Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 3


Burvju vārdi, kas atbruņo katras zodiaka zīmes pārstāvi

Redakcija
Redakcija

Lai komunikācija izdotos harmoniska un patiesa, jāatrod īstie vārdi. Tie var būt gan komplimenti, gan uzslavas un pat glaimi. Īstie vārdi trāpa pašā sirdī... Katras zodiaka zīmes pārstāvjiem tie ir savi. Uzzini, kādi tie ir!

Auns

“Apbrīnojami! Nekad neesmu redzējis, ka kādam izdevies paveikt ko līdzīgu!"

Burtiski izstarojot enerģiju un idejas, mērķtiecīgais Auns tiecas kļūt par jebkuras sabiedrības līderi. Viņš ir dzimis, lai būtu pirmatklājējs visur un visā. Galvenais, lai visi viņa centieni tiktu pamanīti un pozitīvi novērtēti. Tāpēc vienkārši liec viņam noprast, ka viņš ir pats labākais, vienīgais un neatkārtojamais.

Vērsis

"Cik skaisti, jauki un/vai mīļi tas ir!"

Vērsis ir dzimis skaistuma pazinējs, tas viņā raisa neatkārtojamus pārdzīvojumus. Viņš novērtē un pamana apkārtējā pasaulē pat to skaistumu, kuram visi pārējie mēdz paiet garām. Vērsis ievēros jebkuru sīkumu, sajutīs dabas impulsu un dalīsies iespaidos. Ja viņš vēlas pastāstīt par saviem novērojumiem, neignorē, bet pacenties uz to reaģēt pareizi.

Dvīņi

" Cik daudz oriģinālu ideju! Pastāstīsi? Ko tu darīsi/uzsāksi nākamreiz?"

Visvairāk Dvīņus iedvesmo jauni projekti un idejas. Jaunrade ir viņu mūžīgais dzinējs. Šīs zīmes pārstāvju vēlme radīt, ieviest un nākt klajā ar jaunām idejām ir milzīga. Dvīņi dievina tos, kuri atbalsta viņu radošos impulsos, iedvesmo paveikt ko neparastu.

Vēzis

“Paliksim šovakar mājās, un es pagatavošu tavu iecienīto ēdienu.”

Visi zina, ka Vēzim mājas un ģimene ir vissvarīgākā lieta pasaulē. Vēzis arī pats ir izcils pavārs, taču ne mazāk prieka viņš gūst, kad kāds par viņu rūpējas. Ja vēlies viņu pārsteigt un iepriecināt, pagatavo Vēzim ko garšīgu un neparastu. Jo vairāk rūpēsies par viņu, jo lielāku uzmanību viņš tev veltīs pretī.

Lauva

"Es nevaru vien beigt tevi apbrīnot/sajūsmināties par tevi!"

Lauva nespēj dzīvot bez panākumiem, uzslavām, komplimentiem un sev veltītas uzmanības. Kamēr patiesi viņu apbrīnosi, viņš nēsās tevi, kā mēdz teikt, uz rokām.

Jaunava

“Man pietrūkst pacietības un mana nervu sistēma to vienkārši neizturēs. Lūdzu, palīdzi man! ”

Praktiskāku, saprātīgāku un pacietīgāku cilvēku par Jaunavu nav iespējams atrast. Turklāt Jaunava ir miera iemiesojums, viņa labprāt sīki izanalizē katru situāciju. Nav problēmas, kuru viņa nevarētu atrisināt. Ja vēlies iepriecināt Jaunavu, vienkārši lūdz viņai palīdzību un ļauj sniegt vērtīgus padomus.

Svari

"Es gribētu zināt, ko tu par to domā."

Svari ir viens no labākajiem partneriem pasaulē. Vienkārši piedāvā viņiem sadarbību vai kopīgu mērķi, iesaisti viņu lielā un svarīgā pasākumā/procesā/projektā, un redzēsi, kā aiz entuziasma un azarta aizrautīgi iemirdzēsies viņa acis.

Skorpions

"Tu esi vienīgais, kuram varu to atklāt."

Skorpionam patīk, ja pret viņu izturas atklāti, godīgi un ar cieņu. Izstāsti viņam kādu noslēpumu, un nekavējoties iekarosi viņa sirdi. Lai Skorpions tev uzticētos, nevis pārbaudītu un būtu greizsirdīgs, dalies savos visslēptākajos sapņos.

Strēlnieks

“Būtu lieliski, ja varētu vienkārši ātri sataisīties un kaut kur aizbraukt.”

Pat ja tuvākajā laikā ceļojums nav ieplānots un varbūt pat nav iespējams, šāds piedāvājums sasildīs Strēlnieka sirdi. Viņš dievina piedzīvojumus un ceļojumus, tāpēc šī ideja pamudinās viņu paskatīties uz tevi ar citām acīm. Ja viņš redzēs, ka arī tev patīk tāda laika pavadīšana, sagādās daudz citu patīkamu un negaidītu pārsteigumu.

Mežāzis

"Neviens nespēj tā strādāt un paveikt tik daudz, kā tu!"

Mežāzis vienlaikus ir ambiciozs, godkārīgs, strādīgs, pacietīgs un atbildīgs cilvēks. Mežāzim burvju vārdi ir saldi glaimi un viņa darba atzīšana un novērtēšana. Nedaudz paglaimojot, iedvesmosi viņu turpināt veikt to grūto darbu, kas viņu tuvina panākumiem un laimei.

Ūdensvīrs

"Labāk darīsim to citādi – nu tā, kā tu ieteici."

Brīvību mīlošajam un neatkarīgajam Ūdensvīram patīk atrasties sabiedrībā un uzmanības centrā, izcelties no pūļa. Atbalsti viņu un norādi, ka nevienam pirms viņa nav izdevies to izdarīt, un tu uz mūžu iekarosi viņa sirdi.

Zivis

"Līdzās tev es jūtos daudz mierīgāk un labāk!"

Zivis vislabāk spēj sajust citu sāpes un pārdzīvot tām līdzi. Ļauj Zivīm justies emocionāli saistītām ar tevi un tad Zivis tevis dēļ spēs kalnus gāzt. Tāpat viņas prot līdzjūtīgi skatīties acīs, palīdzēt ar padomu un apskaut.