Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:14, Did:0, useCase: 3


Saderība starp vīrieti un sievieti: kā tā veidojas un kāpēc par to būtu jāzina

Kuru gan neinteresē personiskā saderība? Droši vien katrs cilvēks vēlētos zināt, kā var veidoties viņa attiecības ar partneri. Vienlaicīgi nav būtiski, par kādu partneri ir runa: par otru pusīti, biznesa partneri, vai, piemēram, par to, kā veidosies vīra un jūsu mātes (sievasmātes un znota) vai otrādi attiecības.

Saderības variantu ir daudz, un katrā gadījumā (ja ir precīzi dzimšanas dati: laiks, datums un vieta) astrologs var sniegt atbildi uz to, kādā veidā veidosies šādas attiecības.

Ļoti bieži, analizējot kāda cilvēka uztveri, mēs intuitīvi jūtam simpātiju vai antipātiju. Ja tam jau ir reāls pamatojums, tad esam mierīgi, tomēr, ja jūtas rodas subjektīvu sajūtu un intuīcijas līmenī, tad ir grūti būt pārliecinātam par to, ka konkrēts vīrietis vai sieviete patiešām ir tādi, kādus mēs viņus iztēlojamies.

No astroloģijas redzes viedokļa visam ir savs pamatojums.

Visas mūsu simpātijas un antipātijas apraksta planētu zodiakālās saiknes mūsu dzimšanas horoskopos. Lai arī cik dīvaini tas liktos, simpātija ne vienmēr nozīmē saderību. Tāpēc ir cilvēku grupas, kuri labi sadzīvo šķirti viens no otra, labi var sadzīvot kolektīvā, tomēr ar kādu kopā – nekad! Tieši to astrologs var ieraudzīt iepriekš, nevis tad, kad konflikts jau ir izcēlies. Visu to jau iepriekš rāda saderības analīze. Pateicoties šādai astrologa konsultācijai, cilvēks tiks brīdināts par to, kā un kādās situācijās viņam uzvesties, kam attiecībās nebūtu jāpievērš stipru uzmanību, lai izvairītos no zināmiem konfliktiem.

Uzreiz izšķirsim divas lietas, kuras ne vienmēr tiek pareizi uztvertas. Ir divas analīzes sastāvdaļas: pirmkārt, astrologs sagatavo saderības variantu tīrā veidā un atbild uz jautājumu „Kādas būs šī pāra attiecības?”; bet, otrkārt, pēc klienta papildus pieprasījuma viņš prognozē dotā pāra attiecību attīstību un atbild uz jautājumu „Kas tieši un kad notiks attiecībās”.

Tātad, saderības analīzē apskata, kā abi partneri ietekmēs viens otru, kādas reakcijas būtu jāgaida no katra, kā uz tām reaģēt. Pateicoties šai analīzei, pāris var stiprināt savas attiecības un izvairīties no daudziem zemūdens akmeņiem, kuri pamatā arī noved pie attiecību izbeigšanās. Šāda analīze jau iesākumā ļauj pareizi noteikt, kas traucēs pārim justies laimīgam, bet kas, otrādi, palīdzēs kopdzīvē. Uz šīs analīzes pamata tiek veidots arī laulību horoskops.

Ja runā par mums ierasto saderību pa Zodiaka Zīmēm, ar ko ik dienas sastopamies presē un sieviešu žurnālos, tad te galvenokārt apskata tikai vienu planētu – Sauli. Šī informācija, protams, nav izsmeļoša. Astroloģijā darbojas triju norādījumu likums. Respektīvi, mēs nevaram izdarīt galīgu secinājumu pēc vienas planētas vai pēc viena aspekta, ir jārod vairākus līdzīgus norādījumus. Šādu norādījumu ir jābūt ne mazāk kā trīs.

Planētu loma savstarpējā saderībā

Saule (tieši pēc tās tradicionāli nosaka to Zodiaka zīmi, zem kuras jūs piedzimāt) – nosaka cilvēku mijiedarbību sapratnes, ego-apziņas līmenī, veido jūsu kā divu personību saderību.

