Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:261, Did:0, useCase: 3

Tava vārda noslēpums. Atklāj to pilnībā

Redakcija
Redakcija

Alīsija, Selēna, Kenija, Dantis, Ozīrs, Izaura, Ridžs, Darīna, Peniskola... Tie ir tikai daži no jaunajiem un modernajiem vārdiem, kurus vecāki šodien izvēlas saviem bērniem. Kā jauns un populārs TV seriāls, tā bērniem parādās jauni un līdz šim nereģistrēti vārdi, ar smaidu teic oficiālo iestāžu darbinieki. Bet kāda loma īsti cilvēka dzīvē ir viņa vārdam? Vai tas ietekmē mūža norisi un likteni?

Varbūt ir vērts uz šobrīd vienkāršo lietu - bērna vārdu, kuru vecāki dažreiz izvēlas pāris minūšu laikā, paskatīties no nedaudz neierastas puses?

Svētajos rakstos teikts, ka visa sākumā bija Vārds. Tas bija sākuma impulss, ar kuru viss sācies. Bet kas īsti ir vārds? Fonētisku skaņu secība, kad parādījās rakstība - noteikta burtu secība. Un kas ir skaņa? Vibrācija, frekvence, tembrāls skanējums. Savukārt katra skaņa, tās vibrācija sevī satur noteiktu enerģiju. Sarežģīti? Tā tikai šķiet. Arī katra cilvēka vārds satur noteiktas skaņu vibrācijas un tātad arī noteiktu enerģiju. Tas ir pirmais dārgums, pūrs un ceļamaize, kuru vecāki dod jaundzimušajam bērnam līdzi visā viņa mūža gājumā. Astrologi uzskata, ka cilvēka dzīves gājumu nosaka viņa piedzimšanas brīža planētu stāvoklis. Bet kādu ietekmi uz mūžu atstāj viņam dotais vārds? Ir dažas lietas, par kurām vērts padomāt.

Reizēm vecāki vēl sava nedzimušā bērna vārdu zina jau pirms viņa nākšanas pasaulē. Acīmredzot tas notiek dziļi intuitīvi. Šāds vārds parasti labi un harmoniski sadzīvo ar šo cilvēku visā viņa dzīves laikā. Taču tā nenotiek bieži, šobrīd visai maz vecāku ļaujas savas intuīcijas klusajai balsij.

Ja viņi vārdu izvēlas kāda ārzemju TV seriāla iespaidā vai lai paspīdētu ar izdomas oriģinalitāti, situācija var būt cita. Jūs gribētu visu mūžu nēsāt rokas pulksteni, kas riebjas un nepatīk? Gribētu braukt ar auto, ko nevarat ciest un no kā krāsas vien metas pumpas uz sēžamvietas? Laikam gan ne. Tieši tādas izjūtas pārdzīvo bērni, kuriem nepatīk viņu vārds un kuri jūt, ka tas disharmonē ar paša iekšējo būtību. Iesaukas un palamas, starp citu, visātrāk pielīp tieši tiem, kuru vārds neatbilst viņu iekšējai un ārējai būtībai. To zemapziņā jūt arī apkārtējie. Un tad rodas resnais, tievais, garais, rižais... Šie vēl skan maigi un nevainīgi, ir daudz nejaukāki aizvietotājvārdi, kas pielīp cilvēkam un ir kopā ar viņu visu mūžu.

Bet kā bija senākos laikos? Jaundzimušā vārdu izvēlējās ļoti rūpīgi, neiztiekot arī bez kāda vieda cilvēka padoma. Savulaik latviešiem to izvēlējās krustvecāki kopā ar dzimtas zintnieku. Viņš viedi lūkojās jaundzimušā nākotnē un zēnam vārdu izvēlējās atkarībā no tā, par ko bērnam bija jākļūst - par karotāju, mednieku, zvejnieku, kāda amata pratēju vai zemes kopēju. Meitenēm bija jākļūst par labām saimniecēm un saimes pavarda turētājām. Dotajam vārdam bija jāpalīdz tā nēsātājam visa mūža gājumā. Vēlākos laikos par tradīciju kļuva dzimtas vārdi, kas gāja cauri daudzām paaudzēm. Tiesa, ja kāds vārds atnesa sev līdzi traģiskus notikumus un īpaši grūtu dzīves gājumu, no tā turpmāk mēdza vairīties un to jaundzimušajiem nelika.

