Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:16, Did:0, useCase: 3


Ko par tevi stāsta tavi mīļākie ziedi?

Redakcija
Redakcija

Ziedi ir viena no populārākajām un patīkamākajām dāvanām. Bet vai zināt, ka tie var daudz pastāstīt par cilvēka raksturu? Kādiem ziediem priekšroku dodat jūs?

GERBERAS

Saskaņā ar leģendu, šie ziedi dzimuši pēc tam, kad kāda nimfa, lai izbēgtu no nevēlamas uzmanības, pārvērtusies brīnišķīgā un vienlaikus pieticīgā ziedā. Arī gerberu cienītājiem piemīt vēlme izvairīties no uzmanības, paliekot ēnā. Šī pēc formas skulpturālā zieda cienītāji ir vienkārši, atklāti cilvēki ar uzticamu dvēseli, kas nav vienaldzīgi pret visu skaisto.

Bez tam tie ir radoši cilvēki un smalki mākslas cienītāji. Gerberas zieds ar savu formu atgādina sauli, kas piepilda visus ar dzīvespriecīgu noskaņojumu. Taču esiet uzmanīgi, šai atvērtajai bērna sirsnībai ir arī otra medaļas puse- ievainojamība un neaizsargātība.
Cilvēki, kuru mīļākie ziedi ir gerberas, tiecas pēc pilnības.

NEĻĶES

Tie, kam mīļākie ziedi- neļķes, ir pretrunīgas personības, taču vienu par viņiem var teikt noteikti: viņi pieraduši cīnīties un sasniegt kāroto, lai ko tas arī maksātu. Neļķēm bieži dod priekšroku diplomāti un cilvēki, kuri slēpj savu patieso būtību. Taču no otras puses, neļķes tēlā ir kaut kas netverams un kārdinošs.

Nereti starp šo ziedu cienītājiem sastopami veikli manipulatori, kas no ikviena sīkuma prot iegūt reālu labumu sev. Šie cilvēki pastāv uz savu viedokli pat tajos gadījumos, kad pārspēks nav viņu pusē (ne jau velti senatnē neļķes dēvēja par Zeva ziediem, savukārt Jauno laiku vēsturē tos uzskatīja par uguns un cīņas simboliem). Pamatā gan tas attiecināms uz sarkanām un rozā krāsas neļķēm. Baltie ziedi vairāk patīk romantiskām dvēselēm, taču jāpiebilst, ka viņas nav brīvas no merkantilām interesēm.

KRIZANTĒMAS

Šis dzīvespriecīgais zieds tiek uzskatīts par rudens laika karalieni; tajā it kā apvienojas viegls ziemas vēsums un silta vasaras elpa. Taču ar šo ziedu cienītājiem viss nebūt nav tik vienkārši. Šiem cilvēkiem ir nosliece pārāk atrauties no dzīves, noslēdzoties sevī, tāpēc viņus saprast ir grūti, tāpat kā nav viegli mīlēt. Tas tāpēc, ka viņi paši sevi nemīl.

Ja dodat priekšroku krizantēmām, tad jūs var raksturot kā nopietnu personību. Un jums ļoti patīk rakāties pašam sevī. Ja citiem tas radītu grūtības un šķistu mokoši, tad jums jaunu šķautņu atklāšana sevī sagādā patiesu baudu.

ĪRISI

Savu nosaukumu īrisi ieguvuši pateicoties varenajam Hipiokrātam, kurš šādi ziedus nosaucis par godu sengrieķu dievietei Irīdai. Šos ziedus iemīļojuši cilvēki ar spēcīgu enerģiju, kuras dēļ bieži vien dzīvo vieni, neatrododt līdzīgus resursus citos cilvēkos. Viņi no visa spēka tiecas pretī mērķim vai arī pakļauj savu dzīvi konkrētām vēlmēm.

