Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:16, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

Kā izvēlēties piemērotāko zāles pļāvēju 22.05.2024 11:56

Zāles pļāvējs ir būtisks instruments, lai uzturētu sakoptu un estētisku dārzu vai pagalmu. Tomēr, izvēloties piemērotāko zāles pļāvēju, ir jāņem vērā vairāki faktori, tostarp teritorijas platība, reljefs un personīgās vajadzības.

Atskats par ziedu veikalu "Fun Flowers" Rīgā 26.04.2024 08:55

Rīga, kas pazīstama ar gleznainiem skatiem un arhitektūras šedevriem, var lepoties arī ar daudzām jaukām un mājīgām vietām, starp kurām īpaši izceļas ziedu veikals “Fun Flowers”. Šis veikals, kas atrodas pašā pilsētas centrā, ir lieliska izvēle tiem, kas meklē kvalitatīvus un oriģinālus pušķus jebkuram gadījumam.

Kādas ir polikarbonāta un stikla siltumnīcu galvenās atšķirības? 13.03.2024 09:40

Siltumnīcas izvēle ir svarīgs solis: no tās ir atkarīgi teju vai visi panākumi dārzkopībā – sākot no sīpollokiem un beidzot ar eksotisku augu audzēšanu. Siltumnīcas materiāla izvēle ir nopietns lēmums, kas veidos jūsu veiksmes un panākumu procesu. Šajā salīdzinošajā izpētē mēs iedziļināsimies siltumnīcu materiālos, koncentrējoties uz diviem galvenajiem pretendentiem: polikarbonātu un stiklu. Atklājot atšķirības starp šiem materiāliem, mūsu mērķis ir sniegt lasītājiem zināšanas, kas nepieciešamas, lai saprastu, kas ir vislabāk pielāgots viņu centieniem.

Fen šui un istabas augi. Kā tie ietekmē cilvēku 24.01.2024 16:01

Pēdējos gados Fen šui filozofijai aktīvi sākuši sekot arī pie mums: atbilstoši tai tiek pārvietotas gultas un skapji, pirkti zvaniņi un kristāli, kā arī darītas citas lietas, cerībā izmainīt savu dzīvi. Pat, ja jūs piederat pie tiem, kam šī aizraušanās sveša, nedaudz uzzināt par fen šui filozofiju nebūs lieki,- kā zināms, jebkurā mācībā var atrast racionālus domu graudus. Šoreiz no fen šui viedokļa apskatīsim istabas augus un to, kādu iespaidu tie atstāj uz cilvēku.

Ko par tevi stāsta tavi mīļākie ziedi? 27.09.2023 11:11

Ziedi ir viena no populārākajām un patīkamākajām dāvanām. Bet vai zināt, ka tie var daudz pastāstīt par cilvēka raksturu? Kādiem ziediem priekšroku dodat jūs?

Latvijā atrasts jauns veids kā cīnīties ar dunduriem 25.06.2023 21:46

Daudzi Latvijas lauku iedzīvotāji un arī portāla Sportacentrs.com un TV4 veidotājs Kristaps Zālītis ilgstoši ir nesekmīgi cīnījušies ar dunduriem. Kristaps pagājušajā gadā beidzot atrada uzvarošu risinājumu, turklāt izmēģinātie dunduru slazdi izrādījās tik efektīvi, ka šogad uzņēmējs tos vietnē dunduruslazds.lv dod iespēju iegādāties arī citiem tīkotājiem.

Četras dabas stihijas: uguns, zeme, gaiss, ūdens. To saistība ar dārznieka gaumi un prioritātēm 15.01.2023 20:43

Epadomi.lv 2015. gadā veidoja raidījumu ciklu „Divpadsmit dārzu maģija”, kura laikā iepazīstinājām jūs ar 12 brīnumainiem dārziem un to saimniekiem. Kāpēc tieši 12 dārzi? Tāpēc, ka astroloģijā apskata 12 zodiaka zīmes, līdz ar to arī dārzus esam piemeklējuši atbilstosi tām. Tas nozīmē, ka jums būs iespēja iepazīties ar reāliem Auna, Vērša, Dvīņu, Vēža, Lauvas, Jaunavas, Svaru, Skorpiona, Strēlnieka, Mežāža, Ūdensvīra un Zivs dārziem. Bet iesākumam nedaudz par četrām dabas stihijām - uguni, zemi, gaisu, ūdeni. Jo tieši dabas stihijas ir tās, kas atstāj ļoti lielu ietekmi uz katra konkrētā dārznieka vēlmēm un gaumi, saimniekojot savās oāzēs.