Ziemeļamerikas indiāņiem vārda došanā liela loma bija cilts burvim. Kad jaunie zēni grasījās ieiet vīra kārtā, viņiem bija jāiztur vesela rinda grūtu pārbaudījumu. Tikai pēc tiem cilts burvis īpašā iesvētīšanas rituālā deva katram jaunu vārdu, kas vislabāk atbilda jaunā cilts locekļa iedabai. Tad katram deva vēl vienu vārdu, ko zināja tikai vecāki un paši uzticamākie draugi. Šo slepeno vārdu deva, lai pasargātu cilvēku no būruma, skauduma vai kādas citas iespējamas ļaundabīgas ietekmes. Jo cilvēka vārds ir kā faila nosaukums lielajā pasaules norišu datorā... Līdzīgu praksi vēlākos laikos varēja vērot arī kristīgajās tradīcijās. Tagad gan šķiet, ka tā izzudusi. Īpaši nozīmīga tā bija pareizticīgajiem, kad katram jaundzimušajam papildus deva kāda svētā vārdu.

Un vēl. Folkloristi uzskata, ka mums vislabāk būtu ievērot jau pārbaudītas vērtības, tos vārdus, kas jau iegājuši tautas apritē un izturējuši laika pārbaudi. Svešu tautu vārdi ar mums svešādu fonētisko skanējumu, vibrācijām un enerģētiku var izrādīties gana neharmoniski dzīves ceļa rādītāji un likteņa virzītāji. Gluži tāpat, kā mūsu pļavās lasītas zāļu tējas būs ar daudz lielāku dziedniecisko efektu, nekā tās, kas lasītas kaut kur Alpu pļavās vai pat gluži citā kontinentā.

Ir vēl dažas interesantas lietas. Novērots, ka vārds var zināmā veidā sekmēt divu vai vairāku cilvēku saderību ģimenē un sadarbību darbā. Veiksmīgāk viens otru saprot un ātrāk atrod kopīgu saskarsmi tie cilvēki, kuru vārdos ir kopēji līdzskaņi. Piemēram - Andris un Sandra. Abiem vārdiem ir kopēji n, d, r, s. Šādam pārim būs daudz lielākas iespējas veidot harmoniskas un ilgstošas attiecības nekā, piemēram, Andrim un Lijai. Tiesa, tas nebūt nenozīmē, ka pēdējo divu jebkāda veida attiecības jau no sākuma lemtas fatālai neveiksmei. Tā nav, jo mēs ikviens savas dzīves gaitā nemitīgi mācāmies, pilnveidojam sevi un garīgi attīstāmies. Arī šāds duets var būt veiksmīgs. Papētiet paši, ar kādu vārdu īpašniekiem jums veidojas labas attiecības visās jomās un ar kuriem ne visai. Varbūt atklāsit ko jaunu un interesantu! Iespējams, ka kopēji patskaņi rada līdzīgas vibrācijas un enerģētiku, paceļ uz vienota, harmoniska viļņa galotnes... Atliek tikai to izmantot.

