Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Pats sev numerologs. Aprēķini savu dzīves ceļa skaitli

Redakcija
Redakcija

Dzimšanas dati – tie ir skaitļi, kas nemainās visu dzīvi. Pilni dzimšanas dati parāda cilvēka Dzīves virziena skaitli. Daudzos numeroloģijas avotos to nosauc dažādi, taču visbiežāk par Dzīves Ceļu vai Dzīves Mācību.Tā kā cilvēka dzīves karti var salīdzināt ar ģeogrāfisko karti, tad dzimšanas gadu skaitļu summu nosauksim parDzīves Ceļu.

Tā kā cilvēka dzīves karti var salīdzināt ar ģeogrāfisko karti, tad dzimšanas gadu skaitļu summu nosauksim parDzīves Ceļu.

Secīgi – saskaitīsim pēc kārtas visus dzimšanas dienas ciparus. Piemēram, dzimšanas datums 1973. gada 16. augusts. To pieraksta skaitliski - 16.08.1973. Saskaitot, iegūst summu: 1+6+0+8+1+9+7+3=35. Pēc tam jāsaskaita iegūtās summas cipari, iegūstot viencipara skaitli: 3+5= 8. Iegūtais rezultāts arī skaitās tā cilvēka Dzīves Ceļa Skaitlis, kurš dzimis 16.08.1973.

Aprēķinos īpaša nozīme ir skaitļiem, kas sastāv no vienādiem cipariem, tādēļ jāpievērš uzmanība tādām skaitļu kombinācijām, kā 11, 22, 33, 44, 55 utt. Šos skaitļus sauc par Meistara Skaitļiem un biežāk sastopamie - 11, 22, 33 – netiks aplūkoti tuvāk.

Pastāv uzskats, ka šo Meistara Skaitļu īpašnieki ir apveltīti ar lielāku potenciālu un brīvību, tādēļ tas viņiem ir kā pienākums rādīt piemēru citiem. Viņiem piemīt liela gudrība un garīgās zināšanas, bet, lai šīs īpašības pielietotu, cilvēkam jāattīstās līdz noteiktam līmenim. Pretējā gadījumā Meistara Skaitļi var palikt neievēroti, kaut arī cilvēka liktenī tie ieviesīs savu daļu spriedzes un neapmierinātības.

Aprēķinu piemērs: 19.08.1978= 38=3+8=11. Meistara Skaitļi tiek pierakstīti šādi: 11/2 un nes sevī gan skaitļa 11 paaugstināto vibrāciju, gan skaitļa 2 parasto vibrāciju.

Dzīves Ceļa Skaitļu interpretācija

Dzīves Ceļa Skaitlis – 1.

Atslēgas vārdi: tiekšanās būt līderim, individuālisms, izlēmība, radoša domāšana, iniciatīva.

Patstāvīgs, neatkarīgs, aktīvs, drosmīgs, oriģināls un ambiciozs cilvēks. Pateicoties šīm īpašībām, arī grūti ietekmējams. Praktiski katrā jautājumā viņam ir savas domas, nepieņemot nekādus padomus un rekomendācijas.Vieninieks ir godkārīgs, nemīl ierobežojumus, vienmēr cenšas izrauties uz augšu, neatkarīgi no profesijas un darbošanās veida. Prot sevi pareizi nostādīt un likt apkārtējiem izturēties pret sevi ar cieņu. Piemīt spīdošas prāta spējas, teicama atmiņa un prasme lieliski koncentrēt uzmanību. Retos gadījumos šķiež spēkus vairākiem mērķiem - parasti mērķis ir viens un tiek pieliktas visas pūles, lai to sasniegtu. Nopelnīt naudu viņiem nav problēma, taču parasti tā viegli atnāk un tikpat viegli arī aiziet. Mīl dzīvot plaši, tīk greznība, risks un dažādas avantūras. Taču naudavieniniekam nav pašmērķis, jo viņš spēj justies laimīgs arī bez tās – pietiek ar apziņu, ka viņš ir līderis un darbošanās guvusi plašu atzinību.

