Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:15, Did:0, useCase: 3


Ieteikumi, kas palīdzēs ietaupīt uzņēmuma līdzekļus

Redakcija
Redakcija

Laikā, kad būtiski izjūtams vispārējs patēriņa cenu pieaugums, arvien svarīgāki kļūst risinājumi, kas sniedz iespēju ietaupīt. Īpaši aktuāli tie ir uzņēmumiem, kuru ikmēneša izdevumi sastāda ievērojamas naudas summas. Tāpēc tālāk rakstā varat iepazīties ar dažiem ieteikumiem, kas palīdzēs ietaupīt uzņēmuma līdzekļus un veiksmīgi turpināt biznesu šajā ekonomiski sarežģītajā laikā.

Pārkreditācija

Kredītu apvienošana jeb pārkreditācija ir lielisks veids, kā ietaupīt uzņēmuma līdzekļus, ja dažādu biznesa mērķu un ideju īstenošanai ir noslēgtas vairākas kredītsaistības. Tā sniedz iespēju atvieglot kredītsaistību segšanu, vairākus maksājumus apvienojot vienā, tādējādi, iespējams, samazinot ikmēneša maksājumu apjomu, mainot aizdevuma atmaksas termiņu vai iegūstot zemāku procentu likmi. Pārkreditācija ir labs veids, kā ietaupīt uzņēmuma līdzekļus, ja ir noslēgts viens vai vairāki neizdevīgi kredītlīgumi, tāpēc ir vērts apsvērt šīs izdevumu pozīcijas izskatīšanu, un labākajā gadījumā arī optimizēšanu.

Elektrības patēriņa paradumu maiņa

Arī elektroenerģijas cenas ir manāmi pieaugušas, tādēļ ir vērts apsvērt elektrības patēriņa paradumu maiņu, lai veiksmīgi ietaupītu uzņēmuma līdzekļus. Kā tad īsti izpaužas elektrības patēriņa paradumu maiņa? Atbilde ir vienkārša un tas nebūt nav tik sarežģīts process. Iesaistot visus uzņēmuma darbiniekus, nepieciešams veicināt atbildīgas patēriņa kultūras ieviešanu, proti, informēt darbiniekus par veidiem, kas var palīdzēt ietaupīt elektroenerģiju, izskaidrot kādēļ šāds solis ir būtisks un izvirzīt kopīgus mērķus. Piemēram, uzņēmumā iespējams parūpēties par to, lai visi darbinieki zina, ka brīdī, kad ierīce netiek izmantota, tā jāatvieno no strāvas padeves, vai gadījumā, ja telpā neviens neatrodas, tajā jāizslēdz gaisma. Arī šādi mazi solīši var būt nozīmīgi un palīdzēt ietaupīt uzņēmuma līdzekļus.

Tālredzīgu un inovatīvu risinājumu ieviešana

Atjaunīgie resursi ir lielisks veids, kā ne tikai mazināt klimata pārmaiņas, bet arī ietaupīt uzņēmuma finanšu līdzekļus. Saules enerģija ir atjaunīgais resurss, kas pieejams jebkuram uzņēmumam, tāpēc ir vērts izmantot tā sniegtās priekšrocības. Elektroenerģijas iegūšanai uzņēmumā uzstādot tādu inovatīvu un tālredzīgu risinājumu kā saules paneļi, iespējams ilgtermiņā samazināt elektrības izmaksas un gūt lielāku neatkarību no cenu svārstībām biržā. Turklāt, vērts uzsvērt, ka atkarībā no izvēlēto saules paneļu kvalitātes, šis risinājums var palīdzēt ietaupīt uzņēmuma līdzekļus pat vairākas desmitgades.

Protams, šādu risinājumu ieviešana prasa finanšu ieguldījumus, kam ne visu saimnieciskās darbības veicēju budžetā var pietikt līdzekļu, taču mūsdienās ir pieejami dažādi risinājumi, kas sniedz iespēju iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus uzņēmuma mērķu īstenošanai. Ir pieejami banku aizdevumi, valsts granti un atbalsta programmas. Arī kredīti internetā ir veids, kā iegūt nepieciešamos finanšu līdzekļus, turklāt, tas ir ērts risinājums, jo aizdevumu iespējams noformēt arī attālināti.

Ja arī jūs vēlaties ietaupīt uzņēmuma līdzekļus un ieviest risinājumus, kas palīdz to darīt, taču šobrīd nav pieejami brīvi naudas līdzekļi savu mērķu īstenošanai, noderīgi būs Aizdevums.lv finanšu pakalpojumi, kuru klāstā ietilpst arī pārkreditācija.