Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:29, Did:0, useCase: 3


10 idejas, kā izmantot tamborētas sedziņas

Redakcija
Redakcija

10 idejas, kā izmantot tamborētas sedziņas
Šī tamborētā mašīna "Viktorija" atrodas Prāgā, Mākslas muzeja dārzā


Tamborētas sedziņas- tā ir klasika. Taču to pielietojums mūdienās ir daudz plašāks un interesantāks, nekā tas bija vēl pirms dažiem gadu desmitiem. Šodien šādas sedziņas varam izmantot ne tikai kā galdautiņus, bet arī veidot no tām kreatīvus interjera rotājumus, izdaiļot dārzu, atjaunot apģērbu u.c. Atliek tikai likt lietā savu fantāziju un nebaidīties eksperimentēt. Lūk, dažas idejas iedvesmai.

Tamborētas grīdsedziņas jau labs laiks, kā kļuvušas iecienītas daudzās mājās. to izgatavošanai izmantojams rupjš pavediens, kas līdzinās veļas šņorei.

Lieliski izskatīsies arī tamborēts pulkstenis. Lai tas būtu stingrāks, tamborējumu nepieciešams pārklāt ar vairākām lakas kārtām.

Veidojot abažūrus, jābūt sevišķi uzmanīgiem. Lai izveidotu nevainojami apaļas formas abažūru, tamborētās sedziņas vispirms jāapliek apkārt piepūstam balonam, tad tās savā starpā jāsašuj un jāpārklāj ar laku. Kad laka nožuvusi, balons jāpārdur un jāizņem.

Sedziņas var sastiprināt arī mini- kaskādes formā.

Lai izveidotu tamborētu lampiņu virteni, iestērķelētas sedziņas ar kreiso pusi jāizklāj dziļā traukā (traukos) un, kad tās izžuvušas jāsašuj pa divām kopā.

Aplīmējot burciņas ar smalka tamborējuma sedziņām (izmantojot PVA līme), mēs iegūsi skaistus svečturus.

Tāpat tamborētas sedziņas var izmantot arī kā glītus rotājumus dāvanu iesaiņojumiem, mēbeļu atjaunošanai, dušas aizkaru izdekorēšanai.

Vai arī veidot no tām elegantus vakartērpus. Šī kleitiņa, piemēram, ir pilnībā uzšūta tikai no tamborētām sedziņām.