Galvenais uzdevums: pārvarēt savu izteikto negatīvismu, iemācīties ap sevi pulcināt mierīgākas dabas cilvēkus, kas nebaidīsies nostāties pret vieniniekiem, kad tas būs vajadzīgs.

Dzīves Ceļa Skaitlis – 2.

Atslēgas vārdi: partnerība, adaptācija, taktiskums, sapratne, sievišķība, līdzsvars, kompromiss, pacietība.

Komandas spēlētājs. Draudzīgs, viesmīlīgs un laipns, cenšas izvairīties no strīdiem un konfliktiem. Divniekampiemīt izteikti smalks jūtīgums un unikālas spējas būt par vidutāju un cilvēku samierinātāju. Patīk apvienot cilvēkus kopīgiem mērķiem, ļoti uzmanīgi ņem vērā apkārtējo domas. Lai sasniegtu iecerēto, pielieto pārliecināšanu, diplomātiju, viltīgus gājienus. Piemīt teicami attīstīta intuīcija un uzmanība. Šīs īpašības divniekam ir īpaši svarīgas, jo ļauj analizēt situāciju no visiem aspektiem. Saista viss skaistais, un šī estētiskas mīlestība nozīmē ne tikai personīgu pieķeršanos skaistām lietām, bet spējas radīt skaistuma izjūtu arī citos. Labsirdīgais un darbu mīlošais divnieksnetiecas pēc vadošajiem amatiem. Tomēr profesijās, kur ir nepieciešams būt labam stratēģim un diplomātam, viņš spēj sasniegt augstas virsotnes. Ļoti praktisks finansiālos jautājumos – nemīl lieki tērēt naudu, krāt parādus un veltīgi riskēt ar finansēm. Taču, ja paveras iespēja bez riska papildināt savu labklājību, tad visādā ziņā to izmanto.

Divniekam nepatīk "zīmēties", cenšas izvairīties no skaļām kompānijām, mīl klusu ģimenes dzīvi un ērtības. Devīgs un ļoti sirsnīgs attiecībās ar tuviniekiem. Prot saviem tuvajiem nest laimi un cerības stariņu, taču arī viņam pašam ir vajadzīga mīlestība, rūpes un sapratne.

Galvenais uzdevums: prast pastāvēt par sevi, neļaut citiem ar sevi manipulēt, būt godīgam pret sevi un iemācīties taktiski izteikties. Tāpat sevī jāpārvar neizlēmība, šaubas un biklums.

Dzīves Ceļa Skaitlis – 3.

Atslēgas vārdi: prieks, jaunrade, entuziasms, optimisms, iztēle, runas dotības, artistiskums, bezrūpība.

Trijnieks ir artistisks, ar dzīvesprieku apveltīts optimists. Tipisks ekstraverts, mīl skaļas kompānijas un prot izbaudīt to, kas viņam ir, un pieņemt visas lietas tādas, kādas nu tās ir. Teicama atmiņa, viegli padodas mācības un jaunu darbu apgūšana. Pateicoties savai pievilcībai un labsirdīgajam raksturam, viņš iegūst daudz draugu. Trijniekampiemīt apbrīnojama spēja ienest vieglumu un prieku jebkurā, pat pašā grūtākajā situācijā. Labs orators, ar labām runas dotībām. Māksla kalpo par teicamu pašizteiksmes veidu. Rūpes par paša popularitāti un nemitīgas uzslavas no apkārtējo puses bieži kļūst par spēcīgu stimulu sevis parādīšanai. Un parasti viņam veicas, kaut arī vēlmes bieži vien pārsniedz iespējas.

