Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:14, Did:0, useCase: 3


Ar ko īpašs Svaru dārzs? Astroloģija dārzā

Redakcija
Redakcija

Svaru īpašuma jutīsieties tik tiešām gaidīti ! Tā būs īsta burvība, īpaša aura, ko sajutīsiet šīs gaisa stihijas dārza pasaulē. Staigājot pa šo paradīzes stūrīti jutīsieties kā trīs metrus virs zemes. Un kā nu ne, esiet taču Venēras- skaistuma Dievietes skavās. Šajā dārzā viss smaržos un vīteņos, līgosies ziedu viļņos.

Šajā dārzā viss smaržos un vīsies, līgosies ziedu viļņos. Jūs nebeigs pārsteigt gaumīgas krāsu spēles. Būs daudz nokareno, kāpelējošo augu, vīteņu, liānu, puķu podu, bet viss kopā radīs viegluma un gaisīguma sajūtu. Būs daudz aromātisku augu.

Dārza teritorija varētu būt vairāki romantiski atpūtas stūrīši, pārdomātas taciņas, gaisa un ūdens tiltiņi, šūpoles, zvilņi, tējas namiņš. Dārzā būs daudz gaisa un gaismas. Galvenā vieta būs atvēlēta košuma augiem un zālājam. Akcents būs uz maigajiem toņiem no dzelteni baltiem, krēmīgiem, vecrozā, rozā, gaišziliem līdz tumšsārtiem un bordo toņiem.Teritorijas izkārtojums būs labi pārdomāts, bet var atrasties mūžīgā mainībā. Noziedējušie augi tiks rūpīgi novākti, atjaunoti. Visam ir jābūt nevainojamam kā pils dārzā. Goda vieta var tikt atveltīta rožu stādījumiem, jo to maigie toņi un smarža īpaši atbilst šīs zīmes saimnieku enerģētikai.

Svariem var patikt uzpucēt savus mīluļus- augus, tāpēc var rasties sajūta, ka esiet tādā kā parkā, labi koptā un aprūpētā vidē.

Dārzeņu dārziņš tiks labi nomaskēts, atstumts iesāņus. Nekādu uzkrītošu gurķu un kabaču dobju- pirmā vietā estētika! Tas nenozīmē, ka šīs zīmes pārstāvji nemielojas ar saviem pašaudzētajiem dārzeņiem un augļiem. Mielojās, un kā vēl, tikai to neakcentē.Mīļākā vieta var būt kāds šūpuļtīkls vai šūpoles, kur saimnieks pats apcerīgi pārdomā savas oāzes iekārtojumu, kaļ plānus nākotnei un malko gardu pašaudzētu tēju.

Draudzīgi un sabiedriski būdami, Svari labprāt savus dārzus izrāda arī citiem. Lai novērtē, cik vērta viņu gaume! Viņi neliegs padomu, dalīsies ar stādiem. Parasti Svariem piemīt arī kāds radošs talants, kas brīvajos brīžos tiek izmantots darinot kādas skaistuma lietiņas, nesaistītas ar dārza lietām. Svari ir lieliski rokdarbnieki! Un viņu darbi ir īpaši izsmalcināti!Paciemojušies Svaru valstībā, vēl ilgi sajutīsiet piedzīvoto burvīgo atmosfēru!
Viņu dārzus varētu nosaukt arī par gaisa dārziem- tik smalki un gaisīgi tajos viss izkārtots! Uz tēju vai kafiju tiksiet ieaicināts romantiskā tējas namiņā, kur no tikpat smalkām krūzītēm jūs cienās ar aromātisko dzērienu! Skatam pavērsies burvīga ainava! Sajūta būs kā gaisa kuģī, kas slīd starp ziedu mākoņiem!Foto: Iveta Apškrūma
Rakstam pievienotajās fotogrāfijās redzams Ināras Aires dārzs, kas dzimusi Svaru horoskopa zīmē.

Raksta autore: sertificēta astroloģe Ilze Reiha (Astrocentrs)

Videoraidījuma "12 dārzu maģija" 7. sērija - Svaru dārzs. Viesos pie Ināras Aires Salaspilī.


Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 .
Vairāk informācijas: Astrocentrs lapā