Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:333, Did:0, useCase: 3


5 zodiaka zīmes, kas mīl piedzīvojumus un adrenalīnu

Redakcija
Redakcija

Šo zodiaka zīmju pārstāvji ir drāmas karaļi un viņiem patīk dzīvot emocionālos "Amerikāņu kalniņos". Viņus var nosaukt par adrenalīna maniakiem, jo viņi dievina piedzīvojumus un tiecas piedzīvot stresa situācijas, lai pakutinātu savus nervus. Ja problēma ir atrisināta, "adrenalīna atkarīgajam" ir jāatrod jauns piedzīvojums un pilnībā jānododas tam.

1. Auns

Auns pieder to cilvēku tipam, kuri darīs visu iespējamo, lai regulāri piedzīvotu adrenalīna izdalīšanos. Ja Auns nevar izlēkt no lidmašīnas vai atvairīt citplanētiešu uzbrukumu, tad viņi pārkraujas ar darbiem, lai pastāvīgi vajadzētu kur traukties bez atpūtas un pārtraukumiem. Ja pēkšņi Auna kustību kaut kas palēnina, viņš uzņemas vēl kādu lietu – lai tikai nevajadzētu piedzīvot dīkstāvi.

2. Dvīņi

Dvīņi iecienījuši īpašu adrenalīna atkarību: viņi līdz pēdējam brīdim novilcina uzdevuma vai darba projekta izpildi, un tad visu pabeidz zibens ātrumā. Dvīņi uzskata, ka visproduktīvākie ir, ja "spiež termiņi", un atlikt vairs nevar - pretējā gadījumā notiks katastrofa.

3. Svari

Svari nevar ciest konfliktus un pretrunas, toties viņiem patīk ātrums uz šosejas – nu tā, ka mati plīvo. Viņu adrenalīns ir ātrums uz kājas uz pedāļa sajūta. Svariem ir grūti kustēties vienmērīgi un akurāti, viņi vienmēr kaut kur steidzas. Šī zīme nevar pretoties kārdinājumam labas sacensības formā, pat ja tās ir sacīkstes pašam ar sevi.

4. Strēlnieks

Strēlnieks saņem savu adrenalīna porciju, pastāvīgi piedzīvojot krīzes (reālas vai pārspīlētas). Ja viņam nav savas drāmas (vai emocionālas komēdijas), viņš sapulcina ap sevi satrauktus un norūpējušos cilvēkus, kuri gaida, lai Strēlnieku viņiem palīdzētu vai glābtu. Labā ziņa ir tā, ka Strēlnieks ir tas cilvēks, kurš būs labs draugs, ja tu atradīsies kritiskā situācijā.

5. Ūdensvīrs

Ūdensvīram draugu vidū ir drosmīga cilvēka vai pat karstgalvja reputācija, jo viņš ir cilvēks, kurš vienmēr ir sajūsmā par visbīstamākajām izklaides parku atrakcijām. Ūdensvīrs ir kā varonis no šausmu filmas, jo viņam personīgi jāizpēta pagrabs, no kura dzirdamas dīvainas un briesmīgas skaņas. Dažreiz šīs zīmes cilvēki tiek uzskatīti par pilnīgi neapdomīgiem, bet Ūdensvīram tomēr piemīt pašsaglabāšanās instinkts, un viņš apdomā visas savas darbības.