Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:246, Did:0, useCase: 3


Divpadsmit dārzu maģija. Dvīņi un viņu dārzs. Gaisīgi, smaržīgi un koši!

Redakcija
Redakcija

Divpadsmit dārzu maģija.  Dvīņi un viņu dārzs.  Gaisīgi, smaržīgi un koši!
Attēlos: Urbānu ģimenes dārzs Bikstos. Dārza saimnieks Jānis Urbāns dzimis Dvīņu zīmē. Foto: Iveta Apškrūma.


Dvīņu dārzam vienmēr jābūt attīstībā, mainībā. Un nav svarīgi vai dārzs ir tikai uz lodžijas vai apsaimniekota tiek liela lauku sēta, mazdārziņš vai privātmājai piegulošās dobes – Dvīņu saimniecībā viss ir plūsmā, mainībā. Nekas nevar būt garlaicīgāks par statisku dobi, kura gadu no gada nemainās.

Dvīnim dārzā jāsajūt vieglums! To rada gaisā virmojošās smaržas, vīteņaugi, nokarenie augi, dažāda garuma grīšļi, labi kopts un plašs zālājs un, protams, daudz košuma: ziedu parāde, koku un krūmu daudzveidība visas vasaras garumā, kā arī aukstajos gada mēnešosDvīņi varētu lepoties ar ziedošiem un košiem istabas augiem. It īpaši iecienītas varētu būt graciozās orhidejas, kas visprecīzāk ataino šīs zodiaka zīmes būtību: košumu, grāciju, noslēpumainību.

Bieži vien Dvīņu zīmē dzimušie domā līdzīgi savai kaimiņu zīmei- Vērsim. Šajā gadījumā dārznieka spars Dvīņos būs īpaši pamanāms. Taču izteiktam Dvīņu zīmes pārstāvim neder pārāk liela fiziskā slodze, arī pacietības, ko prasa rūpes par lielu dārzu, var pietrūkt. Tomēr bez ziediem un to smaržu burvības – nu nekā.Vispirms Dvīņi dod priekšroku dažādiem garšaugiem un ārstnieciskajām zāļu tējām Tad seko ziedu aromāts un krāsojums- dārza košums. Svarīga vieta tiek atvēlēta ogulājiem, ābelēm, ķiršu kokiem- visām ēdamlietiņām.
Dvīņi ir lieli kabaču cienītāji, tāpēc šis dārzenis noteikti būs katra Dvīņa dārzā. Tāpat neizpaliks baziliks, dilles, pētersīļi, lavanda, kumelītes, piparmētras, citronmētras, melisa, raudene un vēl visādi citādi pašmāju un svešzemju audziņi.No ziediem kā mīļākos visbiežāk Dvīņi min pīpenes, rudzupuķes, lilijas, kliņģerītes, matiolas, lefkojas, naktsvijoles. Tā kā Dvīņi ir lielāki „naktsputni" nekā citu zodiaka zīmju pārstāvji, tad ziedu izplatīto smaržu naktīs tie sajūt vislabāk. Vēlie vakari dārzā pie tējas krūzes vai vīna glāzes, burvīgie vasaras aromāti un cikāžu čirkstēšana, silts pleds uz pleciem, mierīga tērzēšana ar mīlamu cilvēku ir tas, kas vajadzīgs Dvīņu dvēseles mieram un harmonijai.Visus foto no Urbānu ģimenes dārza atradīsiet ŠEIT

Vairāk par Urbānu ģimenes dārzu un vaļaspriekiem raidījumu cikla "12 dārzu maģija" 3.sērijā.

Raksta autore: sertificēta astroloģe Ilze Reiha (Astrocentrs)

Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 .
Vairāk informācijas: Astrocentrs lapā