Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:417, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

Tuvojoties Valsts prezidenta vēlēšanām – LTV un LSM.lv izvērstas intervijas ar amata kandidātiem un debates 18.05.2023 21:53

Latvijas Televīzijā (LTV) un sabiedrisko mediju portālā LSM.lv, tuvojoties Valsts prezidenta vēlēšanām, jau no 22. maija gaidāmas izvērstas intervijas ar amata kandidātiem – Uldi Pīlēnu, Elīnu Pinto un Edgaru Rinkēviču – un diskusija ar Saeimā pārstāvēto frakciju priekšsēdētājiem vai viņu deleģētiem deputātiem. Vēlēšanu priekšvakarā, 30. maijā, amatam pieteikto kandidātu debates, savukārt 31. maijā tiešraidē no Saeimas – Valsts prezidenta vēlēšanas.

Latvija saņēmusi tiesības rīkot Pasaules čempionātu aršanā 16.05.2023 19:25

Šā gada rudenī, no 13. līdz 14. oktobrim Latvijā, Kuldīgā norisināsies 68. Pasaules aršanas čempiona sacensības, kurā piedalīsies arāji no 26 pasaules valstīm. Bez Eiropas valstīm tiks pārstāvētas arī Jaunzēlande, Austrālija, Kenija, ASV un Kanāda. Tiesības rīkot šādas sacensības Latvijā no “Pasaules Arāju organizācijas” (World Ploughing Organisation) saņēma biedrība “Latvijas Arāju organizācija”, kas sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības uzņēmumu ,,Amazone grupa LV’’ kopīgi organizēs pasaules līmeņa sacensības aršanā.

Viedoklis: Vai Zviedrija atkal uzvarēs Eirovīzijas dziesmu konkursā? 11.05.2023 21:42

Šonedēļ norit 67. Eirovīzijas dziesmu konkurss, kur par iekļūšanu lielajā finālā, kas notiks jau šo sestdien, 13. maijā, divos pusfinālos spēkojas trīsdesmit viena valsts. Desmit valstis no katra pusfināla kvalificēsies finālam, kur kopā ar lielo piecinieku: Franciju, Vāciju, Itāliju, Lielbritāniju un Spāniju, kā arī pagājušā gada uzvarētāju – Ukrainu, kam dalība finālā ir garantēta, cīnīsies par uzvaru. Diemžēl, Latvija finālā neiekļuva un arī pārējo kaimiņvalstu – Igaunijas un Lietuvas izredzes uzvarēt, tiek vērtētas kā zemas.

Viedoklis: Socializētie pērtiķi un noderīgie idioti 24.04.2023 12:14


Socializēšanās ar runas aparāta palīdzību, tevi padara par sabiedrībai nepieciešamu sociālu pērtiķi, bet, ja izvēlies nebūt sociāls, tad būsi tikai pērtiķis. Jo vairāk tev ir sociālu sakaru, jo lielāka ietekme tev ir uz sabiedrību un tu esi tai nepieciešams. Pārdomas par veidu, kā indivīds bez vardarbības vai piespiešanas, tiek padarīts par lētu ruporu vai noderīgu idiotu citu spēku ineteresēs, portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Septiņgadīgajai Ronijai no Saulkrastiem vajadzīgas kāju ortozes un korsete mugurai 19.04.2023 10:16

Ronija ir vecākais bērns ģimenē. Meitenīte ir pilnīgi aprūpējama un viņas veselības stāvoklis ir vērtējams kā slikts. Ronijas pamatdiagnoze - pirmā tipa lisencefālija. Tas nozīmē, ka viņas smadzeņu rievas nav tik dziļas, kā tām vajadzētu būt. Bet lielākais izaicinājums ir epilepsijas lēkmes. Tās mēdz būt dažādas – kāda stiprāka, kāda vājāka, bet visas lēkmes ietekmē gan Ronijas attīstību, gan pašsajūtu. Ķermenītis , muskuļi ir kļuvuši ļoti savilkti, izveidojusies spastika , izveidojusies muguras skolioze, labās kājas pēdiņa vairs nelokās 90 grādu leņķī, un griežas uz iekšpusi.

