Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

Kā izgatavot rotaslietu komplektu, kas vairos tavu veselību un labklājību 21.07.2024 09:13

Nefrītam piemīt spēja vairot gudrību, drosmi un skaidrību. to uzskata par veselības, pārticības un ilga mūža akmeni. Ķīnā jau izsenis lielā vērtē turētā nefrīta pērlītes šajā kaklarotā ir kombinētas ar divu izmēru ķīniešu monētām un stikla un metāla pērlītēm.
Kaklarotas garums: 48 cm.

Atrodi savam raksturam atbilstošo koku. Druīdu jeb Gallu horoskops 02.04.2024 08:50

Druīdu (senu priesteru kasta) horoskops radies vairāk nekā pirms 2000 gadiem un balstīts uz ķeltu ticējumiem un ieražām. Druīdi ticēja, ka katram kokam tāpat kā cilvēkam ir savs raksturs, sliktās un labās īpašības, kā arī apstākļi, kuros tam jādzīvo. Attiecīgi katram cilvēkam, atkarībā no tā, kad viņš dzimis, atbilst kāds noteikts koks. Horoskops sastāv no 22 dažādiem kokiem un tā pamatā ir Saules stāvoklis attiecībā pret Zemi. Tieši tāpēc 18 horoskopa zīmēm ir divi darbības periodi, no kuriem viens atbilsts vasaras periodam, savukārt, otra darbības laiks ir ziemā. Atlikušās 4 zīmes atbilst vasaras un ziemas saulgriežiem, kā arī pavasara un rudens ekvinokcijai.

Tattoo. Tetovējumu simboli un to nozīme 22.12.2023 09:56

Būtībā tetovējumus nedala pēc dzimuma piederības, taču tomēr sievietes un vīrieši izvēlas atšķirīgus tetovējumus. Sievietēm vairāk interesē tetovējuma estētiskā puse, attēla skaistums, savukārt vīriešiem svarīgāka ir tetovējuma informatīvā funkcija.

Zvanu skaņu ārstnieciskā maģija 05.04.2023 13:45

Zvanu skaņas ir kā Dieva svētība katram cilvēkam. Tās piepilda mūs ar siltumu un enerģiju, liekot aizmirst par pārdzīvojumiem, rūpēm un raizēm. Viss sliktais atkāpjas un tā vietā nāk miers.

Kas ir sapņu ķērājs un kā to izgatavot 01.02.2023 19:10

Par sapņu ķērāju sauc talismanu, kas sargā cilvēka sapņus. Tiek uzskatīts, ka tas filtrē sapņus, pievilinot labo un aizdzenot murgus. Viss sliktais tiek noķerts sapņu ķērāja "zirnekļu tīklā", savukārt viss skaistais un brīnišķīgais tiek izlaists tam cauri. Un šādu talismanu katrs pavisam viegli var izgatavot sev pats.

Ko nozīmē adīšana uz laimi? 14.11.2022 11:06

Esmu pārliecināts, ka katram ir kādas mīļas adītas lietiņas, kas tik ļoti silda ziemā. Man tās ir zeķes, kuras 5 gadus atpakaļ uzadīja mana draudzene. Zeķes jau ir novalkātas, tagad silda tikai atmiņas.
Nesen nolēmu pagatavot atbildes dāvanu un uzadīt arī viņai kaut ko. Nopirku grāmatu ar adīšanas instrukcijām, adāmās adatas, dziju un nosēdēju ar šo komplektu 4 stundas. Zeķes, protams, neuzadīju, bet uzzināju daudz ko interesantu par adīšanu.

Ko par tevi stāsta dzimumzīmes 28.04.2022 10:07

Vai nekad neesat aizdomājies, kāpēc uz rokas, sejas vai kakla ir tas mazais brūnganais punktiņš - dzimumzīmīte!? Par to, kāpēc tās rodas, vēl tagad pilnīgi precīza izskaidrojuma nav. Šoreiz ļaujam ielūkoties dzimumzīmju karmiskajā aspektā.

Sveču krāsu nozīmes. Aizdedz to, kura vajadzīga tieši tev 10.04.2022 21:20

Svece ir garīgās gaismas simbols un uguns stihijas atspoguļojums mūsu materiālajā pasaulē, un tai piemīt liels dziedniecisks spēks. Atkarībā no sveces krāsas, mēs piepildām telpu ar dažādu vibrāciju starojumu. Tas sajaucas ar mūsu organisma starojumu, papildinot un harmonizējot mūsu čakru darbību un ietekmējot organisma fizioloģisko stāvokli, iedarbojoties visos tā līmeņos, - fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā.

