Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:380, Did:0, useCase: 3


Īsts vīrietis – kāds viņš ir?

Redakcija
Redakcija

Noskaidrojot, kāda ir cilvēka valdošā enerģija (materiālā, intelektuālā, seksuālā vai emocionālā), vīriešus un sievietes var iedalīt četros psihoenerģētiskos tipos. Partneri izvēlamies neapzināti pēc kopējās valdošās enerģijas principa vai tā, kā tās viena otru papildina. Praktizējošā psiholoģe, personības izaugsmes semināru vadītāja Andžela Haritonova piedāvā testu, kas vīriešiem palīdzēs noteikt dominējošo enerģijas veidu.

Lasi piedāvātos apgalvojumus, un izvēlies piemērotāko atbildi.

0 – pilnīgi nepiekrītu;
1 – jā, varbūt; daļa patiesības tur varētu būt;
2 – tas ir par mani;
3 – pilnīgi piekrītu.

1. Es vienmēr tiecos uz panākumiem, uz personīgo izaugsmi, uz sevis pilnveidošanu - tas ir manas dzīves pamats.
2. Mājās es esmu īsts saimnieks, pats varu gan remontu uztaisīt, gan daudz ko salabot ar savām rokām un arī mājiniekus tajā visā iesaistīt.
3. Es esmu jūtīgas dabas būtne, ja esmu iemīlējies, man patīk sagādāt romantiskus pārsteigumus, varu ilgi gaidīt mīļotās atbildes jūtas. Es cenšos uzminēt viņas vēlmes, izpatikt.
4. Tēvocim Freidam bija taisnība - pār pasauli valda sekss un nevajag sarežģīt vīrieša un sievietes attiecības.
5. Tas, ko es daru savā dzīvē, nav tikai darbs, kas nes ienākumus - tā ir manas dzīves Misija, mūža darbs!
6. Pastaigas sadodoties rokās, skatīšanās zvaigznēs un cita romantika nav domāta man, labāk aizeju uz alus bāru vai uzspēlēt biljardu.
7. Esmu viegli ievainojams un ātri apvainojos, man vienmēr ir ļoti svarīgi, ko teikusi mana mīļotā, savus pārdzīvojumus bieži vien paturu pie sevis.
8. Es esmu izveicīgs mīlnieks, kurš spēj sagādāt baudu jebkurai sievietei.
9. Esmu pieradis visu izdarīt perfekti, esmu prasīgs gan pret sevi, gan citiem.
10. Ģimenē esmu līderis - kā pateicu, tā arī būs. Parasti mani klausa. Esmu tiešs un konkrēts. Uzskatu, ka pienākumus var iedalīt vīriešu un sieviešu pienākumos.
11. Es vienmēr esmu uzticīgs savai mīļotajai, mēdzu dziļi emocionāli pieķerties.
12. Man vajag saimniecisku un pakļāvīgu sievieti.
13. Dievina seksa maratonus, eksperimentus seksā. Sievieti galvenokārt uzlūkoju no viņas seksuālās pievilcības viedokļa.
14. Mani interesē ne tikai skaistas, bet inteliģentas un neparedzamas sievietes, tās, ar kurām nav garlaicīgi, tās, kuras prasmīgi jāiekaro.
15. Es vienmēr cenšos izpelnīties sievietes uzticēšanos, lai netiktu noraidīts.
16. Galvenokārt man vajadzīga seksīga, atraisīta, jutekliska, temperamentīga sieviete, kas gatava uz eksperimentiem gultā un nebūs greizsirdīga uz citām.

Rezultātu interpretācija

Par katru izvēlēto atbildes variantu pieraksti pie atbildes norādītos punktus. Tad saskaiti četru enerģijas veidu izpausmes sevī:
• Uzvarētājs – summē punktu skaitu par 1, 5, 9, 14 jautājumiem;
• Saimnieks – summē punktu skaitu par 2, 6, 10, 12 jautājumiem;
• Romantiķis – summē punktu skaitu par 3, 7, 11, 15 jautājumiem;
• Mīlētājs – summē punktu skaitu par 4, 8, 13, 16 jautājumiem.

Katru summu izdali ar 12 un sareizini ar 100. Iegūsi procentu skaitli.

• Spēcīgi izteikta enerģija - 70-100%.
• Vidēji izteikta enerģija - 40-69%.
• Vāji izteikta enerģija - līdz 40%.

