Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:246, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

Efektīvs apkures risinājums – gāzes sildītāji 30.04.2024 13:56

Gāzes sildītāji joprojām ir populāra izvēle starp tiem, kas meklē efektīvus un uzticamus apkures risinājumus. Izmantojot dabasgāzi vai propānu, šie sildītāji nodrošina ekonomisku metodi, kā efektīvi apsildīt dzīvojamās un komerciālās telpas.

Atskats par ziedu veikalu "Fun Flowers" Rīgā 26.04.2024 08:55

Rīga, kas pazīstama ar gleznainiem skatiem un arhitektūras šedevriem, var lepoties arī ar daudzām jaukām un mājīgām vietām, starp kurām īpaši izceļas ziedu veikals “Fun Flowers”. Šis veikals, kas atrodas pašā pilsētas centrā, ir lieliska izvēle tiem, kas meklē kvalitatīvus un oriģinālus pušķus jebkuram gadījumam.

Mājas ģenerāltīrīšanas horoskops: kā zodiaka zīmes ievieš tīrību un kārtību 04.04.2024 08:39

Mājas uzkopšana ir neizbēgams notikums, kurš tomēr ne visiem patīk. Vai esi kādreiz aizdomājies - kāpēc daži no radiniekiem nemitīgi izmētā lietas pa visu dzīvokli, bet citi, gluži pretēji, visu pedantiski noliek savās vietās? Vai kāpēc taviem draugiem patīk veikt ģenerāltīrīšanu, kamēr tevi nomāc izredzes rāpot pa dzīvokli ar lupatu? Dažiem ir skaidra sistēma un ieplānots laiks, bet citi to dara tīri intuitīvi. Kāds ir apsēsts ar efektivitāti, savukārt kādam ir pietiekami vienkārši novākt redzamos netīrumus.

Mājas ofisa iekārtošana: Padomi 26.03.2024 00:30

Rakstāmgaldi - svarīgs elements mājas ofisā
Mājas ofiss kļūst arvien aktuālāks risinājums, jo arvien vairāk cilvēku strādā no mājām. Labi iekārtots mājas ofiss var uzlabot darba efektivitāti un ērtības, tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību katrai detaļai. Rakstāmgalds ir viens no galvenajiem elementiem mājas ofisa iekārtošanā, tāpēc šajā rakstā sniegsim dažus padomus, kā izvēlēties un izvietot piemērotāko rakstāmgaldu savā mājas ofisā.

Kādas ir polikarbonāta un stikla siltumnīcu galvenās atšķirības? 13.03.2024 09:40

Siltumnīcas izvēle ir svarīgs solis: no tās ir atkarīgi teju vai visi panākumi dārzkopībā – sākot no sīpollokiem un beidzot ar eksotisku augu audzēšanu. Siltumnīcas materiāla izvēle ir nopietns lēmums, kas veidos jūsu veiksmes un panākumu procesu. Šajā salīdzinošajā izpētē mēs iedziļināsimies siltumnīcu materiālos, koncentrējoties uz diviem galvenajiem pretendentiem: polikarbonātu un stiklu. Atklājot atšķirības starp šiem materiāliem, mūsu mērķis ir sniegt lasītājiem zināšanas, kas nepieciešamas, lai saprastu, kas ir vislabāk pielāgots viņu centieniem.

4 svarīgi jautājumi pirms saules paneļu iegādes 29.02.2024 13:18

Lai izvēlētos savām prasībām atbilstošus saules paneļus, ir jāsāk ar piedāvājuma izpēti un savu vajadzību izvērtēšanu. Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet svarīgākos jautājumus, kas palīdzēs Jums izdarīt labāko izvēli.

Kā vecās mēbeles pārvērst mākslas darbos 01.02.2024 17:06

Kā zināms, interjera priekšmeti, pat ļoti mīļi, ar laiku iznēsājas, nosmērējas, apdilst un kļūst ne pārāk izskatīgi, līdz ar to prasās pēc nomaiņas. Ir lietas, kas tik apnikušas, ka nav žēl no tām šķirties, taču ko darīt, ja vecā mēbele ir ļoti mīļa? Nu protams,- atjaunot! Darīt to var arī ar dekupāžas metodi. Pie kam izdarāms tas ir ļoti vienkārši un paveikt to ir pa spēkam jebkuram no mums.

