Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:15, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

Efektīvs apkures risinājums – gāzes sildītāji 30.04.2024 13:56

Gāzes sildītāji joprojām ir populāra izvēle starp tiem, kas meklē efektīvus un uzticamus apkures risinājumus. Izmantojot dabasgāzi vai propānu, šie sildītāji nodrošina ekonomisku metodi, kā efektīvi apsildīt dzīvojamās un komerciālās telpas.

4 svarīgi jautājumi pirms saules paneļu iegādes 29.02.2024 13:18

Lai izvēlētos savām prasībām atbilstošus saules paneļus, ir jāsāk ar piedāvājuma izpēti un savu vajadzību izvērtēšanu. Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet svarīgākos jautājumus, kas palīdzēs Jums izdarīt labāko izvēli.

Kredītu izsniegšanas kritēriji: Kādi ir galvenie kritēriji izvērtējot nebanku kredīta pieteikumus 30.01.2024 09:05

Nebanku kredīti Latvijā ir kļuvuši par ievērojamu finanšu instrumentu, un ir svarīgi saprast galvenos kritērijus, kas ietekmē šo kredītu izsniegšanu.

Jūtama ziemas dvaša? Ir pienācis laiks jaunam sildītājam! 22.12.2023 22:43


Apkure ir neaizvietojama, jo īpaši aukstākajos ziemas mēnešos, kad šķiet, ka ziemai nav gala. Bez siltuma mājas būtu aukstas un neomulīgas un diez vai tādā mājā būtu vēlme ilgi uzturēties. Sniegotā naktī nekas nav labāks par mājīgas liesmas klātbūtni, ietinoties segā un baudot labu kompāniju. Šodien tirdzniecībā ir pieejamas plašas izvēles iespējas, bet kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko? Lasiet tālāk, lai izvēlēties piemērotāko sildītāju vai apkures variantu, jo ziema jau ir sākusies!

Kā izmantot nebanku kredītus gudri un atbildīgi 20.12.2023 14:04

Situācijās, kad nepieciešama nauda un citas alternatīvas nepastāv, viens no populārākajiem risinājumiem ir nebanku kredīts.
Tas ir ātrs un ērts risinājums, jo pieteikties nebanku kredītam iespējams internetā, sev ērtā vietā un laikā, nebanku aizdevēja mājaslapā.

Mantu glabātuve Rīgā: ērti uzglabāšanas risinājumi ikvienam 29.09.2023 12:23

Skaistā un vēsturiskā Latvijas galvaspilsēta Rīga ir pazīstama ar savu bagāto kultūru, gleznaino arhitektūru un rosīgo atmosfēru. Tomēr, tāpat kā daudzās pasaules lielpilsētās, arī Rīgas iedzīvotāji saskaras ar telpas trūkumu un nepieciešamību pēc lielākām mantu glabātuvēm un noliktavām.

Kā sastādīt efektīvu mēneša budžetu? 26.09.2023 16:40

Nauda ir neatņemama ikviena cilvēka ikdienas sastāvdaļa, tādēļ ikvienam vajadzētu pārzināt un plānot savu budžetu.

Labas kafijas pagatavošana - KAFO rokās! 01.09.2023 19:53

Smaržīgas un gardas kafijas krūze no rīta – un diena var sākties. Nesteidzīga saruna labā kompānijā, baudot garšīgu kafiju ir vēl gardāka. Kafija nav tikai dzēriens, bet kaut kas vairāk. Tāpēc īsti kafijas profesionāļi no KAFO ar pietiekamu pieredzi kafijas pasaulē un Latvijas kafijas produktu tirgū parūpēsies gan par garšīgu, kvalitatīvas kafijas baudīšanu Jūsu mājās, kafejnīcā vai birojā, gan uzraudzīs to, lai kafijas pagatavošanas tehnika kalpotu ilgi un nesagādātu liekas raizes.

