Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Skaitļi un sportiskā veiksme no numeroloģijas viedokļa

Redakcija
Redakcija

Jau rīt sākas Ziemas Olimpiskās spēles Phjončhanā. Sportistiem būs nepieciešama arī veiksme. Vai veiksme ielikta arī sportista ciparos? Numeroloģijā svarīgākie skaitļi ir ieslēpti cilvēka dzimšanas datos. Kā gan citādi, ja ikdienā tie ir visvairāk skandētie, ierakstīti svarīgākajos dokumentos un atzīmē visa sākumu – cilvēka dzimšanu.

Dzimšanas dati ietver nemainīgu rakstura atklājumu, dzīves ceļu un līdz ar to arī veiksmīgākos skaitļus, kuru izmantot dzīvē. Un tiek arī izmantoti. Piemēram, „Rīgas Dinamo" bijušais treneris Juliuss Šuplers atklāti paziņojis, ka sastāva komplektēšanā izmantojis numerologa zināšanas.

Numeroloģijā izdala pamata skaitļus no 1 līdz 9. Dažkārt izmanto arī Meistara skaitļus 11., 22., 33., 44. .

Vienkārša piemērā izskatām, kādi veiksmes skaitļi iegūstami dzimušajam 01.06.1977.

Pirmkārt, dzimšanas dienas datums – 1.
Otrkārt, jāsaskaita viens pie otra visi dzimšanas dati un summa tad arī ir veiksmes skaitlis. Konkrētajā gadījumā – 31./ (3+1)=4.
Šos skaitļus arī cenšas primāri izmantot sportā un jebkur citur dzīvē, kas dod spēku, veiksmi, ar tiem var paveikt labāko, kas personai pa spēkam. Pārējie Numeroloģiskā koda skaitļi ir iegūstami, veicot sarežģītākus aprēķinus, par pamatu ņemot cilvēka datus un vārdu, uzvārdu.

Sporta skaitļi un to nozīme:

1. – līderis; svarīga uzvara; sekmes individuālos sporta veidos; unikālā pozīcija;

3. – ātrums, drosme, risks, izveicība, vienmēr pavada veiksmes aura; basketbols, skriešana; viss, kas saistās ar kustību;

4. – „rukātāji"; sports kā smags darbs; vajadzīga liela piepūle un smagi treniņi; bez piepūles izpaliek, bet ja ko sasniedz, tad ilgi turas virsotnē; augsts traumatisms;

5. – īsts autosporta skaitlis; interese par lidaparātiem; sports kā bizness; vienmēr cer uz veiksmi, „cūceni"; sporta aprakstītāji;

8. – sporta biznesmeņi, menedžments;

9. – no sportiem ir tuvāki peldēšana, slidošana, hokejs, zirgspēki visās izpausmēs; tomēr pārāk māksliniecisks un haotisks, lai sasniegto ilgstoši noturētu; labs skaitlis, ja izvēlas kā numuru; mīlēs eksperimentēt.

Nozīme ir arī gadiem, kad konkrētai sportists ir vislabākajā formā. Liela nozīme ir arī dzīves cikliem, kas ir numerologa kompetencē. Tomēr gadu aprēķins ir vienkāršs un ikvienam atšķetināms.

Autosporta skaitļi ir 1., 3., 5., 8., 9. Tātad šajos gados autosportistam zvaigznes „sastājas" labvēlīgāk.

Gadu aprēķina: dzimšanas datumam un mēnesim piesaista tekošo gadu. Pēc piemēra tas būtu: 1 + 6 + 2012 = 12 jeb 3 individuālais gads. Tātad sportisko panākumu gads, kam secīgi varētu vēl pieskaitīt mēnešu un iegūt (ne)sportiskos mēnešus, pieskaitot iegūtajam gadam mēnešu kārtas skaitļus, un pat dienas.

Mans ieteikums būtu sportā konkrētai personai startēt šā gada (3. individuālais gads), februārī jeb 3. gada 5. mēnesī, bruņojoties ar skaitļiem 1. (datums), 31. vai 4 (dzimšanas datu kopsumma). Vēl spēcinošāk izmantot gada skaitli – 3. Lūk, arī visa pamatmāksla.

Starp ieteicamām kombinācijām izdalāms divas skaitļu grupas. Ieteicams izmantot skaitļu virknējumā tieši vienas grupas skaitļus, jo „iemaisot" kādu no otras grupas, daudz enerģijas aiziet tieši pretrunīgā sadursmē, kā rezultātā sasniegumi nav tik daudzsološi.

Pirmā grupa – 1., 2., 3., 9.

Otrā grupa – 4., 6., 7., 8.

Piecinieka privilēģija ir „pēc vajadzības" pieslieties abās grupās.

Vēl viena izmantojam gudrība – skaitļu summai ir jāsanāk arī sportiskai – 1., 3., 5., 8., 9. – atkarībā, ko tieši vēlas sasniegt.

Skaitļi uzliek arī savu pienākumu, proti, izvēloties līdera skaitli 1. un neprast ar to rīkoties, proti, nebūt gatavam uzvarēt, pat nepretendēt uz to, nozīmē "neattaisnot cerības", un iznākums ir rūgtāks, nekā, ja būtu izvēlējies kādu mazāk jaudīgu.

Šo skaitļu grupu izmantošana der arī piemeklējot sev atbilstošāko skaitli sportā, teiksim, ja cilvēks dzimis 1. datumā, tad labāk izvēlēties tikai pirmās grupas skaitļus, jo otrā grupa pavisam noteikti atņems veiksmes auru.

Nulles faktors

Skaitlis „0" numeroloģijā simbolizē pārmaiņas, atkārtoties kāras situācijas ar tieksmi dot dzīves skolu, tādēļ tā izmantošana drīzāk ir nevēlama, nekā vajadzīga. Teiksim Nr. 1110 sasniegs mazākus panākumus nekā Nr. 111, jo nulle galā vienmēr pagādās kādu lielāku šķērsli.

Pielietojuma formula, piemēram, autosportā arī pavisam vienkārša: nulle sākumā – mazs starta ātrums, jau sākotnējas problēmas ar tehniku; viducī – klapatas, kas atkarīgas no izpildījuma prasmes un trases; noslēgumā – finišā nav cerētais rezultāts.

Protams, nekas nav absolūts un parasti jāizskata visas kombinācijas, ko rada cilvēka dati, vārds un uzvārds, dzīves cikli, sporta partneri vai komandas biedri un tikai tad numurs uz auto.

Neesiet apaļas nulles sportā!

Kristaps Baņķis
www.astrologi.lv