Kredītu izsniegšanas kritēriji: Kādi ir galvenie kritēriji izvērtējot nebanku kredīta pieteikumus 30.01.2024 09:05

Nebanku kredīti Latvijā ir kļuvuši par ievērojamu finanšu instrumentu, un ir svarīgi saprast galvenos kritērijus, kas ietekmē šo kredītu izsniegšanu.

Fen šui un istabas augi. Kā tie ietekmē cilvēku 24.01.2024 16:01

Pēdējos gados Fen šui filozofijai aktīvi sākuši sekot arī pie mums: atbilstoši tai tiek pārvietotas gultas un skapji, pirkti zvaniņi un kristāli, kā arī darītas citas lietas, cerībā izmainīt savu dzīvi. Pat, ja jūs piederat pie tiem, kam šī aizraušanās sveša, nedaudz uzzināt par fen šui filozofiju nebūs lieki,- kā zināms, jebkurā mācībā var atrast racionālus domu graudus. Šoreiz no fen šui viedokļa apskatīsim istabas augus un to, kādu iespaidu tie atstāj uz cilvēku.

Dzīvokļa remonts - 5 noderīgi padomi 17.01.2024 21:59

Lai arī cik ļoti mēs rūpētos par savu dzīvokli, ik pa laikam tam nepieciešams remonts. Dzīvokļa remonta veikšanai nepieciešams veltīt laiku, pūles un, protams, arī finansiālu ieguldījumu, tomēr remonts ir tā vērts, jo tā ir iespēja izveidot vizuāli pievilcīgu un funkcionālu dzīvokli, kā arī paaugstināt dzīvokļa vērtību un dzīves kvalitāti.

Jūtama ziemas dvaša? Ir pienācis laiks jaunam sildītājam! 22.12.2023 22:43


Apkure ir neaizvietojama, jo īpaši aukstākajos ziemas mēnešos, kad šķiet, ka ziemai nav gala. Bez siltuma mājas būtu aukstas un neomulīgas un diez vai tādā mājā būtu vēlme ilgi uzturēties. Sniegotā naktī nekas nav labāks par mājīgas liesmas klātbūtni, ietinoties segā un baudot labu kompāniju. Šodien tirdzniecībā ir pieejamas plašas izvēles iespējas, bet kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko? Lasiet tālāk, lai izvēlēties piemērotāko sildītāju vai apkures variantu, jo ziema jau ir sākusies!

Kā izmantot nebanku kredītus gudri un atbildīgi 20.12.2023 14:04

Situācijās, kad nepieciešama nauda un citas alternatīvas nepastāv, viens no populārākajiem risinājumiem ir nebanku kredīts.
Tas ir ātrs un ērts risinājums, jo pieteikties nebanku kredītam iespējams internetā, sev ērtā vietā un laikā, nebanku aizdevēja mājaslapā.

4 iemesli izvēlēties PVC logus 29.11.2023 12:46

Lai arī ir pieejami dažādu materiālu logi, viena no iecienītākajām izvēlēm šobrīd ir PVC logi. Tie ir pieejami dažādās variācijās, dodot iespēju katram izvēlēties savām prasībām un vajadzībām piemērotāko risinājumu. Kādas tieši ir plastmasas logu priekšrocības? Ko ņemt vērā, izvēloties logus? Par to vairāk raksta turpinājumā!

Mantu glabātuve Rīgā: ērti uzglabāšanas risinājumi ikvienam 29.09.2023 12:23

Skaistā un vēsturiskā Latvijas galvaspilsēta Rīga ir pazīstama ar savu bagāto kultūru, gleznaino arhitektūru un rosīgo atmosfēru. Tomēr, tāpat kā daudzās pasaules lielpilsētās, arī Rīgas iedzīvotāji saskaras ar telpas trūkumu un nepieciešamību pēc lielākām mantu glabātuvēm un noliktavām.

