Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

Īsts vīrietis – kāds viņš ir? 27.05.2024 00:03

Noskaidrojot, kāda ir cilvēka valdošā enerģija (materiālā, intelektuālā, seksuālā vai emocionālā), vīriešus un sievietes var iedalīt četros psihoenerģētiskos tipos. Partneri izvēlamies neapzināti pēc kopējās valdošās enerģijas principa vai tā, kā tās viena otru papildina. Praktizējošā psiholoģe, personības izaugsmes semināru vadītāja Andžela Haritonova piedāvā testu, kas vīriešiem palīdzēs noteikt dominējošo enerģijas veidu.

Ko par sievieti var pastāstīt viņas krūšu forma 26.04.2024 21:44

Speciālisti apgalvo, ka daudzi vīrieši jau pirmajā randiņā min, kā gan viņu jaunā simpātija uzvedīsies gultā? Vai uzreiz piekritīs tuvībai vai kādu laiku liks pagaidīt? Vai viņa būs temperamentīga, vai arī ilgi "iesildāma? Atbldēt uz šo jautājumu nespēj neviens. Kaut gan atbildes uz šiem jautājumiem vīrieši meklējuši jau viduslaikos. Un, iedomājieties, atraduši! XVIII gs. Spānijā par sievietes raksturu un temperamentu sprieda pēc viņas krūšu formas. Tieši tajā laikā radās zinātne, ko dēvē par sternomantiju.

Kā saprast, vai neesi kļūdījies partnera izvēlē? 22.04.2024 22:34

Tu jau esi ar kādu kopā, bet vari pārbaudīt, vai šis cilvēks tiešām ir tavs. Pat ja nebūs ideālas sakritības, klausi savu sirdi. Taču, ja uz daudziem jautājumiem atbildēsi “nē”, padomā, dabu nepiemānīsi..

Striptīzs mīļotajam. Video un 10 svarīgi nosacījumi, lai viss izdotos 10.04.2024 23:40

Tu zvani viņam uz darbu, noslēpumaini jautā, cikos viņš būs mājās un lūdz pa ceļam nopirkt šampanieti....

Vakarā, kad zini- viņš, tulīt, tūlīt būs klāt, tu zvani viņam vēlreiz, lūdz uzlikt tevis sagatavoto mūziku un ērti iekārtoties uz dīvāna.

Pēc dažām minūtēm atveras ārduvis, sāk skanēt mūzika, un tu līganā gaitā, ar kārdinošu smaidu uz lūpām, ienāc istabā, un sāc novilkt pirmo apģērba gabalu...

Saderība starp vīrieti un sievieti: kā tā veidojas un kāpēc par to būtu jāzina 07.04.2024 22:10

Kuru gan neinteresē personiskā saderība? Droši vien katrs cilvēks vēlētos zināt, kā var veidoties viņa attiecības ar partneri. Vienlaicīgi nav būtiski, par kādu partneri ir runa: par otru pusīti, biznesa partneri, vai, piemēram, par to, kā veidosies vīra un jūsu mātes (sievasmātes un znota) vai otrādi attiecības.

12 aksiomas, kas palīdzēs saprast vīrieša un sievietes atšķirības 29.02.2024 22:17

Dažu ļoti svarīgu vīriešu un sieviešu psiholoģijas aspektu nepārzināšana rada neizpratni, apjukumu un kaitinošas kļūdas. Praktizējošā psiholoģe, personības izaugsmes semināru vadītāja Andžela Haritonova piedāvā apskatīt dzimumu psiholoģijas svarīgākos momentus. Tos var uzskatīt par aksiomām.

Mīlestība uzlabo veselību un sadedzina liekās kalorijas 25.02.2024 22:25

Šai gadalaikā nav nemaz tik grūti saaukstēties. Zinātnieki izpētījuši, ka laimīgas attiecības nostiprina imūnsistēmu labāk nekā nodarbošanās ar sportu. Cilvēkiem, kuriem ir harmoniskas attiecības ar partneri un kuri regulāri nodarbojas ar seksu, labāk darbojas hormoni, kas aizsargā imūnsistēmu.

Mīlestības hipnoze 21.02.2024 22:50

Vīrieši dažkārt negatīvi reaģē uz tiešiem lūgumiem un faktu konstatēšanu, jo tie neatstāj iespēju pašiem pieņemt lēmumus. Arī sievietes ne jau visas padevīgi piekrīt, bet gan labprāt pastrīdas pretī. Palīdzēt panākt savu (vai varbūt – pamanīt, ka pret tevi tiek lietoti) var psihoterapeita un hipnozes speciālista M. Ēriksona atklātie nedirektīvās iedvešanas paņēmieni. Aplūkosim, kā tos var pielietot romantiskās attiecībās. Paņēmieni palīdzēs vēl vairāk nostiprināt jūsu attiecības un pārliecināt partneri, ka nevar būt labākas par tevi!