Valmieras teātris aicina piedalīties sarunā “Covid -19 kā sabiedrības spogulis, un ko tas mums iemācījis” 14.04.2023 08:59

18. aprīlī plkst. 17.00 topošajā laikmetīgās mākslas telpā "Kurtuve", kā arī tiešraidē gaidāma Valmieras teātra rīkota saruna "Covid-19 kā sabiedrības spogulis, un ko tas mums iemācījis".

Viedoklis: Lielākā dzīves aplamība – dari to, kas tev patīk un nodrošināsi dzīvi 29.03.2023 11:42


Ja vairumam cilvēku pievienotu vadiņus, ekrānā uzmanīgi vērotu cilvēka organisma reakcijas, kuras ārēji var palikt nemanītas klausītāja acij, tad atklātos, ka lielais vairums cilvēku patiesībā vēlas gulēt, ēst, dzert, izklaidēties, atpūsties, pirkt dārgus auto, lielas mājas un tamlīdzīgi. . Pārdomas par cilvēku patiesajām vēlmēm un iespējām nopelnīt, darot lietas, kas tiešām patīk, portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: “Šobrīd visiem Latvijas treneriem ir ļoti grūti” 29.03.2023 08:42

Portāla Epadomi redakcija saņēma Baltic Events pārstāvja un aktīva cīņu sportu sacensību rīkotāja Ļeva Berezina pārdomas par trenera darbu un sporta finansējumu Latvijā. Publicējam materiālu pilnā apjomā

Viedoklis: Krievijas karš Ukrainā. Rakstnieka pārdomas tautas sēru dienā 26.03.2023 20:33


Portāla Epadomi redakcija saņēma pazīstamā publicista un rakstnieka, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra pārdomas par karu Ukrainā Latvijas sēru dienā - 25. martā. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

Deviņgadīgajam Jānim no Rīgas nepieciešama palīdzība, lai apmaksātu ārstēšanos 15.03.2023 08:30

Indānu ģimenē aug divi dēli – dvīņi Jēkabs un Jānis. Decembrī zēniem palika 9 gadi. Jēkabs ir pilnīgi vesels, bet Jānim ir smaga bērnu cerebrālās triekas forma ar spastiskām distonijām, neiromuskulāra skolioze, komunikācijas un valodas attīstības traucējumi un vājdzirdība. Anna un Edgars ir zelta vecāki, taču pat vispašaizliedzīgākajiem un izturīgākajiem varoņiem dažkārt ir nepieciešama palīdzība un atbalsts. Nu šis mirklis ir pienācis. Ģimenei nav pa spēkam apmaksāt dēla ārstēšanos.

Gads karā - Latvijas cilvēki un uzņēmumi katru dienu Ukrainai ziedoja 104 tūkstošus eiro 24.02.2023 17:49

Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā Latvijas iedzīvotāji un uzņēmumi Ukrainas atbalstam vidēji katru dienu ziedojuši 104 tūkstošus eiro (kopā saziedoti 38 miljoni eiro). Līdztekus naudas ziedojumiem, radušās daudzas jaunas pilsoniskās iniciatīvas un organizācijas, kas sniedz palīdzību Ukrainai. Aicinām turpināt atbalstīt Ukrainas tautu – ziedot.lv/ukrainai

"Boršč naš!"– Krievijas prezidenta uzsaukums tautai 2024. gadu sagaidot! 24.02.2023 09:26

Borščs ir viena no bērnības garšām un negaršām, jo biešu zupa bērniem bieži vai nu ļoti garšo vai nu tiek ielikta neēdamo maltīšu sarakstā.