Mājokļa remonta plānošana: 5 noderīgi padomi 27.09.2023 13:01

Mājokļa remonts ir komplicēts process, kur ir jāņem vērā visdažādākie aspekti - gan budžets, gan veicamie darbi un arī meistaru piesaiste, kur tas ir nepieciešams. Ja arī Jūs domājat par mājokļa remontu, noderīgi būs padomi, kas ļaus sagatavoties un sasniegt vēlamo rezultātu pēc iespējas labāk un mierīgāk.

Ko par tevi stāsta tavi mīļākie ziedi? 27.09.2023 11:11

Ziedi ir viena no populārākajām un patīkamākajām dāvanām. Bet vai zināt, ka tie var daudz pastāstīt par cilvēka raksturu? Kādiem ziediem priekšroku dodat jūs?

Kā sastādīt efektīvu mēneša budžetu? 26.09.2023 16:40

Nauda ir neatņemama ikviena cilvēka ikdienas sastāvdaļa, tādēļ ikvienam vajadzētu pārzināt un plānot savu budžetu.

Labas kafijas pagatavošana - KAFO rokās! 01.09.2023 19:53

Smaržīgas un gardas kafijas krūze no rīta – un diena var sākties. Nesteidzīga saruna labā kompānijā, baudot garšīgu kafiju ir vēl gardāka. Kafija nav tikai dzēriens, bet kaut kas vairāk. Tāpēc īsti kafijas profesionāļi no KAFO ar pietiekamu pieredzi kafijas pasaulē un Latvijas kafijas produktu tirgū parūpēsies gan par garšīgu, kvalitatīvas kafijas baudīšanu Jūsu mājās, kafejnīcā vai birojā, gan uzraudzīs to, lai kafijas pagatavošanas tehnika kalpotu ilgi un nesagādātu liekas raizes.

Kvalitatīvi ofisa krēsli - kā izvēlēties? 01.09.2023 19:42

Iekārtojot darba vidi, būtiska ir piemērotu mēbeļu izvēle. Šobrīd ofisa krēsli, galdi un citas mēbeles pieejamas plašā izvēlē, tomēr, lai izvēlētos labākos un ilgtspējīgākos risinājumus, jāizvērtē vairāki būtiski faktori.

Ģimenes budžeta plānošana - 7 noderīgi padomi 28.08.2023 15:35

Budžeta plānošana ir ļoti svarīga ikvienam, īpaši ģimenēm, kur izdevumi ir ikvienam ģimenes loceklim, savukārt pelna parasti tikai vecāki.Plānojot ģimenes budžetu, iespējams saprast ģimenes finanses un iemācīties tās pārvaldīt gudri - parūpēties par to, lai naudas pietiktu gan ģimenes locekļu vajadzībām, gan vēlmēm, gan uzkrājumam.

6 padomi modernai un funkcionālai viesistabai 26.06.2023 09:54

Viesistaba ir pati galvenā mājokļa istaba. Tur parasti kopā sanāk visa ģimene un tā ir īstā vieta, kur pavadīt kopīgu, ģimenisku laiku. Vai ne tā? Taču tā ir jāmāk arī pareizi iekārtot, lai tā būtu ne tikai stilistiski patīkama, bet arī funkcionāla!

Latvijā atrasts jauns veids kā cīnīties ar dunduriem 25.06.2023 21:46

Daudzi Latvijas lauku iedzīvotāji un arī portāla Sportacentrs.com un TV4 veidotājs Kristaps Zālītis ilgstoši ir nesekmīgi cīnījušies ar dunduriem. Kristaps pagājušajā gadā beidzot atrada uzvarošu risinājumu, turklāt izmēģinātie dunduru slazdi izrādījās tik efektīvi, ka šogad uzņēmējs tos vietnē dunduruslazds.lv dod iespēju iegādāties arī citiem tīkotājiem.

