Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 3


Sveču krāsu nozīmes. Aizdedz to, kura vajadzīga tieši tev

Svece ir garīgās gaismas simbols un uguns stihijas atspoguļojums mūsu materiālajā pasaulē, un tai piemīt liels dziedniecisks spēks. Atkarībā no sveces krāsas, mēs piepildām telpu ar dažādu vibrāciju starojumu. Tas sajaucas ar mūsu organisma starojumu, papildinot un harmonizējot mūsu čakru darbību un ietekmējot organisma fizioloģisko stāvokli, iedarbojoties visos tā līmeņos, - fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā.

Vairāk vai mazāk apzināti mēs izvēlamies dažādu krāsu sveces, vadoties pēc savām šī brīža sajūtām un paļaujoties uz intuīciju. Krāsu terapija pētī dažādu gaismas staru ietekmi uz mūsu pašsajūtu, veselības stāvokli, panākumiem visās dzīves sfērās. Atkarībā no sveču krāsas un tās radītajām vibrācijām, mēs varam sevi harmonizēt un iepriecināt dažādos mīlestības enerģijas aspektos.

Balta svece
Balta svece - tas ir tīrības un spēka simbols. Tā pastiprina citu krāsu sveču iedarbību, kurām deg blakus. Tā ir attīroša, cerību modinoša. To var izmantot, lai ievadītu jaunas enerģijas dziedniecības vai jebkurā citā procesā. Ja tikai tā nav pati lētākā svece, tās dūmi attīra visu tās vietas negativitāti, kurā to dedzina. Kad svece beidz dūmot, šo vietu var uzskatīt par attīrītu.

Melna svece
Melnai svecei ir liels spēks. Pie tam tā ir no spēcīgākajām aizsargājošajām svecēm. Melnu sveci var izmantot, lai „atgrieztu cilvēku atpakaļ uz zemes". To izmanto dažādos rituālos, lai atklātu noslēpumus, meditācijās ar nolūku ienest gaismu neziņas jeb neizpratnes tumsā. Tā stabilizē un pamodina atbildības sajūtu. Vislabāk to dedzināt vienlaicīgi ar baltu sveci. Pārmērīgs daudzums melnās enerģijas var izsaukt depresiju.

Sarkana svece
Sarkana svece - mīlestības, veselības un apmierinātas godkāres simbols. Tā ir kaisles un seksuālā spēka krāsa, kurā izpaužas mūsu pamata dzīvības enerģija.

Sārta (rozā) svece
Rozā krāsa simbolizē mīlestību un panākumus. Tā rosina apziņu tīrai un cienīgai dzīvei. Stimulē nolūku tīrību, paplašina patiesības un panākumu horizontus.

Oranža svece
Tas ir prieka un radošas izpausmes simbols. To var izmantot meditācijās, lai stimulētu garīgus sasniegumus. Tā palīdz piesaistīt savā dzīvē patīkamus un vajadzīgus cilvēkus, dzīvniekus un vēlamos priekšmetus.

Dzeltena un zelta svece
Dzeltena - tā ir sveces liesmas krāsa, ar kuru mēs ieejam meditācijā. Tajā mēs varam redzēt savu vēlmju piepildījumu. Zelta nokrāsas palīdz izprast sapņus un stimulē tos.

Zaļa svece
Tā ir augšanas, virzības uz priekšu un attīstības svece. Tā izlīdzsvaro ķermeņa un prāta enerģijas. Tā palīdz atvērties apziņas līmeņiem, kas izprot mūsu dzīves patieso dabu un būtību. Tai piemīt atjaunojošs efekts un tā piesaista pārpilnību.

Zila svece
Zila svece - tā ir garīgās izpratnes simbols. Tā pamodina iekšējās uztveres spējas. Tā ir arī dzīves simbols, kas atver apziņā lielāku uzticību apkārtējam. Šī svece ļoti palīdz dziedināt bērnus. Zilas sveces parasti izmanto vieglas naudas piesaistīšanas rituālos.

Pelēkā un sudraba svece
Tas ir skaidrības simbols. Uz to var meditēt, lai vieglāk izprastu, kā uzsākt kaut ko jaunu. Tā aizskar zemapziņas līmeni, kurš zina, kurp aizvedīs mūsu dzīves ritenis. Šī svece labvēlīga tiem, kas apgūst astroloģiju, jo palīdz izprast zvaigžņu ietekmi uz mums. Tā pamodina cilvēkā visdziļāko dabisko intuīciju.

Brūna svece
Tā ir neitrāla svece. Piezemējoša. Tā palīdz attīstīt vērīgumu un skaidrību. Uz to var meditēt, lai atrastu pazudušus priekšmetus. Tā ir Svētā Antonija krāsa, kurš aizsargā un atbalsta tos, kas meklē pazudušas lietas.

Violetā un purpura svece
Tie ir garīguma, varenības un varas simboli. Tie atnes pacēlumu, panākumus un garīgu vēlmju sasniegšanas enerģiju.