Šim ēdienam, izrādās, ir nozīme arī 24. februāra notikumu kontekstā, jo Krievijas propoganda savos ideju izvirdumos pat boršču ir nosaukuši kā vienu no iemesliem Krievijas uzbrukumam Ukrainai. Jo ukraiņi, raugi, mēģinot piesavināties boršča recepti.

Zinot, ka šī varētu būt vienīgā lieta, kur ukraiņi gatavi Krievijai piekāpties vai vismaz ļaut justies kā uzvarētājiem, piedāvājam versiju, ka tieši borščs vai BORŠČ NAŠ (Борщ наш - borščs ir mūsu) KRIM NAŠ vietā, Kremlī varētu tikt paziņots kā Krievijas galvenais kara ieguvums pēc agresora armijas izdzīšanas no Krimas, Donbasa un vēlāk arī Piedņestras, Kaļiņingradas, Aizkaukāza un citām dažādos laikos okupētām teritorijām.

Latvijas mediji vienojas kopīgā akcijā Ukrainas kara gadadienā 14.02.2023 08:25

Lai parādītu Latvijas mediju vides nedalāmu vienotību Ukrainas atbalstam karā pret iebrucēju, Latvijas radio stacijas, televīzijas kanāli un elektroniskie mediji tiek aicināti 24. februārī plkst. 12.00 vienoties kopīgā akcijā – vienlaicīgi visu mediju visos kanālos atskaņojot Ukrainas himnu.

Viedoklis: Ne katrs gudrais ir prātīgs 07.01.2023 20:36


Jo aizsargātāka ir sabiedrība un tās vājākie posmi, jo mazākas prasības pret mākslu, jo kurš tad velti pūlēsies?! Un vairumam, nospiedošajam vairākumam, tas ir pieņemami. Pārdomas par sabiedrības degradāciju portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Vai krievs var būt labs? 12.11.2022 10:45


Miljoniem pazemotu padomju dvēseļu nespēja samierināties ar padomju impērijas sabrukšanu. Daudzi pat šī iemesla dēļ gāja bojā, jo nespēja pielāgoties jaunajiem dzīves apstākļiem. To var apzīmēt un definēt kā pazaudētās diženības un varenības zaudēšanas sindromu. Nav vairs lielvalsts un nav piederības tai, bet kas tu bez piederības kam varenam? Pārdomas par krieviem Krievijā, krieviem ārpus Krievijas un krievu kā apzīmējumu nevis tautību portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Nav tik svarīgi, kā tu nobalso, bet kā tu ikdienā apliecini balsojumu 05.11.2022 11:48


Politiķis, lai saglabātu amatu, lai saglabātu tās iespējas, kurām viņš ar lielām grūtībām ir piekļuvis, neizniekos to kaut kādas tur pārliecības vai partijas nostādņu dēļ. Viņš nedarbosies pret savu karjeru. Viņš darīs tā, kā viņam ir izdevīgi un ir arī loģiski un pareizi. Un ir vienalga, kāds viņam ir uzvārds un kādu politisku spēku viņš pārstāv. Pārdomas par politiku, politiķiem un jebkura indivīda attieksmi pret politiku portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Piecgadīgajam Oskaram vajadzīga palīdzība, lai apmaksātu cilmes šūnu terapiju 26.10.2022 20:30

Piecgadīgais Oskars ir jaunākais no trim bērniem šajā jaukajā ģimenē. Novembrī viņam ir nozīmēts cilmes šūnu terapijas kurss Polijā. No tā ir atkarīga viņa nākotne un veselība. Māmiņa lūdz palīdzību ārstēšanas apmaksai.