Vēl mirkli pakavēsimies tikai pie viena burta visai interesanta atšifrējuma. Tas varbūt palīdzēs uzlikt punktu uz i. Teic, ka zēna vārdā labs esot burts r. Tā kā sevi varam pieskaitīt ziemeļniekiem un pieļaut, ka mūsu viedie senči pārzinājuši seno Rūnu rakstības alfabētu, mēģināsim šo burtu atšifrēt. Burtam r atbilst rūna Raido, kuras aizgādnis ir tas pats mūsu Pērkontēvs un tā simbolizē svēto koku Ozolu. Raido - tulkojumā tas ir ratu ritenis, rati, ceļojums, attīstība un progress. Astroloģiski šīs rūnas aizgādnis ir lielais un labais Jupiters, visa labā virzītājs, tālu ceļojumu, izglītības un kultūras aizstāvis. Rūnai Raido atbilst gaisa un uguns stihijas, koši sarkana krāsa.

Summējot visu - r burta vibrācijas stimulēs aktivitāti, izaugsmi visās jomās, augstāko spēku protekciju, vēlmi aktīvi pārvietoties gan tuvos, gan tālos ceļos. Tāpēc ir vērts padomāt - vai vārda došana ir tikai laika kavēšanas mirklis un gadījuma nejaušībai pakļauts process vai arī kas vairāk. Kaut kas daudz nopietnāks un fundamentālāks. Ir novērots, ka daudzi, kuru vārdā ir burts r, strādā ar transportu un tūrismu saistītās jomās un profesijās, viņiem patīk daudz ceļot un pārvietoties. Šie cilvēki vairumā gadījumu nav nepamanāmi un klusi malā stāvētāji. Ja neticat, veiciet savus novērojumus paši!

Un vēl. Īstie jūras vilki visos laikos bijuši nedaudz māņticīgi un uzskatījuši, ka kuģim tā vārda maiņa ir slikta zīme. Tagad ikvienam ir iespēja mainīt gan vārdu, gan uzvārdu - tāpēc lieciet saviem bērniem tādus, lai, pasi saņemot, viņiem nerastos nepārvarama vēlēšanās līdz ar šo dokumentu saņemt arī jaunu, labāku un atbilstīgāku vārdu!

Akrofonoloģija.

Cilvēka vārds ir ne vien fiziskā ķermeņa identifikācija, bet atspoguļo arī dvēseles attiecības ar šo personības aspektu. Pēc vārdā esošajiem burtiem tu vari uzzināt, kādus enerģijas aspektus izmanto tava dvēsele. Tu vari noteikt arī savas dzīves kāpinājuma un krituma posmus un pagātnes pārdzīvojumu iespaidu uz dvēseli.

Tavs vārds ir droša zīme, kuru var izmantot savas attīstības veicināšanai, līdzīgi kā tiek izmantoti horoskopi. Pētot savu horoskopu, lai iepazītu sevi un pēc iespējas labāk izmantotu savu enerģiju, mēs ar pamatīgāku iedziļināšanos varam atklāt dažādu enerģiju nozīmi savas dvēseles izaugsmē. Zinot, kur bijusi mūsu dvēsele, mēs varam arī uzzināt, kādā virzienā tā dodas.

Enerģijas, no kurām sastāv mūsu esība, ir mūsu rīcības katalizatori. Mēs izvēlamies šīs enerģijas, lai izmantotu tās pozitīvā vai negatīvā veidā. Jautājums nav par gribas brīvību pretstatā liktenim, bet gan par to, kā brīva griba spēj "veidot" likteni. Turklāt skaņa gluži kā enerģija rezonē mūsu nervu sistēmā, izraisot darbību un reakciju. Tas ir līdzīgi tam, kā cilvēka piedzimšanas brīdī noteiktu planētu izstarotā iedarbība ietekmē viņa tālāko dzīvi.

Sengrieķu zinātnieks un mistiķis Pitagors piešķīra grieķu alfabēta burtiem to skaitliskās vērtības un nozīmes, taču šīs ezotēriskās zināšanas galvenokārt tika nodotas ar Kabalas starpniecību. Tā māca, ka zodiaka zīmju enerģijas jeb īpašības sakrīt ar konkrētu skaitļu enerģijām. Kabala piešķir konkrētu skaitļu enerģiju alfabēta burtiem. Tas ir akrofonoloģijas pamats - katra burta enerģija saskaņojas ar zodiaka zīmju un planētu enerģijām. Mūsu astroloģiskā shēma jeb horoskops un mūsu vārds ir viens un tas pats. Būtībā viena un tā pati informācija var tikt iegūta, pētot abus šos aspektus.

