Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 3


Vai ir labi nodarboties ar seksu tieši pirms gulētiešanas un kā tas ietekmē miegu

Redakcija
Redakcija

Medicīniski seksam piemērotākais laiks ir no rīta starp 4:00 un 7:00, kad dažu hormonu, tai skaitā, testasterona līmenis sasniedz savu augstāko punktu. Un tas arī ir labākais pamošanās veids, lai moži iesāktu dienu. Jo labs sekss = labs miegs. Un otrādi.

Vakars ir vairāk piemērots romantikai, piemēram, pirms gulētiešanas pievērsieties mierīgākām nodarbēm - relaksējošai masāžai, klausieties nomierinošu mūziku vai pasildieties aromātiskā vannā.

Esot viena likumsakarība: ja seksuālās attiecībās sieviete un vīrietis jūtas gan fiziski, gan emocionāli komfortabli, un seksuālais kontakts nes apmierinājumu, arī kvalitatīvs miegs pēc laba seksa ir pašsaprotams.

Bet ir vēl viena lieta – neizgulējušās sievietes var būt seksuāli aktīvākas, bet vīrietim, kurš nav izgulējies, tas var būt problemātiski. Jo testerons, kas atbild par dzimumtieksmi un erekciju, izstrādājas miega laikā un kā iepriekš minēju, tas augstāko punktu sasniedz no rīta.
Līdz ar to var teikt, ka nodarboties ar seksu pirms miega nebūs fizioloģiski piemērotākais laiks, tam piemērotāks laiks būs no rīta.

Bet katrs var eksperimentēt un pārbaudīt praksē, kas ir tas piemērotākais katram atsevišķi. Pirms vai pēc miega!

Rigabrain.com