Trijnieks ir pārlieku lepns, nemīl palikt parādā, tiecas pēc neatkarības un uztraucas par mazākajiem ierobežojumiem. Reti var satikt trijnieku, kas padotos sadzīves grūtībām vai atrastos depresijas stāvoklī (tas iespējams tikai tad, ja numeroloģiskajā matricā ir daudz negatīvu skaitlisku vibrāciju). Ļoti mīl ceļot.

Pret naudas lietām, tāpat kā pret daudz ko citu, attiecas vieglprātīgi. Sapelnīto tērē ar patiku, nedomājot par rītdienu.

Īstās, romantiskās, ideālās un cēlās mīlestības meklējumi noved pie biežas partneru maiņas, tādēļ var rasties priekšstats, ka trijnieks ir vieglprātīgs un nepastāvīgs. Taču tas tā nav – iemīlējies trijnieks pilnībā atdodas savam kaisles objektam, bet kā laulātais draugs ir iejūtīgs un gādīgs. Protams, dzīvē var gadīties visādi – trijnieks mīl flirtēt un koķetēt, tāpēc pielūdzēju viņam ir pietiekoši. Turklāt trīs – tas ir mīlas trijstūris...

Galvenais uzdevums: iemācīties koncentrēt, nevis izkaisīt savu enerģiju. No racionalitātes viedokļa prātīgāk būtu ierobežot savu interešu loku, iedziļināties vienā darbības sfērā, taču gūt grandiozus panākumus trijnieks īsti neprot. Jācenšas dzīvot ar prieku, lai celtu un iedvesmotu citus. Bez tam trijniekam ir jāsaprot, ka smiekli un humors ir labi, ja vien tie ir dziedinoši.

Dzīves Ceļa Skaitlis – 4.

Atslēgas vārdi: stabilitāte, darbs, plānošana, praktiskums, piesardzība, drošība, tradīcijas.

Četri ir pats stingrākais un stabilākais skaitlis, pamats visam, kas notur dzīvi. Četriniekam piemīt augsta disciplinētība, izturība, pašcieņa un spēja koncentrēties. Cilvēks, kurš visu noceļ no debesīm uz zemes. Ieradies šajā pasaulē, lai pamatīgi, ar nepieciešamām zināšanām uzceltu savu un to cilvēku dzīvi, kuri no viņa ir atkarīgi. Neticami čakls un darbīgs, strādā visu savu dzīvi, lai izveidotu savu impēriju un nodrošinātu sev bezbēdīgas vecumdienas. Patīk strādāt, ciena fizisku darbu, nevairās arī no rutīnas. Četriniekam ir ļoti grūti piekāpties un rast kompromisu, jo savos uzskatos viņš ir ļoti noturīgs. Ar lielo gribasspēku un pacietību, apzinību un centību bieži vien dzīvē sasniedz augstu stāvokli. Parasti nepiemīt iztēle un radošā dzirkstelīte, bet mērķus palīdz sasniegt saasinātā taisnības izjūta, praktiskums un pacietība. Mērķiem parasti ir praktiskais un materiālais raksturs. Sapņošana un lidināšanās mākoņosčetriniekam nav raksturīga, viņš domā loģiski un racionāli, kaut arī ne tik enerģiski, kā, piemēram, trijnieks, taču ar savu godīgumu un principialitāti spēj iekarot savu kolēģu, paziņu un draugu cieņu un atzinību. Rūpīgs un ar pienākuma apziņu – gatavs jebkurā brīdī palīdzēt vājākiem un aizskartiem.

Tā kā nauda četriniekam nenāk viegli, viņš ir skopulīgs un tērē to piesardzīgi. Vienmēr ir finansiāls uzkrājums, jo nemitīgi domā par rītdienu. Ja kādu brīdi paliek bez līdzekļiem, pārdzīvo vairāk nekā citu skaitļu pārstāvji. Četriniekugaida nodrošinātas vecumdienas, un tieši starp šī skaitļa īpašniekiem ir visvairāk labi situētu un bagātu cilvēku.

