Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:417, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

Aicina ziedot Krievijas raķešu uzbrukumā cietušajai Kijivas bērnu slimnīcai Okhmatdyt 09.07.2024 10:32


Krievijas armijas un iedzīvotāju nežēlībai nav robežu. Raidīt savas nāves raķetes bērnu slimnīcai ir īpaša cietsirdība un prātam neaptverams noziegums.

Piecu bērnu māmiņa no Kokneses lūdz palīdzību vidējās meitas ārstēšanai 13.06.2024 09:59

24. jūnijā, kad Latvijā tiek svinēti Līgo svētki, 7-gadīgā Dārta uzsāks kārtējo nopietno ārstēšanās kursu Adeli klīnikā Slovākijā. Šī būs jau sestā reize, kad Dārta un viņas mamma dosies turp. Meitenītei kopš dzimšanas ir smaga diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Un šis ir tas gadījums, kad ārstēšana meitenītei ļoti palīdz. Ir nepieciešams atbalsts, lai apmaksātu divus intensīvos kursus.

“Zaļā lampa”: divgadīgajam Robertam nepieciešama palīdzība ārstēšanai 16.05.2024 12:38

Šim apburošajam puisēnam ir 2 gadiņi. Viņš skatās uz pasauli ar lielām zinātkārām acīm. Zēns interesējas un priecājas pilnīgi par visu, ko redz. Roberts ir ļoti gaidīts bērniņš. Taču jau kopš dzimšanas liktenis ir sagatavojis Robertam un viņa vecākiem – Kristai un Andim – smagu pārbaudījumu. Robertam ir reta ģenētiska slimība - L1 sindroms. Latvijā viņš ir vienīgais bērns ar šādu diagnozi.

Viedoklis: Latvijas profesionālais un morālais pārākums Eirovīzijā 13.05.2024 23:06


Portāla Epadomi redakcija saņēma pazīstamā publicista un rakstnieka, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra par Dona un Latvijas dalību Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

9 gadus veco Rūdolfu notrieca automašīna, viņa ārstēšanai nepieciešama palīdzība 30.04.2024 14:02

Zēns, neskatoties uz galēji smagām traumām, izdzīvoja, viņa ārstēšanai nepieciešama palīdzība
Šajā ģimenē aug trīs bērni, Rūdolfs ir vecākais. Mamma Laima un tētis Kaspars ir mīloši un brīnišķīgi vecāki. Traģēdija, kas sagrieza viņu dzīvi kājām gaisā, notika burtiski vienā sekundē - ātrā palīdzība, policija, reanimācija... Tā bija kā šausmu filma, kuru gribas pārtīt uz priekšu.

"Smalks kā Briseles mežģīnes": Jānis Ūdris par iestudējumu “Valentīna” Operetes teātrī 22.04.2024 09:53


VEF Kultūras pilī 17.aprīlī notika Operetes teātra jauniestudējuma – multimediālās monooperas Valentīna – pirmizrāde. Tas ir starptautiski pazīstamā latviešu komponista Artura Maskata pilnformāta operas jauns traktējums kamerversijā. Titullomu Latvijas kultūras leģendas – kinozinātnieces Valentīnas Freimanes – mīlas stāstā atveido operdīva Sonora Vaice (soprāns), kura ir arī topošās izrādes režisore. Rakstnieks un publicists Jānis Ūdris par izrādi portālam epadomi iesūtījis atsauksmi, ko publicējam pilnā apjomā.

Aicina palīdzēt smagi slimajam septiņgadīgajam Kristapam no Vecumniekiem 18.04.2024 11:55

Septiņgadīgajam smagi slimajam Kristapam no Vecumniekiem nepieciešama palīdzība, lai apmaksātu nopietnu ārstēšanas kursu, kas palīdz uzlabot viņa veselības stāvokli.

