Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 3


39 populārākie skūpstu veidi

Mēs esam apkopojuši populārākos skūpstu veidus, kopā tie ir 39. Bet varbūt tu zini vēl kādu, kuru esam palaiduši garām?

Rokas skūpsts.

Vissenākais skūpsta veids. Cieņas un uzmanības apliecinājums cienījamai dāmai. Mūsdienās to uzskata par vecmodīgu.

Skūpsts uz vaiga.

Draudzīgas uzmanības izrādīšana. Jūs vēl neesat tik tuvi, lai skūpstītos uz lūpām.

Roku pirkstu skūpstīšana.

Ja ir vēss laiks vai vēlies samīļot savu draugu lauka apstākļos, viegli un maigi noskūpsti viņa pirkstu galiņus. Tas ir tik patīkami!

Skūpsts starp uzacīm.

Brīdī, kad tavs draugs guļ vai ir iesnaudies klubkrēslā, klusiņām pienāc un noskūpsti viņu uz pieres starp uzacīm. Tas ir ļoti intīms un mīļš skūpsts.

Skūpsts uz pieres.

Svētījošs vai tuvu draugu skūpsts. To, protams, var veikt ikviens, kad rodas šāda vēlēšanās.

Skūpsts uz plakstiņiem.

Kopīgas atpūtas brīdī palūdz draugu aizvērt acis, viegli apņem viņa galvu ar rokām un lēni tuvini savas lūpas. Tad lēni uzspied skūpstu aizvērtajām acīm. Tas ir ļoti jutekliski un patīkami abiem.

Ekskimosu skūpsts.

Satuviniet sejas un brīdī, kad saskaras degungali, maigi paberzējiet tos vienu pret otru. Jauks, mīļš rituāls.

Tauriņa skūpsts.

Satuviniet sejas tā, lai saskaras jūsu skropstas, tad vienlaicīgi skūpstiet draugu uz lūpām un mirkšķiniet acis. Ja to dara uzmanīgi un vērīgi, tas rada sajūtu, ka saplūstat vienā būtnē.

Skūpsts uz auss ļipiņas.

Maigi pieskaries ar lūpām un pasūkā drauga ausu lipiņas. Tava elpa šajā brīdī patīkami kairina drauga ādu.

Franču skūpsts.

To veic, izbāžot mēli. Partneri saskaras ar mēlēm vai iesūc viens otra mēli savā mutē. Daži to sauc par dvēseļu skūpstu, bet paši franči - par angļu skūpstu.

Laizošais skūpsts.

Pirms sākat skūpstīties ar savu draugu, ar mēli nolaiziet partnera lūpas, tad skūpsts būs mitrs un kaislīgs.

Kakla kniebiens.

Skūpstot partneri, viegli paknaibi ar zobiem tā kaklu un tad ar maigiem skūpstiem nomierini to, beidz ar kaislīgu skūpstu uz lūpām.

Lūpu kodiens.

Tas ir ļoti īpašs un erotisks skūpsta paņēmiens: kad skūpstāt savu mīļoto, it kā nejauši iekodiet viņam lūpā, tā, lai iztek neliels asins piliens, tad ar lūpām sūciet šīs asinis. Dariet to lēni un uzmanīgi, lai nesagādātu sāpes. Bet abiem tas radīs īpašas erotiskas tuvības izjūtas.

Apakšlūpas skūpsts.

Šā skūpsta laikā mīļotie satver pārmaiņus viens otra erotiski superjutīgo apakšlūpu un sūc to savā mutē. Ja partneris neiebilst, var to maigi pakodīt. Ļoti uzbudinošs un mīļotos tuvinošs skūpsts.

Visaptverošais skūpsts.

Apskauj mīļoto un dāvā tam skūpstus, sākot no vienas rokas pāri visam ķermenim uz otru roku, tā aptverot visu ķermeni ar skūpstu lavīnu. Abi gūsiet neaprakstāmu baudu. Protams, beidziet ar mīļu lūpu skūpstu.

Ledus skūpsts.