Antīkajā pasaulē, kā arī primitīvo cilšu sabiedrībās cilvēki ticēja, ka vārds ir cilvēka dvēseles un ķermeņa vienojošā saikne. Māte iečukstēja bērnam ausī viņa dvēseles vārdu, kas bija zināms tikai bērnam un viņai. Pēc tam bērnam tika dots otrs vārds, kas tika izpausts visiem. Dvēseles vārds tika turēts noslēpumā, lai to nelietīgi neizmantoti kādi ārēji spēki, kas apzinājās vārdā ieslēpto spēku.

Savā vārdā cilvēks var ieraudzīt karmiskās enerģijas ārējās izpausmes personības īpašībās un ikdienas rīcībā.

Lai analizētu vārdu, ir jāzina pilns cilvēka vārds. Pirmais vārds ir vārds, kas ierakstīts dzimšanas apliecībā (pat ja tas ierakstīts kļūdaini). Tas ir vārds, kurā ietverta informācija par veidu, kādā dvēseles izlieto enerģiju, un tas bieži vien atklāj arī slēptas tendences. Pēc tam vārdi tiek analizēti individuāli, piemēram:

Vārds - cilvēka priekšvārdā ietverta personības pamatenerģijas plūsma, redzamās personības īpašības, kuras mēs atklājam saskarsmē ar pasauli. No astroloģiskā viedokļa priekšvārds atbilst ascendentam un horoskopa pirmajai mājai.
Otrais vārds - otrajā vārdā ietvertās enerģijas parasti izpaužas vecuma posmā no 14 līdz 28 gadiem, ja šis vārds netiek aktīvi lietots.
Uzvārds - uzvārdā ietvertās enerģijas ir vienmēr darbīgas, taču īpaši izteiktas un svarīgas tās kļūst pēc 28 gadu vecuma sasniegšanas.

Svarīgi ir visi vārdi!

Vīra uzvārds - sieviete, kas apprecoties pieņem vīra uzvārdu, drīz vien iegūst šim uzvārdam raksturīgās personības iezīmes. Ja sieviete apprecas pirms 28 gadu vecuma, tad jaunā uzvārda īpašības var sākt izpausties tikai pēc 28 gadu vecuma sasniegšanas.

Pseidonīmi (vai jebkāda cita vārdu maiņa). Pseidonīma ietekme var sākt izpausties aptuveni gadu pēc tam, kad jaunais vārds ir sākts lietot. Šo enerģiju pamanīs konkrētais cilvēku loks, kurā šis vārds tiek lietots. Ja cilvēks no pseidonīma atsakās, tā ietekme izbeidzas aptuveni pēc gada.

Mātes meitas uzvārds - viens no svarīgākajiem faktoriem akrofonoloģijā ir mātes meitas uzvārds. Tieši ar to arī sākas vārda analīze. Mātes meitas uzvārdā ir ietverta cilvēka izcelsme, garīgais mantojums un apslēptā karma. Šis uzvārds atklāj pamata enerģiju, kas ko cilvēks piedzimst, un viņa potences, apmātības un šķēršļus, kas ar ko cilvēks var sastapties savas dzīves laikā.

Vārda spēks

Tavā vārdā ir apslēpta enerģija. Ja tevi neapmierina kāda tavas enerģijas izpausme, vai arī tu vēlies izstarot citāda veida enerģiju, nomaini savu vārdu. Tas noteikti ietekmēs tavu enerģiju un personību. Šim nolūkam der gan pseidonīmi, gan meitas uzvārdi, gan vīra uzvārdi, gan iesaukas. Ja vārds nenāk par labu tā īpašniekam, to nevajadzētu lietot. Vārdi ir enerģijas, ko mēs raidām gan apzināti, gan neapzināti, objektīvi un subjektīvi. Tie mūsu būtības kods.