Valdošās enerģijas raksturojums

Vīrietis - Uzvarētājs (intelektuālās, radošās, garīgās enerģijas pārsvars)

Vīrietī jau sākotnēji ielikta vēlme celt, radīt, uzvarēt, vai tas ir sportā, kazino vai riču račā, apgūt jauno un iekarot. Sievietē gluži pretēji - saglabāt to, ko vīrietis ir iekarojis, vai tā būtu materiālā, garīgā vai jutekliskā telpa, kā arī tieksmi pēc pastāvības, konservatīvismu.

Uzvarētāja enerģija ir vīrieša tieksme doties uz priekšu, uz jaunām virsotnēm, radīt. Vīrietis ar izteiktām Uzvarētāja īpašībām ir radošs savā profesijā, viņam darbs nav tikai ienākumu avots, tā ir dzīves Misija. Viņš tam nododas no visas sirds. Negatīvais - aiz viņa dzīves Misijas - Darba viss pārējais var atvirzīties otrajā plānā. Aizrautīgā darbošanās var palēnām pārvērsties par darbaholismu un nepietiekamu uzmanības pievēršanu dzīves partnerei.

Seksam un attiecībām ar sievietēm pieiet radoši, izvēlas spilgtas un interesantas partneres, kuras jāiekaro, parādot savu intelektu, radošo enerģiju, atjautību, izdomu. Seksā labs mīlētājs. Tomēr nav īpaši pieķēries savai sievietei, pats galvenais viņam ir Misijas jautājums, nevis "turēties pie brunčiem".

Sievietei blakus viņam jābūt mainīgai un tādai, kuru var iekārot, un, protams, līdz galam neiepazītai un nepieejamai, citādi viņa var kļūt Uzvarētājam neinteresanta.

Mērenās devās piemītoša Uzvarētāja enerģija sniedz vīrietim radošu pieeju it visam, interesi par jauno, intelektuālu attīstību, vēlmi virzīties uz priekšu un garīgi augt. Uzvarētāja enerģijas trūkums nozīmē stagnāciju, dzīvi vienai dienai, pesimismu, konservatīvismu un nevēlēšanos attīstīties.

Vīrietis - Saimnieks (materiālās enerģijas pārsvars)

Viņam galvenais ir dzīves materiālā puse, un par to arī viņš galvenokārt runās. Ļoti praktisks, var daudz paveikt ar savām rokām. Intereses - vīriešiem tipiskās: makšķerēšana, pirts, pasēdēšana ar draugiem.

Attiecībās viņš vadīs, dominēs, izlems, kurp doties, ko darīt utt. Ja rodas konflikti, tad viņš kļūst diezgan agresīvs, vienmēr būs vainīgs viņa oponents, pat nepieļaus domu, ka pats varētu būt vainīgs. Tiešs. Ja jautās, kādas sievietes viņam patīk, viņš atbildēs tieši – padevīgi paklausīgas un labas mājsaimnieces.

Romantika, runāšana par mīlestību un pastaigas mēness gaismā – tas nav par viņu. Izteiktam Saimniekam dzīvē galvenais ir nodrošināt visas materiālās vajadzības. Nopelnīt naudu, iekārtot māju, apmierināt sievieti. Viņa "filozofija" ir vienkārša: es esmu vīrietis - es esmu galva, tu esi sieviete - zini savu vietu. Viņš nav spējīgs uz smalkiem emocionāliem pārdzīvojumiem, dziļu izpratni, bet ir atbildīgs, pastāvīgs, tiešs, savas ligzdas “patriots”. Greizsirdīgs, jo piemīt lielas privātīpašnieka tieksmes. Sliktākajā gadījumā var būt rupjš un despotisks.

Seksā viss ir vienkārši - orgasms - uzdevums ir izpildīts. Vienmēr dominējošais, nevar lepoties ar bagātīgu izdomu, maigums un gara priekšspēle nav domāti viņam.

Mērenās devās piemītoša Saimnieka enerģija sniedz vīrietim spēju nodrošināt labklājību un kārtību ģimenē, atbildību, vīrišķību, līdera dotības. Labs ģimenes cilvēks, ar tādu "kā aiz akmens sienas". Saimnieka enerģijas trūkums izraisa bezatbildību, vieglprātību, nevēlēšanos būt "ģimenes galvai" un bieži vien – neprasmi un nespēju nopelnīt naudu.

