Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:380, Did:0, useCase: 3


Liktenīgā sieviete – kāda viņa ir

Redakcija
Redakcija

Liktenīgās sievietes piemēri sastopami ne tikai literatūrā vai kinematogrāfijā, bet arī reālajā dzīvē. Atcerēsimies kaut vai Salomi, kas salauza dzejnieka Rilkes un psihoanalītiķa Freida sirdi. Vai spiegu karalieni Matu Hari, kas bija tik valdzinoša, ka pat tad, kad stāvēja uz nošaušanu, no desmit karavīriem, kas uz viņu tēmēja, mērķī trāpīja tikai viens.

Liktenīgais zīmogs

Neordināras sievietes, kuras mēs mēdzam dēvēt par liktenīgajām, iegājušas vēsturē ne jau kā dzejnieces, skaistules vai gudrinieces, bet gan kā la femme fatale, kas izslavētas ar savu magnētisko spēju pievilkt vīriešus.

Kaut gan arī prāts, izdoma un ģenialitāte viņām bijusi augstā līmenī.... bet ja runājam par skaistumu....
Liktenīgā sieviete nav modele ar garām kājām vai blondīne ar parametriem 90-60-90. Kaut vai palūkojoties uz viņu portretiem, mēs bieži vien brīnāmies- it kā nekas īpašs, un tomēr vīrieši viņu dēļ vai prātu zaudējuši... Tāpēc par šādu sieviešu izskatu var teikt tikai vienu- viņas var nebūt skaistules, taču pamanāmas un efektīgas būs vienmēr un jebkurā situācijā.

Kopumā liktenīgo sievieti var aprakstīt apmēram tā: kopta, gracioza, apveltīta ar bagātīgi intonētu balsi ar zemu seksuālu tembru. Protams, viņa var būt arī nevainojami skaista, tomēr biežāk ir vienkārši glīta. Viņas meikaps var būt kā neuzkrītošs, tā arī izaicinošs- tas atkarīgs no katras dāmas individuālās gaumes. Viņas valdzinājums- bagātīgi akcentēts un noteikti izpaudīsies vai nu matu sakārtojumā, apģērbā vai manierēs.
Liktenīgajai sievietei raksturīga tieksme pēc neparastiem tērpiem, viņai patīk eksperimentēt ar stiliem, krāsām un kosmētiku. Modes tendences nav domātas viņai, jo viņa pati rada modi.

Liktenīgā sieviete parasti atstāj neaizmirstamu iespaidu par sevi- viņā vienlaikus sadzīvo ledus un uguns, atklātība un viltus, kaisle un prasme pateikt- nē. Vīrieši viņu apbrīno, bet sievietes parasti neieredz. Ir grūti noturēt viņas uzmanību un praktiski neiespējami viņai kaut ko uzspiest. Šī lepnā būtne, pat ja būs nabadzīga, pa dzīvi soļos kā karaliene.

Liktenīgās sievietes pamatīpašības:

- harizma,
- pārliecība par sevi,
- ass prāts,
- oriģinalitāte,
- vīrieša psiholoģijas pārzināšana,
- nosliece uz demonstratīvismu,
- deklaratīva nevērība pret vīriešiem,
- seksualitāte,
- spēcīga, bieži vien destruktīva, energētika,
- augsts intelekta līmenis,
- laba humora izjūta.

Viņa soļo caur dzīvi smiedamās

Kas attiecas uz salauztajām sirdīm un dzīvēm, tad visbiežāk liktenīgā sieviete necenšas kolekcionēt vīriešus, vienkārši viņa izrādās spožākā un pamanāmākā zvaigzne pie debesjuma, kas pievelk visu, kas izrādās vājāks par viņu pašu. Viņa nav kurtizāne vai medniece, viņas labvēlību nevar nopirkt- pircēju drīzāk apmuļķos un izmantos.

Liktenīgā sieviete nemeklē vīriešu uzmanību, bet rīkojas pēc principa: paši atnāks un piedāvās. Savukārt vēlmi pēc šīs sievietes vīriešos rada viņas nepieejamība, pareizināta ar pārējo efektivitāti.

Bieži vien tā, kuru apkārtējie dēvē par liktenīgo sievieti, ir cilvēks, kas daudz izcietis un apguvis dzīves mācības, izbaudot visu uz savas paša rūgtās pieredzes. Viņā nav uzspēlētības vai manierības, toties pārpārēm atklātības un dzirkstoša šarma,- ne jau velti tādas sievietes salīdzina ar uguni.

Liktenīgā sieviete reti mēdz būt laimīga,- viņas pašas destruktīvā daba nostājas pret mierīgu laimi. Tāda cilvēka stihija ir kā vētrains okeāns un tajā nav vietas mazām laiviņām vai neizturīgiem kuģiem. Ar ordināriem vīriešiem liktenīgajai sievietei ir garlaicīgi; ar tiem viņa tikai rotaļājas: Kas būs, ja darīšu tā? Bet ja šitā? Ak, visādi garlaicīgi!...
Tāpēc, ja reiz liktenīgā sieviete arī kādu izvēlas, tad šis cilvēks noteikti ir neordināra personība. Kaut gan jūtu apdzišanas process šādiem cilvēkiem pienāk samērā ātri: vakar tevi mīlēja, bet šodien tu vairs neesi vajadzīgs. Tieši tāpēc liktenīgā sieviete savas dzīves laika spēj izdzīvot vairākas dzīves un uzkrāt vairāku cilvēku pieredzi.

Radošiem cilvēkiem liktenīgā sieviete ir nenovērtējam Mūza un iedvesmas avots. Cik gan daudz dzejnieku un mākslinieku spējuši blakus liktenīgajām sievietēm pilnībā atvērties un radīt pārsteidzošus mākslas darbus. Ņemsim kaut vai Dalī, Majakovski, Eluāru...

Būt laimīgam kopā ar liktenīgo sievieti ir neiespējami, tāpēc jau viņa ir liktenīgā. Taču atrasties kaut kur viņas tuvumā, sajust viņas auru- tas ir nepieciešams, lai gūtu baudu un vienlaikus nepazaudētu sevi. Kaut gan maksa par viņas mīlestību jebkurā gadījumā būs augsta. Visbiežāk viņas dēļ tiek ziedoti labākie gadi, karjera, ticība cilvēkiem, bet reizēm arī saprāts. Būt ar viņu kopā nav iespējams, taču arī bez viņas nevar....