Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 3


Zvanu skaņu ārstnieciskā maģija

Redakcija
Redakcija

Zvanu skaņas ir kā Dieva svētība katram cilvēkam. Tās piepilda mūs ar siltumu un enerģiju, liekot aizmirst par pārdzīvojumiem, rūpēm un raizēm. Viss sliktais atkāpjas un tā vietā nāk miers.

Dzirdot zvanu skaņas, mūsu domas atbrīvojas no satraukumiem, kas mūs nomāc, un pat laiks it kā apstājas...

Runājot par fizisko veselību, zvanu skaņas iedarbojas arī uz to. Šodien daudz tiek runāts par šīm ne ar ko nesalīdzināmajām skaņām. Tās tonizē asinsvadus, stiprina imūno sistēmu un sakārto vielmaiņas procesus. Zvani ģenerē pozitīvo enerģiju, tāpēc cilvēki, kas dzīvo baznīcu tuvumā, jūtas daudz mierīgāki.

Ikviens var dziedināt savu dvēseli un miesu ar zvanu palīdzību. Klausoties tā skaņās, var skaitīt lūgšanu vai vienkārši stāvēt un klausīties. Ja jums nav iespējas regulāri apmeklēt svētnamu, tad varat iegādāties CD ar zvanu skaņām. Pirms ievietot disku atskaņotājā, vēlams noskaitīt lūgšanu- tā palīdzēs attīrīt jūsu auru.

Klausoties zvanu skaņās, vienlaicīgi ieklausieties arī savā organismā. Ja jums uznāks nogurums, droši paguliet. Jūsu miegs būs dziedējošs, bet zvanu skaņas, kas pieskandēs jūsu mājvietu, atbrīvos to no sakrājušās negatīvās enerģijas.

Atcerieties, ka viss, kas labs, jālieto ar mēru. Tāpēc klausīties zvanu skaņas ilgāk par 20 minūtēm dienā nav ieteicams, citādi efekts var izrādīties pretējs- varat sajusties noguris un satraukts.