Satiekot savu otro pusīti, četrinieks var būt kā vienmēr atturīgs un mīlestībā atzīsies tikai tad, kad būs pārliecināts par abpusējām jūtām.

Galvenais uzdevums: būt elastīgam un neiesprostot savu dzīvi rāmjos, tādā veidā ierobežojot paša attīstību un izaugsmi. Nepieciešams izvairīties no cietsirdības, bet vairāk uzmanības pievērst dzīves priekiem.

Dzīves Ceļa Skaitlis – 5.

Atslēgas vārdi: daudzveidība, atjautība, zinātkāre, brīvdomība, risks, avantūrisms, kustība.

Nemierīgs un mainīgs, piecinieks ātri domā un pieņem lēmumus, impulsīvi rīkojas, nemīl ilgstošu un sarežģītu darbu, bet, ja tas tomēr jādara, jūtas dziļi nelaimīgs un likteņa apdalīts. Pilnasinīgi dzīvo tur, kur ir kustība, dažādība un ātra iespaidu maiņa. Skats vienmēr vērsts uz nākotni. Piecinieks nevar ciest ierobežojumus un dara visu, lai no tiem izvairītos. Par viņa ienaidnieku var kļūt katrs, kurš cenšas uzspiest savus uzskatus vai kaut kādā veidā ierobežot brīvību. Dievina ceļošanu – tā pieciniekam dod neizmērojamu pieredzi un iespaidus, kuros viņš vienmēr gatavs dalīties ar apkārtējiem. Piemīt neizsmeļama enerģija, ass prāts, pēc savas dabas ir avantūrists: dievina azarta spēles, spekulācijas, riskantas situācijas. Ievērojamu lomu dzīvē var nospēlēt laimīgs gadījums.

Piecinieks lieliski darbojas jebkurā biznesā – viņam patīk vākt informāciju, risināt sarežģītus uzdevumus un būt notikumu centrā. Spēj pārdot jebko jebkam, jo lieliski pārvalda runas mākslu. Taču ne vienmēr izdodas nopelnīt, jo traucē vieglprātīgā daba, tiekšanās visu ātri atrisināt un iedzimtā mīlestība uz pārmaiņām. Dzīvē bieži jāsastopas ar finansiālu nestabilitāti, nesistemātiskiem ienākumiem, biežām vietas un partneru maiņām

Ziņkārīgs, gudrs, apveltīts ar netradicionālu domāšanu, interesējas par visu, kas ir apkārt, turklāt nevis kā vienkāršs vērotājs, bet aktīvs notikumu un procesu līdzdalībnieks. Pievelk sev citus, jo spējīgs dzīvi padarīt spilgtāku un gaišāku. Atvērtajam, impulsīvajam un dzīvespriecīgajam pieciniekam ir daudz pielūdzēju – viņš taču ir tik sapņains, romantisks un simpātisks! Viņam piemīt radošs potenciāls un teicama adaptēšanās spēja

Galvenais uzdevums: konstruktīva savas brīvības izmantošana un mērenība visā. Nepieciešams iemācīties savu dzīvi strukturizēt un stabilizēt, mācīties koncentrēties un rast savas dzīves jēgu, auglīgi izmantojot brīvību. Svarīgi savu personīgo dzīvi vairāk kontrolēt – tad būs spējīgs veikt lielus brīnumus.

Dzīves Ceļa Skaitlis – 6.

Atslēgas vārdi: atbildība, rūpes, ģimene, vienlīdzība, mīlestība visās tās izpausmēs, māksla, harmonija.