Izrādās, medicīna attīstās lēnāk, nekā paredzēja pirms 50 gadiem 05.03.2021 11:48

Saulgriežu laikā cilvēki mēdz zīlēt un mēģināt ielūkoties nākotnē. Piedāvātajiem iepazīties ar pareģojumiem veselības saglabāšanas un ārstniecības jomā, kas uzrakstīti pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu beigās. Interesanti palasīt un apdomāt, cik no pareģotā ir piepildījies. Daudz kas no izsapņotā nav piepildījies jau iepriekšējos gados, bet 2020. gadā, kad bija plānota dažādu orgānu ataudzēšana un garastāvokļa mākslīga regulēšana, izrādās, ka esam turpat, kur 19. gadsimtā, jo netiekam galā ar vīrusu!

Pēc latviešu senajiem rakstiem šodien LAIMĪGĀ DIENA! Apskati visus datumus 23.07.2020 11:34

Senajos latviešu rakstos ir uzrādītas laimīgās dienas un datumi, kuros visi darbi, ko darīsiet būs veiksmīgi un ar pozitīvu iznākumu. Tāda ir arī šodiena - 23. jūlijs!

Partnera izvēles, veiksmes un ilgstošu attiecību rūna GEBO 26.11.2019 13:47

GEBO rūna ir veiksmes, gudrības un personīgo maģisko spēju rūna. Tā palīdz izvēlēties īsto partneri jebkurā dzīves jomā, kas saistīta ar Venēras ietekmi: laulībā, biznesā, darbā un jebkurā citā sadarbībā, turklāt veidojot stabilas, noturīgas, ilgstošas un uz sapratni balstītas attiecības. Tāpat rūna palīdz labāk izprast sevi, dzīvot saskaņā ar savu iekšējo "es" un rast pareizos risinājumus dzīves līkločos.

Lūgšana Dvēseles eņģeļiem 21.09.2019 23:15

Lūgšana Dvēseles eņģeļiem

Eņģelis katrai stundai un dienai. EŅĢEĻU KALENDĀRS 10.09.2019 13:11

Tie, kuri jau ir izmēģinājuši Eņģeļu kalendāru katrai dienai un stundai, ir pārliecinājušies un zina, ka pareizajā laikā izteiktas lūgšanas ir patiesi efektīvas un tiek daudz ātrāk izpildītas. Tas tāpēc, ka blakus visiem zināmajai un bieži pieminētajai Eņģeļu hierarhijai, pastāv arī tā saucamie "dežūrējošie Eņģeļi, kuri seko kārtībai mūsu pasaulē.Ja izteiksiet tiem savas vēlmes pareizajā laikā, viņi nekad nepievils jūs.

Astrologa padomi: Kā naudu ne tikai piesaistīt, bet arī noturēt 26.04.2019 11:18

Horoskops var daudz pastāstīt par cilvēku, tai skaitā arī par viņa finansiālo stāvokli.
Naudas jautājumi lielākā vai mazākā mērā interesē visus, taču tikai nedaudziem ienāk prātā, ka par šo tēmu var iegūt pietiekami detalizētu informāciju pie astrologa. Vai jums izdosies kļūt bagātam, kāpēc nevinnējat loterijās, vai varat pelnīt vairāk, nekā šobrīd?

Tava vārda noslēpums. Atklāj to pilnībā 15.01.2019 23:00

Alīsija, Selēna, Kenija, Dantis, Ozīrs, Izaura, Ridžs, Darīna, Peniskola... Tie ir tikai daži no jaunajiem un modernajiem vārdiem, kurus vecāki šodien izvēlas saviem bērniem. Kā jauns un populārs TV seriāls, tā bērniem parādās jauni un līdz šim nereģistrēti vārdi, ar smaidu teic oficiālo iestāžu darbinieki. Bet kāda loma īsti cilvēka dzīvē ir viņa vārdam? Vai tas ietekmē mūža norisi un likteni?

Uz kura pirksta nēsāt gredzenu, lai kļūtu veiksmīgs 15.01.2019 17:34

Gredzens savā ziņa ir maģiska rota ar īpašu nozīmi, tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību tā materiālam un arī tam, uz kura pirksta gredzenu nēsāt.