LTAB bridina: izveidota viltus majas lapa un socialo tiklu profili, lai izkraptu personu datus 16.04.2024 09:17

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (turpmāk – LTAB) brīdina, ka izveidota viltus interneta vietne, rīkojot konkursus un aicinot iedzīvotājus atstāt savus personas datus. Līdzīgas aktivitātes ar viltotiem profiliem tiek veiktas arī sociālajos tīklos, tāpēc LTAB aicina iedzīvotājus uzmanīties un nekādā gadījumā nesniegt informāciju, tostarp bankas konta numurus, par sevi un sev tuvajiem. LTAB šādu konkursu nerīko!

Bukmeikeri: Lai tiktu Eirovīzijas finālā, Donam jāpārspēj Igaunijas un Gruzijas pusfinālisti 15.04.2024 16:31

Jau pēc nepilna mēneša, 7. maijā, mūzikas entuziastu skatieni būs vērsti Zviedrijas pilsētas Malmes virzienā, kur norisināsies 2024. gada Eirovīzijas dziesmu konkurss. Šogad Latviju pārstāvēs tautā iemīļotais mūziķis Dons, kas daudziem skatītājiem sniedz cerību, ka beidzot Latvijai izdosies nokļūt konkursa finālā, taču “Betsafe” bukmeikeri uz situāciju liek raudzīties saudzīgāk.

Juris Pavītols: Tie zēni, kas sevi dēvē par grupu LĪVI, nav LĪVI!!! 15.04.2024 09:59

Ja var ticēt ierakstiem globālajā tīmeklī, šogad varētu svinēt leģendārās latviešu rokgrupas LĪVI 50. jubileju. Šādi 50. jubilejas koncerti gan notika jau pāris gadu atpakaļ. Tad šogad 50, 52 vai varbūt 35? Kas būtu LĪVI, ja viss būtu saprotami un draudzīgi. Grupas dibinātājs Juris Pavītols Facebook.com publicējis dzēlīgu un aizkaitinātu ierakstu. "Es saprotu - godaprāts neiedzimst, taču, bēdīgi, ja tas neticis ieaudzināts! ". Publicējam nerediģētu Jura Pavītola ierakstu:

Ģimenei ar sešiem bērniem no Jelgavas nepieciešama palīdzība, lai ārstētu četrgadīgo dēlu 09.04.2024 12:02

Mazajam Damiram no Jelgavas ir 4 gadiņi. Puisēnam ir ļoti paveicies piedzimt lielā un draudzīgā ģimenē. Mazulim ir mīloši vecāki – mamma Svetlana un tētis Ainārs. Vēl viņam ir trīs māsas un divi brāļi. Jaunākajam brālītim Dāvidam vēl nav pat gadiņa.

Latvijas Radio Redakcionālās padomes paziņojums: Vārda brīvības robežas sašaurinās 05.04.2024 12:42

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina par apdraudējumu fundamentālām demokrātijas vērtībām – vārda brīvībai un mediju neatkarībai. Mēs vēlamies tam pievērst sabiedrības uzmanību un aicināt to nepieļaut.

Domās un darbos kopā ar Ukrainu – sabiedriskie mediji aicina atbalstīt! 20.02.2024 09:39

Nedēļā, kad aprit divi gadi kopš Krievijas plaša mēroga iebrukuma Ukrainā, sabiedriskie mediji – Latvijas Televīzija (LTV), Latvijas Radio (LR) un portāls LSM – visas nedēļas garumā pārraidīs īpašu Ukrainas tematikai veltītu saturu – intervijas, reportāžas no kara zonas, dokumentālos stāstus par ukraiņiem, atbalsta pasākumu translācijas, kā arī ziņu speciālizlaidumus, diskusijas un analītiskos raidījumus. Vienlaikus sadarbībā ar Ziedot.lv atklāts ziedojuma projekts, kurā iegūtos līdzekļus pilnā apmērā novirzīs Ukrainas atbalstam.

Aicina Čerņihivas apgabala skolēniem sagādāt datorus mācībām – ziedot.lv/datori 26.01.2024 10:26


Labdarības organizācija Ziedot.lv un Ukrainas vēstniecība Latvijā aicina Latvijas uzņēmumus un sabiedrību Čerņihivas skolēniem sagādāt portatīvos datorus mācībām. Labdarības akcijas mērķis ir sagādāt portatīvos datorus, lai nodrošinātu mācību procesu laikā, kad notiek gaisa uzlidojumi un nav iespējams apmeklēt skolu.