Elektroenerģijas izdevumu samazināšana uzņēmumā 30.05.2023 14:51

Noslēdzies valsts piešķirtais atbalsts elektroenerģijas cenu pieauguma kompensēšanai, tādēļ patērētājiem, jo īpaši uzņēmumiem, kuru elektrības patēriņš parasti ir ļoti augsts, vērts apsvērt un ieviest risinājumus, kas sniedz iespēju optimizēt elektrības izmaksas. Jā, arī uzņēmumos, kur šķietami viss resursu patēriņš ir vērsts uz to, lai ražotu un pelnītu, iespējams ietaupīt. Lūk, daži veidi, kā samazināt elektroenerģijas izdevumus uzņēmumā.

Kad saimnieciskās darbības veicējiem ir nepieciešama pārkreditācija? 15.05.2023 13:56

Saimnieciskās darbības veicēji savu mērķu un ideju īstenošanai nereti izmanto aizdevumu sniegtās priekšrocības, noslēdzot pat vairākus kredītlīgumus. Taču, lai arī kredīts sniedz iespēju iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus savu ideju īstenošanai, tas nozīmē arī regulāru aizdevuma atmaksu, kas ik mēnesi var prasīt diezgan daudz finanšu resursu un laika. Tādēļ pastāv vairāki gadījumi, kad labākais risinājums ir kredītu apvienošana jeb pārkreditācija. Tā sniedz iespēju apvienot vairākus kredītus vienā maksājumā. Vairāk par to, kādos gadījumos saimnieciskās darbības veicējiem ir nepieciešams izmantot pārkreditācijas priekšrocības, lasiet tālāk rakstā.

Mēbeļu veikals “Kate” – gan veido paši, gan izvēlas labāko! 10.05.2023 17:21

Vide un telpas, kurās uzturamies ikdienā, ir pietiekami svarīgas mūsu labsajūtai. To nodrošina arī labas un funkcionālas mēbeles, kas vidi veido mājīgu, komfortablu, kā arī tādu, kurā ir labi un ir vēlme uzturēties atkal un atkal. Mēbeļu salons “Kate” saviem klientiem piedāvā modernas, funkcionālas un augstas kvalitātes mēbeles, kuras gan izgatavo paši, gan ir oficiālie izplatītāji Eiropas labāko mēbeļu ražotājiem.

Idejas, kā stilīgi iekārtot nelielu guļamistabas telpu 05.04.2023 10:44

Dzīvojot nelielā telpā, ir nepieciešams mazliet vairāk piedomāt un rīkoties radoši. Jāapsver tādas lietas kā racionāli uzglabāšanas risinājumi, mēbeļu izkārtojums un apgaismojuma shēma. Tomēr sava personīgā stila atklāšana un mājīguma radīšana joprojām ir iespējama, lai cik maza būtu telpa. Ir daudz lielisku piemēru, kas sniegs jums idejas, kā stilīgi iekārtot šauru guļamistabas telpu.

Lietas, ko mājās turēt nedrīkst 22.03.2023 09:29

Māja ir cilvēka dvēseles un miesas projekcija. Viss, kas atrodas mājā tā vai citādi ir saistīts ar mūsu zemapziņu, vēlmēm un nākotni. Un ne katra lieta, kas atrodas mājā, ir laba un var nest veiksmi; diemžēl ir lietas, kas darbojas tieši pretēji. Tāpēc veiciet nelielu sava mājokļa inventarizāciju un bez jebkādas nožēlas atbrīvojieties no tām lietām, kas bojā mājas un jūsu enerģētiku.

Daudzfunkcionāli aprīkojumi ērtākai noliktavas darbībai 28.02.2023 17:10

Daudzos uzņēmumos noliktava ir viena no galvenajām vietām, kurā norisinās aktīvākā darbība. Nereti tā ir plaša telpa ar daudz augstiem plauktiem, kuros ir svarīga kārtība un organizētība. Lai parūpētos par to, ka noliktava tiek efektīvi izmantota un tajā ir ērta darba vide, ieteicams parūpēties par dažādiem loģistikas risinājumiem. Kvalitatīvs un uzticams noliktavu aprīkojums ir viens no tiem.

