Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:58, Did:0, useCase: 3


Ko par tevi liecina tavi smiekli

Redakcija
Redakcija

Smiekli ir dzīves priecīgais, visaptverošais un mūžzaļais dzīves koks- tā reiz teicis kāds gudrais. Bet, kā apgalvo psihologi, smiekli ir arī instruments, ar kura palīdzību var noteikt katra cilvēka raksturu. Pārbaudiet, par ko liecina jūsu smiekli.

SMEJOTIES JŪS BIEŽI ATGĀŽAT GALVU ATPAKAĻ

Tas liecina par to, ka esat naivs un pārāk uzticaties citiem cilvēkiem. Visādā gadījumā, jūs ātri uztverat un pieņemat apkārtējo idejas un domas. Jūs esat cilvēks ar plašu sirdi. Bieži vien neparedzams, ar negaidītu rīcību. Bet viss tāpēc, ka jūsu rīcību, pirmām kārtām, ietekmē jūtas. Jūsu dzīve ir emocionāli piesātināta, taču kļūdīšanās risks ir lielāks nekā citiem.
Attīstiet savu racionālo domāšanu.

SMEJOTIES JŪS PIESKARATIES AR ROKU PIE SAVAS GALVAS UN SEJAS

Tas liecina par to, ka esat fantazētājs un sapņotājs. Jūsu dzīvi padara jaukākau un emocionāli piesātinātāku sapņi. Vienīgā nelaime- tad , kad jūs pārāk dziļi iegrimstat sapņu un ilūziju pasaulē, jūs zaudējat sevi.
Lai atrisinātu savas dzīves problēmas un pārvarētu šķēršļus, skatieties uz notiekošo reālistiskāk.

SMEJOTIES JŪS PIETURAT ZODU

Jūs esat impulsīvs cilvēks un visu mūžu saglabāsiet savā raksturā zināmu bērnišķību. Vispārpieņemtie uzvedības stereotipi nav domāti jums. Jūs dzīvojat šodienā.

SMEJOTIES JŪS AIZSEDZAT AR ROKU MUTI

Jūs esat kautrīgs, ne pārāk pārliecināts par sevi, bieži mulstat un vispār labprātāk paliekat ēnā. Jūs ar grūtībām atveraties, visā kontrolējat sevi, līdz ra to atrodaties pastāvīgā saspringumā. Daudzi izvairās ar jums kontaktēties, jo darīt to ar cilvēku, kas pastāvīgi norobežojas, ir grūti.

SMEJOTIES JŪS PIEŠĶIEBJAT GALVU

Jūs viegli piemērojaties apstākļiem. Protat būt jauks un elastīgs. Kontaktējoties ar citiem, cenšaties nevienu neaizvainot un nesatraukt. Taču izpatikt absolūti visiem ir neiespējami. Dažreiz ir vērts atmest savas bailes, rīkoties brīvi, bet galvenais- no sirds.

SMEJOTIES JŪS RAUCAT DEGUNU

Jūsu uzskati un jūtas bieži mainās. Jūs esat garastāvokļa cilvēks, viegli pakļaujaties mirkļa kaprīzēm, esat emocionāls. Jums patīk, ja cilvēki rīkojas tieši tā, kā gribat jūs, kā arī, ja viss rit pēc jūsu scenārija.

SMEJOTIES JŪS SAMIEDZT ACIS

Jūs esat par sevi pārliecināts, līdzsvarots cilvēks. Vienmēr atrodaties darbībā, esat rosīgs un uzstājīgs, vienmēr sasniedzat nospraustos mērķus. Bieži vien jūs glābj lielā jums piemītošā centība. taču reizēm būtu labi "atlaist grožus"- tas atjauno spēkus.

Protams, ka katrs no mums smejas citādāk. bieži vien tas atkarīgs no situācijas. Taču, ja cilvēkam principiāli nav noteiktas smiešanās manieres, tad tāds cilvēks ir izteikts individuālists, kas absolūti nerēķinās ar citu viedokli. Saprotams, ka tāda dzīves pozīcija, visticamāk, apkārtējiem nav patīkama, līdz ar to biežii rodas dažādi pārpratumi un savstarpējas nesaprašanās.

Būt iekšēji atklātam, uzticēties citiem cilvēkiem nav viegli, jo kāds taču var arī sāpīgi ievainot. Taču tāda dzīve ir daudz bagātāka un interesantāka.