Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:247, Did:0, useCase: 3


Ja esi dzimis oktobrī. Tavs raksturojums atkarībā no dzimšanas datuma

Redakcija
Redakcija

Bieži vien jauniem paziņām uzdodam jautājamu- Kas tu esi pēc horoskopa? Un saņemot atbildi, jau izdarām secinājumus par savu sarunu biedru. Tomēr steigties ar secinājumiem nevajadzētu. Jo katra cilvēka psiholoģiskais raksturojums atkarīgs no dienas, kurā tas dzimis. Tā nu sanāk, ka viena un tā paša horoskopa pārstāvji nav nemaz tik līdzīgi savā starpā. Šoreiz sīkāk apskatīsim oktobra mēneša jubilārus- Svarus un Skorpionus.

1.,2.,3. oktobris

Jums ir ātrs prāts- jebkuru informāciju jūs uztverat burtiski momentā. Tomēr "rakt dziļāk" jums nepatīk, dodot priekšroku nevis kvalitātei, bet kvantitātei. Tāda virspusēja pieeja var būt par nopietnu šķērsli gan jūsu profesionālajai darbībai, gan personīgajai izaugsmei. Tāpēc jums jāradina sevi vairāk iedziļināties dažādās problēmās, kā arī koncentrēties uz lietas būtību.

4.,15.,16.oktobris

Apkārtējie jūs uzskata par kompānijas dvēseli, kā arī ciena par bezgalīgo altruismu, jo jūs taču vienmēr esat gatavi palīdzēt saviem draugiem un paziņām. Un tikai jūsu tuvinieki zina, cik brīžiem ar jums ir grūti. Pārskatiet savas prioritātes- tieši ģimenei, un nevis daudzskaitlīgajam draugu pulkam, vajadzētu izrādīt vairāk uzmanības,

5.,10.,13.oktobris

Jūs esat īsts darbaholiķis. Vadība un kolēģi zina, ka uz jums var paļauties, jo tprofesionālajā darbībā jums nav neatrisināmu uzdevumu. Tāda uzticība darbam ir ievērības cienīga, tomēr, padomājiet, vai šādi dzīvojot, jūs nepalaižat garām kaut ko citu, kas ir ne mazāk svarīgs cilvēkam? Jo dzīve rit arī arpus ofisa telpām.

6.,8.oktobris

Jums ir sveši citu noteikumi, jo esat pieradis dzīvot pēc savējiem, kurus, starp citu, nereti ārī pārkāpjat. Šāda pieeja palīdz jums sasniegt nesliktus rezultātus, kuros pēc tam nereti nākas vilties, piedzīvojot citu cilvēku dusmas. Biežāk atcerieties teicienu "neroc citam bedri- pats iekritīsi". un neskrieniet pakaļ ātrai veiksmei.

7.oktobris

Paaugstināta jūtība un ievainojamība bieži traucē jums aizstāvēt savas intereses, kā dēļ jūs bieži vien izrādāties zaudētājos. Lai gūtu panākumus dzīvē un veiksmīgi atrisinātu konfliktsituācijas, jums jāattīsta emocionālā stabilitate un jāapgūst psiholoģiskās aizsardzības tehnikas.

9.,11.,12.oktobris

Jūs protat pa īstam just līdzi citiem un esat gatavi veltīt savu dzīvi tuviniekiem un sev mīļiem cilvēkiem. Šajos centienos jūs esat spējīgs nonākt līdz galējībām un kļūt pilnīgi atkarīgi no tiem, kam palīdzat. Tāpēc dzīvojiet un domājiet pirmām kārtām par sevi un tikai pēc tam par citiem.

14.,17.,21.oktobris

Paziņām un draugiem jūs esat cilvēks- svētki. Tomēr vienatnē ar sevi jūs bieži vien esat melanholisks un pat skumstat bez iemesla. Tāpat jūs bieži vien iesākto nenovedat līdz galam, un tieši tas jums traucē būt veiksmīgam. Iemācieties gudri saplānot darāmo un noturēt uzņemto virzienu.

18.,20.,22.oktobris

Filozofiskais skatījums uz dzīvi palīdz jums ne pārāk pārdzīvot par ikdienas problēmām. Jūs esat pārliecināti par to, ka visas nepatikšanas atrisināsies pašas no sevis, tomēr, šādi spriežot, jūs varat nebūt gatavs tikt galā ar īstām grūtībām. Neaizveriet acis uz jau pastāvošām problēmām, bet ieņemiet aktīvu dzīves pozīciju.

19.oktobris

Jūs it visā mīlat kārtību, bet tieši tas traucē jums baudīt jaunus un neparastus iespaidus. Pamēģiniet kaut vai reizi pa reizei iziet ārpus saviem rāmjiem, jo tieši nestandarta apstākļos jums prātā var ienākt kāda ģeniāla ideja, kuru realizējot, jūsu dzīve mainīsies uz augšu.

23.,26.,31.oktobris

Jūs esat ļoti delikāts un taktisks cilvēks un vienmēr pirmām kārtām rūpējaties par citu cilvēku interesēm. Tomēr ne visi steidzas jums atdarīt ar to pašu, tieši tāpēc jūsu intereses bieži vien tiek pastumtas malā un aizmirstas. Necentieties izdabāt visiem.

24.,30.oktobris

Jūs bieži vien vadāties pēc emocijām un tieši tāpēc nereti nokļūstat sarežģītās situācijās. Vētrainu pārdzīvojumu iespaidā reti izdodas pieņemt prātīgus lēmumus- jūsu gadījumā nepieciešams, kā saka, vispirms noskaitīt līdz 100, un tikai tad pieņemt lēmumu. Un pacentieties būt uzmanīgāks savos izteicienos; strīda karstumā varat aizskart kādu cilvēku pārāk sāpīgi.

25.,27.oktobris

Jūs esat dzimis līderis: labprāt izrādāt iniciatīvu, uzņematies atbildību un prasmīgi vadaāt cilvēkus. Tomēr personīgajās attiecībās ar tuviniekiem jūsu pārmērīgā vēlme komandēt un norādīt var kļūt par konfliktu izraisītāju, tāpēc pacentieties ierobežot savus līdera centienus vismaz mājās.

28.,29.oktobris

Jums galvenais ir komforts un finansiālā stabilitāte. Tieši spēcīgā tieksme pēc materiāliem labumiem traucē jums veikt kardinālas pārmaiņas dzīvē. "Labāk zīle rokā, nekā mednis kokā"- spriežat jūs un atsakāties no iespējām, ko piedāvā liktenis, tikai tāpēc, ka baidāties izjaukt savu pierasto dzīves gaitu. Padomājiet, varbūt tomēr kādreiz ir vērts piekrist?