Tas ir pārsteigumu pilns skūpsts. Draugam nemanot, paņem mutē kādu ledus gabaliņu. Un, lūpām tuvojoties, pēkšņi ar mēli izbāz to. Saskaroties draugs būs pārsteigts par negaidīto aukstuma sajūtu. Pēc tam ledu vari mēģināt iestumt drauga mutē.

Augļu skūpsts.

Ēdot augļus, paņemtiet kādu gabaliņu mutē un tad ar lūpām sniedziet to savam draugam.

Putukrējuma skūpsts.

Līdzīgs augļu skūpstam, tikai augļu gabaliņu vietā lūpas apsmērē ar putukrējumu un sniedz saldos skūpstus ne tikai uz lūpām, bet arī citās vietās. Tas atstāj amizantas lūpu pēdas.

Kokteiļa skūpsts.

Līdzīgs abiem iepriekšējiem, tikai, paņemot mutē kādu dzērienu, tu skūpsta laikā ar to dalies vai iepūt drauga mutē kokteiļa strūklu.

Virtuālais skūpsts.

Aizsūti savam mīļotajam e-pastu vai SMS ar simboliem :-*

Zīmītes skūpsts.

Aizsūti savam draugam mīlas vēstulīti ar X katras rindas galā, vēstules galā nobeidz ar XXXXX.

Skūpstu vēstule.

Līdzīga skūpstu vēstule var būt šāda. Nopērc skaistu apsveikuma kartiņu, ar krāsu flomasteriem uzraksti XOXOXOXO un otrā pusē - "es sūtu tev bezgalīgus skūpstus un apkampienus". Ja gribi vēl krāšņāku, vari centrā uzspiest ar lūpām lielu skūpstu. Tad paņem vaska papīru, sataisi daudz skūpstiņu un visus virknē piestiprini pie balta papīra, beigās pierakstot apsveikumu: "To visu es dāvāju tikai tev!"

Apsēja skūpsts.

Kādu dienu parādies ar daiļu apsēju pār lūpām. Pievērs drauga uzmanību. Kad viņš sāk interesēties, kāpēc lūpas ir aizsietas, parādi, lai viņš noņem apsēju. Tad sniedz viņam skūpstu uz lūpām no visas sirds un paskaidro, ka savas lūpas visu dienu taupīji tikai viņam, ka tavas lūpas pieder tikai viņam.

Slepenais skūpsts.

Ja esat kautrīgi vai vēlaties paskūpstīties kādā radu saietā, atrodiet dārzā kādu slēptuvi aiz vīteņiem vai kādā telpā aiz aizkariem un nozodziet viens otram pāris ašu skūpstu.

Čuksta skūpsts.

Intīmā brīdī, kad sakāt viens otram mīļvārdiņus, pieliecies pie drauga lūpām it kā skūpstam un tad iečuksti viņa lūpās, cik ļoti tu mīli viņu. Pasaki: "Es nevēlējos tevi skūpstīt, tikai čukstēt tavām lūpām - es mīlu tevi."

Dūcošais skūpsts.

Maigi piespied savas lūpas mīļotā kaklam netālu no auss, tad sāc dūkt, pūšot gaisu caur lūpām un vaigiem vibrējot. Virzies augšup un lejup pa kaklu, tad beidz pie sejas un uz lūpām. Beigās varat abi to darīt. Tas rada jaunas, nebijušas izjūtas.

Vakuuma skūpsts.

Kad skūpstāties mute pret muti, cieši piesūcieties drauga mutei un ievelciet elpu tā, lai izsūktu gaisu no partnera mutes. Rotaļīgs skūpsts.

Tīģera skūpsts.

Klusi, nemanāmi piezodzies savam draugam no mugurpuses, kad viņš to negaida. Tad pēkšņi nogrāb to un noskūpsti uz kakla. Vari veikt arī dažus skrāpējienus ar nagiem. Tas būs negaidīts pārsteigums draugam. Tikai izvēlies brīdi, kad tavs draugs nav nopietni aizņemts vai nikns.

Steidzīgais skūpsts.