Skaitļa enerģija – mīlestības enerģija. Sešinieks ir atbildīgs, altruists, iecietīgs un humāns, nācis šajā pasaulē, lai palīdzētu apkārtējiem un cīnītos par taisnību. Piemīt izcilas līdzcietības un līdzjūtīguma spējas, kā arī talants būt saprotošam un pacietīgam. Ir spējīgs iedziļināties konfliktējošo pušu domstarpībās un samierināt strīdniekus. Apkārtējie parasti iemīl viņa labsirdību, maigumu un delikātumu. Pateicoties devīgumam, iecietībai un labestībai, viņam vienmēr ir daudz draugu. Uz viņa palīdzību var pretendēt praktiski jebkurš cilvēks, no viņa diez vai var sagaidīt kāda nelietīgu piemānīšanu vai nodevību. Daudzi sešinieki ziedo sevi tuviniekiem, rada ap sevi mājīguma atmosfēru. Viņa dzīve vienmēr piepildīta ar pašatdevi. Ar savu jūtīgo dabu dziļi pārdzīvo netaisnību vai citu cilvēku uzbrukumus, īpaši necieš iespējamās ķildas un greizsirdību. Labi attīstīta skaistuma izjūta, piemīt radošās spējas, tādēļ var daudz sasniegt mākslā. Mājas gaumīgais iekārtojums arī parasti ir paša nopelns. Vēlams, lai darbā būtu iespēja kontaktēties ar daudziem cilvēkiem, valdītu draudzīgu attiecību un jaunu iespaidu pārbagātība.

Sešiniekam ļoti svarīga ir nauda, tādēļ to tērē apdomīgi, reizēm aizmirstot par savām personīgajām vajadzībām, taču mājai un ģimenei naudu nežēlo. Tas ir viens no naudas skaitļiem, pie kura nauda plūst, lai kalpotu citiem, nevis viņam pašam.

Laulāto attiecību pamatā parasti ir spēcīga un abpusēja mīlestība. Partneri mainīt nav viņa dabā. Mīlestība un ģimene ir svētnīca, kuru aprūpēt un aizsargāt viņš uzskata par savu pienākumu.

Galvenais uzdevums: iemācīties saņemt, jo sešinieks ir tik ļoti tendēts atdot, ka saņemšana kļūst par pašu grūtāko uzdevumu. Jāiemācās mīlēt pašam sevi – būt pret sevi labam, rūpīgam un iejūtīgam.
Dzīves Ceļa Skaitlis – 7.

Atslēgas vārdi: filozofija, mistika, individualitāte, vientulība, noslēgtība, intuīcija, pētniecība, garīgums.

Uzticams, ieturēts, maigs un mīlošs, apveltīts ar analītiskām prāta spējām. Spēcīgi attīstīta intuīcija. Bieži kļūst par mīklu apkārtējiem, bet reizēm arī pats sev. Spīdošais analītiskais prāts nemitīgi aizņemts ar apsvēršanu, faktu un parādību salīdzināšanu, cenšoties piekļūt ne tikai apziņas, bet arī zemapziņas dzīlēm. Pēc dabas ir intraverts, filozofs, skolotājs, dziednieks. Pievelk okultās zinātnes un metafizika, interesējas par reliģiju un pētniecisko darbu. Bagāta garīgā pasaule, lai gan ir nevis reliģiozs, bet drīzāk meklētājs garīgā satura novirzienos, jo uzskata, ka svētāka par visu ir pati dzīve.

Mīl vientulību un labprāt pavada laiku pludmalē vai lauku apvidū. Tieksme uz nerunīgumu, noslēgtību un gremdēšanos sevī. Septītniekam jāļauj pabūt vienam, jo tādā veidā viņš uzkrāj enerģiju. Talanti reizēm snauž šajā cilvēkā gandrīz pusi dzīves, pakāpeniski atklājoties. Maz rūpējas par dzīves materiālo pusi, bet tajā pašā laikā, pateicoties nestandarta idejām un savdabīgām darbošanās metodēm, bieži kļūst par bagātu cilvēku. Ja bagātību sasniedz, tad ar lielāko prieku to ziedo labdarībai.

