Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:290, Did:0, useCase: 3


Numeroloģija un cilvēka vārds

Redakcija
Redakcija

Numeroloģija kā mācība ir ārkārtīgi sena. Ar tās palīdzību iespējams noteikt cilvēkam atbilstošās profesijas, izskaitļot viņa laimīgos gadus, var apskatīt partnerattiecības, noteikt vai labāk ceļot pa gaisu vai sauszemi, vai cilvēkam piemērota valsts, kurā viņš dzīvo un daudz ko citu. Tomēr šoreiz lielāko vērību piegriezīsim cilvēka vārda skaitlim.

Cilvēkam piedzimstot viņam tiek dots vārds, un ar tā palīdzību katrs cilvēks ieņem sabiedrībā noteiktu vietu, jo apkārtējie neapzināti uztver viņu atbilstoši šī vārda enerģijai.

Lai noteiktu vārda nozīmi, atbilstību cilvēka raksturam, kā arī ar vārda palīdzību nolasītu informāciju par šo cilvēku, ir nepieciešams ņemt talkā gan astroloģiju, gan numeroloģiju, un vēl labāk, ja mums ir zināšanas arī kosmoloģiskajā kabalistikā. Astroloģija mums nepieciešama, lai noteiktu planētas, to ietekmi uz vārdu saistībā ar cilvēka dzimšanu, kā arī tajos gadījumos, ja nepieciešams skatīt personīgo horoskopu.

Mūsdienu numeroloģija izskaitļojot cilvēka vārda atbilstību, dod priekšroku vienkāršotam skaitļu un alfabēta kodam, kam pamatā ir sengrieķu matemātiķa Pitagora teorijas. Jāpiezīmē, ka ikvienas tautas alfabēta kods būs atšķirīgs.

Pitagors teicis, ka visas lietas var iedomāties kā skaitļus. Numeroloģijā katram vārdam ir savs vibrējošais skaitlis, ko iegūst izsakot vārdu burtus skaitļos. Burti un skaņu simboli līdzīgi kā skaitļi ietekmē cilvēku, ietver sevī slepeno kodu. Vārdu sakot, vārds un tā īpašnieks ietekmē viens otru, tāpēc tik svarīgi, lai vārds harmonētu ar tā ‘’valkātāju’’.

Tehniski, lai noteiktu vārda atbilstību vajadzīgi cilvēka dzimšanas dati (gads, mēnesis, datums, laiks un pilsēta, kurā cilvēks dzimis), lai sastādītu horoskopu un vārds vai vēl labāk vairāki (3-5). Jābūt astroloģiskai sakritībai starp dzimšanas datu skaitli un vārda skaitli saistībā ar planētām. Tas nozīmē, ka ik burts cilvēka vārdā atbilst noteiktam skaitlim. Šos skaitļus saskaita, tad summē nonākot līdz viencipara skaitlim. Līdzīgi saskaita arī dzimšanas datus un summē tos. Rezultātā tiek iegūti 2 skaitļi, un tie tad arī ir cilvēka būtības noteicēji. Katram skaitlim savukārt, atbilst sava planēta. Svarīgi, lai abi iegūtie skaitļi nebūtu pretrunā viens ar otru un ar planētām, kuras cilvēka horoskopā ir noteicošās.

Dzimšanas skaitlis ir personības skaitlis, bet vārda skaitlis ir attīstības skaitlis. Savukārt, uzvārda skaitlis ir mūsu pagātne, cilts karma, tās lāsts vai atbalsts. Ja vārda skaitlis lielāks par dzimšanas skaitli, cilvēks ir godkārīgs, cenšas pats noteikt apstākļus, nepakļaujas tiem. Ja lielāks dzimšanas skaitlis, cilvēks dzīvē vairāk turas pie pārbaudītām vērtībām, baidās eksperimentēt, ir apgrūtināta viņa attīstība. Ja skaitļi sakrīt, cilvēks ir līdzsvarots, ar harmonisku raksturu apveltīts. Ne jau velti populāri cilvēki bieži vien izvēlas sev pseidonīmu, pie kam tādu, lai tas sakristu ar dzimšanas dienas skaitli. Vienīgi jāpiemin, ka ne jau katram indivīdam šāds salikums ir piemērotākais.

Dzimšanas dienas skaitlis cilvēka dzīvē ir nemainīgs kopš dzimšanas brīža, to mainīt mēs nevaram, bet kas attiecas uz vārda un uzvārda skaitli, tad te nu ir iespējami varianti.

Biežāk pie speciālista pēc padoma griežas cilvēki, lai noskaidrotu kādu vārdu piešķirt jaundzimušajam, tomēr pareizi darīs arī tie, kuri pārbaudīs savu jau esošo vārdu neatkarīgi no vecuma.

Vieglāk izskaitļot kurš vārds der jaundzimušajam, ja apskatīšanai tiek iesniegti vairāki vārdi, nevis, ja jāizvēlas no visiem kalendārā esošajiem vārdiem kāds noteikts.

