Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:380, Did:0, useCase: 3


Iekšējais miers: 8 to cilvēku iezīmes, kuriem tas piemīt

Redakcija
Redakcija

Atbrīvoties no trauksmes. Pārtraukt nemitīgo monologu savā prātā. Iemācīties atslābināties. Psihoterapeiti visā pasaulē katru dienu dzird šādus lūgumus, un pēdējā gada laikā tie kļuvuši vēl biežāki. Mēģināsim tuvāk iepazīt cilvēkus, kuri visa šī haosa vidū ir iemācījušies dzīvot mierā un saskaņā ar sevi un apkārtējo realitāti.

1. Viņi nemācās "aktīvi atslābināties"

Mūsdienās nav moderni tā vienkārši gulēt uz dīvāna un skatīties griestos (vai pa logu uz vārnām) - daudzi cilvēki dod priekšroku “atslābināties aktīvi”: skriet, sportot, dejot. Iekšējā trauksme vienkārši neļauj viņiem mierīgi nosēdēt uz vietas.

Tie, kas ieguvuši iekšēju mieru, spēj apstāties, norimt un palikt statiskā stāvoklī tik ilgi, cik vēlas. Viņiem katra dienas minūte nav jāaizpilda ar notikumiem un iespaidiem un jāpaliek produktīviem. Viņi patiešām prot atpūsties.

2. Viņi ierodas agrāk

Šādi cilvēki nekad neatsteidzas uz tikšanos pēdējā brīdī. Viņiem nav jāsēž pa naktīm, lai laikā paveiktu darbu. Viņi nesteidzas uz lidmašīnu, turot steigā sasaiņotās somas. Viņi zina, kā steiga ietekmē viņu asinsspiedienu un stresa līmeni, tāpēc veicamajiem uzdevumiem vienmēr atvēlē pietiekoši daudz laika.

3. Viņi nemāca citus dzīvot

Parasti šādi cilvēki prot skaidri un saprotami izteikt savu viedokli apkārtējiem. Viņi ar putām uz lūpām neapstrīd to, ka nespēj kontrolēt, vai tā būtu politika, sporta spēļu rezultāti vai citu cilvēku dīvainā rīcība.

Viņi nesteidz izdarīt ierakstus sociālajos tīklos, nedomājot par tiem, kurus viņu vārdi varētu aizskart. Viņi saka, ko domā, un dara to mierīgi un tas nozīmē, ka vēlāk viņus nemoka vainas apziņa par pasacīto.

4. Viņi nemēģina visu kontrolēt

Viņi nemēģina noteikti izdibināt, uzzināt notikumu iznākumu. Netiesā citus, ļaujot viņiem pašiem izdarīt savu izvēli. Pats galvenais - viņi viegli pielāgojas strauji mainīgajiem apstākļiem.

5. Viņi pārsvarā dzīvo tagadnē

Protams, nav iespējams dzīvot tikai pašreizējā brīdī: pagātne mūs padarīja par tādiem, kādi esam, un tikai nedaudzi ir pilnīgi brīvi no raizēm par nākotni. Bet tie, kas guvuši iekšējo mieru, cenšas pieņemt dzīvi tādu, kāda tā ir, nevis tādu, kādai tai vajadzētu būt. Viņi jūtas labi savā “šodien un tagad”.

6. Viņi saprātīgi tērē savu laiku

Viņi tērē savus resursus tam, kas viņiem ir vissvarīgākais. Ja tā ir ģimene, viņi visu laiku nepavadīs darbā smagi strādājot, pat ja tas viņiem nodrošinās lielākus ienākumus. Ja viņiem ir svarīga karjera, viņi savu dzīvi nešķiedīs izklaidēs. Viņi izdara apzinātu izvēli un labi pārvalda savu laiku.

7. Viņi iejūtīgi izturas paši pret sevi

Protams, arī tie, kuri atraduši iekšēju mieru, dažreiz kļūdās. Bet viņi neidentificējas ar neveiksmēm, neļauj iekšējā kritiķa nejaukajai balsij sevi komandēt. Viņi vai nu dara visu iespējamo, lai labotu kļūdu, vai arī vienkārši atlaiž situāciju. Viņi dod sev laiku atpūsties un piedod sev.

8. Pakomunicējot ar viņiem, citiem kļūst vieglāk

Viņu sabiedrībā pavadītais laiks pozitīvi ietekmē mūsu stāvokli: sirdsdarbība normalizējas, domas nomierinās, pazūd smaguma sajūta. Mēs sākam elpot dziļāk un vieglāk. Saskarsme ar šādiem cilvēkiem ir dāvana: pieņem to ar pateicību un dari visu iespējamo, lai noturētu viņus savā dzīvē.