Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:447, Did:0, useCase: 3


Kā saprast, vai neesi kļūdījies partnera izvēlē?

Redakcija
Redakcija

Tu jau esi ar kādu kopā, bet vari pārbaudīt, vai šis cilvēks tiešām ir tavs. Pat ja nebūs ideālas sakritības, klausi savu sirdi. Taču, ja uz daudziem jautājumiem atbildēsi “nē”, padomā, dabu nepiemānīsi..

Ir pazīstami savdabīgi saderības fiziskie “marķieri”, ko nosaka seni instinkti. Psihologi ne reizi vien veica eksperimentus, kur partnera izvēlei foto un anketas datu vietā tika piedāvāts paostīt krekliņus, kurus meitenes (vai puiši) nēsājuši vairākas dienas. Proti, cilvēki eksperimentā partneri izvēlējās pēc smaržas! Pats interesantākais - ieraugot tos, kurus viņi izvēlējās, bija patīkami pārsteigti – arī pēc ārienes un temperamenta tipa cilvēks viņus piesaistīja! Veidojās noturīgi pāri.

Izlasi apgalvojumus un atbildi ar “jā” vai “nē”.

Tests sievietēm

1. Smarža - vīrieša dabiskā miesas smarža tev ir pieņemama.
2. Kad satiec “savu” vīrieti, tev rodas vēlme vai doma dzemdēt no viņa bērnu (vienalga, vai esi domājusi par to vēl pirms tikšanās ar viņu vai nē, bet pareizas izvēles signāls ir šādu domu un vēlmju parādīšanās).
3. Pavēro, kā vīrietis ēd. Ja tev tas izraisa tikai pozitīvas emocijas – vēl viens plus. Pirmie trīs punkti nāk no seniem instinktiem, kas joprojām dzīvo mūsos. Ja tevi kaitina, kā viņš ēd, atbilde uz šo jautājumu būs “nē”.
4. Fiziska tieksme pret “savu” vīrieti ir ļoti stipra, tādu kaisli tu neesi jutusi, vai tas noticis ļoti reti.
5. Blakus “savam” vīrietim tu vienmēr jūties pievilcīga bez mākslīgiem līdzekļiem, uzlabojumiem un rotājumiem. Blakus viņam tev nav jāizliekas labākai, nekā tu esi, un tev nerodas sajūta, ka esi “kaila bez grima”, ja vīrietis pieņem un novērtē tādu, kāda esi.
6. Aizmidzis vīrietis tevī raisa aizkustinājumu – tas nozīmē, ka tava “iekšējā māte” pieņem viņa “iekšējo bērnu”.
7. Tu gribi kļūt par vīrieša atbalstu – tas nozīmē, ka esi gatava iedvesmot ar savu enerģiju profesionālā un karjeras izaugsmē, atbalstīt viņa vēlmi sasniegt mērķi un gūt pārliecību par saviem spēkiem.
8. Kad iztēlojies sevi un savu vīrieti vecumdienās, šī aina liek pasmaidīt un raisa siltas jūtas – tā izpaužas iekšējā gatavība dzīvot ar šo vīrieti visu mūžu, līdz vecumam un nāvei.
9. Tu labi saproti tās labās īpašības un tikumus, kuru dēļ mīli un novērtē vīrieti, un tos trūkumus, kurus tu viņā uztver kā pašsaprotamus, un arī esi pārliecināta, ka pozitīvās īpašības pārsniedz trūkumus.

Tests vīriešiem

1. Smarža – sievietes ķermeņa dabiskā smarža tev ir patīkama.
2. Tu gribi “savu” sievieti vienmēr un visur (gan tiešā, gan pārnestā nozīmē – ilgojies, domā par viņu, iztēlojies viņu utt.).
3. Tu skaties uz sievieti un redzi to kā sava dēla māti – tādā veidā tu redzi savu turpinājumu caur šo sievieti.
4. Tev patīk, kā tava sieviete ēd, tas izraisa tikai pozitīvas emocijas.
5. “Īstās” sievietes klātbūtnē tu jūties dabiski un izturies nepiespiesti un brīvi.
6. Dažreiz tu lūdz padomu savai sievietei – un tādējādi izrādi cieņu pret viņas Gudrās vecmāmiņas arhetipu, kas ir katrā sievietē.
7. Tu vēlies šīs sievietes labā pelnīt naudu un rīkoties.
8. Tu gribi šo sievieti lutināt, tevi aizkustina viņas kaprīzes – tā tavs ‘’iekšējais’’ tēvs pieņem viņu kā mazu meitenīti.
9. Tu pieņem viņas trūkumus un vājības.
10. Tu spēj iztēloties, ka esat kopā pat pēc daudziem gadiem. Par to domājot, jūties komfortabli un mierīgi.

Pirmie četri kritēriji ir bioloģiski. Kā saka, ar dabu nepastrīdēsies!

Ja ar partneri nesakrīt pēc visiem, vai kaut vai pēc viena no pirmajiem četriem kritērijiem, tad jūsu savienība balstīta uz ilūzijām vai sociālajiem stereotipiem un tāpēc ir ārkārtīgi nestabila. Tā vai nu diezgan ātri izjuks vai arī iegūs neirotiskas atkarības formu vienam no otra.

Ja ar pirmajiem četriem kritērijiem viss ir normāli, bet nesakrīt pārējie (sociāli psiholoģiskie kritēriji), tad pie tiem būtu jāpiestrādā, lai novestu jūsu savienību pie harmonijas un līdzsvara. Tomēr - ja esat devis/usi vairāk nekā divas atbildes “nē” – savienība ir problemātiska.

Ieteica psiholoģe Andžela Haritonova