar ģeogrāfisko karti, tad dzimšanas gadu skaitļu summu nosauksim par Dzīves Ceļu.

Skaitļi un sportiskā veiksme no numeroloģijas viedokļa 08.02.2018 19:34

Jau rīt sākas Ziemas Olimpiskās spēles Phjončhanā. Sportistiem būs nepieciešama arī veiksme. Vai veiksme ielikta arī sportista ciparos? Numeroloģijā svarīgākie skaitļi ir ieslēpti cilvēka dzimšanas datos. Kā gan citādi, ja ikdienā tie ir visvairāk skandētie, ierakstīti svarīgākajos dokumentos un atzīmē visa sākumu – cilvēka dzimšanu.

Numeroloģija un tavs pases kods. Par ko tas liecina 18.01.2018 10:52

Ar numeroloģijas palīdzību varam saņemt atbildes uz daudziem mūs interesējošiem jautājumiem: kā atklāt potenciālu, kad labāk slēgt līgumus, ar kuru cilvēku veidot attiecības. Bet nevajadzētu aizmirst, ka papildus informācijai, ko saņemam no mūsu vārda un dzimšanas datiem, eksistē arī slēptā informācija, kas atrodas mums ik uz soļa. Tādu informāciju mēs saņemam arī no savas pases numura.
Pases koda skaitliskās vibrācijas runā par mūsu savstarpējām attiecībām ar sabiedriskajiem institūtiem un varas struktūrām, ar visiem tiem, kuriem mēs bez papīriem neesam cilvēki. Šīs vibrācijas nozīmīgi ietekmē mūsu dzīvi, jo pase ir vajadzīga samērā bieži. Izskaitļot pases kodu nav sarežģīti, jo tai ir gan sērija, gan numurs – viss izsakāms skaitļos.

Kādu uzvārdu izvēlēties? Ko tas nozīmē? Kā tas ietekmē attiecības? 19.09.2017 12:46

Mainot uzvārdu var nomainīties pat 4 no 5 cilvēka numeroloģiskā koda skaitļiem, kas nosaka cilvēka raksturu, tikumus, motivācijas un iespējas. Tātad tas ir svarīgs lēmums!

Numeroloģija – sena un aizraujoša 06.07.2015 19:02

Uzziniet, ko par jūsu dzīvi saka skaitļi! Rozmarijas Templtones grāmata “Numeroloģija” ir gan izklaidējoša, gan pārdomas rosinoša. Ar to var pavadīt ilgu laiku – skaitot, rēķinot, salīdzinot.

Cipara 6 noslēpums numeroloģijā 14.06.2015 16:03

Daudzi no mums pret ciparu 6 izturas ļoti piesardzīgi: kā nekā tas veido liktenīgo "Sātana skaitli" 666, līdz ar to it kā sola visdažādākās nepatikšanas. Bet vai tiešām cilvēkiem, kas kaut kā saistīti ar ciparu 6,- piemēram, viņi dzimuši 6. datumā vai dzīvo dzīvoklī, kura numurs ir 6- fatāli neveicas dzīvē? Un vai no cipara 6 patiešām jābaidās? Mēģināsim tikt ar to skaidrībā, izskatot dažādas teorijas.

Astroloģiskā prognoze 2015. gadam katrai zodiaka zīmei 19.02.2015 12:20

Pēc Ķīniešu kalendāra šodien 19.februārī sākas Zilās Kazas gads. Un, protams, mēs katrs gribam zināt, ko tas mums sola. Kādus veiksmes kalngalus sasniegsim un ar kādām grūtībām nāksies saskarties? Lūk, ko katram no mums nākošajā gadā sola astrologi.

Horoskopi 2015. Numeroloģiskā prognoze nākošajam gadam 30.12.2014 13:40

Saskaņā ar horoskopu prognozi 2015.gadā solās pierimt konflikti, nesaskaņas, domstarpības. Dzīvot kļūs mierīgāk, bet nākotne kļūs pārskatāmāka. Kazas gads solās būt labvēlīgs tiem, kuru dzīvesveids ir nesteidzīgs, līdzsvarots, rimts. Kāda gan ir 2015.gada prognoze raugoties no numeroloģijas viedokļa? Lai uzzinātu savu 2015.gada skaitli nepieciešams saskaitīt dzimšanas gadu, mēnesi un datumu un iegūto summu reducēt līdz viencipara skaitlim. Piemēram, jūsu dzimšanas gads ir 1985.gada 8.marts. Tad rīkojamies šādi: 8 (dzimšanas datums)+3 (marts, gada trešai mēnesis) + 1 + 9 + 8 +5 (dzimšanas gads) = 34 = 3+4=7. Tālāk saskaitām 2015(2+0+1+5=8) un pieskaitām to pie pirmā reducētā skaitļa 8+7=15, 1+5=6 – lūk, tagad esam ieguvuši personisko 2015.gada numeroloģisko gada skaitli. Tagad vari uzzināt 2015.gada prognozi atbilstoši numeroloģijai.

Rūnas - dievu numeroloģija 10.11.2013 12:53

Rūnas ir šifrs. Universāli simboli, kas ataino kosmosā notiekošos procesus. Tā ir rūnu galvenā atšķirība no citām simboliskajām sistēmām. Burti ir simboli, ko cilvēki izmanto saziņai un savu domuformu ilustrācijai. Bet rūnas ir dievu alfabēts. Maģiskie burti un katrs no tiem ietver daudz vairāk nekā viens vārds. To izkārtojums un savstarpējās saiknes ataino kosmosā notiekošo procesu kārtību. Tāpēc tām ir daudz kopīga ar Colkina (autentiski Tzol-kin, bet šeit un turpmāk tiek lietots latviskots vārds) simboliem. Arī rūnas ataino laika straumē notiekošos procesus. Tikai šeit ir cits laika struktūras griezums. Colkinā mēs redzam evolūcijas viļņus un iekļaujoties tajos cilvēka apziņa atbrīvojas no sociālās nosacītības.

Mācītāji numerologa skatījumā 03.01.2013 19:34

Latvijas Numerologu biedrībā tapis numeroloģisks pētījums „Latvijas luterāņu mācītāji numerologa skatījumā”. Pētījums atklājis daudzas likumsakarību un palīdzējis noskaidrot luterāņu numeroloģisko portretu – „mācītāja kodu”.

Numerologs: vārda maiņa kā pēdējā iespēja (3) 05.10.2012 15:30

Pēdējā laikā publiskā telpā izskanējušas vairākas ziņas par sabiedrībā zināmu personu vēlmi mainīt vecāku dotos vārdus. Saistībā ar to pieminēta arī senā zinātne numeroloģija. Latvijas Numerologu biedrības vadītājs Kristaps Baņķis pauž viedokli par vārda maiņu.