6 iemesli, kāpēc vīrieši pazūd bez paskaidrojumiem 17.02.2024 22:09

Šķiršanās gandrīz vienmēr ir sāpīgs process. Taču, ja tevi pamet, nepaskaidrojot, kas noticis, ir īpaši grūti samierināties ar nezināmo. Moka ne tikai sāpes un aizvainojums, bet arī jautājumi, kas paliek neatbildēti. Kas varēja izprovocēt situāciju un kā ar to tikt galā?

Uzbudinošāko produktu TOP 6 vai spēcīgākie afrodiziaki sievietēm 16.02.2024 23:30

Patiesībā afrodiziaki sievietēm ir ļoti atšķirīgi no vīriešu afrodiziakiem, tieši tāpat kā seksuālās baudas centri abu dzimumu pārstāvjiem atšķiras. Visiem sen zināms, ka sievietēm seksuālās baudas centrs atrodas smadzenēs, savukārt vīriešiem- dzimumorgānos. Seksuālā apmierinātība sievietēm pirmām kārtām ir psiholoģisks process, tai pat laikā vīriešiem tas fizioloģisks process.

Kā atpazīt mīlnieku-krāpnieku? Ekspertes padomi, lai sevi pasargātu 14.02.2024 11:12

Karavīrs kādā ārvalstu misijā, jūrnieks, kurš ir “iesprūdis” uz kuģa okeānā, laulību piedāvājums pirms tikšanās dzīvē, ārvalstu muitā aizturēti sūtījumi – šie ir tikai pāris tipiskākie stāsti, kas sastopami romantiskajā krāpšanā. Lai arī Latvijā romantisko krāpniecību skaits pērn nav bijis augsts, Luminor bankas dati liecina, ka visbiežāk ar to saskaras sievietes vecumā virs 60 gadiem. Bankas krāpšanas novēršanas eksperte Marija Briede izklāsta populārākās krāpnieku shēmas un padomus, kas var palīdzēt no tām izvairīties.

Tests: Vai proti mīlēt? 11.02.2024 21:21

Tev šķiet, ka tas ir vienkāršs jautājums? Nē, tā tas nav. Tu vari patiesi ticēt, ka lai nu kurš, bet tu noteikti proti mīlēt, bet taviem tuviniekiem var būt pilnīgi atšķirīgs viedoklis. Tu domā, ka tava piekasīšanās un burkšķēšana liecina par rūpēm un bažām par mīļotajiem cilvēkiem, bet apkārtējie uzskata, ka esi īgņa vai garlaicīgs tips. Tāpēc nesteidzies ar secinājumiem, labāk atbildi uz testa jautājumiem, un tad daudz kas noskaidrosies. Nebrīnies, ja kādi jautājumi šķitīs pilnīgi neatbilstoši - patiesībā tie palīdz atklāt dažus tava rakstura aspektus.

8 lietas, kas jāņem vērā, ja partneris ir empātisks 17.01.2024 16:56

Ko dzīvē nozīmē attiecības ar empātu (cilvēks, kam piemīt empātija – prasme iejusties cita cilvēka vietā, saprast viņa domas un jūtas)? Vispirms jau to, ka attiecības ar šādu cilvēku pārsteidzoši atšķirsies no pārējām. Kas tad jāņem vērā, ja partneris ir empātisks?

Par ko seksā sapņo vīrieši? 16.01.2024 22:55

Daudziem vīriešiem ir erotiskās fantāzijas, par kurām viņi neuzdrošinās runāt skaļi. Seksuālās fantāzijas ir pilnīgi dabiskas. Bet dalīties ar tām un iemiesot dzīvē vajag ļoti piesardzīgi un ne vienmēr. Kāpēc? Psihoanalītiķi analizē visizplatītākās no tām un paskaidro, ko nozīmē šie scenāriji.