Cilvēka vārds un astroloģija

Lai noteiktu vārda nozīmi, atbilstību cilvēka raksturam, kā arī ar vārda palīdzību nolasītu informāciju par šo cilvēku, ir nepieciešams ņemt talkā gan astroloģiju, gan numeroloģiju, un vēl labāk, ja mums ir zināšanas arī kabalistikā. Astroloģija mums nepieciešama, lai noteiktu planētas, to ietekmi uz vārdu saistībā ar cilvēka dzimšanu, kā arī tajos gadījumos, ja nepieciešams skatīt personīgo horoskopu.

Tehniski, lai noteiktu vārda atbilstību vajadzīgi cilvēka dzimšanas dati (gads, mēnesis, datums, laiks un pilsēta, kurā cilvēks dzimis) un vārds vai vēl labāk vairāki (3-5). Jābūt astroloģiskai sakritībai starp dzimšanas datiem un vārdu saistībā ar planētām. Tas nozīmē, ka katrs burts cilvēka vārdā atbilst noteiktam skaitlim. Katru vārdu saskaitot, skaitļus var summēt, nonākot līdz viencipara skaitlim. Līdzīgi saskaita arī dzimšanas datus, summējot tos. Rezultātā iegūtie skaitļi ir cilvēka būtības noteicēji. (Pirmais iegūtais skaitlis norāda reālo uz šo brīdi, otrais vēlamo, kā ir lemts). Katram skaitlim savukārt, atbilst sava planēta. Svarīgi, lai abi iegūtie skaitļi nebūtu pretrunā viens ar otru un ar planētām, kuras cilvēka horoskopā ir noteicošās.
Vieglāk izskaitļot kurš vārds der, ja apskatīšanai tiek iesniegti vairāki vārdi, nevis, ja jāizvēlas no visiem kalendārā esošajiem vārdiem kāds noteikts.

Pitagors teicis, ka visas lietas var iedomāties kā skaitļus. Arī burti un skaņu simboli līdzīgi kā skaitļi ietekmē cilvēku, ietver sevī slepeno kodu. Vārdu sakot, vārds un tā īpašnieks ietekmē viens otru, tāpēc tik svarīgi, lai vārds harmonētu ar tā ''valkātāju''.
Svarīgi, ko tieši mēs vēlamies uzzināt, bet jo vairāk ir izejošās informācijas, jo, protams, labāk. Lai noteiktu vārda atbilstību var neizmantot personīgo horoskopu, bet tomēr to sastādot, var redzēt kā izvēlētais vārds saskan ar cilvēka raksturu, talantiem un sūtību uz Zemes. Nevar, piemēram, cilvēkam ar vāju raksturu piešķirt vārdu, kurš uzliek it kā sava veida sūtību vai slogu. Viens no tādiem ir vārds Aleksandrs.
Ir arī vārdi, kuriem pašiem par sevi ir slikta enerģija. Latviešiem tāds vārds ir Gatis. Varbūt cilvēkiem ar šo vārdu dzīvē būs problēmas. Protams, apstākļus var mīkstināt uzvārda labvēlīgā ietekme vai laimīgs horoskops. Vispār neko nevar vērtēt viennozīmīgi.
Var noteikt vārda atbilstību, neskatoties uzvārdu, bet labāk to ir darīt, jo varbūt vārds cilvēkam būs piemērots, bet neharmonēs ar uzvārdu vai arī vārds derēs, bet uzvārds vienalga turpinās ietekmēt negatīvi. Starp citu, šajā sakarā jāpiemin arī uzvārda maiņa laulību gadījumā.

Vārds var cilvēku ietekmēt gan pozitīvi, gan negatīvi. Starp citu, savu ietekmi vārds, uzvārds neizrāda tūlīt, bet ar gadiem.

