Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:417, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

Viedoklis: Vai krievs var būt labs? 12.11.2022 10:45


Miljoniem pazemotu padomju dvēseļu nespēja samierināties ar padomju impērijas sabrukšanu. Daudzi pat šī iemesla dēļ gāja bojā, jo nespēja pielāgoties jaunajiem dzīves apstākļiem. To var apzīmēt un definēt kā pazaudētās diženības un varenības zaudēšanas sindromu. Nav vairs lielvalsts un nav piederības tai, bet kas tu bez piederības kam varenam? Pārdomas par krieviem Krievijā, krieviem ārpus Krievijas un krievu kā apzīmējumu nevis tautību portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Nav tik svarīgi, kā tu nobalso, bet kā tu ikdienā apliecini balsojumu 05.11.2022 11:48


Politiķis, lai saglabātu amatu, lai saglabātu tās iespējas, kurām viņš ar lielām grūtībām ir piekļuvis, neizniekos to kaut kādas tur pārliecības vai partijas nostādņu dēļ. Viņš nedarbosies pret savu karjeru. Viņš darīs tā, kā viņam ir izdevīgi un ir arī loģiski un pareizi. Un ir vienalga, kāds viņam ir uzvārds un kādu politisku spēku viņš pārstāv. Pārdomas par politiku, politiķiem un jebkura indivīda attieksmi pret politiku portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Piecgadīgajam Oskaram vajadzīga palīdzība, lai apmaksātu cilmes šūnu terapiju 26.10.2022 20:30

Piecgadīgais Oskars ir jaunākais no trim bērniem šajā jaukajā ģimenē. Novembrī viņam ir nozīmēts cilmes šūnu terapijas kurss Polijā. No tā ir atkarīga viņa nākotne un veselība. Māmiņa lūdz palīdzību ārstēšanas apmaksai.

Izcilajam latviešu tenoram un Brīvības cīņu varonim Jānim Vītiņam – 125 14.10.2022 17:29

14. oktobrī aprit 125 gadi, kopš dzimis Jānis Vītiņš- Brīvības cīņu varonis un viens no pirmskara Latvijas izcilākajiem tenoriem. Portāla Epadomi redakcija saņēma pazīstamā publicista un rakstnieka, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra pārdomas par Jāņa Vītiņa lomu Latvijas vēsturē. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

Viedoklis: Huilo 14.10.2022 12:42


Runa nav par bezizejas situāciju Krievijai, runa ir par bezizejas situāciju pašam V. Putinam, un tikai šāda situācija izšķirs visu, bet saprātīgi domājošie teiks vēl viss nav pagalam, vēl viņš nešaus, viņš ir, pieradis pie komforta un labklājības, viņš nevēlas zaudēt to, ko divdesmit gadus krājis un vairojis... Pārdomas par Putina lēmumiem un kodoldraudiem portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Šis ir mūsu, latviešu, lielās atbildības laiks! 25.09.2022 21:19


Portāla Epadomi redakcija saņēma pazīstamā rakstnieka un publicista, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra pārdomas par atbildīgas izvēles laiku Latvijā. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

Viedoklis: Nepaļaujies uz citu redzi, sasprindzini savējo 07.09.2022 12:11


Pirms tu grasies mainīt pasauli, atbrīvojies no sava loga vai vismaz to notīri. Iemācies saskatīt pasauli tādu, kāda tā ir, nevis kāda tā tev rādās vai kādu tev rāda. Pārdomas par greizo pasauli, kādu redzam vai ļaujam sev parādīt, portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Piecu bērnu māmiņa lūdz palīdzību jaunākā dēla ārstēšanai 06.09.2022 11:52

Šī kuplā ģimene dzīvo Suntažos, 70 km no Rīgas. Zaigai ir divas meitas un trīs dēli. Pašam jaunākajam - četrgadīgajam Andrejam - ir nepieciešams nopietns terapijas kurss. Tuvākajiem piecpadsmit mēnešiem nepieciešami 3600 eiro. Valsts ārstēšanos neapmaksā, bet ģimenei šādas naudas nav. “Mana vienīga iespēja ir vērsties pēc palīdzības pie atsaucīgiem cilvēkiem”, saka māmiņa.