Ģimenes budžeta plānošana - 7 noderīgi padomi 28.08.2023 15:35

Budžeta plānošana ir ļoti svarīga ikvienam, īpaši ģimenēm, kur izdevumi ir ikvienam ģimenes loceklim, savukārt pelna parasti tikai vecāki.Plānojot ģimenes budžetu, iespējams saprast ģimenes finanses un iemācīties tās pārvaldīt gudri - parūpēties par to, lai naudas pietiktu gan ģimenes locekļu vajadzībām, gan vēlmēm, gan uzkrājumam.

Latvijā atrasts jauns veids kā cīnīties ar dunduriem 25.06.2023 21:46

Daudzi Latvijas lauku iedzīvotāji un arī portāla Sportacentrs.com un TV4 veidotājs Kristaps Zālītis ilgstoši ir nesekmīgi cīnījušies ar dunduriem. Kristaps pagājušajā gadā beidzot atrada uzvarošu risinājumu, turklāt izmēģinātie dunduru slazdi izrādījās tik efektīvi, ka šogad uzņēmējs tos vietnē dunduruslazds.lv dod iespēju iegādāties arī citiem tīkotājiem.

Elektroenerģijas izdevumu samazināšana uzņēmumā 30.05.2023 14:51

Noslēdzies valsts piešķirtais atbalsts elektroenerģijas cenu pieauguma kompensēšanai, tādēļ patērētājiem, jo īpaši uzņēmumiem, kuru elektrības patēriņš parasti ir ļoti augsts, vērts apsvērt un ieviest risinājumus, kas sniedz iespēju optimizēt elektrības izmaksas. Jā, arī uzņēmumos, kur šķietami viss resursu patēriņš ir vērsts uz to, lai ražotu un pelnītu, iespējams ietaupīt. Lūk, daži veidi, kā samazināt elektroenerģijas izdevumus uzņēmumā.

Kad saimnieciskās darbības veicējiem ir nepieciešama pārkreditācija? 15.05.2023 13:56

Saimnieciskās darbības veicēji savu mērķu un ideju īstenošanai nereti izmanto aizdevumu sniegtās priekšrocības, noslēdzot pat vairākus kredītlīgumus. Taču, lai arī kredīts sniedz iespēju iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus savu ideju īstenošanai, tas nozīmē arī regulāru aizdevuma atmaksu, kas ik mēnesi var prasīt diezgan daudz finanšu resursu un laika. Tādēļ pastāv vairāki gadījumi, kad labākais risinājums ir kredītu apvienošana jeb pārkreditācija. Tā sniedz iespēju apvienot vairākus kredītus vienā maksājumā. Vairāk par to, kādos gadījumos saimnieciskās darbības veicējiem ir nepieciešams izmantot pārkreditācijas priekšrocības, lasiet tālāk rakstā.

Lietas, ko mājās turēt nedrīkst 22.03.2023 09:29

Māja ir cilvēka dvēseles un miesas projekcija. Viss, kas atrodas mājā tā vai citādi ir saistīts ar mūsu zemapziņu, vēlmēm un nākotni. Un ne katra lieta, kas atrodas mājā, ir laba un var nest veiksmi; diemžēl ir lietas, kas darbojas tieši pretēji. Tāpēc veiciet nelielu sava mājokļa inventarizāciju un bez jebkādas nožēlas atbrīvojieties no tām lietām, kas bojā mājas un jūsu enerģētiku.

Daudzfunkcionāli aprīkojumi ērtākai noliktavas darbībai 28.02.2023 17:10

Daudzos uzņēmumos noliktava ir viena no galvenajām vietām, kurā norisinās aktīvākā darbība. Nereti tā ir plaša telpa ar daudz augstiem plauktiem, kuros ir svarīga kārtība un organizētība. Lai parūpētos par to, ka noliktava tiek efektīvi izmantota un tajā ir ērta darba vide, ieteicams parūpēties par dažādiem loģistikas risinājumiem. Kvalitatīvs un uzticams noliktavu aprīkojums ir viens no tiem.