Ko iesaka speciālisti, ja cilvēkam vārds vai uzvārds jau ir dots, bet viņš jūt, ka tas traucē dzīvot. Pirmkārt, vislabāk vārdu dodot jaundzimušajam, vecākiem doties pie speciālista, iesniedzot 3 - 5 vārdu variantus. Vispār jau labāk, ja katram cilvēkam ir vairāki vārdi, pie kam vienu no tiem viņš neatklāj nevienam. Tas palīdz kā aizsardzība un šādam cilvēkam ir grūtāk vēlēt ļaunu, kā arī nav iespējams uzlikt lāstu.
Pieaugušajiem, kuriem radušās aizdomas par vārda neatbilstību, vai sievietēm, kuras apprecoties pieņēmušas vīra uzvārdu un jūt, ka dzīvē viss mainījies, arī ieteicams pārbaudīt savu vārdu un uzvārdu. Ja konstatēsiet, ka viens vai otrs, vai pat abi neder, tad varat rīkoties sekojoši - mainīt vārdu, uzvārdu juridiskā ceļā vai izvēlēties sev citu vārdu (iesauku, mīļvārdiņu) un palūgt, lai tuvinieki, draugi un kolēģi jūs dēvē šajā vārdā. Bieži dzirdam dažādus mīļvārdiņus, arī mūs tajos sauc. Ir tādi kas patīk un tādi kas ne, ir vārdi, kas vienu apvaino, bet otram patīk. Un ne jau tāpēc, ka miesās kuplai sievietei nepatiks, ja viņu dēvēs par kunkulīti, bet gan tāpēc, ka šī iesauka neharmonēs ar viņas būtību, bet savukārt, citai varbūt tikpat apaļīgai būtnei patiks.

Katru cilvēku nelabvēlīgi ietekmē simtiem lietu un kur nu vēl, ja to dara paša vārds, kuru ikdienā nākas dzirdēt, pašam nosaukt un rakstīt!

Vai zinājāt to, ka vecāki, dodot savam bērnam vārdiņu, nemaz nenojauš, ka šādi nosaka ne tikai sava mīluļa profesijas, ēdiena, apģērba, dzīvesbiedra izvēli, bet pat mūža ilgumu? Kā tas var būt?

Vārds sastāv no burtiem. Tiem katram ir sava noteikta skaņas vibrācija - tā ietekmē un nosaka cilvēka raksturu, gaumi un uzvedību. Tātad, mainot savu vārdu, cilvēks arī pats mainās un kļūst gandrīz vai par citu cilvēku. Cik gan reizes nav dzirdēts: "Ak, kāds palaidnis viņš bija bērnībā, un kā tagad viņš ir mainījies, gluži vai kļuvis par citu cilvēku!" Jā, jo bērnībā viņš bija Pēcis, Pēcītis, Peķka utt., bet pieaudzis kļuva par Pēteri - citas skaņas, citas vibrācijas, kas savādāk ietekmē raksturu.
ASV psihologi, pētot slavenību dzīvi, ar pārsteigumu secinājuši, ka cilvēks, izvēloties jaunu vārdu vai pieņemot pseidonīmu, arī pats pārvēršas - gada vai pusotra gada laikā viņš nomaina draugu loku, ģērbšanās un uzvedības stilu, vārdu sakot, kļūst pavisam cits cilvēks.

Tātad, apguvis aritmomantiju, gatavojoties svarīgai tikšanās reizei, jūs zināsit, kā ģērbties, ko runāt un kā uzvesties, lai gūtu sev maksimāli labu rezultātu.

Piemēram, ja pošaties uz tikšanos ar Olgu, Ojāru vai kādu citu, kura vārdā ir burts O, izvēlieties klasiskā stila apģērbu - laiviņkurpes, kleitu vai kostīmu (vīriešiem vajadzētu ģērbties uzvalkā un siet kaklasaiti). Norunājiet tikšanos kādā prestižā vietā, jo O burts ir aplis, kas prasa ievērot striktas robežas - te iekša, tur ārpuse! Viņš sev līdzi nes tradīcijas un konservatīvismu.