Viedoklis: apsnigušais strēlnieku stāsts Barikāžu atceres laikā 16.01.2024 22:51


Portāla Epadomi redakcija saņēma pazīstamā publicista un rakstnieka, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra Barikāžu atceres laika pārdomas par latviešu strēlnieku izvēlēm. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

14 gadīgajam Mihailam no Jelgavas nepieciešama palīdzība 03.01.2024 15:59

Šī mazā ģimenīte – māmiņa ar diviem bērniem – Jauno gadu sagaidīja savā īrētajā vienistabas dzīvoklītī Jelgavas nomalē. Vietas bija tik maz, ka izrotāto eglīti nācās novietot virtuvē.

Piecgadīgajai Sofijai nepieciešama palīdzība ārstēšanai 27.12.2023 10:39

Šis ir pavisam vienkāršs stāsts: Diāna, trīs bērnu māmiņa no Rīgas, Jaungada naktī iedomājas vienu un to pašu velēšanos – lai viņas mazā meitiņa uzvarētu veselības problēmas un lai ģimenei izdotos atrast līdzekļus viņai nepieciešamās ārstēšanās apmaksai. Mēs varam palīdzēt!

Izvēlies ieraudzīt! Labdarības maratona “Dod pieci!” pārraides Latvijas Televīzijā un LSM 12.12.2023 12:12

Sabiedrisko mediju labdarības maratons “Dod pieci!” šogad iestājas par atbalstu riskam pakļautiem bērniem un jauniešiem. Latvijas Televīzija (LTV) no 15. līdz 21. decembrim aktualizēs tēmu dažādos ziņu sižetos un raidījumos, kā arī nodrošinās skatītājiem iespēju diennakts garumā sekot līdzi translācijām no stikla studijas Doma laukumā un tiešraidē no Zaķusalas vērot “Dod pieci!” desmitgades labdarības koncertu.

Viedoklis: Ja kāda gļēva tauta pazūd, tad pasaule kļūst tīrāka 04.12.2023 11:30


Simtiem tūkstoši cilvēku pārtiek tikai no varas naudas un no varas radītās un pieļautās iespējas pelnīt, tāpēc pret varu viņi nekad nesacelsies. Vara to zina un var atļauties darīt jebko, jebkad un jebkā... Pārdomas par cilvēku vēlmi un drosmi vai bailēm un nevēlēšanos protestēt vai nostāties pret esošo varu, portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Līdz brīvībai – 7 pakāpieni. Ilzei Kairei vajadzīga palīdzība, lai apmaksātu pacēlāju ratiņkrēslam 26.11.2023 10:24

Purvciemā, mazā sērijveida dzīvoklītī dzīvo divas ļoti jaukas un pieticīgas sievietes – māte Inese un meita Ilze. Ilzei nākamgad apritēs 50 gadi, un viņa savu apaļo jubileju sagaidīs ratiņkrēslā. Inesei ir 77 gadi – viņa ir smalka maza auguma kundze, un nolaist ratiņkrēslu ar meitu pa kāpnēm bez citu palīdzības viņai nav spēka. Septiņi pakāpieni kāpņu telpā viņām ir pārvērtušies par nepārvaramu šķērsli. Jau piekto gadu Ilze un Inese gaida Rīgas Domes rindā uz pacēlāja ierīkošanu savā kāpņu telpā. Pēc provizoriskām aplēsēm viņām var nākties gaidīt vēl 3-4 gadus.

