Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 3


Uzbudinošāko produktu TOP 6 vai spēcīgākie afrodiziaki sievietēm

Arnis Kr.
Arnis Kr.

Patiesībā afrodiziaki sievietēm ir ļoti atšķirīgi no vīriešu afrodiziakiem, tieši tāpat kā seksuālās baudas centri abu dzimumu pārstāvjiem atšķiras. Visiem sen zināms, ka sievietēm seksuālās baudas centrs atrodas smadzenēs, savukārt vīriešiem- dzimumorgānos. Seksuālā apmierinātība sievietēm pirmām kārtām ir psiholoģisks process, tai pat laikā vīriešiem tas fizioloģisks process.

Daudzi pārtikas produkti, kas uz vīriešiem iedarbojas kā afrodiziaki, sievietēm tādi nešķiet, līdz ar to neizraisa uzbudinājumu. Sievietēm nepieciešami izsmalcinātāki afrodiziaki. Vajadzīgo iespaidu uz sievieti spējīgi atstāt un nosūtīt signālu smadzeņu atslābšanai var tikai tamlīdzīgi seksuālās aktivitātes stimulatori, kā piemēram, izmeklēti augļi, šokolāde, labs vīns.

AFRODIZIAKI SIEVIETĒM

1. ŠOKOLĀDE- brīnisķīgs afrodiziaks sievietēm. Tās sastāvā ir aminoskābes un fenilalanīns, kas veicina dabīgu endorfīna, jeb tā saucamā laimes hormona, izstrādi organismā.
2. AVOKADO- arī šis aizjūras auglis pieder pie sieviešu afrodiziakiem, pateicoties tā augstajai uzturvērtībai- vitamīniem, olbaltumam un kālijam.


3. SELERIJA- apbrīnojams produkts- afrodiziaks. Viens no visvairāk pieejamiem un varenākajiem sieviešu seksuālās enerģijas stimulatoriem. Taču selerijā ir kāds noslēpums- tā jālieto vīrietim, nevis sievietei. Šis garšaugs satur androsteronu, kas vēlāk tiek izdalīts kopā ar vīrieša sviedriem, kas izraisa sievietēspēcīgu seksuālo tieksmi.


4. ĒTERISKĀS EĻĻAS- ļoti efektīvi un aromterapijā populāri sieviešu afrodiziaki. Aromātu iedarbībā, starp citu, slēpjas vēl viena sieviešu un vīriešu atšķirība. Brīnišķajai un daiļajai cilvēces pusei pilnvērtīgam seksuālajam uzbudinājumam obligāti nav nepieciešams kaut ko ēst, atšķirībā no vīriešiem.

Sievietei, kā smalkākas dvēseles būtnei, seksuālā tieksme var rasties tikai no aromāta. Lielisks sievišķās seksualitātes uzbudinātājs var būt ilang- ilang ēteriskā eļļa. Starp citu, tieši šī eļļa ir vispāratzīto seksuālo smaržu "Chanel № 5" pamatā, kas bija pagājušā gadsimta sekssimbola Merilinas Monro mīļākās smaržas.
5. ŽEŅŠEŅS UN MUSKATRIEKSTS- ne mazāks efekts piemīt žeņšeņam un muskatriekstam. Šie afrodiziaki aktivizē asinsriti, uzlabo sirdsdarbību un uzbudina sievieti. Tikai esiet uzmanīgi ar muskatrieksta ēterisko eļļu. Zinātnieki noskaidrojuši, ka tās pārmērīga lietošana var izsaukt halucinācijas. Izrādās, ka muskatrieksts ir samērā spēcīga halucigēna viela.
6. SPECIĀLIE AROMĀTI- speciāli radītie aromāti- afrodiziaki palīdz daudzām sievietēm sakārtot savu seksuālo dzīvi. Tie dod signālu smadzenēm, paaugstina libido līmeni un interesi par pretējo dzimumu. Bez tam, ir pierādīts, ka 90% informācijas cilvēks saņem tieši ar ožu.
Tāpēc sievietēm, kuras vēlas savu seksuālo dzīvi padarīt pilnīgu un interesantu, šādas smaržas ļoti noderētu.

Viena no cilvēka īpatnībām- būt pārliecinātam par sevi, ir tieši saistīta ar simpātijām. Sieviete, kas apjauš savu seksualitāti, izplata sev apkārt īpašu auru, kas, bez šaubām, iedarbojas uz vīriešiem kā signāls. Tieši tāpēc aromātiem piemīt divkārša iedarbība: tie stimulē sieviešu seksualitāti un paaugstina vīriešu aktivitāti attiecībā uz šo sievieti.


GALVENAIS AFRODIZIAKU UZDEVUMS

Galvenais sieviešu afrodiziaku uzdevums- kļūt atbrīvotākai jūtīgākai, seksuālākai, atbrīvot no frigiditātes.

Senajā Grieķijā dzērieniem un ēdieniem- afrodiziakiem bija ārkārtīgi liela nozīme seksuālajās attiecībās starp partneriem, Ne velti nosaukums "afrodiziaki" radies no grieķu dievietes Afrodītes vārda.

Un kaut gan dabā ir vairāk vīriešu nekā sieviešu afrodiziaku, ir pieteiekami daudz stimulatoru, kas ir ļoti spēcīgi uzbudinātāji vienlaicīgi gan vieniem, gan otriem. Viens no tādiem universāajliem seksuālajiem stimulatoriem ir absints. Šis stiprais karaliskais alkoholiskais dzēriens tiek ražots no vērmelēm, anīsa un majorāna. Absinta iedarbība ir tik varena, ka tā ražošana daudzās valstīs ir aizliegta. Bez tam absints iedarbojas ne tikai uz seksuālo tieksmi, bet praktiski uz visu cilvēka organismu.
Ja nu tomēr nolemsiet ar šo dzērienu paeksperimentēt, esiet uzmanīgi- 50 g būs pilnīgi pietiekami.