Ja tiekaties ar Jāni, Juri vai kādu, kura vārdā ir burts J, savu konservatīvā stila apģērbu iekariet skapī un izvēlieties kaut ko gaisīgu - ar volāniem, mežģīnēm, rišām un puķītēm. Galvā uzlieciet romantisku cepurīti un kopīgi izbaudiet saulrietu vai vakariņas sveču gaismā.

Pirms tikšanās ar Ģirtu, Gitu, Gati un citiem, kura vārdā ir G, neaizmirstiet notīrīt apavus, vēlreiz izgludiniet apģērbu un, ja nepieciešams, piekārtojiet dzīvokli - G burts necieš netīrību un nevīžību, ar nekārtīgiem cilvēkiem nedraudzējas.

Tie, kuriem vārds sākas ar burtu M, ir ļoti zinātkāri. Pirms tikšanās ar šiem ļaudīm psihologi ieteic nedaudz sagatavoties: viņus interesē viss jaunais - zināšanas, ēdiens, vietas. Šie cilvēki labprāt apmeklē izstādes un zina visu par visiem, viņi vēlas visu izmēģināt, visur būt un piedalīties. Protams, neinteresantus cilvēkus viņi apiet ar līkumu.

Ja attiecībās ar Daci, Daini un citiem, kam vārdā ir D, būsit saimniecisks un taupīgs, nekļūdīgi atradīsit vietu šo cilvēku sirdīs. D burts necieš izšķērdētājus.

Nekad nekavējiet, ja jums sarunāta tikšanās ar Rolandu, jo R burta devīze: "Precizitāte ir karaļu likums!" un "Dotais vārds jātur!". Tāpēc - kaut uz nestuvēm, bet esiet klāt!

Cilvēks reizēm prāto: "Ai, kā man gribētos būt pašpārliecinātākam!" Bet lūdzu! Zinot katra burta ietekmi uz raksturu, mainiet sava vārda skanējumu un līdz ar to- savu iedabu un dzīvi.

Izmantojot šo tabulu, nosakiet sava vārda burtu nozīmes skaitli. Lai to izdarītu, katrs burts jāpievērš ciparā. Tabulā nav skaitļa 9 un alfabēts izkārtots jauktā secībā.

1- A, I, Q, J, Y
2- B, K, R, -
3- C, G, L, S
4- D, M, T, -
5- E, H, N, -
6- U, V, W, X
7- O, Z, -, -
8- F, P

Vārda maģija

Cilvēka vārds parasti neietver visus alfabēta burtus, bet gan tikai dažus no tiem. Trūkstošie burti sniedz konkrētu informāciju par vārda īpašnieka raksturu. Vieglāk ir tiem, kuriem vecāki iedevuši vairākus vārdus, jo tad vari pats izvēlēties kādu no tiem. Noskaidro, kādiem cipariem atbilst tava vārda un uzvārda burti, un tu sapratīsi, kāds īsti esi!

Māka pēc burtu un ciparu salikumiem atšifrēt noslēpumainas zīmes nāk no senās Babilonijas priesteru maģijas. Jebkurš tests palīdz iepazīt pašam sevi, arī vārds un uzvārds pamatīgi ietekmē cilvēka raksturu un dzīves ceļu.

Tabula -

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A Ā B C Č D E Ē F
G Ģ H I Ī J K Ķ L
Ļ M N Ņ O P R S Š
T U Ū V Z Ž

Ja trūkst cipara 1

Tev sagādā problēmas tava neizlēmība un nespēja uzticēties. Tu pietiekami pozitīvi nenovērtē savu vietu sabiedrībā, jo sliecies domāt, ka apkārtējie ir labāki par tevi. Sāc patstāvīgi pieņemt lēmumus - bez citu palīdzības - un krasi saīsini pārdomu laiku. Notici pats sev!