Uzzini vairāk par sargeņģeļiem un atrodi savējo pēc dzimšanas datuma 12.12.2018 19:50

Gan jau katram no mums dzīvē ir gadījušās situācijas, kad esam varējuši pateikties saviem sargeņģeļiem par mūsu aizsardzību. Piedāvājam izziņas materiālu tiem, kuri vēlas ko vairāk uzzināt par srgeņģeļiem un atrast savējo.

Atrodi savu eņģeli un iegūsti sev drošu sabiedroto 22.11.2018 18:36

Katram no mums ir savs sargeņģelis, kas, ja vien vēlēsieties, kļūs par jūsu sabiedroto visās dzīves jomās. Tas palīdzēs, pasargās un aizstāvēs.

Maģiskais ķirbja zieds veiksmei un labklājībai 23.09.2018 11:57

Kā zināms, ķirbis ir ne tikai garšīgs un daudzviet virtuvē neaizstājams, bet arī tiek izmantots kā galvenais Helovīnu svētku atribūts. Ar sveci viducī, tas simbolizē dvēseles, kas nav radušas mieru, klīstot starp zemi un debesīm. Mūsdienās bez ķirbja šajos svētkos nu nekādi neiztikt. Taču tikai retais zina, kāds maģisks spēks slēpjas ķibja ziedā.

Vēstule sargeņģelim (1) 19.09.2018 18:17

Brīžos, kad tevi kas skumdina, satrauc vai tu nespēj savā dzīvē ko īstenot, raksti sargeņģelim vēstuli. Neizmanto nedz rūtiņu, nedz līniju papīru, jo tas ierobežo tekstu. Raksti uz baltas lapas. Uzrunājot sargeņģeli, nosauc viņu vārdā! Raksti: Dārgo sargeņģeli X, zinu, ka tu esi kopā ar mani, ka tu mani sargā, es tev uzticos, tāpēc izsaku tev savu vēlmi (tālāk konkretizē, ko vēlies). Noteikti norādi datumu un gadu, kad šai vēlmei vajadzētu būt īstenotai, pretējā gadījumā to vari sagaidīt jau neaktuālu. Kad vēstule pabeigta, apakšā paraksti savu vārdu. Liec vēstuli aploksnē ar uzrakstu: „Manam Sargeņģelim.” Kad tas izdarīts, to sadedzini, jo šādā veidā vēstule viņam tiks nosūtīta.

Grūtniecēm: 9 mēnešu talismani mazuļa aizsardzībai 19.09.2018 10:26

Deviņi bērniņa gaidīšanas mēneši ir noslēpumains brīnums. Dvēsele savus vecākus izvēlas jau kādu laiku pirms iemiesošanās. Dažkārt pat saved tos kopā. Tas ir atkarīgs no dvēseles attīstības.

Dzīvais un mirušais ūdens. Kā to pagatavot mājas apstākļos un kā pareizi lietot 31.07.2018 11:43

Vai atceraties no savas bērnības pasakas, kur mirušos varoņus, lai atdzīvinātu, vispirms apslacīja ar mirušo ūdeni, bet pēc tam ar dzīvo? Var jau teikt, ka tās ir tikai pasakas, taču katrā pasakā slēpjas kāds patiesības grauds.

Mūsdienās lielākā daļa cilvēku domā par savu veselību, līdz ar to rūpīgi izvēlas kādu ūdeni dzert. Daudzi pērk pudelēs iepildīto ūdeni, citi to pasūta uz mājām. Bet vai šāds dzīvinošā dzēriena malks tiešām ir tik vērtīgs, kā sola ražotāji?

Maģiskais lotosa zieds - iedvesmas un gudrības simbols (1) 19.06.2018 17:21

Šis brīnišķais zieds ar maigo aromātu Ķīnā ir lielā cieņā jau ne vienu vien gadu tūkstoti. Tas tiek uzskatīts par vienu no varenākajiem simboliem, kas cilvēkus apvelta ar gudrību, sniedz apgarotību, mieru un iedvesmu. Lotosa zieds veicina garīgā un radošā potenciāla izaugsmi. Novietots mājā, tas attīra telpu no negatīvās enerģijas. Maigās lotosa ziedlapiņas spēj aizturēt pozitīvo enerģiju, liekot tai pastāvīgi cirkulēt jūsu tuvumā. Šī attīrītā enerģija labvēlīgi ietekmē ikviena mājas iemītnieka domas un rīcību, vienlaicīgi nomierinot un atbrīvojot no stresa.