Izstāde „Rožu dārzs 2022” Dabas muzejā 05.07.2022 10:02

Latvijas Nacionālajā dabas muzejā no 6. līdz 9. jūlijam norisināsies rožu izstāde, kas veidota sadarbībā ar stādaudzētavu „Latroze”.

Divpadsmit dārzu maģija. Dvīņi un viņu dārzs. Gaisīgi, smaržīgi un koši! 05.06.2022 09:55


Dvīņu dārzam vienmēr jābūt attīstībā, mainībā. Un nav svarīgi vai dārzs ir tikai uz lodžijas vai apsaimniekota tiek liela lauku sēta, mazdārziņš vai privātmājai piegulošās dobes – Dvīņu saimniecībā viss ir plūsmā, mainībā. Nekas nevar būt garlaicīgāks par statisku dobi, kura gadu no gada nemainās.

Padomi dārza mēbeļu izvēlē 30.03.2022 19:13

Pavasaris un siltuma atgriešanās ikvienu aicina vairāk laika pavadīt ārpus telpām. Kur to vislabāk izbaudīt? Protams, ka dārzā, cepjot gaļu un baudot patīkamu atpūtu. Kā jau katru pavasari, cilvēkiem, kuru dārzos nav piemērotas vietas visa nepieciešamā glabāšanai, aktuāls kļūst jautājums dārza mēbeļu pārvadāšanu. Var jau katru reizi tās vadāt uz priekšu un atpakaļ, bet var padomāt arī par izturīgāka materiāla mēbeļu iegādi.

Kā uzstādīt videi draudzīgas dārza mājiņas? 14.03.2022 11:14

Koka mājas izvēle brīvā laika pavadīšanai ir videi draudzīgs lēmums, tomēr, vai zinājāt, ka dažas dārza mājiņas var būt videi draudzīgākas par citām? Patiesība ir tāda, ka nekad nav par daudz zaļāku risinājumu no kuriem ir atkarīga mūsu vide un arī mūsu labklājība. Tāpēc šajā rakstā esam nolēmuši dalīties ar dažām idejām, kas ļaus, ka jūsu dārza mājiņa būs vēl videi draudzīgāka.

Kādi ziedi sader ar rozēm? Ceļvedis, kas palīdzēs izvēlēties ziedus 8. martā 06.03.2022 07:42

Nevar noliegt – rozes ir pasaulē populārākā ziedu šķirne. Liela daļa cilvēku izvēlas iegādāties rožu pušķi, lai izteiktu jūtas saviem partneriem. Galu galā – skaisto ziedu nereti asociē tieši ar mīlestību un romantiku.

Ko der zināt par smiltsērkšķiem 18.01.2022 22:59

Kopš vairākus gadus kopš septembra līdz maijam uzturu ikdienas bagātinu ar smiltsērkšķu sulu, esmu aizmirsusi par to, kas ir nelāgās saaukstēšanās. Protams, tie ir arī ļoti skaisti gan rudenī, gan ziemā, tomēr kā dekoratīvie augi smiltsērkšķi popularitāti nav ieguvuši straujās izplatīšanās dēļ, un to unikālā vērtība slēpjas tieši augļos.

Ieteikumi rudens lapu savākšanai 29.09.2021 20:51

Ikviens priecājas par krāšņu rudeni. Krāsu virpulis, kādā pārvēršas koku lapotnes, iedvesmo un priecē gan bērnus, gan pieaugušos. Tomēr, domājot par zelta rudeni, parasti aizmirstam, ka lapas drīz vien būs zemē un būs jāsavāc. Daudzi dārzu īpašnieki, visticamāk ,ir domājuši, ka vieglāk būtu lapas atstāt zemē, bet sekojiet šiem ieteikumiem un rudens lapu savākšana kļūs mazāk nogurdinoša.