Sekss veselībai 14.01.2024 22:54

Sekss tik tiešām ir veselības avots, taču tikai tādā gadījumā, ja dzimumattiecību rezultātā tiek gūts gan fizisks, gan emocionāls apmierinājums

Pieskārienu valoda guļamistabā 11.01.2024 23:11

Ikvienam sajūtas no pieskārieniem var būt atšķirīgas, kādam patīk maigi, kādam spēcīgāki glāsti, taču jebkuri silti pieskārieni izstaro mīlestību un starp diviem mīlošiem cilvēkiem tās nekad nevar būt par daudz. Būtiskākais ir "iedarbināt" izdomu un piepildīt to dzīvē, izrunājot ar partneri priekšlikumus, kuri otram var nešķist pieņemami. Nekādā gadījumā nevajadzētu slēpt no partnera savas visdziļakās vēlmes, bet tieši padalīties ar tām, jo kā gan citādi, lai viņš zinātu, kas otram sagādā vislielāko baudu. Jo vairāk abi partneri ļausies fantāzijām, jo krāsaināka būs to seksuālā dzīve.

Vairākumam seksā interesē neierastas lietas 05.01.2024 22:29

Vairākums Latvijas iedzīvotāju atklāj partneriem savas seksuālās vēlmes un lielākajai daļai gultā interesē kaut kas ārpus ierastā, liecina nesen veiktā aptauja. Šī ir būtiska statistika, kas atklāj mūsu sabiedrības izpratni par seksa kvalitātes nozīmi attiecībās.

Ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu – mīts vai patiesība? 13.12.2023 22:49

Kurš gan no mums nav dzirdējis šo viedo vecmāmiņu padomu, kas vēsta - ceļš uz vīrieša sirdi iet caur vēderu. Bet - vai arī mūsdienās šī senču paruna joprojām darbojas? Un kā īsti uztvert tās vēstījumu?

Kā rīkoties, ja nācies piedzīvot krāpšanu 27.11.2023 16:29

"Es tev tik ļoti ticēju!" Dusmas, aizvainojums, pazemojums, vilšanās, sāpes, apjukums... Saskaroties ar nodevību, mēs varam izjust veselu emociju gammu. Kā tikt ar tām galā? Noteikumi tiem, kurus piekrāpa.

Attiecību galaktika: kā ieskaut sevi ar cilvēkiem, ar kuriem jūtamies labi 06.11.2023 21:52

Kas ietekmē paziņu izvēli? Kuras saites būtu jāstiprina un kuras tikai atņem mūsu spēkus un resursus? Izprotot šos jautājumus, var ievērojami uzlabot dzīves kvalitāti. Piedāvājam metodiku "Attiecību galaktika".

Kā uz visiem laikiem nepalikt vientuļajai mātei. Iepazīšanās kļūdas pēc šķiršanās 24.10.2023 22:00

Dzīve nebeidzas ar šķiršanos un neaprobežojas tikai ar rūpēm par bērniem. Kādas kļūdas visbiežāk pieļauj vientuļās mātes, mēģinot sakārtot savu personīgo dzīvi? Kā no tām izvairīties? Atbild psihologi.

Tests: Kāda ir tava attieksme pret seksu? 24.09.2023 21:52

Tests palīdzēs saprast, kādu lomu tavā dzīvē spēlē sekss, vai tu vari bez tā iztikt vai arī tev būtu neiedomājami dzīvot bez seksa, vai tavā izpratnē ir iespējams sekss bez mīlestības utt. Atbildi godīgi, nemēģini izskatīties ar brīvākiem uzskatiem (vai otrādi - kautrīgāka), nekā esi patiesībā.

9 viegli pieejamo sieviešu īpašības, kuras derētu ņemt vērā 20.09.2023 22:42

Pretēji izplatītajam uzskatam, ka vīrieši pēc savas dabas ir mednieki un tāpēc meklē vienīgi nepieejamas sievietes, kuras viņiem būs interesanti pakļaut, daži spēcīgā dzimuma pārstāvji atzīstas, ka viņiem ir daudz interesantāk komunicēt ar viegli pieejamām dāmām. Viņas apbur ar savu tiešumu un drosmīgiem uzskatiem par dažām lietām. Ar ko vēl vīriešus piesaista šādas sievietes un kādas viņu īpašības derētu pārņemt tām, kurām nav izdevies izveidot nopietnas attiecības, vēsta Passion.ru.

Tests: Kā saprast, ka esi līdzatkarīgās attiecībās 10.09.2023 22:03

Attiecības ar manipulatoru nozīmē upura emocionālo atkarību no viņa, un tā var izpausties dažādos veidos: sākot ar “es nevaru viņu aizmirst” līdz “viņš noteikti nemīl mani, bet nelaiž vaļā”. Saprast, ka nav runa par neatbildētu mīlestību, bet gan par destruktīvu, pārmērīgu emocionālu pieķeršanos, palīdzēs šis tests.