Sava valsts 11.11.2023 10:02


Latviskums ir iespējams tikai tad, kad Latvijā dzīvo latviski latvieši. Godīga Latvija ir iespējama tikai tad, ja Latvijā dzīvo godīgi latvieši. Ne daži, bet «nospiedošs» vairākums. Var būt arī citi un citādi, bet tie citi nedrīkst skaitliski ietekmēt kopainu un latviešu tieksmes. Pārdomas Latvijas svētku laikā portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Daudzbērnu māmiņai no Jēkabpils nepieciešama finansiāla palīdzība bērnu ārstēšanai 04.10.2023 10:51

“Ir dienas, kad vienkārši gribas padoties! Paslēpties no visas pasaules un no malas noskatīties, kas notiks tālāk... Nav spēka turpināt cīnīties, cerot uz kādu palīdzību vai atbalstu... Savas iekšējās sajūtas es pat nespēju aprakstīt!" Šo dvēseles kliedzienu četru bērnu māmiņa Baiba Safronova nopublicēja savos sociālajos tīklos. Mēs devāmies uz Jēkabpili, lai tiktos ar ģimeni un pastāstītu, kā varam palīdzēt.

Mazajai Amēlijai no Rēzeknes nepieciešama palīdzība ārstēšanai 26.09.2023 09:54

30. oktobrī Amēlijai būs 3 gadiņi. Pirms nedēļas viņai tika izsniegta invaliditātes apliecība. Oktobra pirmajās dienās viņai jāuzsāk terapijas kurss bērnu rehabilitācijas centrā "Impulss" Igaunijā. Mīlošie vecāki ir nonākuši bezcerīgā situācijā: jau pusotru gadu viņi paši maksā par meitas ārstēšanu, taču oktobrī paredzētajam ārstēšanās kursam līdzekļu vairs nepietiek… Bet ārstēšanos nedrīkst pārtraukt, jo no tā ir atkarīgs meitenītes turpmākais liktenis.

"Tu" 25.08.2023 13:24


Vairumam cilvēku nepiemīt patstāvīga domāšana, viņi nav spējīgi ar izpratni lūkoties ne uz citu cilvēku dzīvi, ne savējo.. Pārdomas par visiem un ikkatru vienu no mums un mūsu vājībām, portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Tēmas, kuras nevajadzētu apspriest ar kolēģiem 25.08.2023 09:31

Darbā pavadām lielu daļu dzīves un ļoti pierodam pie kolēģiem. Uzskatām viņus gandrīz par otru ģimeni (protams, ja ir paveicies ar kolēģiem) un esam gatavi dalīties priekos vai problēmās. Tomēr ir tēmas, kas nav piemērotas apspriešanai darbā. Protams, daudz atkarīgs no situācijas, no sarunu biedra izcelsmes (dažādās valstīs un kultūrās var būt aizliegtas dažādas tēmas). Apkopojām dažus universālus padomus, ko devuši psihologi, darbā iekārtošanas uzņēmumu speciālisti un citi tēmas eksperti.

Jekaterinai vajadzīga palīdzība speciāla pacēlāja iegādei 29.06.2023 13:08

Jekaterinai Ļebedevai no Ogres ir vajadzīga palīdzība, lai apmaksātu viņas dzīvoklī speciāla iekarināmā pacēlāja ierīkošanu, bez kura viņas dzīve nav iedomājama. Katjai ir spinālā muskuļu atrofija (SMA) un jau daudzus gadus viņa ir piekalta ratiņkrēslam. Ar pacēlāja palīdzību viņa varēs pārsēsties no ratiņkrēsla gultā un pārvietoties pa dzīvokli.

Viedoklis: Papīrs pacieš visu un visi labie nolūki atduras pret cilvēka dabu 27.06.2023 09:44


...esošās aplamības varam nodzēst tikai daļēji un papildināt ar savām, jo, lai papildinātu ar gudrībām, pašiem papildinātājiem ir jābūt zinošiem, protošiem un pieredzējušiem. Vai mēs tādi esam? Tomēr tas mums netraucē meklēt vainīgos tam, ka atkal nekas no iecerētā nav izdevies.. Pārdomas par aplamībām, kas tiek ierakstītas jaunos likumos un lēmumos, nelabojot iepriekš uzrakstītās aplamības, portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Ar vērienu aizvadīts devītais Sarunu festivāls LAMPA 12.06.2023 12:02


Devītais Sarunu festivāls LAMPA ar 323 pasākumiem un rekordlielu norišu vietu skaitu – 55 teltīm un skatuvēm – divās dienās pulcējis vairāk nekā 20 000 cilvēku. Festivāla noslēgumā notika arī tradicionālais “Politiķu cepiens”, kas jau ierasti kļuva par vienu no apmeklētākajiem notikumiem.