GLADIOLAS

To pašu var teikt par cilvēkiem, kam mīļākie ziedi ir gladiolas. Šie cilvēki ir lepni, nelokāmi un uz mērķi tendēti. Pie kam viņi viegli sasniedz savus mērķus un ir labi vadītāji.
Gladiolas ir mīļākie ziedi sievietēm, kas mīl mieru, ērtības, reizēm arī vientulību. Viņas parasti ir labas sievas, jo ģimeniskās vērtības šīs sievietes nostāda pirmajā vietā. Reizēm gan viņas nonāk konfliktā pašas ar sevi, bet paldies Dievam, šādi brīži ir īslaicīgi.

LILIJAS

Par liliju cienītājiem varētu runāt stundām ilgi. Kaut gan viņi paši to labprāt dara, jo pesonīgais "es" ir viens no svarīgākajiem faktoriem šo cilvēku dzīvē. Ne jau velti lilijas kļuvušas par karaliskās heraldikas elementu. Šī zieda cienītāji jūtas kā karaliskas personas. Katrā gadījumā lilijas mīl cilvēki ar izteikti augstu pašvērtējumu, kas ir pārliecināti par saviem spēkiem. Viņi ir enerģiski, lepni, reizēm pat augstprātīgi un ātri aizsvilstas. Tomēr viņos ir kaut kāda burvība un izsmalcinātība. Pie negatīvājām liliju cienītāju īpašībām var pieskaitīt nerēķināšanos ar citu cilvēku viedokli un paškritikas trūkumu, toties pāšpārliecības viņiem ir pārpārēm. Sievietes, kas dod priekšroku lilijām, vienmēr labi pārzina flirta un koķetērijas mākslu.

ORHIDEJAS

Tie, kas priekšroku dod orhidejām, ir daudzpusīgi cilvēki, kas labi pielāgojas apstākļiem, tāpēc arī viņu rakstura īpašības tiek izpaustas atkarībā no vajadzības. Viņi ir sarežģītas personības, kas neprot gūt baudu ar vienkāršiem un pieejamiem līdzekļiem, visā meklējot izsmalcinātību. tieši tādēļ savā dzīvē reizēm viņi jūtas nelaimīgi, taču apstākļu maiņa un jaunas lietas orhideju mīļotājiem ātri palīdz atbrīvoties no depresijas.

ROZES

Šie izmeklētie ziedi ir mīļi aktīviem, par sevi pārliecinātiem un pašpietiekamiem cilvēkiem. Rožu mīļotāji prot sevi mīlēt un dāvāt šo sajūtu arī apkārtējiem. Viņi stingri stāv uz savām kājām, nedzenas pēc nepiepildāmiem sapņiem un dzīvo reālajā pasaulē, kur priekšroku dod komfortam un noteiktai lietu kārtībai. Starp šo ziedu mīļotājiem sastopamas ambiciozas un neparastas, pat nedaudz agresīvas personības. Katrā gadījumā viņi vienmēr pratīs par sevi pastāvēt un savu garām nepalaidīs. Kā likums, rožu mīļotāji ir spilgtas, kaislīgas, izcilas, ar stipru gribasspēku apveltītas būtnes. Tieši tāpēc citi viņus apskauž. Bieži vien pret viņiem tiek vērptas intrigas, taču, kā jau rozes, viņi spēj pārciest jebkurus uzbrukumus, galarezultātā krāšņi uzziedot un kļūstot par uzvarētājiem.

CERIŅI

Savaldīgi savās jūtu izpausmēs, ārēji nedaudz kautrīgi, taču iekšēji savākti- tādi ir cilvēki, kuri dod priekšroku ceriņiem. Kaut gan ārējā stingrība var būt arī patmīlības slēptā puse. Nelabvēlīgos apstākļos viņi var iegrimt sevī, novērsties no pasaules, meklējot pilnību mežonīgajā dabā. Ceriņu mīļotājiem ir bagāta iekšējā pasaule un dziļi slēpts nemiers, kuru viņi paši reizēm pat neapjauš. Šiem cilvēkiem bieži trūkst enerģijas, lai sasniegtu savu mērķi, taču viņi vienmēr atrod atbalstu apkārtējos.