Dārza padomi augustam (1) 06.08.2021 07:55

Vasaras brīvdienas ir gandrīz beigušās. Dārza darbi ir palikuši otrajā plānā, un dārzu esat galvenokārt vērojis no šūpuļtīkla. Bet nu ir klāt augusts ar jauniem izaicinājumiem. Augusts ir lielais ražas mēnesis – un jāpaspēj arī viss, kas atstāts novārtā. Ņemiet dārza cimdus un kapli un ķerieties pie dārzeņu ražas novākšanas.

Strādā dabā un samazini ikdienas stresa līmeni 26.07.2021 20:29

Šī brīža darba vide nereti ir saistīta ar paaugstinātu stresu, darbinieki atrodas uz izdegšanas robežas, izsmelti un neapmierināti. Bieži jāstrādā ilgas stundas, jo prasības nemazinās, bet attālinātais darbs ir nojaucis iedibināto robežu starp brīvo un darba laiku. Izklausās pazīstami? Iespējams, ka jūsu nogurums, aizkaitināmība, īgnums un nomākts garastāvoklis jau signalizē par pārlieku augstu stresa līmeni.

Dabas muzejā durvis vērs izstāde „Dienlilijas 2021” 20.07.2021 21:44

Latvijas Nacionālajā dabas muzejā no 22. līdz 24. jūlijam norisināsies biedrības
„Latvijas dekoratīvo augu oriģinatoru apvienība" organizētā dienliliju izstāde, kuras laikā katru dienu apmeklētāji varēs baudīt jaunus, tikko plaukušus un grieztus ziedus.

Kā izvēlēties dārza grilu gardu maltīšu pagatavošanai? 27.05.2021 20:27

Lai pilnvērtīgi izbaudītu silto sezonu, daudzi no mums savos pagalmos un dārzos iekārto omulīgu atpūtas zonu ar galdu, krēsliem un, protams, grilu, kas ir goda vietā, jo pilda svarīgu funkciju. Grilētu ēdienu īpašā garša un aromāts nav salīdzināms ar krāsnī vai uz pannas gatavotām maltītēm. Šajā rakstā uzzini, kā gudri izvēlēties grilu arī savam dārzam.

Dārza tehnika, kas būtiski atvieglos tavu ikdienu 14.04.2021 16:34

Pavasara/vasaras sezona, bez šaubām, ir viens no aktīvākajiem dārza entuziastu periodiem, kad veicamo mazdārziņa darbu saraksts aug kā no pārpilnības raga. Pērnā zāliena pļaušana, dārza augsnes kultivēšana, atbrīvošanās no dārza teritorijā sakritušajiem zariem – šo sarakstu varētu turpināt vēl un vēl. Ikviens no šiem darbiem prasa zināmu laiku, tāpēc ir svarīgi, lai Tavi dārza tehnikas krājumi ir uzdevuma augstumos.

6 padomi, kas palīdzēs nodrošināt dārza traktora ilgtspēju 08.04.2021 10:16

Dārza traktors ir viens no svarīgākajiem un finansiāli vērtīgākajiem ieguldījumiem, tomēr vairumā gadījumu šī ierīce tiek apkopta samērā reti - pārsvarā tas tiek darīts tikai tad, kad to nav iespējams iedarbināt vai saplīsusi kāda svarīga detaļa. Apkopes trūkums negatīvi ietekmē dārza traktora ilgtspēju, taču Jums nav jābūt mehāniķim, lai spētu uzturēt dārza traktoru tehniskā kārtībā - lūk, 6 padomi, kas palīdzēs nodrošināt dārza traktora ilgtspēju!

Pavasaris klāt – ko noderīgi zināt izvēloties dārza tehniku? 22.03.2021 09:53

Sākoties pavasarim, cilvēki paliek aktīvāki, kā arī uz ielām parādās lielāka rosība. Tie cilvēki, kuriem ir savi pagalmi ar piemājas dārziņiem, sāk vairāk pa tiem rosīties. Pavisam drīz jau būs klāt laiks, kad varēs dārzos audzēt dažādus dārzeņus, ogas un puķes. Tāpat būs nepieciešams pļaut zālāju. Lai pēc iespējas vairāk atvieglotu dažādus dārza darbus, ir paredzēta dārza tehnika, kas ļauj gan ietaupīt laiku, gan nepārpūlēties. Ja Tev mājās vēl nav dārza tehnikas, tomēr vēlies veikt dažādus dārza darbus, tad noteikti izlasi raksta turpinājumu. Tajā atradīsi vērtīgu informāciju, ko nepieciešams ņemt vērā, pirms dārza tehnikas iegādes.

