Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Numeroloģija: numura zīme un tavas automašīnas raksturs

Arī automašīnai ir savs raksturs, jeb citiem vārdiem sakot, enerģija, kuru tai piešķir cipari uz numura zīmes. Ja vēlaties uzzināt savas mašīnas raksturu, būs mazliet jāparēķina. Dariet to tā: sasummējiet visus uz mašīnas numura zīmes attēlotos ciparus. Ja rezultātā iznāk viencipara skaitlis, zem tā tad arī būs jāmeklē informācija par sava auto raksturu; savukārt, ja esat ieguvuši divciparu skaitli,- saskaitiet vēlreiz kopā šos divus ciparus, lai galarezultātā iznāktu viencipara skaitlis.

Piemērs:
Ja jūsu automašīnas numurs ir 9539, jums vispirms jāsaskaita 9+5+3+9=26

Par cik iegūtā summa ir divciparu skaitlis, vēlreiz sasummējiet 2+6=8

Rezultāts būs jāmeklē zem skaitļa 8

Visi iespējamie automašīnu cipari:

1. Automašīna ir līdere, tā labi ieskrienas un ātri apdzen, ir izturīga un reti lūzt. Ar šādu mašīnu ir labi braukt uz darba tikšanos. Tai jābūt tīrai un spodrai. Ja tā būs veca un nekopta, tad neizturēs vadošo lomu un darīs visu, lai iekļūtu avārijās un izietu no ierindas.

2. Automašīna pati spēj izvairīties no nepatikšanām. Sēžot tajā, var aizmirst problēmas un arī garos darba pārbraucienos justies kā mājās. Ideāla tiem, kas strādā ar cilvēkiem, un arī lielu ģimeņu galvām, jo viņi šādā automašīnā jūtas labi.

3. Automašīna neļaus atpūsties, tā būs nemitīgā kustībā. Ar to jābūt uzmanīgiem, jo auto var sabuntoties, pārdurot riepu vai nelaikā pieprasot degvielu. Tā nes veiksmi, kad jānodarbojas ar reklāmu, jāizvadā preces, jāaizņemas nauda vai jādabū kredīts. Šajā mašīnā labi izdosies pārrunas ar biznesa partneri.

4. Automašīna ir darba rūķis, tā ir pieticīga un neprasa biežu labošanu. Tā nesūdzas, ja ir netīra, saskrambāta vai ar akmentiņu savainotu priekšējo stiklu, jo nespēj izvairīties no sīkām nepatikšanām. Nepievelk naudu, bet sargā īpašnieku no pārsteidzības, neļaujot pārsniegt ātrumu. Toties tā ļauj izdomāt jaunus projektus.

5. Automašīna klaiņotāja, kas nemīl rutīnas maršrutus. Tā ir izvairīga un mīl avantūrismu, tāpēc laba ceļošanai. Ja ar to ilgstoši nebrauks, gaidāmas nepatikšanas- nosēdīsies riteņi, nelaikā iedarbosies signalizācija, to aizdzīs, bet, ja izdosies auto saņemt atpakaļ, tā būs apdauzīta.

6. Ļoti kaprīza aotomašīna. Tajā bieži kaut kas jālabo, un pirms garākiem braucieniem tā prasa īpašas rūpes par sevi. Laba mīlestībai un izbraucieniem ar ģimeni. Ar to vajadzētu braukt jauniem cilvēkiem uz pirmo satikšanos, tad vakara nobeigums izvērstos ļoti romantisks.

7. Automašīna kā ģimenes loceklis un meditācijas vieta. To žēl pārdot, jo izveidojas enerģētiskā piesaiste. Vientuļiem cilvēkiem tā ir kā draugs, tajā var pasēdēt un paraudāt, bet naudu tā nenesīs, jo aktīvākos cilvēkus tā aizvedīs nezināmā virzienā.

8. Automašīna kā pārvietošanās līdzeklis- izturīga ekspluatācija, neprasa rūpes par sevi. Diemžēl tā nav uzticīga, jo gatava pāriet cita cilvēka īpašumā. Šo auto nav grūti pārdot, tā iet no rokas rokā. Ar šo mašīnu var paspēt izdarīt ļoti daudz darbu un, piepildot maku ar naudu, tā rada vēlēšanos nopirkt jaunu mašīnu.

9. Spēcīgu cilvēku automašīna. Der priekšniekiem, augstām amatpersonām un valdību vadītājiem. Šādu mašīnu ieteicams izmantot, lai brauktu uz tikšanos ar augstāka ranga cilvēkiem, jo tā par jums atstāj labu iespaidu. Vienkāršiem ļaudīm tā bieži prasīs jaunas rezerves daļas, jo iekļūs negadījumos un pievilks ceļu policistus.

Autore: Akvelīna Līvmane