Viedoklis: Pāri visam – drošības vektors 23.08.2022 11:55


Portāla Epadomi redakcija saņēma pazīstamā publicista un rakstnieka, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra pārdomas par drošību Latvijā. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

Viedoklis: Velns, parauj Krieviju! 06.08.2022 10:54


Viņi zina, ka tiem ir ļoti bagāta valsts, bet iedzīvotāji dzīvo nevīžībā un nabadzībā. Viņi ir paši drošākie, bet baidās iebilst varai, baidās domāt, jo taču zināms viņu senais dzīves moto – ja tu esi priekšnieks, tad es esmu sūds, bet ja es priekšnieks, tad tu... Pārdomas par krieviem un dzīvi Krievijā portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Vīķe-Freiberga un Lancmanis Rundāles pilī sarunāsies par diplomātijas vēsturi 26.07.2022 13:24

Sestdien, 30. jūlijā, Rundāles pilī ar četriem dažādiem notikumiem norisināsies Liepājas Simfoniskā orķestra rīkotais festivāls “Liepājas skaņas Rundāles pilī”, un pulksten 17 interesenti aicināti baudīt arī koncertsarunu, kurā piedalīsies Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga (1999 – 2007) un ilggadējais Rundāles pils muzeja direktors Imants Lancmanis (1975 – 2018).

Rakstnieka viedoklis: Frontes līnija caur mūsu katra prātu un sirdi 25.07.2022 10:23


Portāla Epadomi redakcija saņēma pazīstamā publicista un rakstnieka, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra pārdomas par karu Ukrainā. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

Palīdzēsim piecgadīgajam Kristapam doties uz klīniku Beļģijā 14.06.2022 16:27

Piecgadīgajam Kristapam no Vecumniekiem nepieciešama palīdzība, lai apmaksātu nopietnu ārstēšanos Beļģijā. Kristaps ir ļoti slims. Viņam ir smaga bērnu cerebrālās triekas (BCT) forma un vesela virkne citu diagnožu. Kristaps ir gulošs. Izārstēt zēnu, lai viņš kļūtu “tāds kā citi”, nevar. Taču ir iespējams palīdzēt atvieglot viņam un viņa vecākiem dzīvi. Lai kāda nebūtu bērna diagnoze, ar viņu obligāti ir jāstrādā. Un viņš noteikti atsauksies un pakāpsies pakāpienu augstāk.

Viedoklis: Naivi ir domāt, ka izdosies pierunāt vilku baru dzīvot cilvēku mitekļos 16.05.2022 10:32


Naivi ir domāt, ka cilvēks, kurš auga tabakas dūmos un šņabja dvingas ieskauts, pēkšņi kļūs citāds. Naivi ir domāt, ka izdosies vilku baru pieradināt un likt dzīvot nosacītos cilvēka mitekļos. Pārdomas par krievu integrāciju Latvijā portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Ukraiņu lodes atgriež krievus realitātē 03.05.2022 10:20


Kā tas ir iespējams, ka desmitiem miljonu cilvēku tic dažādām virtuālajām pasaulēm, pamanās tajās dzīvot un vēl naidoties ar citām izdomātajām realitātēm. Kā var strīdēties par to, kā nav, kā var nodarboties ar to, kā patiesībā nav? Pārdomas par Krievijas viurtuālo realitāti portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Zēns, uz kuru Dievam ir savi plāni: piecgadīgajam Artim vajadzīga palīdzība ārstēšanai 27.04.2022 07:00

Lai palīdzētu smagi slimajam piecgadīgajam puisēnam, aicinām zvanīt pa ziedojumu tālruni 90006384. Maksa par zvanu — 1,42 eiro. Labdarības fonds BeOpen ir atvēris Artim ziedojumu kontu. Artim ir pieci gadiņi. Viņš dzīvo Dobeles rajona Anneniekos. Zēnam ir jānokļūst Beļģijas medicīnas centrā ABR, lai tiktu vaļā no sāpēm, ciešanām un lēkmēm. Labdarības fonds BeOpen ir atvēris Artim ziedojumu kontu.

LTV valdes locekļa amatā darbu sāk Kaspars Odiņš 25.04.2022 10:55


No šodienas, 25. aprīļa, Latvijas Televīzijas (LTV) komandai pievienojas Kaspars Odiņš, kļūstot par LTV valdes locekli programmu un pakalpojumu attīstības jautājumos. Kaspara Odiņa atbildībā būs attīstīt jaunus formātus un modernus satura izplatīšanas veidus, sasniegt arvien plašāku auditoriju un nostiprināt LTV kā Latvijā skatītākās televīzijas pozīcijas.