Ja trūkst cipara 2

Tu nemitīgi un nepacietīgi par katru cenu centies būt uzmanības centrā. Tu domā, ka pasaule radīta tieši tev un tikai tavām vajadzībām. Tieši pretēji - tā ir sazvērējusies pret tevi. Ja tā turpināsi, riskēsi saslimt ar vajāšanas māniju. Papūlies pabūt vienatnē. Kaut reizi mēģini pabūt novērotāja lomā, nevis kā galvenā darbojošā persona. Nav iespējams būt atbildīgam par visu.

Ja trūkst cipara 3

Tu reizi par visām reizēm esi izdarījis izvēli, dodot priekšroku mēreniem panākumiem, un jūties labi. Taču, ja tavās interesēs nav ieņemt līderpozīcijas, tad nebūtu jāvaino citi, kuriem tas ir svarīgi. Partnerattiecībās tu ieņem «vecākā» lomu. Veiksmes gadījumā mīlestība būs laimīga, bet vari arī kļūt vientuļš. Bet tev ir pretinde šīm likstām - spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus.

Ja trūkst cipara 4

Tev nepieciešama koncentrēšanās un paškontrole. Tava vienaldzība pret nepatikšanām ir patiešām apbrīnojama, jo māki arī no tām izvairīties un apiet jebkuru pretspēku. Taču tev jāmaina uzvedības taktika. Neizvairies no likteņa izaicinājuma, cīnies.

Ja trūkst cipara 5

Tevi baida viss jaunais. Šī īpašība piemīt daudziem, bet tev - īpaši izteikti. Atceries, ka mainīt sevi, izaicināt nezināmo - tas ir brīnišķīgs pārdzīvojums, nevis «tumša stihija». Pārmērīgas alkas pēc miera ir tava vājība, atsakies no tā!

Ja trūkst cipara 6

Tu esi kaprīzs un «piekasīgs», ar grūtībām piemērojies. Tev nepatīk kontaktēties ar cilvēkiem, kas ir citādi nekā tie, ar kuriem tiecies ikdienā.
Tādēļ bieži atrunājies ar mājas rūpēm un aizņemtību skolā vai pulciņos. Bet nedari tā. Iepazīsties ar šiem nemierīgajiem, «aizdomīgajiem» svešiniekiem. Neizvairies no negaidītiem patīkamiem pārsteigumiem.

Ja trūkst cipara 7

Tu stingri ar abām kājām stāvi uz zemes. Tev piemīt racionāls prāts, labi māki slēpt savas emocijas. Labprāt aizbēdz no visiem un baudi vientulību, kuru pats esi izvēlējies. Tu izcelies ar savu kautrību, lepnību, kā arī vajadzību slēpt savu īsto «es», kas, kā tev pašam šķiet, ir viegli ievainojams. Esi uzmanīgs - pārlieku bieza čaula var traucēt augt.

Ja trūkst cipara 8

Nauda - tava lielākā problēma. Vieni pastāvīgi izjūt līdzekļu trūkumu, citi tos nesaprātīgi izšķiež. Tev ir iespēja pārvarēt to visīsākā ceļā. Atceries - šķērdētāja dzīve pie laba gala nenoved, un nauda - tas nebūt vēl nav viss šajā pasaulē. Īstā laime nav bagātībā!
Ja trūkst cipara 9

Dzīve nav bērnu spēle, un problēmu ir pietiekami daudz. Tava smagākā problēma - mīlestība. Tu neesi agresīvi noskaņots, bet - mīlēt!? Kam tas vajadzīgs? Vientulībā tu jūties brīnišķīgi. Nevienam netici. Bet tādā gadījumā - kādēļ lai citi ticētu tev? Šī dzīves pozīcija ir diezgan nedroša un bīstama. Painteresējies par līdzcilvēkiem, un varbūt tiksi atalgots...
Avots: aisma.lv