Piemēram, ļoti bieži starp divām zīmēm veidojas saspringta personiskā saderība. Piemēram, starp Auniem, Vēžiem, Svariem un Mežāžiem vai starp Dvīņiem, Jaunavu, Strēlnieku un Zivīm. Te skaidri saskatāms konflikts starp divām stiprām personībām. Lai tas netraucētu attiecībās, šādam pārim ir stingri jāievēro interešu un savstarpējās atbildības sadalījumu, nemēģinot mainīt personiskos ieradumus un viena otra uzskatus savā labā, palīdzēs tikai kompromiss. Tādā gadījumā šāda mijiedarbība dos visai konstruktīvus, nevis destruktīvus rezultātus.

Mēness – atbild par cilvēka emocijām un jūtām, viņa dvēseles stāvokli. Ja divu cilvēku Mēness harmoniski mijiedarbojas savā starpā, tad mēs varam teikt: viņi dzīvos ļoti saticīgi.

Merkūrijs – pati nenopietnākā planēta saderības astroloģijā, nekad nerodas īpašas problēmas, pat ja partneru Merkūriji atrodas pretestībā. Šis uztveres līmenis ir uz saskarsmes līmeņa: viens runā ātri, ar noslieci uz virspusējām pārdomām, toties otrs runā lēnāk, taču vienlaicīgi pārdomā jautājuma būtību daudz dziļāk.

Venēra – atbild par simpātiju starp cilvēkiem. Šis ir uztveres līmenis patīk – nepatīk. Kā saka „viņa nav manā gaumē” (vai otrādi). Ja Venēras atrodas harmonijā, tad cilvēki simpatizē viens otram. Viņi patīk viens otram. Ļoti bieži harmoniskas Verēnas ir sastopamas draudzīgās attiecībās.

Marss – darbības enerģija. Protams, vislabāk ir, ja Marss nebojā nekādas citas planētas partnera kartē, jo negatīvā izpausmē tā ir ļoti agresīva un destruktīva planēta. Ja divi Marsi partneru horoskopos mijiedarbojas saspringti, tas nozīmē konfliktu konkrētu darbību līmenī un fiziskā spēka pielietošanu vienam pret otru.

Jupiters – vēl viena sarežģīta planēta. Pazīstams astrologs S.V.Šestopalovs rakstīja „…divu Jupiteru saspringta mijiedarbība nozīmē konfliktu, tomēr, atšķirībā no Marsa, tas izpaužas citādāk. Sašutums. Sašutuma uzliesmojums, kad viens ir sašutumā par otra uzvedību. Partneris var aizcirst durvis un aiziet no mājām. Ir sašutis un aiziet (bet Marss ir sašutis un bāž pa ausi)’’.

Saturns – arī ļoti nopietna planēta. Ļoti nozīmīga saderībā. Ja Saturnu bojā partnera konflikta planētas, tad tas izpaužas kā klusēšanas un atsvešināšanās siena, cilvēks nesarunājas ar savu partneri un var nesarunāties ilgu laiku, vairākus mēnešus, ilgi un cietsirdīgi sodot partneri par kādu pārestību. Ļoti svarīgi ir arī Saturna aspekti pret partnera Sauli un Mēnesi. Dažreiz gadās laulības, kurās vīrieša Saturns bojā sievietes Sauli, tomēr parasti šīs laulības netiek slēgtas mīlestības dēļ (grūtniecība, aprēķins, pēc vecāku gribas u.tml.). Labprātīgi šādās savienībās neiestājas. Šādās laulībās, kuras pēc stila ir patriarhālas un dominējošas, bez šaubām vīrs ir galva.

Kopumā astrologs salīdzina 10 partneru planētas. Tamdēļ pilnvērtīga divu konkrētu cilvēku saderības analīze ir sarežģīts un, bieži, darbietilpīgs darbs. Tāpēc, loģiski, presē jūs nekad neizlasīsiet visu informāciju, jo šāds informācijas apjoms – tās parasti ir individuālās konsultācijas pie astrologa, bet tās sagatavošanai aiziet vairākas stundas. Tomēr arī rezultāts no šāda apmeklējuma ir visai jūtams.

Astrologs
Anželika Žuravska