Viedoklis: Plakanā zeme jeb izglītotie muļķi 18.04.2022 21:04


Tumsoņas ieslīgst neauglīgā diskusijā, salīdzinot un strīdoties par dažādām melīgām, bieži speciāli sacerētām versijām. Tiek analizēts vēja virziens, tā ietekme uz ugunsgrēku, sērkociņu turētāja vai īpašnieka psiholoģiskais portrets, no tā tiek izdarīti un radīti tālejoši secinājumi, kaut patiesība ir acīmredzama un pamanāma ar neapbruņotu aci. Pārdomas par neauglīgām diskusijām, kas notiek par vispārsaprotamām lietām un notikumiem portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Sadisma orģija 09.04.2022 20:52


Tā notika «Baigajā gadā», Čečenijā, tā notika Irākā, Sīrijā, tā notika Dienvidslāvijā, tā notiek Ukrainā un šie ļaunuma apmēri nesamazinās, gadsimtiem ejot. Visos minētajos un vairumā neminēto gadījumu ļaunumu nesa kādas konkrētas valsts pilsoņi un to līdzskrējēji. Pārdomas par krievu karaspēka ļaunumu un sadismu Ukrainā portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Atliek tikai minēt, kas būs pirmais – ķīmiskie, bakterioloģiskie vai kodolieroči 28.03.2022 22:53


Jautājums jau ir izlemts. Atļaujos apgalvot, Putins to jau ir izlēmis, jautājums tikai — kad... Putins un viņam pietuvinātie ir pārliecināti, ka brīdī, kad viņi izmantos kodolieročus, viņi nesaņems atbildes triecienu, jo kolektīvie Rietumi rīkojas prognozējami. Pārdomas par kodolkara draudiem portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Es tas nebiju, viņš pirmais sāka... 26.03.2022 21:58


«Iedzimtais grēks» ir jāsaprot, kā no senčiem mantotais bojājums. Arī tieksmes var mantot. No tā izriet, ka bojājumi, ar kuriem dzimst pilsoņi Krievijā, vairumā gadījumu ir citādi kā tiem, kuri dzimst citur. Pārdomas par Krievijas pilsoņu atbildību par Ukrainā notiekošo portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Rakstnieka viedoklis: Ukrainas sāpe Latvijas rētās 25.03.2022 10:14


Portāla Epadomi redakcija saņēma pazīstamā publicista un rakstnieka, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra pārdomas par notikumiem Ukrainā 1949. gada 25. marta latviešu deportāciju kontekstā. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

Viedoklis: Ko un kā mēs varam ietekmēt un ietekmējam? 24.03.2022 08:18


Vai ar mums kāds rēķinās, vai mūsu gribu kāds ņem vērā, un vai kādam mūsu vēlmes ir saistošas? Neviens mūs vērā neņem, nevienam no varas neinteresē mūsu vēlmes, un tās tiem nav saistošas. Kāpēc tā ir un kas pie tā vainojams? Pārdomas par cilvēka parastā spēju ietekmēt notikumus portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Piecu bērnu māmiņa no Kokneses lūdz palīdzību vidējās meitas ārstēšanai 15.03.2022 12:00

Šīs vienkāršās daudzbērnu ģimenes dzīvesstāsts ir apliecinājums tam, ka jebkuri pārbaudījumi ir pārvarami ar mīlestību. Taču ir brīži, kad pat visspēcīgākajām un atbildīgākajām māmiņām, kas varonīgi cīnās ar visām grūtībām, ir nepieciešama palīdzība. Guntai šāds brīdis ir pienācis tagad - viņas piecgadīgajai vidējai meitiņai Dārtai ir nepieciešama ārstēšana, kuru apmaksāt ģimene nespēj.

Viedoklis: Kas ir miers? 11.03.2022 13:08


Patiesi karā ir uzvarējis tikai tas, kuram ir ne tikai izdevies sakaut agresoru vai pretinieku, bet kas ir spējis arī novērst kara sākšanās cēloņus, lai tas neatkārtotos un lai sakautais nealktu «atkārtot». Pārdomas par notikumiem Krievijā un Ukrainā portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Kāpēc mēs baidāmies no nenoteiktības un nezināmā? 02.03.2022 12:41

Mēs baidāmies no nezināmā. Mēs cenšamies nodrošināties, izvairīties no grūtībām un mīkstināt sitienu. Bet dīvainā kārtā tieši atvērtība pārmaiņām palīdz augt un gūt panākumus, bet bailes kavē attīstību un palēnina ceļu uz mērķi. Par to - psihoterapeits Braiens Robinsons.