Noderīgi instrumenti pavasara darbiem – kultivators un zemes urbis 05.03.2021 08:28

Tuvojoties pavasarim, privātmāju un dārzu īpašnieki steidz atjaunot dārza instrumentu klāstu, lai pilnvērtīgi varētu veikt ieplānotos darbus. Izvēle ir daudzveidīga - atliek tikai izvēlēties tos risinājumus, kas visvairāk atbilst vajadzībām.

Straujiem soļiem tuvojas dārza sezona – izvēlamies labāko siltumnīcu! 10.02.2021 11:29

Izvēlēties un iegādāties vēlmēm un vajadzībām piemērotāko slimnīcu nav vienkāršs uzdevums, ja ir tik daudz un dažādu iespēju. Siltumnīca ir katra dārznieka lielākais palīgs – tā nodrošina dārza veltēm piemērotu vidi, pamatīgi atvieglojot dārzniecības procesu.

Ar ko īpašs Svaru dārzs? Astroloģija dārzā 19.10.2020 15:30

Svaru īpašuma jutīsieties tik tiešām gaidīti ! Tā būs īsta burvība, īpaša aura, ko sajutīsiet šīs gaisa stihijas dārza pasaulē. Staigājot pa šo paradīzes stūrīti jutīsieties kā trīs metrus virs zemes. Un kā nu ne, esiet taču Venēras- skaistuma Dievietes skavās. Šajā dārzā viss smaržos un vīteņos, līgosies ziedu viļņos.

Ar ko īpašs Jaunavas dārzs? Astroloģija dārzā 16.09.2020 07:38

Dārzniekiem - Jaunavām dārzs un katrs augs ir tāds kā bērns, mīļš tuvinieks, par kuru jārūpējas ik dienu, ik brīdi. Jaunavas gādīgās rokas un visu pamanošās acis nepalaidīs garām nevienu sīku izmaiņu savos bērnos- augos. Viss tiks novērtēts un izanalizēts. Tā kā Jaunavām patīk plānot jeb vispirms 7 reizes nomērīt, tad arī dārza iekārtošana nebūs spontāna un tūlītēja, bet labi pārdomāts, iepriekš izplānots process.

Garšaugu un dārzeņu izstāde Dabas muzejā 14.09.2020 14:04

No 16. līdz 20. septembrim Dabas muzejā norisināsies izstāde „Ārstniecības augi, garšaugi un dažādi netradicionālie dārzeņi”, kas tapusi sadarbībā ar Artūra Sildes Dārzkopības entuziastu klubu „Tomāts”.

Ceļvedis ūdens sūkņa izvēlē: par svarīgāko vienuviet 21.08.2020 15:25

No kura gala pieiet ūdens sūkņa iegādei, ja visa Tava pieredze ar santehniku ierobežojas ar maisītāja nomaiņu reizi desmit gados? Ūdens sūknis nav vienkāršākais sadzīves priekšmets, taču tas ir neaizvietojams privātmāju, vasarnīcu un mazdārziņu īpašniekiem. Ja vēlies, lai nedz mājās, nedz dārzā nekad netrūktu ūdens, iepazīsties ar padomiem ūdens sūkņa izvēlē!

Latvijas Dabas muzejā norisināsies tradicionālā tomātu izstāde 17.08.2020 10:44

Latvijas Dabas muzejā no 19. līdz 23. augustam norisināsies tradicionālā tomātu izstāde. Tajā vienkopus varēs apskatīt vairāk nekā 400 dažādas tomātu šķirnes. Selekcionāri ik gadu rada jaunas un arvien neparastākas tomātu šķirnes, tās pārsteidz gan ar savu izmēru, formu un krāsu, gan garšas īpašībām. Izstādē būs iespēja apskatīt gan Latvijas selekcionāru jaunākās, gan pasaulē jau labi zināmās un ievērību ieguvušās tomātu šķirnes, ko savos dārzos izlolojuši pašmāju kolekcionāri. Daudzveidīgajā tomātu krāsu paletē un izskata dažādībā katrs varēs atrast un iegādāties savai gaumei piemērotu šķirņu sēklas, ko jau nākamajā gadā izaudzēt savā dārzā.