Vingrinājumi, kas tev palīdzēs savienoties ar savu sargeņģeli 09.05.2018 11:47

Eņģeļi – tās ir būtnes, kas pastāvīgi mums ir līdzās, sniedzot impulsus, gluži kā dzirkstis no kuriem mēs iedvesmojamies un gūstam spēku savai virzībai. Šīs būtnes ir kā mūsu vistuvākie draugi, ģimene, bet tikai no kosmosa bezgalīgajām dzīlēm. Vistuvākie no pavadoņiem, kas var palīdzēt mums cilvēkiem iziet savas Dvēseles izvēlētās pieredzes, neaizmirstot savu Dievišķumu un spēku, kas ir katrā patiesās sirds impulsā. Eņģeli, kaut arī ir kosmiskas būtnes, spēj un pat vēlas sazināties ar mums cilvēkiem, jo tās redz mūs, kā bezgalīgu enerģiju, ar savu virzību un ieceri, kuru viņi palīdz mums īstenot, arī palīdzot brīžos, kad liekās, ka vairs nav pie kā vērsties, tieši eņģeļi ir tie, kas uzklausīs, mierinās un ieskaus visuma mīlestībā.

Kā pasargāt sevi no ļaunas acs un uzlikt aizsardzību 17.04.2018 12:24

Skaudīgā kaimiņiene, bēdu sagrautā paziņa, piekasīgais priekšnieks… Un citi ļaunacainie, kas varbūt tīšām, varbūt gluži nejauši tev novēl ne to labāko. Bet viņu slikta vēlējumus vari atvairīt, ja vien iemācies sevi pasargāt.
Patiesībā mūsu enerģija ļauj mums negatīvi uzlādētos ļaudis just jau pa gabalu. Esi pēc darba sapulces, strīda vai nepatīkamas tikšanās jutusi galvassāpes, sliktu dūšu vai pat enerģijas izsīkumu? Tā arī izpaužas tava reakcija uz cita cilvēka enerģētisko lauku.

Naudas noslēpumi un bagātības cipars (14) 14.04.2018 20:05

Jums katram noteikti ir kāds paziņa vai draugs, satiekoties ar kuru jūs skaudīgi nopūšaties. It kā zvaigznes no debesīm viņam neviens nav nonesis, bet nauda vienmēr turas. Te jaunu auto nopircis, te ceļojumā aizbraucis...Bet jūs esat ieguvis labu izglītību un, neskatoties uz to, nauda beidzas jau pēc pāris gājieniem uz veikalu. Kā to saprast un kur slēpjas lielais naudas noslēpums?

Mājas Pudža - altāris, sakrāla vieta, kas enerģētiski attīra mājvietu 04.03.2018 14:36

Pudža ir sens vēdiskās tradīcijas pasākums, ar kura palīdzība notiek Kosmisko Pirmsākumu invokācija, kas vienlaicīgi darbojas, kā ļoti spēcīga upaija. Pudža ir mūsu apziņas vienotība ar kādu no šiem Sākumiem. Tā ir gan sakrāla vieta, gan sakrāls rituāls. Šis rituāls var būt gan ļoti sarežģīts, kurā tiek izmantoti ļoti daudz komponentu, kā arī samērā vienkāršs pasākums, ko var veikt jebkurš. Pudžas procesā tiek pielietotas tādas vēdiskās zināšanas, kā Mantra- joga, Jantra- joga, Džajotiš un Vāstu- šastra.

Rūna veiksmes un veselības talismana izveidei. Dagaz 21.01.2016 19:22

Vēstījumu par rūnām variet lasīt ļoti daudzās interneta vietnēs, tāpēc neieslīgšu smalkā skaidrojumā. Pastāstīšu kā vienkārši pagatvaot sev talismanu, izmantojot Rūnu labvēlīgo enerģētiku. Konkrēti šo rūnu ar nosaukumu DAGAZ, talismanos parasti izmanto veiksmes piesaistei un ieilgušu saslimšanu ārstēšanai, atveseļošanai. Jāteic, ka der atcerēties - rūnas iedarbība , vēlamais rezultāts nenāk uzreiz kā brīnums, bet lēni, toties pamatīgi!

Zīlēšana ar šampanieti Jaungada naktī 31.12.2015 16:22

Neviena Jaungada nakts neiztiek bez šampanieša. Bet vai zinājāt, ka to var ne tikai baudīt, bet arī izmantot nedaudz maģiskai zīlēšanai? Jo kurš gan svētku naktī negaida kaut ko brīnumainu un neparastu? Kurš gan nesapņo par to, ka Jaunajā gadā piepildīsies visas cerības un sapņi? Tad nu pamēģiniet ņemt talkā šo neparasto zīlēšanu, kas reizē būs arī jautra atrakcija jums un jūsu viesiem. Un ja nu tiešām Jaungada nakts pasaka kļūst par īstenību?