Pazīstams latviešu vēsturnieks aicina Černobiļā ievest ANO miera uzturēšanas spēkus 28.02.2022 18:15


Vairāku vēsturisku romānu autors un vēsturnieks Jānis Ūdris izplatījis atklātu vēstuli Latvijas Republikas Valsts prezidentam, Latvijas Republikas ārlietu ministram un Latvijas Republikas pastāvīgajam pārstāvim Apvienoto Nāciju Organizācijā, kurā aicina izskatīt iespēju ievest Černobiļas AES teritorijā ANO miera uzturēšanas spēkus. Publicējam dokumentu pilnā apjomā

Viedoklis: Ukraina – pasaules sirdsapziņas mērs 26.02.2022 10:18


Portāla Epadomi redakcija saņēma vēstuli no pazīstamā publicista un rakstnieka, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra, kurš uzskata, ka karš Ukrainā patiesi ļaus saprast pasaules dažādu politiku un runasvīru patiesās sejas un motīvus. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

Viedoklis: Politika ir cīņa par varu un naudu 22.01.2022 22:16


Nu nauda ir tikai valsts pārvaldē, un tikai tur to var gūt. Tāpēc naudu alkstošie pulcējas ap Jēkaba ielu, Brīvības ielu un citos politiskos veidojumos. Viņi šim nolūkam pat algo speciālistus, kuri izstrādā un realizē metodes un shēmas, kuras pielieto naudas gūšanai. . Pārdomas par politiku, naudu un varu portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Kāpēc vēlamies un kā sākt jaunu un skaistu dzīvi? 16.01.2022 09:58

Publicējam Leonarda Inkina pārdomas: Katrs no mums kaut reizi ir mēģinājis sākt jaunu un skaistu dzīvi. Dažam pietika ar vienu mēģinājumu, cits to darīja vairākkārt, bet vēl kāds to dara, tas ir mēģina, nepārtraukti. Kādi ir rezultāti mūsu vēlmēm, centieniem un pat solījumiem no Jaunā gada nesmēķēt, vakaros pēc sešiem nerīt un daudziem citiem nodomiem? Parasti nekādi. Parasti: ja es gribēšu, tad atmetīšu, ja tikai sagribēšu, tad pēc sešiem nevirināšu ledusskapi, ja tikai..., tad.

Summa savākta! Septiņu bērnu māmiņai nepieciešama palīdzība jaunākās meitiņas operācijai 06.01.2022 12:16

Uz tādiem cilvēkiem, kā šī māmiņa, turas mūsu pasaule. Ivita Krevica audzina septiņus bērnus - četrus savus un trīs audžubērnus. Kuplā ģimene dzīvo nelielā ciematiņā netālu no Alūksnes. Visi audžubērni ir “īpaši”, ar medicīniskām problēmām. Uzņemt savā draudzīgajā ģimenē bērnus no bērnu nama, kuriem nepieciešama īpaša aprūpe un uzmanība, bija apzināts Ivitas un viņas vīra lēmums. Ance ir visjaunākā, viņai vēl nav 2 gadu. Šobrīd Ancei ir nepieciešama cilmes šūnu transplantācija. Viņu jau gaida Polijas klīnikā Žagiel Med.

Viedoklis: Jaunajā oriģināloperetē par Zigfrīdu Annu Meierovicu pieļauta virkne faktoloģisku kļūdu 22.12.2021 08:03


10. decembrī VEF kultūras pils Lielajā zālē norisinājās 21. gs. pirmās latviešu oriģināloperetes «Trīs zvaigznes. Zigfrīds» ekranizētās versijas pasaules pirmizrāde. Idejas autore – Agija Ozoliņa-Kozlovska, projekts tapis pēc Latvijas Operetes fonda pasūtījuma, producents Operetes teātris. Komponists Platons Buravickis, libreta autors Juris Hiršs.

Portāla Epadomi redakcija saņēma vēstuli no pazīstamā publicista un rakstnieka, vairāku vēsturisku romānu, arī "Meierovics.Trīs Annas" autora Jāņa Ūdra, kurš augsti novērtējis operetē redzēto un dzirdēto māksliniecisko veikumu, bet asi kritizē izrādē pieļautās vēsturiskās kļūdas. Atgādinām, ka projekta autori komunikācijā un preses relīzēs uzsver, ka oriģināloperete «Trīs zvaigznes. Zigfrīds» tapusi pēc patiesiem notikumiem – kā biogrāfisks stāsts par izcilo politiķi un diplomātu Zigfrīdu Annu Meierovicu, kurš panāca Latvijas valsts dibināšanu de facto un de jure. Tāpēc atstājam galīgo spriedumu lasītāja ziņā un publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

