Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Kādu uzvārdu izvēlēties? Ko tas nozīmē? Kā tas ietekmē attiecības?

Redakcija
Redakcija

Mainot uzvārdu var nomainīties pat 4 no 5 cilvēka numeroloģiskā koda skaitļiem, kas nosaka cilvēka raksturu, tikumus, motivācijas un iespējas. Tātad tas ir svarīgs lēmums!

Kristaps Baņķis:

"Dvēsele pagātnē ir gana daudz pieredzējusi un zina, kas tai tagad vajadzīgs. Tā tiecas augšup pa Lielo Spirāli, pati izvēlas "Es" iemiesošanās skaņas, kuru kopējā summa palīdz tās centienos." (F. Kempbels).

Uzsākot dzīves "startu" ar dzimšanas dienu, cilvēks iegūst vārdu, uzvārdu (tēva vārdu) jeb līdzekļus, kas palīdz iet pa Dzīves Ceļu. Dvēsele pati izvēlas sev piemērotu vārdu, pati izvēlas vecākus, kuriem piedzimt, un pašsaprotami arī nesīs dzimtas uzvārdu.

Cilvēkam dzīvē var būt vairāki vārdi: pilnais vārds (uzvārds, vārds, tēva vārds), kas ierakstīts dokumentos, vārds, kādā viņu sauc draugi, vecāki, kolēģi un skolas biedri, kā arī vairāki mīļvārdiņi. Cilvēkam var "pielipt" iesauka, vai arī viņš pats var izvēlēties sev pseidonīmu, pie kura visi pierod, un, gadiem ejot, aizmirst īsto vārdu. Arī šiem vārdiem ir sava nozīme, un arī to nozīmi var aprēķināt un izpētīt, lai saprastu, kā dažādos dzīves posmos attīstās cilvēka personība, kā cilvēks pats uztver sevi, kādu skaitļu īpašības viņam grib „piedēvēt” citi ļaudis. Saskaitot dažādas interpretācijas cilvēka vārdam, var izprast apkārtējo attieksmi pret viņu un viņa patiesās attiecības ar citiem..

Protams, cilvēka personības analīzē visi glaimojošie vai zaimojošie vārdi, iesaukas, pseidonīmi nav vērā ņemami, tomēr tie parāda cilvēku skaidru attieksmi pret viņu.

Aprēķinos izmanto oficiālo, cilvēka pasē ierakstīto vārdu un uzvārdu. Izmantots tiek tās valsts alfabēts, kurā oficiālajos dokumentos ir ierakstīts cilvēka vārds un uzvārds. Tas nozīmē, ka Latvijā dzimušajiem krievu tautības cilvēkiem aprēķinos izmanto latviešu alfabētu. Savukārt Krievijā dzīvojošam jāizmanto krievu alfabēts un aprēķinos jāievada arī tēva vārds.

Sievietei, kas laulībā mainījusi uzvārdu, precīzākai rakstura analīzei vēlams izanalizēt abas matricas - ar meitas uzvārdu un vīra uzvārdu. Neapšaubāmi, spēcīgāk darbosies jauniegūtais uzvārds, bet arī dzimtas uzvārdam var būt pietiekami liela nozīme.

Dita Blūma:

To, kāds ir mūsu dzīves uzdevums, nosaka dzimšanas brīdis. Bet ceļu, kādā līdz šim dzīves uzdevumam nokļūsim, nosaka vārds un uzvārds. Piedzimstot uzvārds dod mums dzimtas enerģiju. Ja apprecoties no sava uzvārda atsakamies, pieņemot vīra uzvārdu, tas nozīmē – ka ceļā uz sava dzīves uzdevuma piepildīšanu pieņemam vīra dzimtas enerģiju. Ja savam uzvārdam pievienojam vīra uzvārdu, tad pamatā mūsos paliek savas dzimtas enerģija un balsts, bet kaut kas nāk klāt arī no vīra dzimtas enerģijas.

Mainot uzvārdu ir noderīgi aprēķināt, vai līdz ar izmaiņām mainās arī liktenis, ar kura palīdzību nokļūsim līdz dzīves galvenajam mērķim, kurš katrā mums likts dzimšanas brīdī.

Līdzīgi notiek arī mainot dzīvesvietu un sākot dzīvot ārzemēs. Tur sava vārda un uzvārda skaitlis jāaprēķina pēc konkrētās valsts alfabēta. Šādi pat iespējams mainīt likteni, tomēr pirms aizbraukšanas, vajag izvērtēt, vai ārzemēs liktenis sola piespēlēt vieglākus uzdevumus dzīves mērķa īstenošanā, vai arī tieši pretēji.
“Pats sev numerologs” un “NUMO PRO” papildus iespēja - uzvārda izvēle

Svarīgākais ir uzvārds, ar kādu dzīvo šajā brīdī – tas nosaka šā brīža enerģētiku!

Dzimtas uzvārds, kas zemapziņā paliek visu laiku un mijas kopsummā ar jauno uzvārdu. Atšķetināt tā ietekmi pa īstam var tikai kvalificēts numerologs.

Iespēja eksperimentēt, izvēloties laulības uzvārdu – pārejot laulātā uzvārdā vai savējam pievienojot laulātā uzvārdu.
Mainot uzvārdu jaunā enerģētika pilnasinīgi sāk darboties aptuveni 18 mēnešu laikā.
Mainot uzvārdu var nomainīties pat 4 no 5 cilvēka numeroloģiskā koda skaitļiem, kas nosaka cilvēka raksturu, tikumus, motivācijas un iespējas. Tātad tas ir svarīgs lēmums!

Nomainot uzvārdu skatās:

1. Numeroloģiskā koda skaitļu savstarpējo mijiedarbību. Ļoti labi, ja cilvēka Numeroloģiskajā kodā skaitļi atkārtojas. Tas dod iekšēju līdzsvaru cilvēkā un parāda, kāds virziens viņam aktuālāks.

2. Kā jauniegūtā ārējā matrica papildina iedzimto Iekšējo matricu. Tā jēga ir dot bonusu vai atspaidu dzimtajiem “trūkumiem”. Samērojot iekšējo un ārējo matricu, lasa TIKAI to aprakstu, kur vairāk skaitļu. Jāvairās no skaitļu trūkumiem jeb Karmiskajiem skaitļiem (jācenšas lai attiecīgajā ierakstā tādu vispār nebūtu, kā arī no izteikti daudzu skaitļu pieplūduma, piemēram, trīs un vairāk "8".
3. Mainoties iepriekš minētajiem skaitļiem var būtiski mainīties arī partnerattiecības, tādēļ skatās kā jaunais Numeroloģiskais kods ietekmē konkrētas attiecības