Vajadzīga palīdzība! Pēc sāpju pilna ceļa Violai ir parādījusies cerība izveseļoties 07.06.2023 15:11

Violai Babenko ir smaga onkoloģiska saslimšana. Diagnozi ārstiem noteica ne uzreiz, taču tagad, par laimi, ir izdevies atrast zāles, kas viņai ir ideāli piemērotas. Ārstēšana jau ir sākusies. Taču problēma ir tā, ka valsts šo medikamentu neapmaksā. Katrs kurss, reizi trijās nedēļās, maksā 5800 EUR. Violai ir nepieciešami vēl vismaz seši šādi kursi, kopā tie ir 34800 EUR. Viņai ir ļoti vajadzīga mūsu palīdzība.

Tuvojoties Valsts prezidenta vēlēšanām – LTV un LSM.lv izvērstas intervijas ar amata kandidātiem un debates 18.05.2023 21:53

Latvijas Televīzijā (LTV) un sabiedrisko mediju portālā LSM.lv, tuvojoties Valsts prezidenta vēlēšanām, jau no 22. maija gaidāmas izvērstas intervijas ar amata kandidātiem – Uldi Pīlēnu, Elīnu Pinto un Edgaru Rinkēviču – un diskusija ar Saeimā pārstāvēto frakciju priekšsēdētājiem vai viņu deleģētiem deputātiem. Vēlēšanu priekšvakarā, 30. maijā, amatam pieteikto kandidātu debates, savukārt 31. maijā tiešraidē no Saeimas – Valsts prezidenta vēlēšanas.

Latvija saņēmusi tiesības rīkot Pasaules čempionātu aršanā 16.05.2023 19:25

Šā gada rudenī, no 13. līdz 14. oktobrim Latvijā, Kuldīgā norisināsies 68. Pasaules aršanas čempiona sacensības, kurā piedalīsies arāji no 26 pasaules valstīm. Bez Eiropas valstīm tiks pārstāvētas arī Jaunzēlande, Austrālija, Kenija, ASV un Kanāda. Tiesības rīkot šādas sacensības Latvijā no “Pasaules Arāju organizācijas” (World Ploughing Organisation) saņēma biedrība “Latvijas Arāju organizācija”, kas sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmumu ,,Amazone grupa LV’’ kopīgi organizēs pasaules līmeņa sacensības aršanā.

Viedoklis: Vai Zviedrija atkal uzvarēs Eirovīzijas dziesmu konkursā? 11.05.2023 21:42

Šonedēļ norit 67. Eirovīzijas dziesmu konkurss, kur par iekļūšanu lielajā finālā, kas notiks jau šo sestdien, 13. maijā, divos pusfinālos spēkojas trīsdesmit viena valsts. Desmit valstis no katra pusfināla kvalificēsies finālam, kur kopā ar lielo piecinieku: Franciju, Vāciju, Itāliju, Lielbritāniju un Spāniju, kā arī pagājušā gada uzvarētāju – Ukrainu, kam dalība finālā ir garantēta, cīnīsies par uzvaru. Diemžēl, Latvija finālā neiekļuva un arī pārējo kaimiņvalstu – Igaunijas un Lietuvas izredzes uzvarēt, tiek vērtētas kā zemas.

Viedoklis: Socializētie pērtiķi un noderīgie idioti 24.04.2023 12:14


Socializēšanās ar runas aparāta palīdzību, tevi padara par sabiedrībai nepieciešamu sociālu pērtiķi, bet, ja izvēlies nebūt sociāls, tad būsi tikai pērtiķis. Jo vairāk tev ir sociālu sakaru, jo lielāka ietekme tev ir uz sabiedrību un tu esi tai nepieciešams. Pārdomas par veidu, kā indivīds bez vardarbības vai piespiešanas, tiek padarīts par lētu ruporu vai noderīgu idiotu citu spēku ineteresēs, portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Septiņgadīgajai Ronijai no Saulkrastiem vajadzīgas kāju ortozes un korsete mugurai 19.04.2023 10:16

