Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:58, Did:0, useCase: 3


Ko par sievieti var pastāstīt viņas krūšu forma

Arnis Kr.
Arnis Kr.

Speciālisti apgalvo, ka daudzi vīrieši jau pirmajā randiņā min, kā gan viņu jaunā simpātija uzvedīsies gultā? Vai uzreiz piekritīs tuvībai vai kādu laiku liks pagaidīt? Vai viņa būs temperamentīga, vai arī ilgi "iesildāma? Atbldēt uz šo jautājumu nespēj neviens. Kaut gan atbildes uz šiem jautājumiem vīrieši meklējuši jau viduslaikos. Un, iedomājieties, atraduši! XVIII gs. Spānijā par sievietes raksturu un temperamentu sprieda pēc viņas krūšu formas. Tieši tajā laikā radās zinātne, ko dēvē par sternomantiju.

Arī mūsdienās ir speciālisti, kas nodarbojas ar šo zinātni. Viens no tādiem- itāļu seksologs Pjero Lorenconi. Viņš apgalvo, ka var pastāstīt visu par sievieti, pamatojoties tikai uz viņas krūšu formu un izmēru. Lorenconi metode salīdzināt krūšu formu ar augļiem ir guvusi diezgan plašu popularitāti visā pasaulē.

Apskatīsim izplatītākās krūšu formas.

Ieskatieties seivietes krūšu galiņos!

Pjero Lorenconi apgalvo, ka sievietes, kurām ir neliels, it kā uz iekšu ievikts krūšu galiņš, seksā izdarīs visu, ko vīrietis vēlas, taču pašas iniciatīvu izrādīs reti. Viņām ir bagāta seksuālā fantāzija, taču šādas sievietes jāprot vadīt. Kopumā seksologs pielīdzina šādas sievietes dziļam atvaram- kas notiek tā iekšienē, nav zināms nevienam.

Sievietes, kurām ir augstu stāvoši krūšu galiņi, pēc Lorenconi novērojumiem, ir ļoti valdonīgas būtnes. Kā likums, arī seksā viņas dominē pār vīrieti, un visādi cenšas parādīt, kāda veida glāsti viņām patīk. Seksologs iesaka šādām sievietēm nekad neteikt "nē". Kāpēc? Tāpēc, ka viņas ir ļoti dāsnas mīļākās.

Daudz var pastāstīt par sievieti arī krūšu oreola. Itāļu seksologs uzskata, ka oreola maigi rozā krāsā liecina par tādām sievietes īpašībām, kā romantisms, maigums un dvēseles skaistums. Savukārt, tumši rozā oreola, tieši otrādi- parāda vīrietim, ka viņa priekšā ir kaislīga, taču ar tieksmi uz avantūrām, būtne.

Sieviete savas krūtis vīrietim demonstrē ne jau tāpat vien- apgalvo Pjero Lorenconi. Tas ir nosacīts signāls, ar kura palīdzību viņa mēģina pastāstīt par sevi.

Ja sievietes krūtis burtiski "lec" laukā no dekoltē- jūsu priekšā stāv gudra un koķeta būtne. Viņa noteikti zina, kā savam partnerim sagādāt baudu. Kā uzskata Lorenci, tad tieši šāda sieviete būs ideāla dzīvesbiedre. Viņa būs uzticīga, mīlēs jauninājumus un vienmēr centīsies atrast kompromisus.

Bet ja jūsu partneres krūtis ir ideāli apaļas un lielas, tas liecina par to, ka viņa lieliski gatavo, būs laba saimniece, kā arī....būs gatava dažādiem eksperimentiem gultā.

Sievietēm, kuru krūtis vizuāli atgādina bumbierus, ir spēcīgs raksturs- tā uzskata seksologs. Viņām ir veselīga humora izjūta, taču piemīt viens trūkums: viņām patīk no mušas izpūst ziloni. Kaut gan brīnišķīgs sekss vīrietim ir garantēts.

Taču par pašām temperamentīgākajām un atbrīvotākajām sievietēm seksā jau no seniem laikiem tikušas uzskatītas tās sievites, kuru krūts forma no sāniem atgādina trīsstūri. Viņām nepastāv aizliegtās tēmas, un tieši no šādām sievietēm, kā uzskata Lorenconi, sanāk lieliskas aktrises un kurtizānes.

Savukārt, sievietes, kuru krūtis vizuāli atgādina citronus, ir diezgan koķetas. Viņām patīk stabilitāte it visā, taču nepatīk pārsteigumi, tāpēc arī gultā šādas sievites ir samērā garlaicīgas. Kaut gan viņas to lieliski komponsē ar savu mierīgo dabu un nevēlēšanos konfliktēt.

Austrumos vīriešus vienmēr un visos laikos valdzinājušas sievietes, kuru krūtis līdzinās ananāsiem. Un tas nav tāpat vien: spriežot pēc Pjero Lorenconi novērojumiem- šādu krūšu īpašnieces ātri iemīlas, ir romantiskas, tic mīlestībai no pirmā acu skatiena un vēlas nodzīvot savu mūžu kopā ar vienu vienīgo v'īrieti.