Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:290, Did:0, useCase: 3


Numeroloģija veiksmei: atrodi savu personālo dienas un mēneša skaitli

Redakcija
Redakcija

Noskaidro savu personālo dienas un mēneša skaitli. Šie skaitļi tev vienmēr palīdzēs izvairīties no nepatikšanām, pieņemt pareizos lēmumus un saprast, kam pievērst uzmanību. Esi veiksminieks!

Personālie Mēneši nomaina cits citu pakāpeniski no 1 līdz 9. Izskaitļot Personālo Mēnesi nav grūti, to dara sekojoši: vispirms jānoskaidro attiecīgā Gada Personālais Skaitlis. Pēc tam šis skaitlis jāpieskaita jūs interesējošajam mēnesim - un iegūsiet vajadzīgo skaitli.
Piemēram, ja 2014. gada Personālais Gada Skaitlis ir 7 (personālā Gada skaitļa aprēķina paraugs ir rakstā Personālais Gada Skaitlis) , tad decembra (12=3) Personālais Skaitlis ir 7+3=10=1+0=1

Daudzi cilvēki ir pārliecināti, ka viņiem mēdz būt gan labas, gan sliktas dienas. Viņi, protams, gribētu zināt, kā tās atšķirt, lai izvairītos no slikto dienu nelabvēlīgās ietekmes.

Numeroloģijā katrai dienai ir savdabīgi vibrējošs skaitlis. Lai izskaitļotu Personālo Dienas Skaitli, nepieciešams Personālais Mēneša Skaitlis. Tā, piemēram, ja 2004 gada decembra Personālais Mēneša skaitlis ir vieninieks, tad 11 marts būs skaitļa 2 ietekmē. Pie 1 pieskaitām 2 un iegūstam: 1+2=3. Tātad, 2004 gada 11 marta Personālais Dienas Skaitlis ir 3.

Personālās dienas nomainās tādā pašā secībā - no 1 līdz 9. Tomēr jāskatās, kāds ir Mēneša Personālais Skaitlis. Ir acīmredzams, ka skaitļa 3 Personālajai Dienai mēnesi, kura skaitlis ir 1, būs mazliet citādāka jēgas nianse nekā skaitļa 5 Personālajai Dienai mēnesī, kurš atrodas skaitļa 7 ietekmē.

Personālās Dienas Skaitlis - tie ir konkrēti ieteikumi attiecībā uz to, kā uzvesties, kam pievērst uzmanību. Tas ir šaurāks raksturojums nekā Personālajam Gada Skaitlim vai Personālajam Mēneša Skaitlim, kuri savukārt ietver dziļāku jēgu, var palīdzēt kaut ko nojaust vai paredzēt. Personālās Dienas Skaitlis - tā ir ātra ielūkošanās kalendārā: kāda rīt diena - svētdiena? Bet pēc nedēļas - sestdiena? Skaitļu vibrācijas jūs, bez šaubām, ietekmēs, un, ja ieklausīsieties, ko saka skaitļi, ja izjutīsiet šīs vibrācijas, tad iecerētais pasākums izdosies labāk, nekā darbojoties uz labu laimi.

Turpinājumā Personālā Mēneša Skaitļa un Dienas traktējums:

1
Optimālais laiks sākt visu svarīgo, parakstīt līgumus, slēgt kontraktus, kā arī realizēt vienkāršu plānu, kas prasa ātru rezultātu. Tas ir laiks, kad jebkura problēma jāatrisina nekavējoties un efektīvi. Ļaujiet raisīties iniciatīvai, apņēmībai un izdomai. Pieaug jūsu enerģija, bet gribasspēks un tieksme pēc neatkarības palīdz nokārtot praktiskos jautājumus. Izvairieties no liekas impulsivitātes, nepacietības, egocentrisma. Skaitļa 1 diena vairo iespējas.

Krāsas, kuras atbilst vieniniekam ir: sarkanā, dzeltenā un oranžā.
Metāli: zelts, platīns.
Akmeņi: briljants, granāts, dzintars, jašma.