Ronija ir vecākais bērns ģimenē. Meitenīte ir pilnīgi aprūpējama un viņas veselības stāvoklis ir vērtējams kā slikts. Ronijas pamatdiagnoze - pirmā tipa lisencefālija. Tas nozīmē, ka viņas smadzeņu rievas nav tik dziļas, kā tām vajadzētu būt. Bet lielākais izaicinājums ir epilepsijas lēkmes. Tās mēdz būt dažādas – kāda stiprāka, kāda vājāka, bet visas lēkmes ietekmē gan Ronijas attīstību, gan pašsajūtu. Ķermenītis , muskuļi ir kļuvuši ļoti savilkti, izveidojusies spastika , izveidojusies muguras skolioze, labās kājas pēdiņa vairs nelokās 90 grādu leņķī, un griežas uz iekšpusi.

Valmieras teātris aicina piedalīties sarunā “Covid -19 kā sabiedrības spogulis, un ko tas mums iemācījis” 14.04.2023 08:59

18. aprīlī plkst. 17.00 topošajā laikmetīgās mākslas telpā "Kurtuve", kā arī tiešraidē gaidāma Valmieras teātra rīkota saruna "Covid-19 kā sabiedrības spogulis, un ko tas mums iemācījis".

Viedoklis: Lielākā dzīves aplamība – dari to, kas tev patīk un nodrošināsi dzīvi 29.03.2023 11:42


Ja vairumam cilvēku pievienotu vadiņus, ekrānā uzmanīgi vērotu cilvēka organisma reakcijas, kuras ārēji var palikt nemanītas klausītāja acij, tad atklātos, ka lielais vairums cilvēku patiesībā vēlas gulēt, ēst, dzert, izklaidēties, atpūsties, pirkt dārgus auto, lielas mājas un tamlīdzīgi. . Pārdomas par cilvēku patiesajām vēlmēm un iespējām nopelnīt, darot lietas, kas tiešām patīk, portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: “Šobrīd visiem Latvijas treneriem ir ļoti grūti” 29.03.2023 08:42

Portāla Epadomi redakcija saņēma Baltic Events pārstāvja un aktīva cīņu sportu sacensību rīkotāja Ļeva Berezina pārdomas par trenera darbu un sporta finansējumu Latvijā. Publicējam materiālu pilnā apjomā

Viedoklis: Krievijas karš Ukrainā. Rakstnieka pārdomas tautas sēru dienā 26.03.2023 20:33


Portāla Epadomi redakcija saņēma pazīstamā publicista un rakstnieka, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra pārdomas par karu Ukrainā Latvijas sēru dienā - 25. martā. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

Deviņgadīgajam Jānim no Rīgas nepieciešama palīdzība, lai apmaksātu ārstēšanos 15.03.2023 08:30

Indānu ģimenē aug divi dēli – dvīņi Jēkabs un Jānis. Decembrī zēniem palika 9 gadi. Jēkabs ir pilnīgi vesels, bet Jānim ir smaga bērnu cerebrālās triekas forma ar spastiskām distonijām, neiromuskulāra skolioze, komunikācijas un valodas attīstības traucējumi un vājdzirdība. Anna un Edgars ir zelta vecāki, taču pat vispašaizliedzīgākajiem un izturīgākajiem varoņiem dažkārt ir nepieciešama palīdzība un atbalsts. Nu šis mirklis ir pienācis. Ģimenei nav pa spēkam apmaksāt dēla ārstēšanos.

Gads karā - Latvijas cilvēki un uzņēmumi katru dienu Ukrainai ziedoja 104 tūkstošus eiro 24.02.2023 17:49

Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā Latvijas iedzīvotāji un uzņēmumi Ukrainas atbalstam vidēji katru dienu ziedojuši 104 tūkstošus eiro (kopā saziedoti 38 miljoni eiro). Līdztekus naudas ziedojumiem, radušās daudzas jaunas pilsoniskās iniciatīvas un organizācijas, kas sniedz palīdzību Ukrainai. Aicinām turpināt atbalstīt Ukrainas tautu – ziedot.lv/ukrainai

Nākamā lapa