Svarīgi, ko tieši mēs vēlamies uzzināt, bet jo vairāk ir izejošās informācijas, jo, protams, labāk. Lai noteiktu vārda atbilstību var neizmantot personīgo horoskopu, bet tomēr to sastādot, var redzēt kā izvēlētais vārds saskan ar cilvēka raksturu, talantiem un sūtību uz Zemes. Nevar, piemēram, cilvēkam ar vāju raksturu piešķirt vārdu, kurš uzliek it kā sava veida sūtību vai slogu. Viens no tādiem ir vārds Aleksandrs vai Anna.

Ir arī vārdi, kuriem pašiem par sevi ir slikta enerģija. Latviešiem tāds vārds ir Gatis. Varbūt cilvēkiem ar šo vārdu dzīvē būs problēmas. Protams, apstākļus var mīkstināt uzvārda labvēlīgā ietekme vai laimīgs horoskops. Vispār neko nevar vērtēt viennozīmīgi.

Neiesaka bērnam dot vārdus, kas Latvijā ir pārāk izplatīti, jo šiem vārdiem trūkst individualitātes. Katru gadu, protams, modes vārdi mainās. Kad biju maza, daudzus zēnus, vīriešus apkārt, sauca par Jāņiem. Šobrīd praksē atkal bijuši gadījumi, kur pat vienas dienas laikā vairākiem bērniem tiek izvēlēts vārdiņš Matīss, Gustavs.

Tāpat arī nebūtu labi bērnu saukt tēva, mātes vai kāda cita radinieka vārdā, jo tad bērns saņem mantojumā šī konkrētā cilvēka karmu un viņam var būt sarežģīts mūžs. Ja nu tomēr vēlamies bērnu nosaukt par godu kādam radiniekam, vēlams bērnam dot divus vārdus un ikdienā tomēr saukt viņu šajā otrajā vārdā.

Var noteikt vārda atbilstību, neskatoties uzvārda atbilstību, bet labāk tomēr to darīt, jo varbūt vārds cilvēkam būs piemērots, bet neharmonēs ar uzvārdu vai arī vārds derēs, bet uzvārds vienalga turpinās ietekmēt negatīvi. Starp citu, šajā sakarā jāpiemin arī uzvārda maiņa laulību gadījumā. Apprecoties un mainot uzvārdu sieviete maina savu sūtību, jo nokļūst vīra ciltskokā. Mainot vārdu vai uzvārdu cilvēks uzsāk jaunu ritmu.

Tātad uzvārds tāpat kā vārds ietekmē mūsu dzīvi, tāpēc, ja gribam šo jautājumu skatīt nopietni, tad labāk aplūkot gan vārdu, gan uzvārdu, gan personīgo horoskopu.

Vārds var cilvēku ietekmēt gan pozitīvi, gan negatīvi. Starp citu, savu ietekmi vārds, uzvārds neizrāda tūlīt, bet ar gadiem.

Ko iesaka speciālisti, ja cilvēkam vārds vai uzvārds jau ir dots, bet viņš jūt, ka tas traucē dzīvot. Pirmkārt, vislabāk vārdu dodot jaundzimušajam, vecākiem doties pie speciālista, iesniedzot 3 - 5 vārdu variantus. Vispār jau labāk, ja katram cilvēkam ir vairāki vārdi, pie kam vienu no tiem viņš neatklāj nevienam. Tas palīdz kā aizsardzība un šādam cilvēkam ir grūtāk vēlēt ļaunu, kā arī nav iespējams uzlikt lāstu.

Pieaugušajiem, kuriem radušās aizdomas par vārda neatbilstību, vai sievietēm, kuras apprecoties pieņēmušas vīra uzvārdu un jūt, ka dzīvē viss mainījies, arī ieteicams pārbaudīt savu vārdu un uzvārdu. Ja konstatēsiet, ka viens vai otrs vai pat abi neder, tad varat rīkoties sekojoši - mainīt vārdu, uzvārdu juridiskā ceļā vai izvēlēties sev citu vārdu (iesauku, mīļvārdiņu) un palūgt, lai tuvinieki, draugi un kolēģi jūs dēvē šajā vārdā.

Bieži dzirdam dažādus mīļvārdiņus, skaip iesaukas, nikus utt, un mūs arī tajos sauc. Ir tādi, kas patīk un tādi, kas ne, ir vārdi, kas vienu apvaino, bet otram patīk. Un ne jau tāpēc, ka miesās kuplai sievietei nepatiks, ja viņu dēvēs par kunkulīti, bet gan tāpēc, ka šī iesauka neharmonēs ar viņas iekšējo būtību, kamēr citai varbūt tikpat apaļīgai būtnei patiks.

Katru cilvēku nelabvēlīgi ietekmē simtiem lietu un kur nu vēl, ja to dara paša vārds, kuru ikdienā nākas dzirdēt, pašam nosaukt un rakstīt! Tāpēc vēlams pret šo jautājumu attiekties nopietni, sevišķi, ja jūtat, ka jūsu dzīvē kaut kas neiet kā nākas.

Autors: www.horoskopupasaule.lv