Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:287, Did:0, useCase: 3


Pieskārienu valoda guļamistabā

Ikvienam sajūtas no pieskārieniem var būt atšķirīgas, kādam patīk maigi, kādam spēcīgāki glāsti, taču jebkuri silti pieskārieni izstaro mīlestību un starp diviem mīlošiem cilvēkiem tās nekad nevar būt par daudz. Būtiskākais ir "iedarbināt" izdomu un piepildīt to dzīvē, izrunājot ar partneri priekšlikumus, kuri otram var nešķist pieņemami. Nekādā gadījumā nevajadzētu slēpt no partnera savas visdziļakās vēlmes, bet tieši padalīties ar tām, jo kā gan citādi, lai viņš zinātu, kas otram sagādā vislielāko baudu. Jo vairāk abi partneri ļausies fantāzijām, jo krāsaināka būs to seksuālā dzīve.

Karsti vārdi un maigi glāsti.

Balss tembrs un vārdi ir ļoti svarīgi, tos iekļaujot priekšpēlē. Vārdi var izpaust jūtas un piešķirt erotisku noskaņu, ar tiem var izteikt savas vēlmes, ko abiem īstenot. Neiztikt arī bez maigiem glāstiem, kas būtu pašā laikā atslābuma brīdī pēc fiziskās mīlestības. Kādam patiks, ja tā izpaudīsies kā maiga masāža vai muguras kasīšana, bet kāds alks pēc viegliem pieskārieniem.

Pieskārieni galvai, pleciem, rokām un gurniem.

Pieskārieniem sejai, kaklam un matiem jābūt viegliem un maigiem, bet plecus, gurnus un sēžamvietu var glāstīt stiprāk. Rokas un ciskas var pat cieši saspiest, taču tā, lai neradītu nepatīkamas sajūtas, savukārt to iekšējo daļu ieteicams skart ar lēnām kustībām pašiem pirkstu galiņiem vai maigiem plaukstas pieskārieniem.

Glāsti krūtīm.

Krūtis var masēt, viegli mīcīt, plaukstās satvertas, izvairoties no straujām kustībām. Krūšu galiņi ir īpaši jūtīgi, tiem var veltīt maigus un kairinošus pieskārienus.

Pieskārieni vēderam.

Vēderam būs tīkami, kad to glāstīs ar pirkstu galiņiem vai masēs ar plaukstu, plūstošam kustībām virzoties uz pārejām partnera jūtigajām ķermeņa daļām, piemēram, no cisku iekšpuses līdz dzimumorgāniem. Tikai jāņem vērā, ka glāstiem nevajadzētu kutināt, jo daudziem vēders mēdz kutēt, ja tam veltītie pieskārieni ir pārāk viegli.

Glāsti mugurai

Pamēģiniet partnerim sagādāt jaukas sajūtas, skūpstot daļu mugurpusē tuvu pie kakla. Ārkārtīgi jūtīga daudziem būs mugurkaula iedobe, kurai pieskaroties ar lūpām, pārņems patīkamas trīsas, jo šī ir viegli sakairināma vieta bagātīgi klāto nervu galu dēļ. Pašu muguru var maigi glāstīt, skūpstīt vai cieši spaidīt un masēt, raugoties, lai partnerim tas sagādā labsajūtu.

Pieskārieni ar lūpām.

Mīlestības pilni un intīmi pieskārieni, ko var izpildīt dažādās ķermeņa daļās. Ar lūpām un mēli jāvirzās no vienas ķermeņa daļas uz citu, taču ieteicams to darīt lēnām un jutekliski, pamazām kāpinot partnera vēlmi sajust šos pieskārienus vēl un vēl. Glāsti ar muti ir vismaigākie un satraucošākie, īpaši tuvojoties jūtīgākajām ķermeņa zonām. Attiecīgās ķermeņa vietas var gan skūpstīt un laizīt, gan sūkt. Svarīgākais, lai tas abiem procesa laikā sagādā neaprakstāmu baudu.

Glāsti starpcisku rajonā.

Ļoti jūtīga ķermeņa daļa, kuru pareizi glāstot, var izraisīt neaprakstāmi jaukas sajūtas, jo šī baudas vietiņa atrodas tuvu dzimumorgāniem. Šo vietu var masēt vai glāstīt vieglām apļveida kustībām, kā arī rotaļāties ar pašiem pirkstu galiem, sniedzot maigus pieskārienus.

Glāsti ar dzimumlocekli.

Ar to var glāstīt jebko, īpaši sievietes ārējos dzimumorgānus, tai skaitā neatstājot novārtā klitoru. Ja pieskārienus palīdz vadīt pati sieviete, to var turpināt novest līdz orgasmam. Ļoti tīkams veids būs arī dzimumlocekļa pieskārieni baudā piebriedušiem krūts galiem. Savukārt sieviete var veidot parterim tīkamus pieskārienus ar krūts galiņiem.

Pieskārieni sievietes ārējiem dzimumorgāniem.

Šeit ietilpst sievietes lielās un mazās kaunuma lūpas un ārkārtīgi juteklīgais punkts jeb klitors, kuru stimulējot, sieviete spēj sasniegt baudas pilnu orgasmu. Tos var sākt glāstīt plašiem glāstiem ar roku, pakāpeniski pārejot uz pirkstu pieskārieniem, vispirms aizskarot lielās un mazās kaunuma lūpas, pēc tam skarot klitoru vai ievadot pirkstu makstī, taču jāraugās, lai masējot klitoru, tas būtu mikls, citādi sievetei tas izraisīs nepatīkamas sajūtas, klitors ierausies un uzbudinājums norims.

Pieskārieni dzimumloceklim.

Sevišķi augstu vīrieši vērtē brīdi, kad sieviete sasprindzina un atslābina maksts muskulatūru, kad makstī ir ievadīts dzimumloceklis. Vīrietim patiks, ja viegli glāstīs un skūpstīs viņa sēkliniekus, vienlaicīgi kairinot vietu starp sēkliniekiem un anālo atveri. Priekšspēles vai dzimumakta laikā var pamēģināt viegli masēt arī anālo atveri, jo šis kairinājums var pastirprināt vīrieša orgasmu. Arī daudzas sievietes neatteiksies, ja vīrietis tai veiks šāda veida stimulāciju.

Svarīgi lai mīlešanās laikā partnerim sniegtie glāsti būtu nepārtraukti, "nepārlecot"no vienas ķermeņa zonas uz pavisam citu. Daudz labāk būs veidot lejupslīdošus vai kāpjošus glāstus, nedaudz pakavējoties katrā no zonām un nepārtraukti saglabājot saskari ar ādu.