Jauns jēdziens – mikrokrāpšana 05.09.2023 22:09

Psiholoģijā salīdzinoši nesen parādījies jēdziens “mikro – krāpšana”. Tāda uzvedība atrodas uz robežas starp uzticību un neuzticību - cilvēks, būdams attiecībās, pārsniedz pienācīgas uzvedības robežas.

Dabīgi līdzekļi potences uzlabošanai 28.08.2023 22:37

Covid-19 devis vairāk brīva laika. Ķeries pie lietas vai pareizāk pie miesas. . Piedāvājam 10 vienkāršus, drošus un ikvienam pieejamus potences uzlabošanas līdzekļus.

20 seksuālas ieslēdzējfrāzes 17.08.2023 20:56

Šīs frāzes var lietot, lai kāpinātu sievietes baudu, jo, kā zināms, sievietes mīl ar ausīm. Tomēr atceraties, ka jebkam, ko jūs sakāt, jāskan dabiski un patiesi. Varbūt vīrietim nešķiet svarīgi savas jūtas ietērpt vārdos, tomēr, ticiet man, sievietei tas ir ļoti svarīgi un pat nepieciešami.

12 komplimenti sievietei, kurus nevajadzētu lietot 16.04.2023 07:44

Tu no visas sirds uzslavēji draudzenes jauno kleitu, bet viņa apvainojās? Sajūsminājies par ceļabiedrenes sievišķīgajām formām, bet priecīga “paldies” vietā dzirdēji “tu vispār domā, ko runā”? Pieminēji kolēģes panākumus, un tagad viņa vairs nerunā ar tevi? Kādus komplimentus noteikti nav vērts teikt citiem, ja nevēlies sabojāt viņu noskaņojumu, stāsta psiholoģe Marija Merkulova.

Vīriešu seksuālais raksturojums katrai horoskopa zīmei 12.04.2023 09:44

Kā zināms, labi saprasties ar savu otro pusīti ir svarīgi ne tikai praktiskajos jautājumos, daudz svarīgāka ir savstarpēja saskaņa gultā. tieši no tās atkarīgs jūsu kopdzīves ilgums un harmonija attiecībās. Tāpēc, pirms mest kauliņus kopā, pārbaudiet, vai jums ir pieņemamas parnera seksuālais raksturojums, kas katram zodiaka zīmes pārstāvim tomēr ir samērā atšķirīgs.

Ko darīt, ja partneris tevi pameta? (3) 10.04.2023 21:31

Tāds pārdzīvojums sāpina un pazemina pašapziņu. Atstāj sirdī rētas un liek justies nevajadzīgam. Geštalt-terapeite Anastasija Gurņeva palīdz paraudzīties uz situāciju no cita skatupunkta un sniedz praktiskus padomus, kā atgūt normālu pašsajūtu.

Tests: Kas tevi dzīvē vada – prāts vai sirds? 24.03.2023 10:39

Tests palīdzēs saprast, kas vada tavu rīcību - prāts vai sirds? Katrā jautājumā izvēlies vienu no piedāvātajiem atbildes variantiem – A vai B.

Kāpēc tevi ir tik grūti mīlēt: grūtības mīlestībā atbilstoši zodiaka zīmēm 07.03.2023 19:05

Arī mīlas attiecībās izpaužas individuālā rakstura iezīmes, taču dažreiz tās apgrūtina saprašanos ar mūsu iespējamo otro pusīti. Vai zinājāt, ka dažas no šīm īpatnībām saistītas ar tavu zodiaka zīmi? Uzziniet, kas tik ļoti traucē jums mīlestībā.

Kamasutras psiholoģija. Ko par vīrieti var pastāstīt iemīļotā seksuālā poza 05.02.2023 00:26

Sekss pats par sevi- tas ir brīnišķīgi, tāpēc, kā daudziem var šķist, dot priekšroku vienai vai otrai pozai nav vērts. Tomēr prakse rāda, ka vairumam cilvēku kāda noteikta poza patīk labāk, savukārt citās viņš negūst tādu baudījumu. Kāpēc tā notiek? Apskatīsim populārākās seksa pozas no psiholoģijas viedokļa. Jo patiesībā katra poza dod mums ne tikai iespēju realizēt savas seksuālās vēlmes, bet arī iegūt emocionālu enerģijas lādiņu un apmierināt dvēseliskās vajadzības. Tāpēc, uzzinot, kurai seksuālajai pozai dod priekšroku tavs partneris, uzzināsi arī svarīgāko par viņa raksturu.