Apzinātas dzīves gudrības Zemgalē 03.12.2015 16:41

26. novembrī Latviju izgaismo pilnmēness – rīts ir rāms un spirgts. Šajā dienā HELSUS dodas mediju braucienā pa Latviju, apciemojot HELSUS dalībniekus - lektorus, praktiķus, kustības pārstāvjus, kuri sniegs gudrības, kā cilvēkam tapt par apzinātāku, brīvāku un viedāku būtni. HESLUS vēlas Latvijas sabiedrībai praktiski pastāstīt un parādīt, ka alternatīvs, plašāks un apzinātāks pasaules skatījums nav iespējams tikai literatūras lapās, bet arī dzīvē, tepat mums blakus, tepat Latvijā.

Apziņas rēgi, astrālie parazīti un citi cilvēka brīvās gribas bloķētāji 08.07.2015 15:01

Ideālajā variantā cilvēkam ir jābūt 100% brīvai gribai, bez jebkādiem tās ierobežojumiem. Brīvai jābūt cilvēka domāšanai, vēlmēm, vārdiem un rīcībai, kas ir vērsta tikai uz viņa dvēseles dzīves uzdevumu izpildi. Ja cilvēks atklāti vai viltus ceļā nemanāmi iesaistās kādu citu spēku interešu apkalpošanā un to mērķu realizācijā, kas patiesībā neatbilst viņa dvēseles attīstības vajadzībām, tad var runāt par daļēju vai pat pilnīgu brīvās gribas neesamību.

Pareizi izmantojot austrumu, ziemeļu, rietumu enerģijas mēs iegūstam tīru dzīvesprieku 30.03.2015 18:22

Mezoamerikas indiāņi izmantoja telpas un laika apzīmēšanai vienu un to pašu vārdu. Mēs apvienojām šos jēdzienus tikai 20. gadsimtā. Vēl vairāk, maiji zināja, ka mēs dzīvojam nevis telpā – laikā, bet ceturtās dimensijas laikā. Un tā nav tukša abstrakcija. Finslera matemātikas modelī, ar kuru patreiz strādā RAN fiziķi un matemātiķi Dmitrija Pavlova vadībā, telpas – laika īpatnības ļauj vilkt paralēles tieši ar četrdimensiju laiku.

Koku dziedējošās īpašības un enerģijas apmaiņa ar kokiem 10.03.2015 13:18

Pieglaužoties kokiem, cilvēki bieži vien intuitīvi aizver acis, ieklausās savās izjūtās un izmanto no dabas gūto enerģiju, kas izplūst caur visu ķermeni, attīra, harmonizē un piepilda organismu ar dzīvības spēku.

Zirga pakava brīnumainā maģija 24.02.2015 21:11

Zirga pakavs ir viens no pzīstamākajiem veiksmes talismaniem. Agrāk ļaudis zināja, ka uz ceļa atrasts pakavs sola laimi un veiksmi naudas lietās. Taču atrast pakavu mūsdienās nav nemaz tik vienkārši. Tieši tāpēc tie tik plaši tiek izmantoti rotaslietu izgatavošanā- kā brošiņas, kuloni, kaklasaišu piespraudes, auskari vai vienkārši suvenīri. Materiālam, no kura izgatavots pakavs, gan ir nozīme. Tam jābūt no zelta, sudraba, vara vai dzelzs. Izmantot šādu talismanu var dažādi.

Dienas akmens- DŪMAKAINAIS KVARCS. Prognoze un ieteikumi 17.janvārim 17.01.2015 09:05

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- RUBĪNS UN SAFĪRS. Prognoze un ieteikumi 16.janvārim 16.01.2015 09:40

epazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- HEMATĪTS. Prognoze un ieteikumi 15.janvārim 15.01.2015 07:25

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- SERDOLIKS. Prognoze un ieteikumi 14.janvārim 14.01.2015 10:22

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- LEPIDOLĪTS. Prognoze un ieteikumi 13.janvārim 13.01.2015 09:48

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- AKVAMARĪNS. Prognoze un ieteikumi 12.janvārim 12.01.2015 09:50

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Nākamā lapa