Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:289, Did:0, useCase: 3


Ko par tevi stāsta dzimumzīmes

Ko par tevi stāsta dzimumzīmes
e1d6_birth_mark

Vai nekad neesat aizdomājies, kāpēc uz rokas, sejas vai kakla ir tas mazais brūnganais punktiņš - dzimumzīmīte!? Par to, kāpēc tās rodas, vēl tagad pilnīgi precīza izskaidrojuma nav. Šoreiz ļaujam ielūkoties dzimumzīmju karmiskajā aspektā.

Kā spriež astrologi un ekstrasensi, „īstās" ir dzimumzīmes, kas bijušas, jau bērnam piedzimstot, un parādījušās līdz 10 gadu vecumam, jo pārējās ir „sapelnītas" dzīves laikā. Uzreiz gan jāteic, dzimumzīmju esamību nevajag uztvert fatāli - tās ir tikai norādes, uz ko dzīvē jāvērš vislielākā uzmanība. Viens gan jāņem vērā - jo lielāka dzimumzīme, jo lielāka tai karmiskā nozīme.

Dzimumzīmes uz sejas

- Ja dzimumzīme atrodas uz pieres: virs uzacīm, tā liecina par asu prātu un prasmi iedziļināties; starp uzacīm virs deguna pamatnes - tā ir „trešās acs" zīme, kas liecina par iespējamu gaišredzību un arī fatālismu gan labā, gan sliktā nozīmē; uz pieres augšējās daļas - apliecinājums organizatoriskajam talantam.

- Ja dzimumzīme atrodas uz vaigiem vai zem acīm, tā liecina par maigumu un labestību (uz kreisā vaiga tuvāk ausij - par spēju uzupurēties), vīriešiem - arī par cīņas sparu, neordināru rīcību, nemierīgu raksturu, talantu.

- Ja dzimumzīme atrodas uz acu plakstiņiem, tā liecina par dzīvības enerģijas nepietiekamību, jūtu pārsvaru pār prātu, sapņainību, nepastāvību.

- Ja dzimumzīme atrodas uz virslūpas (sevišķi labajā pusē) vai zoda, tā liecina par valdonīgumu, ietiepību.

- Dzimumzīmes uz deguna (sevišķi uz degungala) liecina par sabiedrisku un atvērtu raksturu, humora izjūtu, veiksmi jebkurā darbā.

- Dzimumzīmes uz deniņiem kreisajā pusē liecina par sentimentālu raksturu, kuru cilvēks visbiežāk cenšas slēpt; labajā pusē - par spēcīgu intuīciju un prasmi momentāni novērtēt situāciju.

Dzimumzīmes uz citām ķermeņa daļām

- Dzimumzīme uz pakauša parasti ir lielajiem domātājiem un cilvēkiem, kuri spēj atteikties no laicīgajiem priekiem.

- Dzimumzīmes uz ausīm uzsver cilvēka tieksmi uz lielību un pārspīlējumiem.

- Dzimumzīmes uz kakla ir nepastāvīgiem, reizēm arī vājas gribas cilvēkiem.

- Dzimumzīmes uz pleciem ietver sevī ļoti daudz informācijas un visbiežāk ir saistītas ar enerģētiski karmiskajiem cēloņiem. Parasti tās ir problēmas, kas nav atrisinātas pagātnē. Tāpēc, lai pieņemtu pareizus lēmumus, vispirms jāapzinās, kas īsti notiek ģimenē, tā mazinot karmas smagumu sev un pēcnācējiem. Šīs dzimumzīmes parasti tiek pārmantotas.

- Dzimumzīmes uz krūtīm liecina, ka cilvēks spēj ietekmēt likteņa gaitu (sievietēm padodas bērnu audzināšana); sievietei zem krūtīm - ka piemīt viltīgums, bet vīrietim - bruņnieciskums.

- Dzimumzīmes vidukļa apvidū sievietēm liecina par nespēju sevi kontrolēt un pat histēriskumu, bet vīriešiem - par egoismu un arī gļēvulību.

- Dzimumzīmes uz muguras liecina par prasīgumu pret sevi un citiem, arī par to, ka, iespējams, iepriekšējā dzīvē viņš bijis kādas nodevības upuris.

- Dzimumzīmes uz rokām ir emocionāliem, bet enerģētiski spēcīgiem un labestīgiem cilvēkiem. Sevišķi uzmanīgi jāizturas (netraumēt!) pret dzimumzīmēm, kas atrodas uz elkoņiem (arī uz ceļgaliem), jo tās piesaista negatīvismu no apkārtējās vides - zīmīgi, ka paši šie cilvēki nespēj būt negāciju devēji.

- Dzimumzīmes uz kājām. Ja tās atrodas uz gurniem (tās var būt arī priekšteču alkoholisma sekas), cilvēku māc priekšnojautas (gan labas, gan sliktas), tieksme būt dabā, mūzikā, mākslā, sportā. Zīmītes uz ceļgaliem mēdz būt ļoti nepacietīgiem un nemierīgiem cilvēkiem. Cilvēki ar dzimumzīmēm uz apakšstilbiem vienmēr tiecas kaut ko sasniegt, viņi ir ļoti kustīgi (šādas sievietes klātbūtne ir netverami patīkama...).

- Dzimumzīmes uz pēdām (arī uz plaukstām) ir ļoti jāsaudzē, jo tās taču atrodas uz enerģētiski aktīvajiem punktiem, kuri tur izvietojušies visai blīvi. Tās vistiešākajā veidā ietekmē mūsu dzīvi - atkarībā no tā, uz kādām līnijām izvietojušās.

Šos secinājumus nevajadzētu uztvert kā baltu patiesību, jo pētījumi par dzimumzīmēm arvien turpinās. Šīs atziņas ir radušās, apkopojot līdzšinējo pētījumu rezultātus un atziņas no literatūras. Tomēr dažam varbūt šis „dzimumzīmju kartes" tulkojums palīdzēs labāk izprast sev tuvos.

Sadzīves astroloģija, 2.daļa,