Viedoklis: Ko nevar celt, to nevar nest 18.12.2021 19:45


Līdz ko saskaramies ar grūtībām, piepūli un zaudējumiem, kā arī neveiksmēm, tad izvēlamies nepiepūlēties, tas ir, izvairīties no piepūles un grūtībām. Ne tikai izvairīties, bet protam arī labi šo izvairīšanos pamatot, attaisnot un skaidrot. Pārdomas par vēlmēm un izpildījumu portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Sācies “Dod pieci!” 154 stundu labdarības maratons 17.12.2021 19:01

Šodien, 17. decembrī, plkst. 12.00 tika atklāts sabiedrisko mediju labdarības maratons “Dod pieci!”, kas šogad aktualizē tematu par vides pieejamību un aicina ziedot to cilvēku atbalstam, kas saskārušies ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem. Vecrīgā, Doma laukumā, izbūvētajā stikla studijā uz 154 stundām tika ieslēgti Latvijas Radio 5 - Pieci.lv dīdžeji – Magnuss Eriņš, Linda Samsonova un Elīna Baltskara, lai sešarpus diennakšu garumā tiešraidē atskaņotu tikai par ziedojumiem izvēlētas dziesmas. Savukārt “Dod pieci!” aizsācējs, DJ Toms Grēvinš šodien uzsāka vienu no saviem pieciem 42 km maratoniem, lai piesaistītu papildu ziedojumus cilvēkiem ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem.

Viedoklis: Savas tautības apziņa nav vajadzīga tikai vergam 01.12.2021 09:40


Muļķīgi ir atteikties no tā, kas tev palīdz izdzīvot, kas tevi padara stiprāku un kas kopj tavas tautas identitāti un tautas gara mantojumu. Tev ir dota iespēja pārņemt mūsu tautas garīgo mantojumu un attīstīt to tālāk. Savas tautības apziņa nav vajadzīga tikai vergam.. Pārdomas par nacionālismu portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Ir izdevīgāk nedomāt, lai neatrautos no kolektīva 27.11.2021 20:09


Nav svarīgi, ka sludinātais neatbilst patiesībai. Svarīgi ir neskaitāmas reizes atkārtot vienu un to pašu vēstījumu, un gan jau tas nostrādās. . Pārdomas par informatīvajiem tēliem un to ietekmi portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Izveidots Daiņa Īvāna Atmodas laika runu videoierakstu apkopojums 10.11.2021 13:31

No 15. novembra Latvijas Nacionālā vēstures muzeja digitālo resursu vietne eMuzejs (emuzejs.lnvm.lv) papildināta ar jaunu video ierakstu sēriju “Vārda spēks Trešajā atmodā”

Viedoklis: Mūsdienu pasaulē virzienus nosaka racionālisms un izdevīgums 26.10.2021 13:05


Esam par cilvēktiesībām, bet, ja mums ir izdevīgi būt labās attiecībās ar kādu valsti, kurā tiek apspiestas šīs cilvēktiesības, tad mēs par to tikai pieklājīgi atgādinām, bet gūstam ekonomisku labumu no valstu attiecībām. Mēs rīkojamies racionāli un pārdomāti. . Pārdomas par politikas divkosību un ceļu, kurp ejam, portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Vai Ivande Kaija vakcinētos? 24.10.2021 21:23

13. oktobrī apritēja 145 gadi kopš izcilās patriotes, rakstnieces Ivandes Kaijas dzimšanas. Lokauta priekšvakarā Mārupes novada Piņķu bibliotēkā, rakstnieka Jāna Ūdra radošajā vakarā izvērtās dzīva saruna par viņa romānu „Ivande Kaija. Sievietes dzelme” koronvīrusa pandēmijas un vakcinēšanās kontekstā.

Viedoklis: Traģikomiskie burbuļi 21.10.2021 10:45

Arī šis laiks pāries un cilvēki paliks tie paši. Vai ir vērts šobrīd būt tik neiecietīgiem vienam pret otru, nepamatoti apvainot, kritizēt, izsmiet un pat draudēt, jo līdz galam situāciju izpratīsim tikai pēc laika?! Pēc krīzes būs mums jāskatās viens otram acīs, jāsadarbojas un jāmēģina atjaunot mierīga līdzās pastāvēšana. Vēlos sacīt, ka jāmēģina būt gudriem un tomēr raudzīties pāri visam, saglabājot cilvēcību un mums visiem nozīmīgo – empātiju. Šis ir virziens, kurš palīdzēs mums visiem kopā, kā vienotai sabiedrībai, vieglāk un, atkārtošos – gudrāk, pārvarēt ieilgušo krīzi.

Nākamā lapa