Vīrietis - Romantiķis (emocionālās enerģijas pārsvars)

Paklausīgs, viegli piekāpjas, dažreiz kautrīgs. Ja sieviete patīk, darīs viņas labā daudz, mēģina pielāgoties, uzminēt viņas vēlmes, gatavs ilgi gaidīt labvēlīgo attieksmi. Skaisti aplido un iekaro sievietes uzmanību. Dzīvē viņš ir atturīgs, lēnprātīgs, elastīgs. Trūkst mērķtiecības, izlēmības, citas lietišķās īpašības. Dvēselē – viegli ievainojams, ātri apvainojas. Ja ar viņu no sirds aprunājas, var pamanīt, ka viņš ir jūtīgs cilvēks.

Vīrietis ar izteiktām Romantiķa īpašībām spēj dziļi emocionāli pieķerties. Tad izpaužas sentimentalitāte, jūtīgums, neaizsargātība un vieglā ievainojamība. Viņš ilgi un skaisti aplido, nesperot izšķirošo soli, ko sievietes pilnīgi pareizi uztver kā bailes. Dziļi sirdī viņš baidās no sievietēm. Greizsirdīgs, bet savas jūtas neizrāda.

Tādi vīrieši, paši to negribot, var kļūt sievietei par ērtu “draugu”, tā arī neiegūstot intīmākas tuvības iespēju. Viņa milzīgais pluss ir uzticība savas sirds pavēlniecei. Seksā viņš ir maigs, sirsnīgs, mīl ilgu priekšspēli, bet viņam trūkst uzstājības, apņēmības un izlēmības. Viņam patīk enerģiskas un apņēmīgas sievietes.

Mērenās devās piemītoša Romantiķa enerģija sniedz vīrietim spēju mīlēt un palikt noturīgās attiecībās, jūtīgumu, maigumu un izpratni par noslēpumaino sievietes dvēseli. Šīs enerģijas trūkums izraisa zināmu emocionalitātes trūkumu, cinismu, pārmērīgu pragmatismu attiecībās, padara neiejūtīgu pret viņa sievietes garīgo dzīvi.

Vīrietis - Mīļākais (seksuālās enerģijas pārsvars)

Bieži vien viņa paaugstinātā seksualitāte izpaužas komunikācijas manierēs, gaitā, apģērbā - it kā viņu ieskautu īpaša juteklības aura. Viņš vienmēr izturas ar sievieti tā, it kā gribētu pavedināt - pieskaras viņai, izsaka komplimentus par figūru, neviļus uzsāk sarunas par seksu, pat ja tas ir pilnīgi nevietā.

Paaugstinātā seksualitāte un ziņkārība liek viņam pievērst uzmanību daudzām sievietēm. Šķiet, ka viņš visu laiku testē - un kāda viņa ir gultā? Jūs varat viņam pajautāt, vai tēvocim Freidam bija taisnība, ka visas mūsu darbības nosaka un vada seksualitāte? Īsts Mīļākais nevilcinoties atbildēs - jā!

Izteikts Mīļākais dievina seksu visos tā veidos un uzskata, ka sekss ir visa pamatā. Vienmēr gatavs jauniem piedzīvojumiem. Sniedz sievietei neaizmirstamu pieredzi, bet nekad nav uzticīgs vienai partnerei. Bieži vien gatavs uz visdažādākajiem eksperimentiem seksā. Ilgāku laiku paliek kopā ar sievietēm, kuras pieņem un atbalsta šo dzīvesveidu. Nav vērts no viņa gaidīt atbildību, rūpes, sēdēšanu mājās. Dzīves princips – dzīve sev par prieku.

Mērenās devās piemītoša Mīļākā enerģija sniedz vīrietim spēju sniegt baudu partnerei, vēlmi eksperimentēt, izdomu un jutekliskumu. Šīs enerģijas trūkums atņem vīrietim dzīvē daudz prieka, padara viņu par darbaholiķi vai cietēju, atkarībā no tā, kura enerģija dominē. Uzvarētājs vai Saimnieks var kļūt par darbaholiķiem, Saimniekam ir risks aizrauties ar alkoholu. Romantiķis pārvēršas par mūžīgo cietēju un ar dzīvi neapmierinātu subjektu.