Ieteikumi, kas palīdzēs ietaupīt uzņēmuma līdzekļus 27.02.2023 15:07

Laikā, kad būtiski izjūtams vispārējs patēriņa cenu pieaugums, arvien svarīgāki kļūst risinājumi, kas sniedz iespēju ietaupīt. Īpaši aktuāli tie ir uzņēmumiem, kuru ikmēneša izdevumi sastāda ievērojamas naudas summas. Tāpēc tālāk rakstā varat iepazīties ar dažiem ieteikumiem, kas palīdzēs ietaupīt uzņēmuma līdzekļus un veiksmīgi turpināt biznesu šajā ekonomiski sarežģītajā laikā.

Kāda palīdzība var būt vajadzīga pasākumu organizatoriem 22.02.2023 23:51

Pasākumu organizatoru prasmju saraksta augšgalā ir spēja labi organizēt un plānot. Bez šīm prasmēm jūsu pasākums var izvērsties par cirku. Organizēt pasākumu nav viegli. Jo lielāks ir notikums, jo vairāk cilvēku ir iesaistīti un jo vairāk lietu var noiet greizi, ja netiek viss labi izplānots un nav sagatavots rezerves plāns.

Gatavošanas piederumu ceļvedis: kā iegādāties pannas un katlus 25.01.2023 23:48


Neatkarīgi vai ēst gatavošana ir hobijs, vai nodarbojaties ar to profesionālā līmenī, pannas un kati ir vieni no svarīgākajiem piederumiem šajā procesā. Tāpēc. To izvēle un iegāde ir ļoti svarīga, sākot ar to, ka ne visas plītis un gatavošanas virsmas ir paredzētas visām pannām. Kā arī, lielākā daļa cilvēku pannas un katlus izmanto gandrīz katru dienu, tāpēc, tāpēc ir vērts ieguldīt augstākās kvalitātes produktos, kas būs ilgnoturīgi un padarīs gatavošanas procesu ērtāku.

Praktiski padomi, ko ņemt vērā, lietojot motorzāģi ziemas apstākļos 13.01.2023 11:04


Nav noslēpums, ka motorzāģa lietošana ziemas laikā var būt izaicinājums. Tomēr pat bargākajos ziemas laikapstākļos motorzāģim nebūt nav jāstāv garāžā! Turpini lasīt rakstu un uzzini praktiskus padomus par to, kā lietot motorzāģi ziemas apstākļos.

Kärcher uzkopšanas ierīces, kas noderēs gan ikdienā, gan remontdarbu laikā 21.12.2022 12:18

Tīra un sakopta apkārtējā vide ir viens no galvenajiem mūsu labsajūtas faktoriem, kas ne tikai labi izskatās, bet arī nāk par labu veselībai. Taču, lai šādu vidi uzturētu, ir nepieciešama regulāra uzkopšana, kam, savukārt, ir vajadzīgi uzticami un kvalitatīvi tīrīšanas palīgi. Kärcher zīmols ir parūpējies par parocīgām un efektīvām uzkopšanas ierīcēm, kas sevī apvieno vairākas funkcijas un lieliski noder kā ikdienā, tā arī remontdarbu laikā.

15 veidi, kā dzīvot "vienkāršu" dzīvi 04.11.2022 23:15

Mūsdienu saspringtajā dzīves ritmā mēs steidzamies no mājām uz darbu, no darba uz mājām, mēģinam paveikt vairākus darbus vienlaicīgi, bet tik un tā gadās, ka kavējam un daudz nervozējam par dažādām problēmām, tai skaitā, ģimeni, draugiem, naudu, attiecībām, veselību un citiem jautājumiem. Ilgstoša spriedze atstāj negatīvas sekas uz mums, tādēļ ik pa laikam vērts palūkoties uz savu dzīvo no malas un padomāt, vai ir iespējams padarīt savu dzīvi vienkāršāku. Piedāvājam 15 veidus, kā to izdarīt.