Sirsnīgs, saprotošs un gudrs, taču iekšēji kautrīgs un noslēgts, savu dvēseli neatklāj visiem. Nosvērtība un nopietnība rada iespaidu, ka cilvēks ir noslēgts un nesabiedrisks. Septītniekam ir maz draugu, kaut gan viņu ciena par dziļo prātu, erudīciju un oriģinalitāti. Cilvēkiem, kuriem vajadzīgas gludas, neuzbāzīgas, garīgas attiecības, septītnieksir labākais partneris. Laulības, kas noslēgtas uz garīguma un dziļu jūtu pamata, nes laimi. Pašam septītniekam atrast sev pāri nav viegli, jo kautrīgums un piesardzība, kā arī bailes palikt nesaprastam liedz viegli uzsākt pazīšanos ar pretējo dzimumu. Kā sapņotājs un romantiķis ir spējīgs uz dziļām jūtām.

Galvenais uzdevums: nebūt pārāk prasīgam pret tiem cilvēkiem, kuri neuztver dzīvi tik garīgi dziļi. Nepieciešams atrast mīlestību, pieķeršanos un maigumu saskarsmē ar pasauli. Iemācīties sadzīvot ar savu vienreizīgumu, neļaujot tieksmei uz noslēgtību pāraugt vientulībā un izolācijā.

Dzīves Ceļa Skaitlis – 8.

Atslēgas vārdi: finanšu pārvaldīšana, autoritāte, ambīcijas, vara, bizness, spēks, bagātība, organizācija, aicinājums.

Skaitlis 8 piešķir cilvēkam enerģiskumu un augstu pašorganizācijas līmeni, praktiskumu un tieksmi visu aprēķināt, kā arī sīkstu prātu un spēju koncentrēt visus spēkus mērķa sasniegšanai. Bet mērķis ir viens – radīt noturīgu materiālo bāzi. Piemīt spēks un drosme paveikt lielus projektus, riskēt ar finansēm un vadīt lielas organizācijas. Augsta darbspēja un prasme daudz strādāt, jo patīk būt aktīvam. Astotnieks neiztrūkstoši sasniedz vēlamo, strādājot sistemātiski un pašaizliedzīgi. Godīgs un principiāls astotnieks – labs vadītājs, kas zina savu darbu. Piemīt spēcīgs personības valdzinājums, taču cilvēkus pievelk arī viņa principialitāte un vienmēr skaidra pozīcija. Draudzīgs, gatavs palīdzēt, ir uzmanīgs pret saviem tuviniekiem. Mīl ceļot.

No astotniekiem sanāk lieliski biznesmeņi, pedagogi, izmeklētāji un izpildītāji. Viņiem ceļš atvērts praktiski jebkurā nozarē, kur vislabāk varēs likt lietā savas ambīcijas, intelektu un neatlaidību. Ambiciozākie astotnieki var izveidot arī militārista, sportista vai politiķa karjeru, bet īpaši godkārīgie var izvēlēties profesiju, kurā vajadzīgas viņu zelta rokas, piemēram, mēbeļu vai elektronikas remonta darbnīcās.

Būdams pēc dabas visnotaļ spēcīgs, astotnieks ir spējīgs uz spilgtām, noturīgām un dziļām jūtām. Tā kā astotnieks ir pretstatu cilvēks, tad arī jūtas var izpausties dažādi – var būt kā labs un uzticams draugs, tā arī bīstams, nopietns ienaidnieks. Mīlestībā ir godīgs, patiess un principiāls, taču kaislīgums un neremdināmais temperaments var veicināt biežas aizraušanās un partneru maiņas.

Šis skaitlis savam īpašniekam sola uzplaukumu un veiksmi naudas lietās, taču nauda pati rokās nedosies. Lai radītu savu materiālo bāzi, ilgi un cītīgi jāstrādā. Cipars 8 sastāv no diviem apļiem: apakšējais aplis – materiālais plāns, augšējais – garīgais. Ja abus izdosies sabalansēt, tad rezultātā būs pārpilnība un harmonija. Taču, ja dzīvē šīs divas sfēras būs pretstatā, tad rezultāts var būt graujošs.

