Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:355, Did:0, useCase: 3


Ko nozīmē adīšana uz laimi?

Redakcija
Redakcija

Esmu pārliecināts, ka katram ir kādas mīļas adītas lietiņas, kas tik ļoti silda ziemā. Man tās ir zeķes, kuras 5 gadus atpakaļ uzadīja mana draudzene. Zeķes jau ir novalkātas, tagad silda tikai atmiņas.
Nesen nolēmu pagatavot atbildes dāvanu un uzadīt arī viņai kaut ko. Nopirku grāmatu ar adīšanas instrukcijām, adāmās adatas, dziju un nosēdēju ar šo komplektu 4 stundas. Zeķes, protams, neuzadīju, bet uzzināju daudz ko interesantu par adīšanu.

Bioenerģētiķi uzskata, ka uzadīt laimīgo lietiņu nemaz nav grūti. Galvenais ir zināt, kam pievērst uzmanību. Pirmā lieta- adāmadatas!

Speciālisti rekomendē neizmantot alumīnija adatas. Alumīnijs ir tā saucamais metāls – vampīrs. Tad labāk, lai adatas ir pagatavotas no koka vai vara.

Ja adāt sieviešu lietiņu, tad izvēlieties adatas, kas pagatavotas no ābeles koka. Tas ir sieviešu koks, kas uztur sievišķo enerģētiku. Ja lieta paredzēta vīrietim, tad ņemiet no bērza koka pagatavotas adatas.

Ja adāt vesti, izmantojiet tikai ozolkoka adatas! Adīta veste pati par sevi ir lielisks aizsargs. Tā pasargā no svešas enerģijas nokļūšanas cilvēkam svarīgajos enerģētikas centros. Bet ozols šo spēku padara vēl izteiktāku.

Pievērsiet uzmanību dzijai un diegiem. Tiem jābūt dabīgiem– vislabāk, vilnas, kokvilnas, linu! Sintētiskā dzija, sakaroties ar miesu, rada negatīvu enerģētiku.

Arī dzijas krāsai ir nozīme. Lai gūtu veiksmi, jāizvēlēlas dzija siltās krāsas. To vibrācija aktivizēs enerģētisko centru darbību.

Starp citu, bioenerģētiķi apgalvo: arī zīmējumiem un ornamentiem adījumos ir spēcīga enerģētiskā ietekme. Piemēram, ja vēlaties izgatavot lietu, kas pasargā no ļaunas acs, adiet apļveida zīmējumus. Bet vispārējai veselībai izvēlaties koku, savukārt garīgajam spēkam- trijstūri. Turklāt visi zīmējumi izvietojami atbilstoši cilvēka enerģētiskajiem centriem.

Vēl viens padoms: jūsu bērns slikti mācās vai bieži slimo? Tad ir īstais laiks ķerties pie adāmadatām. Mātes uzadītais apģērbs palīdzēs uzlabot situāciju.

Grūtniecēm gan nav ieteicams adīt, jo asi priekšmeti nav vēlami sievišķajai enerģijai.

Ja adīšanas laikā sajutāties slikti vai dzija sāka mezgloties, tad labāk tādu mantu izārdīt!

Darba nobeigumā atceraties par mezgliņiem. Tie piesaistīs jums veiksmi. Tikai neaizmirstiet savu izstrādājumu enerģētiski uzlādēt, piemēram, noskaitot lūgšanu vai izsakot laba vēlējumu.

Lai katra noadītā lietiņa sniedz jums ne tikai apmierinājumu, bet arī laimi!

300 adījumu raksti – radošs ceļvedis katram rokdarbniekam

Apgāds Zvaigzne ABC izdevis oriģinālu adījumu rakstu krājumu "Adījumu rakstu kolekcija" gan iesācējiem, gan visiem rokdarbniekiem, kuriem jau ir iemaņas adīšanā. Šis ir pavisam jauns materiāls, kuru veidojušas divas adījumu dizaineres ar lielu pieredzi.

Lai raksti būtu saprotami un vieglāk uztverami, tie sakopoti nodaļās: labisko un kreilisko valdziņu raksti, krustoto valdziņu raksti, pīņu raksti, mežģīņraksti, bumbulīšu raksti, krāsainie raksti un neparastie raksti, kā arī paraugi burtu un ciparu adīšanai.

Skaidri saprotamas instrukcijas un uzskatāmi tehniskie zīmējumi padara šo grāmatu par nenovērtējamu katra adītāja rokasgrāmatu.