Ieteikumi, kas palīdzēs ietaupīt uzņēmuma līdzekļus 27.02.2023 15:07

Laikā, kad būtiski izjūtams vispārējs patēriņa cenu pieaugums, arvien svarīgāki kļūst risinājumi, kas sniedz iespēju ietaupīt. Īpaši aktuāli tie ir uzņēmumiem, kuru ikmēneša izdevumi sastāda ievērojamas naudas summas. Tāpēc tālāk rakstā varat iepazīties ar dažiem ieteikumiem, kas palīdzēs ietaupīt uzņēmuma līdzekļus un veiksmīgi turpināt biznesu šajā ekonomiski sarežģītajā laikā.

Kāda palīdzība var būt vajadzīga pasākumu organizatoriem 22.02.2023 23:51

Pasākumu organizatoru prasmju saraksta augšgalā ir spēja labi organizēt un plānot. Bez šīm prasmēm jūsu pasākums var izvērsties par cirku. Organizēt pasākumu nav viegli. Jo lielāks ir notikums, jo vairāk cilvēku ir iesaistīti un jo vairāk lietu var noiet greizi, ja netiek viss labi izplānots un nav sagatavots rezerves plāns.

Paceļamie garāžas vārti – funkcionāli un estētiski 02.02.2023 19:00

zvēloties garāžas vārtus, vērts pievērst uzmanību ne tikai to izskatam, bet arī praktiskumam. Par laimi, paceļamie vārti, ir ne tikai estētiski, bet arī funkcionāli. Tie lieliski parūpējas par garāžā esošo mantu drošību, ir viegli lietojami un kalpo kā vizuāli pievilcīgs īpašuma kopējās arhitektūras papildinājums. Vairāk par to, kāpēc dot priekšroku tieši paceļamajiem vārtiem un kur tos iegādāties, lasiet tālāk rakstā.

Gatavošanas piederumu ceļvedis: kā iegādāties pannas un katlus 25.01.2023 23:48


Neatkarīgi vai ēst gatavošana ir hobijs, vai nodarbojaties ar to profesionālā līmenī, pannas un kati ir vieni no svarīgākajiem piederumiem šajā procesā. Tāpēc. To izvēle un iegāde ir ļoti svarīga, sākot ar to, ka ne visas plītis un gatavošanas virsmas ir paredzētas visām pannām. Kā arī, lielākā daļa cilvēku pannas un katlus izmanto gandrīz katru dienu, tāpēc, tāpēc ir vērts ieguldīt augstākās kvalitātes produktos, kas būs ilgnoturīgi un padarīs gatavošanas procesu ērtāku.

Četras dabas stihijas: uguns, zeme, gaiss, ūdens. To saistība ar dārznieka gaumi un prioritātēm 15.01.2023 20:43

Epadomi.lv 2015. gadā veidoja raidījumu ciklu „Divpadsmit dārzu maģija”, kura laikā iepazīstinājām jūs ar 12 brīnumainiem dārziem un to saimniekiem. Kāpēc tieši 12 dārzi? Tāpēc, ka astroloģijā apskata 12 zodiaka zīmes, līdz ar to arī dārzus esam piemeklējuši atbilstosi tām. Tas nozīmē, ka jums būs iespēja iepazīties ar reāliem Auna, Vērša, Dvīņu, Vēža, Lauvas, Jaunavas, Svaru, Skorpiona, Strēlnieka, Mežāža, Ūdensvīra un Zivs dārziem. Bet iesākumam nedaudz par četrām dabas stihijām - uguni, zemi, gaisu, ūdeni. Jo tieši dabas stihijas ir tās, kas atstāj ļoti lielu ietekmi uz katra konkrētā dārznieka vēlmēm un gaumi, saimniekojot savās oāzēs.

Praktiski padomi, ko ņemt vērā, lietojot motorzāģi ziemas apstākļos 13.01.2023 11:04


Nav noslēpums, ka motorzāģa lietošana ziemas laikā var būt izaicinājums. Tomēr pat bargākajos ziemas laikapstākļos motorzāģim nebūt nav jāstāv garāžā! Turpini lasīt rakstu un uzzini praktiskus padomus par to, kā lietot motorzāģi ziemas apstākļos.

