Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Video: #9 Astroloģiskā virtuve – Ko likt galdā Lauvai?

No portāla arhīviem. 2014. gads

Piedāvājam vēlreiz atcerēties "Astroloģiskās virtuves" padomus katrai zīmei. Sācies Lauvas laiks, bet arī citām zīmēm uz savu sēriju nav jāgaida - visi 13 raidījumi ŠEIT.

Tātad devītais cikla raidījums ''Ko likt galdā Lauvai?", atkal ir īpašs vairāku iemeslu dēļ. Par Lauvām mums visprecīzāk pastāstīja pati Lauva – astrloloģiskās virtuves videoversijas idejas autore Iveta Apškrūma, bet raidījumā piedalījās vēl kāda viešņa – amerikas latviete, kura tikko atgriezusies uz dzīvi Latvijā, astroloģe un grāmatas Astroloģija virtuvē autore Maija Kollinsa Dambe. Izrādās temats bijis aktuāls jau 2006. gadā.

Bet pārējais kā parasti – raidījumā piedāvājam visu, kas svarīgs virtuvē Lauvai ( 23.jūlijs- 23.augusts) – pamatvērtības un rakstura iezīmes, veselībai svarīgie produkti, iecienītākie ēdieni, galda klāšanas īpatnības, laba vēlējumi un 3 gardas reseptes Lauvai – zupa, otrais un saldais.

Zvaigznēs skatījās un gatavoja sertificēta astroloģe Ilze Reiha (Astrocentrs), Iveta Apškrūma un Maija Kollinsa Dambe.

Visi 13 cikla raidījumi noskatāmi ŠEIT.
Vērtējums: +3