Kredīts bez darba vietas – vai tāds man ir pieejams? 02.11.2022 12:20

Zaudēts darbs bieži nozīmē arī zaudētus regulāros ienākumus. Ne visiem cilvēkiem šajā situācijā ir iekrājumi, kas atvieglotu šo dzīves posmu un mazinātu trauksmi par kārtējo izdevumu segšanu. Lai arī vairumam cilvēku ir sociālā apdrošināšana, kas ļauj saņemt bezdarbnieka pabalstu, ne mazums ir arī to, kuriem šis pabalsts netiek piešķirts vai tā apmērs ir tik niecīgs, ka ar to nepietiek, lai segtu visus izdevumus. Kā rīkoties? Iespējams, viena no pirmajām idejām, kas ienāk prātā, ir kredīts bez darba vietas, cerot ātri iekārtoties jaunā vietā un aizņemto summu bez problēmām atdot. Taču ļoti bieži aizņemšanās ir nevis problēmas risinājums, bet jaunas, daudz lielākas problēmas radīšana. Tāpēc ir jāsaprot – kurā gadījumā šāds kredīts būtu labākā alternatīva un kad no šīs idejas labāk atteikties.

7 ieteikumi, kā samazināt apkures izmaksas privātmājā. Kādu apkures sistēmu izvēlēties? 07.10.2022 20:28

Ja kādreiz apkures veids privātmājā vairāk vai mazāk bija gaumes un ērtību jautājums, tad šobrīd, līdz ar energoresursu cenu kāpumu, daudzi privātmāju īpašnieki domā, kā ietaupīt, izvēloties izdevīgāku apkures sistēmu vai gudrāk rīkojoties ar jau esošo.

4 noderīgi ieteikumi kā samazināt elektrības patēriņu savā mājsaimniecībā 16.09.2022 20:11

Laikā, kad par elektroenerģijas cenu kāpumu mēs sākam satraukties arvien vairāk, aktuālāks kļūst arī jautājums, kā samazināt elektrības patēriņu, lai iekļautos budžetā un neiztērētu vairāk nekā patiesībā to varam atļauties.

Gudrie roboti – tīru logu noslēpums 29.07.2022 11:05

Pateicoties jaunajām tehnoloģijām, jūsu māja vienmēr ir tīra, neskatoties uz to, vai jūs esiet mājās, vai nē, vai jums ir laiks mājas kārtībai, vai jūs esiet prom tālajā ceļojumā, vai jums ir mājas dzīvnieki. Gudrie roboti ir uzticīgie draugi, kuri palīdzēs jūsu mājai izskatīties tīri un kopti, draugi, kuri palīdzēs netērēt laiku un baudīt laiku mājās ar prieku, un ar gandarījumu skatoties uz to, kā citi strādā. Nevienu vairs nevar pārsteigt gudrais putekļusūcējs, grīdas mazgāšanas robots vai zāles pļāvējs robots, bet robots logu mazgāšanai joprojām nav tik populārs. Izskatīsim robota plusus un, varbūt jums sagribēsies atvieglot logu mazgāšanas rituālu.

Lietas, kas palīdzēs māju vienmēr uzturēt tīru un kārtīgu 02.07.2022 12:41

Ikdienas pienākumi un straujais dzīves ritms atstāj ietekmi uz mājas uzturēšanu kārtībā - reizēm šķiet, ka tas ir grūti paveicams uzdevums. Tomēr tā tam nevajadzētu būt. Turpinājumā daži noderīgi padomi, kas palīdzēs parūpēties, lai māja vienmēr būtu tīra un kārtīga.

Fen šui pagraba telpās 21.05.2022 11:17

Ko tik neglabā cilvēki savos pagrabos! Sākot no divriteņiem un konserviem līdz pat vecām, salauztām grabažām, kuras jau sen būtu vajadzējis izmest laukā. Bet visu pārējo, kas vērtīgs, sakārtot uz uzglabāt tīrībā un kārtībā. Jo pagraba telpas simbolizē mājas un tās iemītnieku "zemapziņu".