Kad no rīta steidzaties, nekad neaizmirstiet ātro skūpstu, parasti tas iznāk uz degungala vai vaidziņa. Bet svarīgi to nekad neaizmirst.

Labvakara skūpsts.

Pirms dodies gulēt, nekad neaizmirsti noskūpstīt savu mīļoto un novēlēt saldus sapnīšus. Tam jākļūst par kopīgu vakara rituālu. Nepaliec pie TV, kad mīļotā dodas gultā, velti tai pāris saldu mirkļu pirms aizmigšanas, tam jākļūst par veselīgu, mīļu attiecību pamatu.

Modināšanas skūpsts.

No rīta vai kad tavs draugs ir iesnaudies, pamodini viņu ar skūpstu, noliecies pār to un noskūpsti uz vaiga, turpinot ar viegliem skūpstiem, virzies, līdz atrodi lūpas. Beidziet abi ar kaislīgu lūpu skūpstu.

Skūpstu šujmašīna.

Skūpstīšanās brīdī sniedz ātrus skūpstus, te uz virslūpas, te apakšlūpas, tā, kā darbojas šujmasīna: turp-šurp, līdz visa mute "aizšūta".

Eskalatora skūpsts.

Ja tu esi krietni īsāka par draugu, ir lieliska iespēja piekļūt drauga lūpiņām uz kāpnēm vai braucot ar eskalatoru. Nostājies vienu pakāpienu augstāk, aptver draugu ap vidu vai pleciem un negaidīti iedod mīļotajam savu vissaldāko skūpstu. Lai citi priecājas, cik jums mīļas attiecības.

Pēdas skūpsts.

To veic jau pazīstami mīļotie kādā romantiskā atpūtas brīdī. Pēda satur visiem ķermeņa orgāniem atbilstošus nervu galus, un, maigi tos skūpstot, varam sagādāt baudu visā ķermenī.

Sarkanā gaisma.

Ja dzīvojat lielpilsētā un jums ir garš ceļš līdz mājām, varat izmantot pauzes krustojumos (gaidot pie sarkanās gaismas) kaislīgiem skūpstiem. Tas būs jauks ceļš, jūs ar nepacietību gaidīsiet nākamo sarkano gaismu.

Draisko skūpstu spēle.

Norunājiet ar draugu dažādu skūpstu veidus nosaukt dažādos vārdos, piemēram, krabja skūpsts, cālēna skūpsts, kaķēna skūpsts, tauriņa skūpsts. Viena persona lūdz otrai sniegt kādu skūpsta veidu, un otrai tas pareizi jāizpilda; ja to izpilda nepareizi, saņem sodu - sāpīgu kniebienu. Dažiem tas liksies banāli, bet pamēģiniet un gūstiet prieku no savstarpējas draiskulības un tuvības.

Spēles balva.

Spēlējot kādas galda spēles, par katru veiksmīgu gājienu vai uzvaru dāvājiet viens otram skūpstus. Ja spēlē uz punktiem, var izstrādāt veselu punktu - skūpstu sistēmu, kur noteiktam punktu skaitam atbilst noteikts skūpsta veids.(piemēram, par vienu punktu dod tikai nelielu bučiņu uz vaiga, par 10 punktiem var noskūpstīt austiņu, tikai par 100 punktiem tiek pie lūpu skūpsta.)

Laimes akas skūpsts.

Uzdāvini savam draugam asorti kasti. Ietin konfektes jaunos papīrīšos ar dažādiem mīlestības novēlējumiem un skūpstu veidiem. To nav grūti uzrakstīt, ja tu vēlies mīļas attiecības. Pēc tam būs jauks, mīļš vakars divatā. Kopīgi attaisiet šo kārbu un ņemiet pēc kārtas konfektes, attiniet papīrīšus un izpildiet to, kas uz tiem rakstīts.

Elpo reizē.

Vakaros, kad ejat gulēt vai jums ir kāds tuvības brīdis, ieņemiet pozīciju viens virs otra tā, lai jūsu vēderi saskartos. Savienojiet lūpas skūpstā tā, lai aptvertu viens otra lūpas. Tad mēģiniet elpot viens otrā: viens ieelpo - otrs izelpo un otrādi. Tā ir burvīga kopā saplūšanas vienotības sajūta. Tikai laiku pa laikam ir jāievelk arī kāds malks svaiga gaisa.