2
Piemērots laiks plānot un novērtēt problēmas, kas neprasa tiešu un tūlītēju rīcību. Visām iespējamām grūtībām var pievienoties arī nedrošība un neizlēmība. Situācija vai problēma jāizjūt emocionāli, jāizvērtē visi "par" un "pret". Šis ir kontrastu, nepastāvības un daudznozīmīguma laiks, kad viss piepeši var mainīties vai pārvērsties pilnīgi pretējā virzienā. Labāk atturēties no aktīvas darbības, izņemot tos gadījumus, kad var strādāt bez satraukuma un bažām, rodot mieru dvēselē. Saasinās jutekliskums, jūtīgums un sentimentalitāte. Ir zināms risks pakļauties suģestijai vai kāda ietekmei.

Krāsa: balta, sudrabota, gaišzila, sārta.
Metāli: alva, sudrabs.
Akmeņi: kalnu kristāls, halcedons, rauhtopāzs jeb dūmkristāls, kvarcs.

3
Laiks aktīvai un izlēmīgai darbībai un iniciatīvai. Iesāciet jaunus projektus, sadarbojieties, dalieties pieredzē. Šajā periodā visi radošie pasākumi būs veiksmīgi, jūsu iztēle un izdoma ir zenītā. Izvairieties no ieciklēšanās un pārliekas koncentrēšanās uz kaut ko vienu. Labvēlīgs laiks, lai organizētu dažādas tikšanās un svarīgus pasākumus, dotos braucienos un ceļojumos, kā arī pievērstos izpriecām un izklaidēm. Vārdu sakot, dzīvojiet jautri, tikai nepārgurstiet. Jūs pavadīs optimisms un veiksme, izmantojiet saprātīgi šo laimīgo laiku. Šajā periodā jums ir īpaši asa mēle, centieties nevienu neaizvainot, neesiet pārāk dzēlīgs un kritisks.

Krāsas: sarkanie toņi.
Metāli: zelts, bronza, niķelis, svins.
Akmeņi: jašma, rubīns, avanturīns.

4
Laiks sadzīves un ikdienas lietām, sīkāku darbu pabeigšanai. Ierobežojiet sociālo aktivitāti, vairāk laika pavadiet mājās. Neiesāciet svarīgus darbus un grandiozus projektus. Koncentrējieties uz sīkumiem, pārdomājiet un izvērtējiet situāciju, sakopojiet spēkus. Lai gūtu labus rezultātus, šajā periodā nāksies sevišķi daudz un neatlaidīgi strādāt, neizlaižot no redzesloka detaļas. Izvairieties no nevajadzīgas rosīšanās un haotiskuma. Šobrīd jūsu skats uz lietām var būt pārāk šaurs un ierobežots, līdz ar to radot jaunas problēmas, tāpēc centieties ievērot visus situācijas aspektus un nianses.

Krāsas: zila, ceriņkrāsa, visi zaļie toņi.
Metāli: sudrabs, misiņš, melhiors.
Akmeņi: nefrīts, hrizoprazs, ahāts, sardonikss.

5
Piedzīvojumu, eksperimentu, jaunumu un pārsteigumu laiks. Vilina avantūras, risks un ceļojumi. Riskējiet tikai tad, kad esat pārliecināts, ka iecere ir reāla un jūsu uzmanības vērta. Sāciet jaunu projektu vienīgi tad, ja esat drošs, ka tam ir stingrs pamats un ka tas tiešām nepieciešams. Varat gūt ilgi gaidītos panākumus, sen iesāktie darbi dos labvēlīgus rezultātus. Šis ir piemērots periods, kad vērsties pie priekšniecības, pie varas un likuma pārstāvjiem ar lūgumiem un ierosinājumiem - tie, iespējams, sasniedz dzirdīgas ausis. Jūs kļūstat attapīgāks, atjautīgāks, elastīgāks, labāk spējat piemēroties. Tomēr var kaitēt pārmērīgs temperaments un vēlēšanās aptvert neaptveramo, darīt visu uzreiz.

Krāsas: tirkīzzils, zils, violets, sarkans, melns.
Metāli: bronza, platīns.
Akmeņi: rauhtopāzs jeb dūmkristāls, tirkīzs, halcedons, safīrs.