Interesanti virtuves rīki, kas noderēs ikvienai saimniecei 26.01.2022 17:52

Pateicoties straujai tehnoloģiju attīstībai, arī virtuvē parādās arvien vairāk dažādu rīku, kas pamatīgi atvieglo ikdienu, kā arī padara gatavošanas procesu patīkamāku. Šajā rakstā esam apkopojuši interesantus virtuves rīkus, kas noderēs ikvienai saimniecei - iespējams, arī Jums!

5 iemesli, kādēļ kredītvēsture ir svarīga 28.12.2021 16:52

Kredītvēsture ir maksāšanas disciplīnas vēsture, kurā apkopotas gan izpildītās, gan aktīvās finansiālās saistības un tas, cik apzinīgi un laicīgi tās veiktas. Kādēļ vajadzētu rūpēties par pozitīvu kredītvēsturi un kā kredītvēsture var ietekmēt nākotni? Lūk, 5 iemesli, kādēļ kredītvēsture ir svarīga!

Kas jāņem vērā, iegādājoties sniega pūtēju? 20.12.2021 13:57

Bieži vien ziema pārsteidz nesagatavotus - sniega sega izveidojas pavisam liela. Iespējams, ka tieši sniega tīrīšana nav tas patīkamākais darbs, it īpaši tad, ja no rīta ir jādodas uz darbu, taču nākas atzīt, ka sniegs ir tik daudz sasnidzis, ka ir grūtības izbraukt ar savu automašīnu no mājas pagalma. Šādos gadījumos paies ļoti ilgs laiks, kamēr ar sniega lāpstu no sniega tik attīrīts viss iebraucamais ceļš. Par laimi mūsdienās ir pieejami dažādi citi veidi, kā ātri un efektīvi tīrīt sniegu. Viens no tiem ir sniega tīrīšana ar sniega pūtēju.

Elektriskie kamīni un sildītāji: ko izvēlēties? 14.12.2021 10:59

Kad ārā valda ziemas sals, gribas ieritināties gultā un baudīt kamīna sniegto siltumu un liesmu spēles. Laimīgi ir tie cilvēki, kuriem ir iespēja dzīvoklī vai mājā ierīkot malkas kamīnu. Tomēr daudziem šādas iespējas nav. Ja ļoti gribas ierīkot kamīnu, pastāv alternatīva iespēja – elektriskais kamīns.

Putekļu sūcēji roboti ērtākai ikdienai 12.11.2021 08:33

Sākotnēji putekļu sūcēji roboti tika uzskatīti par modernu un dārgu luksus lietu, bez kuras itin labi var iztikt. Tirgū šādi putekļu sūcēji ir vien kādus 20 gadus. 2016. gadu var uzskatīt par lūzuma punktu putekļu sūcēju robotu vēsturē. Šī gada septembrī tirgū nonāca pirmais uzņēmuma Xiaomi putekļu sūcēja robota modelis.

Ieteikumi rudens lapu savākšanai 29.09.2021 20:51

Ikviens priecājas par krāšņu rudeni. Krāsu virpulis, kādā pārvēršas koku lapotnes, iedvesmo un priecē gan bērnus, gan pieaugušos. Tomēr, domājot par zelta rudeni, parasti aizmirstam, ka lapas drīz vien būs zemē un būs jāsavāc. Daudzi dārzu īpašnieki, visticamāk ,ir domājuši, ka vieglāk būtu lapas atstāt zemē, bet sekojiet šiem ieteikumiem un rudens lapu savākšana kļūs mazāk nogurdinoša.