Atrodi vietu skūpstam.

Sieviete paņem piecus dažādus smaržu avotus vai smaržīgas eļļas, tad iesmaržo ar tām dažādas vietiņas uz sava ķermeņa. Partnera uzdevums ir atrast tās pēc ožas un noskūpstīt. Lai partnera sajūtas būtu spēcīgākas, tam ieteicams aizsiet acis.

Skūpstu dienasgrāmata.

Mēģini reģistrēt katru patīkamo skūpstu. Zinu, cik tas ir grūti, bet tas nav neiespējami, ja pie tā piedomā. Gada beigās tu vari pasniegt draugam milzīgu pārsteigumu un kopīgā atmiņu vakarā atcerēties šos laimes brīžus. Skūpstu brīžu pierakstam vari izmantot visdažādākās lietas, kuras raksturotu šo notikumu: kino vai teātra biļetes, viesnīcas ziepju papīrīti, kafejnīcas rēķinu u. tml.

Skūpsti kino.

Tā ir jau tradicionāla mīlas pārīšu pulcēšanās vieta drēgnajos rudens vakaros. Tumsa un tuvība ļauj viens otram dāvāt mīļus glāstus un skūpstus, īpaši netraucējot citus skatītājus. Kino ir pat cīņa par labākajām vietām pēdējā rindā - mīlētāju rindā.

Skūpstu vabole.

Pastaigājoties pa pilsētu kopā ar draugu, varat sākt spēli "Skūpstu vabole". Norunājiet, ka katru reizi, kad ieraudzīsiet VW vabolīti, skriesiet viens pie otra, saucot "skūpstu vabole", un sniegsiet viens otram skūpstu.

Skūpsts uz degungala.

Ja nevēlaties vai nav iepējams kaislīgi skūpstīties, varat vienkārši pateikt "es mīlu tevi", pienākt klāt un mīļi noskūpstīt deguna galiņu vai vienkārši paberzēties deguniem.

Skūpstu skaitītājs.

Varat noteikt zināmu laika posmu starp skūpstiem vai zināmu skūpstu skaitu noteiktā laika sprīdī. Tikai laika sprīdis jānosaka diezgan īss, lai spēle būtu interesantāka. Uzlieciet taimerī zvanu, kad iespējams nākamais skūpsts. Spēle palielina ilgas un rada nepacietību pēc nākamā skūpsta;

Skūpstu skaitītājs II.

Nosakiet abiem zināmu skūpstu vērtību skūpstu skaitītājam. Noteiktajā laika sprīdī var veikt noteiktas vērtības skūpstus. Piemēram 100 p/10 min. Vislielākā vērtība ir ilgam skūptam uz lūpām, tas atbilst 10 skūpstiem uz vaidziņiem. Vari izvēlēties vienu ilgu skūpstu vai 10 īsus mīļus skūpstus.

Morzes ābeces skūpsti.

Ja jūs ar draugu abi iemācāties Morzes ābeci, varat savus mīlas vēstījumus nodot ar skūpstu palīdzību.

Kaķa skūpsts.

Vakarā, kad tavs mīļotais atpūšas pie TV un ērti iekārtojies krēslā, nometies pie viņa kājām un murrādama mīļi glaudies klāt - aizrauj viņu nost no TV, saplūstot kopā mīļos, kaislīgos apskāvienos.

Skūpsti liftā.

Lifts ir neliela, slēgta, kustīga telpa. Skūpsti liftā ir aizraujoša un riskanta spēle. Nekad nevar zināt, kad durvis atvērsies un kas ienāks.

Jāņu nakts skūpsti.

Jāņu nakts ir laiks, kad tiek atļautas dažādas seksuāli brīvas izrīcības, dodieties naktī papardes ziedu meklēt. Kādā zālainā pļavā nometiet visas drēbes un vārtieties rasā. Baudiet vasaras nakts burvību skūpstos un apskāvienos.