Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:8, Did:0, useCase: 3


Kā pagatavot Adventes vainadziņu no čiekuriem

Jau rīt pirmā Advente. Jums ļoti gribētos pašdarinātu Adventes vainadziņu, taču trūkst laika, lai stundām ilgi noņemtos ar tā izveidošanu? Nebēdājiet! Vainadziņš no čiekuriem ir viegli izgatavojams un tas prasīs tikai 30 minūtes. Kamēr veidosiet vainadziņu, varat klausīties radio, mūziku vai TV ziņas.

Jums nav čiekuru? Arī to var ātri atrisināt. Dodieties uz mežu (Latvijā, paldies Dievam, vēl netrūkst ne priežu, ne egļu koku) un salasiet tos tik, cik vien vēlaties. Pie reizes arī būsiet svaigu gaisu paelpojuši.

Bet vakarā, kad būsiet atgriezušies mājās, ķerieties pie vainadziņa izveides.

Izgrieziet no kartona vai kāda cita biezāka papīra gredzena formā pamatni vainadziņam. Pie tās ar līmi (līme gan būs nepieciešama kārtīga, labāk, ja jums būtu līmpistole) pielīmējiet čiekurus. Līmēt tos varat kā vien vēlaties- galvenais, lai jums patiktu!

Un, lūk - jūsu Adventes vainadziņš ir gatavs! Un tas nemaksā neko!