Kā izvēlēties indukcijas virsmu? 24.08.2021 21:32

Ir cilvēki, kuri mīl gatavot ēst un ir cilvēki, kuriem tā noteikti nav mīļākā nodarbe. Nenoliedzami ēst gatavošana prasa zināmu laiku, kas daudziem cilvēkiem ir ļoti būtisks, jo ikdiena paiet diezgan lielā steigā.

Mūsdienu tehnoloģiju ielenkumā - kādēļ iegādāties un skatīties televizoru? 10.08.2021 10:50

Tagad, kad apkārt ir tik daudz un dažādu tehnoloģiju, varētu rasties jautājums – kādēļ iegādāties un skatīties televizoru? Ir taču datori un telefoni, kas spēj nodrošināt tās pašas funkcijas. Tomēr televizors ir un paliek aktuāls arī tagad! Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, vidēji cilvēks televizoru skatās aptuveni 4 stundas dienā. Tiek uzskatīts, ka pašreiz dzīvojam televizoru zelta laikmetā, un, ja Jūs vēl šaubāties, vai iegādāties televizoru, iespējams, šie iemesli Jūs pārliecinās.

Sadzīves tehnika – vēsture un mūsdienas 09.08.2021 10:57

Ko mēs saprotam ar jēdzienu sadzīves tehnika? Tā ir tehnika, ko izmanto sadzīvē. Radīta, lai atvieglotu ikdienas mājas soļa veikšanu un nodrošinātu papildu komfortu.Pēc sava nozīmīguma tiek klasificēta: nepieciešamā sadzīves tehnika, vēlamā un sadzīves tehnika, bez kuras var iztikt. Pēc izmēra to iedala: lielajā un mazajā sadzīves tehnikā. Vēl varētu iedalīt: veikalā nopērkamā un sadzīves tehnika internetā.

25 lietas, kuras nedrīkst turēt mājās 06.08.2021 15:38

Esam apkopojuši sarakstu ar konkrētām lietām, kuras nav ieteicams turēt mājās- tām piemīt negatīva enerģija, kas traucē jūsu veiksmei un labklājībai.

Kā patēriņa kredīts var atvieglot negaidītus tēriņus? 29.07.2021 15:37

Gandrīz mums visiem ir bijis moments dzīvē, kad notiek kaut kas pavisam negaidīts – saplīst auto, veselības likstas vai arī nepieciešama kāda naudas summa kādā momentā, kas varētu atrisināt kādu samilzušu problēmu. Protams ir vairāki veidi, kā izkulties no pēkšņas finansiālas bezizejas kā piem. aizņemties naudu no draugiem, doties uz banku pēc kredīta ar drastiskiem procentiem vai arī atrast otru darbu.

4 biežāk izplatītie mīti par veļas žāvētājiem 28.07.2021 09:17

Vasaras beigās daudzām ģimenēm atkal kļūs aktuāls jautājums par veļas žāvēšanas iespējām. Īpaši par to uztraucas ģimenes, kuru mājokļi nav lieli, bet izmazgātās drēbes ir jāizžāvē. Radiatori vai pat sildītāji nav piemērotākā vieta žāvēšanai, jo palielina mitruma līmeni telpā.

Kā izvēlēties piemērotāko kafijas automātu mājas lietošanai? 09.06.2021 00:03

Ja doma par vienkārši krūzē aplietu kafiju vairs nesaista, ir pienācis laiks pārmaiņām Tavā rīta kafijas dzeršanas rituālā.

Labākais palīgs tavos mājas uzkopšanas darbos - Putekļu sūcējs 27.05.2021 20:31

Bezvadu, slotas tipa, klasiskais, robots, ar maisiņu vai bez – putekļu sūcēji mūsdienās pieejami visās formās un izmēros, tāpēc brīdī, kad jāizvēlas viens modelis, ātri varam apmulst plašajā piedāvājumā. Svarīgi atcerēties, ka sadzīves tehnika jāpielāgo ne tikai savām vajadzībām, bet arī mājokļa īpašībām, un putekļu sūcējs nav izņēmums.

Nākamā lapa