Galvenais uzdevums: iemācīties pareizi pielietot doto spēku, neapspiežot citus cilvēkus. Jāiemācās pretoties tieksmei dzīvot tikai naudas dēļ un nepieļaut, lai bagātības iegūšanas process aprītu pašu. Jāiemācās piedot, kļūt maigākam un delikātākam.

Dzīves Ceļa Skaitlis – 9.

Atslēgas vārdi: noslēgums, līdzcietība, piedošana, humānisms, ideālisms, transformācija, artistiskums, veiksme.

Devītnieks ir devīgs, atsaucīgs fantazētājs, filozofiski noskaņots ideālists. Labi attīstīta intuīcija, prāts, viņš ir gudrs un uzņēmīgs. Romantisks, impulsīvs un kaislīgs, apveltīts ar īpašu pievilcību, bagātīgi dala apkārtējiem savu mīlestību. Viņā ir milzīga tieksme palīdzēt citiem cilvēkiem un kalpot cilvēcei kopumā. Atdodot sevi citiem, devītnieks gaida tādu pašu attieksmi arī pret sevi, taču bieži vien cilvēki neatbild ar pateicību, un tas devītnieku dziļi ievaino un aizvaino. Šim cilvēkam ir neizmērojama vajadzība pēc brīvības, tādēļ viņš necieš nekādus ierobežojumus vai iejaukšanos privātās lietās. Pievilcīgs un atsaucīgs, sabiedrisks un atvērts, taču devītniekam ir sveša diplomātija - runā to, ko domā, nerūpējoties par iespaidu, ko atstās uz apkārtējiem.

Ar savu ašo un trāpīgo prātu var sekmīgi apgūt jebkuru profesiju. Interesē filozofija, reliģija, medicīna, labdarība. Visai efektīvi var sevi parādīt arī pedagoģijā, jo spēj jaunatnes apmācības procesā ieviest jaunus virzienus. Tāpat var kļūt par brīnišķīgu aktieri, jo spēj atrast jaunas nianses viena vai otra personāža portretēšanā. Pārliecināšanas spējas un brīnišķīgās runas dotības devītniekam var palīdzēt apliecināt sevi jurisprudencē un lektoru darbībā. Veiksmīgs organizators - atjautīgs, nenogurdināms, prasīgs un taisnīgs. Tomēr devītnieku neapmierina darbinieki, kuri nemitīgi jākontrolē. Viņam vajadzīga līdzīgi domājošo, iniciatīvas bagāto un atbildīgo partneru komanda. Var sevi labi izpaust arī izpildītāja lomā tur, kur vajadzīga iniciatīva un prasme brīvi domāt, taču vienmuļš rutīnas darbs nesaista.

Nauda nav svarīgākais devītnieku dzīvē. Viņš mierīgi var to nopelnīt un tikpat mierīgi iztērēt - labklājībai, tuvinieku vajadzībām vai vienkārši aizdot, ja ar to kādam var palīdzēt atrisināt problēmas.

Devītnieks bieži iemīlas. Mīlestībā ir naivs, bez viltības, tādēļ bieži kļūdās savā izvēlē un par mīlestību uzskata aizraušanos. Sapņo par ideālu partneri un ideālu dzīvi, tāpēc bieži saskaras ar būtiskiem sarežģījumiem savā dzīves ceļā.

Galvenais uzdevums: attīstīt iecietību pret visiem cilvēkiem. Jāmācās dot, neko neprasot pretī un ticēt, ka, atdodot, pats ar tukšām rokām nepaliks. Daba nemīl tukšumu, tādēļ atalgojums uzradīsies no pavisam citas puses. Jāatceras, ka došanai jābūt kā priekam par pašu došanu.

www.numerologi.lv