6
Mājas komforta, ģimenes svinību, saimniecisko pasākumu laiks. Centieties labiekārtot un izdaiļot māju, gatavot garšīgus ēdienus, radīt mājīgumu. Atsakieties no straujām un enerģiskām darbībām, pārsteidzīgiem lēmumiem. Labvēlīgs periods sarunām un jautājumu atrisināšanai mierīgā ceļā. Optimāls laiks juridisku problēmu nokārtošanai. Šis periods var kļūt par kulmināciju pasākumiem, kas rūpīgi plānoti un gatavoti ilgākā posmā. Izvairities no strīdiem, stresiem, attiecību skaidrošanas, konfliktsituācijām. Lielāko laika daļu ziedojiet rūpēm par saviem tuviniekiem, bērnu audzināšanai. Šajā periodā jūs var piemeklēt vēlme ļauties slinkumam, izdabāt savām vājībām.

Krāsas: dzeltena, bēša, sudrabotā, tirkīzzils, sārta.
Metāli: varš, broza, melhiors, misiņš.
Akmeņi: hiacints, tirkīzs, hrizolīts.

7
Labvēlīgs laiks vientulībai, pārdomām, mācībām, intelektuālajam un zinātniski pētnieciskajam darbam. Noderīgs laiks lasīšanai, simbolu atšifrēšanai, noslēpumu izzināšanai. Nav ieteicams kolektīvs darbs, vairāk vajag uzticēties sev, ieklausīties savā iekšējā balsī un rīkoties vienam. Var nodoties garīgajām praksēm, psiholoģijai, pašanalīzei. Šajā periodā saasinās vērīgums, novērošanas spējas, pastiprinās tiekšanās pēc pilnības. Pastāv briesmas pārāk noslēgties sevī, nevienam neuzticēties, ļauties drūmam noskaņojumam. Atrodiet visā gaišo, neieciklējieties uz negatīvo un atvairiet sliktas domas!

Krāsas: melns, violets, purpursarkans.
Metāli: tērauds, niķelis, alumīnijs.
Akmeņi: nefrīts, korallis, safīrs.

8
lielu un svarīgu darbu laiks, kad ātri un viegli rodami būtiski un nopietni risinājumi, bet finanšu darījumi un kapitālieguldījumi dod lielu peļņu. Piemērots laiks plaša mēroga pasākumiem un kolektīvai darbībai. Šis periods ir sevišķi labvēlīgs priekšniekiem, vadītājiem, uzņēmējiem, baņķieriem. Pulciniet ap sevi cilvēkus, plānojiet svarīgus pasākumus, atļaujieties pat zināmu risku, pērciet un pārdodiet. Šajā periodā veiksmīgs būs viss, kas saistīts ar dzīves materiālo sfēru, - gan uzņēmējdarbība, gan citas tīri praktiskas lietas. Taču var traucēt nevajadzīga agresivitāte un neuzticēšanās. Papūlieties neskopoties un neblēdīties.

Krāsas: ceriņkrāsa, violeta, tirkīzzila, melna.
Metāli: bronza, tērauds, sarežģīti sakausējumi.
Akmeņi: avanturīns, hrizoprazs, aleksandrīts.

9
Sasniegumu un personiskā triumfa laiks, it sevišķi radošiem darbiniekiem, māksliniekiem, dzejniekiem, visiem mākslas pasaules pārstāvjiem, kā arī dziedniekiem, gaišreģiem, žēlsirdības un palīdzības organizāciju darbiniekiem. Labvēlīgs periods, lai kalpotu cilvēkiem, vairotu harmoniju un labestību pasaulē. Sevišķi dziļi šo laiku izjūt tie, kuri palīdz cilvēkiem un pasaulei: ārsti, dziednieki, skolotāji, psihologi, aktieri. Pastiprinās intuīcija, ideālisms, jutekliskums. Centieties neļauties sevis žēlošanai, izvairieties no paštīksmināšanās, neattālinieties no pasaules un cilvēkiem. Dzenoties pēc abstraktiem ideāliem, neaizmirstiet savu tuvākos.

Krāsas: zila, gaišzila, jūras zila, balta, zeltīta.
Metāli: sudrabs, melhiors.
Akmeņi: briljants, akvamarīns, kalnu kristāls.