Dabas muzeja izstāde „Dienlilijas 2020” 29.07.2020 13:49

Latvijas Dabas muzejā trīs dienas, no 30. jūlija līdz 1. augustam, norisināsies SIA „Hedera Pluss” un Latvijas dienliliju kolekcionāru organizētā dienziežu izstāde, kuras laikā katru dienu apmeklētāji varēs baudīt jaunus tikko plaukušus un grieztus ziedus.

Gatavojamies septembra dārza darbiem - viss svarīgais vienkopus 21.07.2020 12:48

Lai arī šķiet, ka rudens vēl ir tālu, dārza darbi neapstājas. Ir vērtīgi laikus zināt tekošos āra darbus un tiekties uz krāšņu un ražas bagātu dārzu. Arī rudenī ir vairāki pēc sezonas darbi, kā arī priekšdarbi pavasarim, lai dārza un zāliena zeme būtu auglīgāka un skaistāka. Septembris ir mēnesis, kad visražīgāk zeme dod savu ražu - jānovāc kartupeļi, bietes, puķudobēs - gladiolas un citas rudens puķes. Ja Jums ir krāšņs un bagāts dārzs, tad šis raksts ir tieši laikā, lai varētu laikus sagatavoties visiem dārza darbiem septembrī.

Livonijas pils aicina uz Vēsturisko parku un dārzu dienām 2020 01.07.2020 12:34

No 4. līdz 5. jūlijam Latvijas Piļu un muižu asociācijas organizētajā akcijā „Vēsturisko parku un dārzu dienas Latvijas pilīs un muižās” Ventspils muzejs aicina apmeklētājus iepazīt Livonijas ordeņa pils garšaugu dārzu un tikties ar pils dārza dārznieci Taigu Zīverti.

4 lietas, kas jāzina, ja vēlaties kļūt par ekspertu šūpuļtīkla izvēlē 19.05.2020 14:32

Šūpuļtīkls ir lieta, kuru ikviens no mums nekavējoties var atpazīt. Tas iedvesmo un aicina atpūsties, un viennozīmīgi asociējas ar siltu un saulainu laiku. Iespējams, arī Jūs kādreiz esat sauļojušies, atpūtušies vai pat nakšņojuši šūpuļtīklā pārgājiena laikā. Bet, cik daudz mēs patiesībā zinām par šūpuļtīkliem, to izvēli un izmantošanu? Turpiniet lasīt, lai apgūtu visu nepieciešamo kvalitatīva un praktiska šūpuļtīkla iegādei.

5 iemesli, kāpēc ieguldīt kvalitatīvās dārza mēbelēs 30.04.2020 16:16

Dārzs vasarā kļūst par otrajām mājām, tāpēc jāgādā, lai tur pavadītie brīži būtu patīkami. Cik labi, ja ir dārza atpūtas stūrītis, kur atvilkt elpu un vērot saulrietu pēc nogurdinošas dienas. Komforts, funkcionalitāte un kvalitāte ir svarīga, iekārtojot ikvienu atpūtas vietu, arī dārzu, tāpēc mēbeļu izvēlei jābūt gudrai. Kvalitatīvas dārza mēbeļu cenas varbūt ne vienmēr ir pa kabatai, bet gadu gaitā ieguldītie līdzekļi atmaksāsies. Uzzini rakstā, kāpēc kvalitatīvas dārza mēbeles ir labākā izvēle!

Ikebana - japāņu ziedu kārtošanas māksla iekšēja miera un harmonijas sasniegšanai 29.04.2020 21:01

Ikebana ir japāņu ziedu kārtošanas māksla, ko varētu tulkot kā- "dzīvie ziedi" vai "sakārtotie ziedi". Cits japāņu vārds, lietots šim pašam nolūkam,- kadō (ziedu ceļš). Valda uzskats, ka nodarbošanās ar ikebanu cilvēkam ļauj sasniegt iekšēja miera un harmonijas stāvokli. Ikebanas pirmsākumi Japānā meklējami 6. gadsimtā un ir cieši saistīti ar budisma ienākšanu šajā valstī- jau tad budistu mūki veica rituālus, kuru laikā uz altāra pie Budas kājām tika likti dzīvie ziedi. Pakāpeniski ikebana attīstījās, līdz 15. gadsimta vidū Rokkakudo templī (Kioto pilsētā) radās pirmā ikebanas skola ar nosaukumu Ikenobo, līdz ar to- pirmie ikebanas klasiskie stili. Skolas dibinātājs- Ikenobo Senno, bet pirmie skolnieki un skolotāji- budistu priesteri un sekotāji.

