Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 3


Partnera izvēles, veiksmes un ilgstošu attiecību rūna GEBO

Redakcija
Redakcija

GEBO rūna ir veiksmes, gudrības un personīgo maģisko spēju rūna. Tā palīdz izvēlēties īsto partneri jebkurā dzīves jomā, kas saistīta ar Venēras ietekmi: laulībā, biznesā, darbā un jebkurā citā sadarbībā, turklāt veidojot stabilas, noturīgas, ilgstošas un uz sapratni balstītas attiecības. Tāpat rūna palīdz labāk izprast sevi, dzīvot saskaņā ar savu iekšējo "es" un rast pareizos risinājumus dzīves līkločos.

Jebkuram no mums dzīvē var būt periods, kad neredzam izeju, ir grūti rast risinājumu kādā konkrētā jomā. Tad esam gatavi uz jebko, lai tikai uzlabotos situācija. Ir vajadzīgs palīgs- kaut kas nedaudz pārdabisks, uz ko paļauties, kam ticam, jo, kā zināms, spēks ir ticībā! Savā praksē izmantoju rūnas. Parasti iepazīstos ar rūnu enerģētiku, lai saprastu, kāda rūna uzrunā katrā no konkrētiem gadījumiem. Turklāt, pašgatavots talismans iedarbojas visspēcīgāk, jo nav starpnieku!

Esiet noskatījis savu rūnu, iepazinies ar tās enerģētiku, pameditējiet ar to, sajūtiet tās vibrācijas. Sameklējiet atbilstošu olīti, kartona gabaliņu vai kādu citu priekšmetu, kas jums šķiet atbilstošs. Sagatavojiet sarkanu vai oranžu marķieri vai flomāsteri- šī krāsa caur rūnām iedarbojas visspēcīgāk. Atcerieties: visas slīpās līnijas ar nepārtrauktu rokas kustību velciet no kreisās uz labo, bet visas vertikālās- no augšas uz leju! Milimetriem te nav nozīmes. Galvenais ir doma...

Iededziet svecīti un, labu domu apņemti, zīmējiet savu talismanu!
Kad talismanam izteiktais lūgums piepildījies, pasakiet paldies tam un ievietojiet slēgtā lādītē, vai iemetiet tekošā ūdenī.

Talismana pagatavošanas metodika paliek nemainīga:
Zīmējam vienkāršu burtiņu X ! Ja domās mēģināsiet atdalīt X burta katru strīpiņu, iegūsiet divas neatkarīgas līnijas. Rūnā šīs līnijas it kā pārklāj viena otru, savienojas, enerģētiski parādot to, ka divas neatkarīgas, patstāvīgas personības var lieliski būs kopā!!!

p.s. runā, ka spēcīgāk iedarbojoties uz talismana uzzīmētas vairākas rūnas vienlaicīgi, bet šī pieredze nāks ar laiku, tad varēsiet to praktizēt!

Mīlestību ikvienā mājā vēlot - Astrocentrs

Šeit varat izlasīt visu par DAGAZ- veselības un veiksmes- rūnu, kā arī pamācību talismana izgatavošanai.

Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 . Vairāk informācijas uzzināsiet Astrocentrs lapā