Kādas jaunas bīstamas tendences mūsdienās parādījušās attiecībās? 16.01.2023 23:39

Iepazīšanās portālu, mesendžeru un paziņojumu par ziņas izlasīšanu laikmetā mēs arvien vairāk sastopamies ar savstarpēju nesaprašanos. Lai izšķirtos vai paņemtu pauzi attiecībās, vairs nav jāaizcērt aiz sevis durvis vai “jāpaciemojas pie vecmāmiņas laukos”. Pietiek ignorēt ziņojumu. Kādas bīstamas tendences attiecībās šobrīd parādījušās?

Ko par laulību saka teicieni, parunas un aforismi 13.01.2023 23:51

Par Valentīna dienu mēdz teikt, ka tie jau tādi jauniešu svētki. Vai tā varētu būt tāpēc, ka jaunieši vairāk izbauda šos mīlestības svētkus, jo nav precējušies un viņus vēl nav nomākusi ikdienas rutīna? Tomēr arī mūsdienu mīlestības stāsta turpinājums nereti ir laulība. Kā izvēlēties īsto dzīves līdzgaitnieku un kā dzīvot, kad pirmā iemīlēšanās kaisle jau norimusi?

Vai neuzticību domās var pieskaitīt pie krāpšanas? 11.01.2023 16:03

Neuzticība ir nekaunīga, divkosīga un ļoti aizskaroša rīcība no mīļotā cilvēka puses. Vienam no partneriem šī rīcība nodara milzīgas sāpes, bet otram sniedz cerību, iedvesmu vai pat ceļ pašvērtību. Lai gan sabiedrībā neuzticība nepārprotami tiek klaji nosodīta un uzskatīta par milzīgu grēku, tā joprojām ir visizplatītākais šķiršanās iemesls pasaulē. No tā varam secināt – cilvēki diezgan bieži ir neuzticīgi. Neuzticībai var būt dažādi veidi – domas, vārdi un darbības. Katrs gadījums ir individuāls, un jāņem vērā arī dažādās situācijas nianses. Vai domas par neuzticību jāuzskata par tikpat īstu nodevību, kā pašas darbības? Šajā rakstā mēs mēģināsim noskaidrot, kas vairumā gadījumu ir normāli un tikai dabiski, bet ko tomēr uzskata par neuzticību.

10 komunikācijas kļūdas, kas jebkuru sarunu var pārvērst strīdā 03.01.2023 23:08

Kad cilvēki ilgi dzīvo kopā, viņiem šķiet, ka viens otru pazīst tik labi, ka var vairs nekontrolēt sakāmo. Bet tas tā nav: lielākā daļa ģimenes skandālu notiek tikai tāpēc, ka partneri nezina, kā komunicēt pareizi.

Ķermeņa aprises, kas ietekmē un iekārdina vīrieti 27.12.2022 22:25

Zinātnieki un pētnieki no Masačūsetas (ASV) ir veikuši ārkārtīgi interesantu pētījumu. Demonstrējot veseliem heteroseksuāliem vīriešiem pievilcīgu sieviešu fotogrāfijas, tika atklāts, ka aplūkojot šīs bildes, vīriešiem aktivizējas tā pati smadzeņu daļa, kas stimulējas ar kokaīnu un naudu.

Labāk sajukt prātā sievietes dēļ nekā bez iemesla! Aforismi par sievietēm 29.11.2022 23:50

Garajā cilvēces vēsturē tā dēvētais stiprais dzimums mēģinājis atšķetināt šo noslēpumu - sievietes dvēseli. Visu laiku un tautu diženākie prāti apdomāja un izteica gudras, skaistas un lakoniskas frāzes, aforismus un citātus par sievietēm, sieviešu skaistumu un sieviešu loģiku. Protams, šos teicienus papildina arī pašu sieviešu teiktais par sevi. Ielūkosimies dažos spilgtos citātos. Visticamāk, tas nepadziļinās jūsu izpratni par sieviešu dabu, taču tas neapšaubāmi ir interesanti, tāpat kā viss, kas saistīts ar sievietēm.

12 iemesli, kāpēc sekss ir veselīgs 19.11.2022 21:35

Brīdī, kad pārņēmusi slikta pašsajūta vai nomoka galvassāpēs,der padomāt, vai tiešām ir vērts attiekties no tuvības ar partneri. Zinātnieki ir pierādījuši, ka regulārs sekss pozitīvi ietekmē cilvēka pašsajūtu un organisma veselību.

Nākamā lapa