Kā ierīkot grila zonu pagalmā vai dārzā? 21.04.2020 14:20

Ēdiens vienmēr garšo labāk to baudot svaigā gaisā. Katrs grilēšanas entuziasts zina vismaz piecas lieliskas grilētu ēdienu receptes. Sākot ar grilētu vistas fileju medus un sinepju mērcē un beidzot ar grilētiem dārzeņiem un desertiem. Taču kā ierīkot grila zonu pagalmā vai dārzā, lai tā spētu kalpot efektīvi? Pirms grilēšanas zonas ierīkošanas, noteikti jāuzklausa daži lietderīgi padomi, lai grilēšana būtu drošs un ērts process.

Klāt dārza darbu sezona – kā izveidot skaistu un funkcionālu dārzu? 20.04.2020 12:52

Skaists dārzs ir neatņemama ikviena pagalma sastāvdaļa, jo tas padara mājokli krāšņāku un patīkamāku. Lai arī varētu šķist, ka izveidot skaistu dārzu ir liels izaicinājums, sekojot pareizajiem padomiem, tas var būt pavisam vienkārši. Ar nelielu piepūli un mīlestību Jūs varat pilnībā mainīt sava pagalma izskatu.
Esiet radošs un izklaidējieties – lūk, daži padomi, kā izveidot skaistu un funkcionālu dārzu:

Dārza pārvērtības – ātri un vienkārši veidi, kā uzlabot dārza estētiku 10.03.2020 21:12

Vēlaties uzlabot savu dārzu, taču nezināt, ar ko sākt? Lai arī dažkārt dārzs ir krāšņākā mājokļa rota, ar laiku tas mēdz kļūt ierasts un garlaicīgs.

Kā sagatavoties pavasara dārza darbiem? 18.02.2020 14:35

Pavisam drīz jau būs klāt pavasaris, un tas nozīmē, ka jāsāk gatavoties pirmajiem pavasara dārza darbiem. Lai apkārt viss būtu sakopts, sāktu plaukt un pēc tam ziedēt pirmie pavasara ziedi, ir jāpieliek roka apkārtējās vides sakopšanā .

Ūdensvīrs un viņa dārzs. Mūžīgā mainībā, atvērts jaunām, oriģinālām idejām! 16.02.2020 11:40

Ūdensvīrs visu zina labāk par citiem, ne jau velti viņa atslēgas vārdi ir ES ZINU! Tad kāpēc domāt, ka dārzniecības lietās viņš būtu mācāms!? Drīzāk jau padomus jautāsim tieši šīs zīmes pārstāvim. Dārzā darbojas labprāt, bet vairāk viņam tīk globālas tēmas- plašs zāliens, sajūta, ka nekas neierobežo. Dažam liksies par plašu, par vienmuļu, par maz romantikas. Bet ar to jau atšķiramies- gaumes jautājumos nestrīdas! Ūdensvīrs labprāt pats rok un stāda, zāģē un nepaguris rosās lauka darbos. Pats pļauj un veic visus smagos dārza darbus nekurnēdams, pēc palīdzības neprasīdams, jo tikai viņš pats zina, kas un kā darāms labāk!

Skorpions un viņa dārzs. Mana noslēpumainā valstība! 17.11.2019 12:15

Kā jau pats Skorpions, arī viņa dārzs jums neatklāsies uzreiz. Viss notiks pamazām, pamazām... Dārzā valdīs nedaudz noslēpumaina, mistiska gaisotne, kaut kas ne no šīs dzīves... Skorpioni kā mazas raganiņas un velniņi saimnieko savos īpašumos, klusi rušinoties savos piemājas dārziņos, labiekārtojot savas teritorijas un īpaši ar to neplātās. Tā ir viņu un tikai viņu pasaule, kur var saplūst ar dabu, pabaudīt paša darba augļus.

Nākamā lapa