10 idejas, kā izmantot tamborētas sedziņas 05.01.2023 17:00


Tamborētas sedziņas- tā ir klasika. Taču to pielietojums mūdienās ir daudz plašāks un interesantāks, nekā tas bija vēl pirms dažiem gadu desmitiem. Šodien šādas sedziņas varam izmantot ne tikai kā galdautiņus, bet arī veidot no tām kreatīvus interjera rotājumus, izdaiļot dārzu, atjaunot apģērbu u.c. Atliek tikai likt lietā savu fantāziju un nebaidīties eksperimentēt. Lūk, dažas idejas iedvesmai.

Kärcher uzkopšanas ierīces, kas noderēs gan ikdienā, gan remontdarbu laikā 21.12.2022 12:18

Tīra un sakopta apkārtējā vide ir viens no galvenajiem mūsu labsajūtas faktoriem, kas ne tikai labi izskatās, bet arī nāk par labu veselībai. Taču, lai šādu vidi uzturētu, ir nepieciešama regulāra uzkopšana, kam, savukārt, ir vajadzīgi uzticami un kvalitatīvi tīrīšanas palīgi. Kärcher zīmols ir parūpējies par parocīgām un efektīvām uzkopšanas ierīcēm, kas sevī apvieno vairākas funkcijas un lieliski noder kā ikdienā, tā arī remontdarbu laikā.

Kā izvēlēties dīvānu? 05.12.2022 14:24

Viens no svarīgākajiem elementiem viesistabā ir dīvāns. Tas kalpo laiskai atpūtai pie televizora, kā arī viesu uzņemšanai un nereti - arī izguldīšanai. Šobrīd dīvānu klāsts ir tiešām daudzveidīgs, taču piemērotākā dīvāna izvēle ir jāveic rūpīgi, ņemot vērā vairākus faktorus, piemēram, telpas kopējo iekārtojumu, dīvāna izmantošanas mērķi, kā arī praktiskos apsvērumus.

Kā aprīkot uzņēmuma labierīcības cīņai pret baktēriju izplatību? 29.11.2022 21:33


Tuvojoties aukstajam laikam un sākoties gripas un citu vīrusu uzliesmojumiem, īpaši svarīgi rūpēties par publisku telpu tīrību un higiēnu. Uzmanība jāpievērš tieši labierīcībām ēdināšanas un tirdzniecības vietās, izklaides vietās u.c. – dienas laikā tās izmanto daudz cilvēku, pieskaroties dažādām virsmām vairākkārt. Kādu higiēnas aprīkojumu izvēlēties labierīcībās, lai ikdienā saglabātu tās nemainīgi tīras, par to lasiet šajā rakstā.

Kāpēc saules paneļu uzstādīšana ir tālredzīgs ieguldījums uzņēmuma nākotnē? 24.11.2022 23:57

Saules paneļu uzstādīšana ir efektīvs veids, kā apgādāt uzņēmumu ar elektroenerģiju, tajā pašā laikā iegūstot arī vairākas būtiskas priekšrocības gan šodien, gan nākotnē. Tas ir tālredzīgs un videi draudzīgs enerģijas ieguves risinājums, kuru izvēlas arvien vairāk uzņēmumu, tādējādi cenšoties sevi pasargāt no manāmi pieaugošajām elektroenerģijas cenām. Taču tas nebūt nav vienīgais iemesls, kāpēc ir vērts uzstādīt saules paneļus. Kāpēc saules paneļi ir labs ieguldījums? To lasiet tālāk rakstā.

15 veidi, kā dzīvot "vienkāršu" dzīvi 04.11.2022 23:15

Mūsdienu saspringtajā dzīves ritmā mēs steidzamies no mājām uz darbu, no darba uz mājām, mēģinam paveikt vairākus darbus vienlaicīgi, bet tik un tā gadās, ka kavējam un daudz nervozējam par dažādām problēmām, tai skaitā, ģimeni, draugiem, naudu, attiecībām, veselību un citiem jautājumiem. Ilgstoša spriedze atstāj negatīvas sekas uz mums, tādēļ ik pa laikam vērts palūkoties uz savu dzīvo no malas un padomāt, vai ir iespējams padarīt savu dzīvi vienkāršāku. Piedāvājam 15 veidus, kā to izdarīt.

Nākamā lapa