Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 3


Maģiskais ķirbja zieds veiksmei un labklājībai

Redakcija
Redakcija

Kā zināms, ķirbis ir ne tikai garšīgs un daudzviet virtuvē neaizstājams, bet arī tiek izmantots kā galvenais Helovīnu svētku atribūts. Ar sveci viducī, tas simbolizē dvēseles, kas nav radušas mieru, klīstot starp zemi un debesīm. Mūsdienās bez ķirbja šajos svētkos nu nekādi neiztikt. Taču tikai retais zina, kāds maģisks spēks slēpjas ķibja ziedā.

Ķirbja zieds- šis zeltaini dzeltenais zieds- ir miera un pārticības simbols. Tā klātbūtne mājās var ļoti spēcīgi mainīt cilvēka dzīvi. Vai esat gatavi to ielaist savā mājoklī?

PĀRPILNĪBAS MAGNĒTS

Uzziedējis ķirbis- dzīve ies augšup- ticēja mūsu senči. Un patiešām, maigais oranžīgi dzeltenais ķirbja zieds ir "dzīvs naudas magnēts". Tomēr jāatceras, ka ķirbis ir divdzimumu augs, bet piesaistīt naudas veiksmi spēj tikai sievišķie ziedi. Atpazīt tos var pēc auglenīcas un augļa mazā izmēra pie pamatnes.

Starp ķirbja ziedlapiņām un dabā eksistējošiem pārpilnības kanāliem veidojas cieša saikne, kuru cilvēks, ja vien vēlas, var izmantot savā labā.

Piekarināts virs ieejas durvīm ķirbju ziedu pušķītis brīnišķīgi izkliedē visu slikto, kas nomāc labklājības enerģiju. Sasieniet ziedus kopā ar zaļu lenti- un drīz vien pamanīsiet, kā šķēršļi, kas stāv jūsu ceļā, pamazām izgaist.

Taču pārpilnības enerģiju spēj piesaistīt ne tikai dzīvs ķirbja zieds, bet arī tā attēls, tāpēc labi, ja jūsu mājās būtu glezna ar ziedošu ķirbi. Pie sienas to labāk novietot mājas dienvidu pusē, vēlams, netālu no kāda ūdens avota, piemēram, akvārija vai dekoratīvas strūklakas.
Bet trīs kaltēti ķirbja ziedi, ievietoti starp loga rāmjiem, palīdzēs izkļūt no parādu sloga.

Tiem, kas darbojas biznesa lauciņā, ķibja zieda attēlu vajadzētu novietot guļamistabā virs gultas galvgaļa. Tas pamodinās "naudas intuīciju", palīdzēs noslēgt visizdevīgākos darījumus, kā arī pasargās no konkurentu "izgājieniem".

IZREDZĒTĀ MEKLĒJUMOS

Pasakā par Pelnrušķīti labā feja pārvērš ķirbi karietē, kas aizved meiteni uz pili, kur viņai jāsatiekas ar princi...
Arī ķirbja zieds var nospēlēt būtisku lomu to cilvēku dzīvē, kuri sapņo par īstu mīlestību.

Tūkstošiem gadu, no paaudzes uz paaudzi, mūsu senči ir nodevuši viens otram laimīgu attiecību noslēpumus. Bija laiki, kad karaļu un imperatoru favorītes šuva mazus spilventiņus, kuri tika piepildīti ar kaltētiem ķirbju ziediem (abu dzimtu). Viņas ticēja, ka ķirbja ziedi neļaus apdzist mīlas liesmai, kā arī palīdzēs saglabāt ietekmīgā vīrieša labvēlību un savu augsto stāvokli sabiedrībā. Glabāja šādus spilventiņus guļamistabā zem gultas.

Taču brīnumainā auga labvēlību izmantoja ne tikai augstdzimušu kungu favorītes. Arī vienkāršās meitenes no tautas zināja šādu tādu ķirbja noslēpumu. Piemēram, lai netrūktu pielūdzēju un nekļūdītos izredzētā izvēlē starp vairākiem pretendentiem, viņas apsēja divus ķirbja ziedus- vīrišķo un sievišķo- ar sarkanu un rozā lentītēm, un šo pušķīti glabāja savā drēbju skapī.

Vēl senatnē ķirbja ziedu izmantoja ģimenes pieauguma plānošanā. Lai pirmdzimtais būtu dēls, jaunajai sievai zem laulību gultas bija jāliek vīrišķais ķirbja zieds.

Fen šui mācībā tiek uzskatīts, ka kolāža ar 12 ķirbja ziedu attēlojumu nesīs milzum daudz mīlas piedzīvojumu. Vislabāk šādu attēlu novietot guļamistabas dienvidrietumu zonā, lampas vai cita gaismas objekta tuvumā.

SASNIEGT VĒLAMO NAV GRŪTI

Kāda leģenda vēsta, ka kaut kad senos laikos pie kādas gaišreģes atnācis jauns mākslinieks un sūdzējies, ka nekādi nespēj gūt atzinību un pārdot gleznas par pienācīgu cenu. Sieviete uzklausījusi jauno cilvēku un ieteikusi viņam sakarināt mājās vainagus, kas vīti no ķirbja ziediem. "Jo vairāk vainadziņu rotās tavu māju, jo lielāka veiksme tevi turpmāk gaidīs"- viņa solījusi.
Jaunais mākslinieks paklausījis un drīz vien nonācis karaļa pilī, kur kļuvis par visu cienītu galma mākslinieku.

Šis brīnišķīgais stāsts joprojām iedvesmo daudzus radošo profesiju pārstāvjus. Un varbūt, ka arī mūsdienās ir mākslinieki, dzejnieki un mūziķi, kas kaut kādā mērā var būt pateicīgi maģiskajam ķirbja ziedam.

Kā ķirbja stublājs stiepjas pa zemi, it kā pētot apkārtējo teritoriju, tā arī tā ziedi spēj pamodināt cilvēkā interesi uz jaunām zināšanām. Piemēram, ja ieliksiet sava bērna skolas somā trīs virišķos ķirbja ziedus, viņš kļūs uzcītīgāks un vairāk interesēsies par mācību vielu. Viņa zinātkāre pieaugs un sekmes uzlabosies.

KUR SMELTIES ENERĢIJU

Ķirbim piemīt spēja uzkrāt enerģiju. To varētu pat nodēvēt par sava veida enerģijas banku, kur glabājas viss pats pozitīvākais un vērtīgākais no tā, kas atrodams smalkajā pasaulē. Kad ziedā parādās mazs augļa aizmetnis, tas ir maksimāli uzkrājis spēku. Noplūcot to ar domu gūt veiksmi, jūs mehāniski iedarbināsiet smalkās pasaules sviras, un zieds bagātīgi padalīsies ar jums savā brīnumainajā enerģijā.

Ramina Monsalvī