Izcilajam latviešu tenoram un Brīvības cīņu varonim Jānim Vītiņam – 125 14.10.2022 17:29

14. oktobrī aprit 125 gadi, kopš dzimis Jānis Vītiņš- Brīvības cīņu varonis un viens no pirmskara Latvijas izcilākajiem tenoriem. Portāla Epadomi redakcija saņēma pazīstamā publicista un rakstnieka, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra pārdomas par Jāņa Vītiņa lomu Latvijas vēsturē. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

Viedoklis: Huilo 14.10.2022 12:42


Runa nav par bezizejas situāciju Krievijai, runa ir par bezizejas situāciju pašam V. Putinam, un tikai šāda situācija izšķirs visu, bet saprātīgi domājošie teiks vēl viss nav pagalam, vēl viņš nešaus, viņš ir, pieradis pie komforta un labklājības, viņš nevēlas zaudēt to, ko divdesmit gadus krājis un vairojis... Pārdomas par Putina lēmumiem un kodoldraudiem portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Šis ir mūsu, latviešu, lielās atbildības laiks! 25.09.2022 21:19


Portāla Epadomi redakcija saņēma pazīstamā rakstnieka un publicista, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra pārdomas par atbildīgas izvēles laiku Latvijā. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

Viedoklis: Nepaļaujies uz citu redzi, sasprindzini savējo 07.09.2022 12:11


Pirms tu grasies mainīt pasauli, atbrīvojies no sava loga vai vismaz to notīri. Iemācies saskatīt pasauli tādu, kāda tā ir, nevis kāda tā tev rādās vai kādu tev rāda. Pārdomas par greizo pasauli, kādu redzam vai ļaujam sev parādīt, portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Piecu bērnu māmiņa lūdz palīdzību jaunākā dēla ārstēšanai 06.09.2022 11:52

Šī kuplā ģimene dzīvo Suntažos, 70 km no Rīgas. Zaigai ir divas meitas un trīs dēli. Pašam jaunākajam - četrgadīgajam Andrejam - ir nepieciešams nopietns terapijas kurss. Tuvākajiem piecpadsmit mēnešiem nepieciešami 3600 eiro. Valsts ārstēšanos neapmaksā, bet ģimenei šādas naudas nav. “Mana vienīga iespēja ir vērsties pēc palīdzības pie atsaucīgiem cilvēkiem”, saka māmiņa.

Viedoklis: Pāri visam – drošības vektors 23.08.2022 11:55


Portāla Epadomi redakcija saņēma pazīstamā publicista un rakstnieka, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra pārdomas par drošību Latvijā. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

Viedoklis: Velns, parauj Krieviju! 06.08.2022 10:54


Viņi zina, ka tiem ir ļoti bagāta valsts, bet iedzīvotāji dzīvo nevīžībā un nabadzībā. Viņi ir paši drošākie, bet baidās iebilst varai, baidās domāt, jo taču zināms viņu senais dzīves moto – ja tu esi priekšnieks, tad es esmu sūds, bet ja es priekšnieks, tad tu... Pārdomas par krieviem un dzīvi Krievijā portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Vīķe-Freiberga un Lancmanis Rundāles pilī sarunāsies par diplomātijas vēsturi 26.07.2022 13:24

Sestdien, 30. jūlijā, Rundāles pilī ar četriem dažādiem notikumiem norisināsies Liepājas Simfoniskā orķestra rīkotais festivāls “Liepājas skaņas Rundāles pilī”, un pulksten 17 interesenti aicināti baudīt arī koncertsarunu, kurā piedalīsies Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga (1999 – 2007) un ilggadējais Rundāles pils muzeja direktors Imants Lancmanis (1975 – 2018).

Rakstnieka viedoklis: Frontes līnija caur mūsu katra prātu un sirdi 25.07.2022 10:23


Portāla Epadomi redakcija saņēma pazīstamā publicista un rakstnieka, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra pārdomas par karu Ukrainā. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

Palīdzēsim piecgadīgajam Kristapam doties uz klīniku Beļģijā 14.06.2022 16:27

Piecgadīgajam Kristapam no Vecumniekiem nepieciešama palīdzība, lai apmaksātu nopietnu ārstēšanos Beļģijā. Kristaps ir ļoti slims. Viņam ir smaga bērnu cerebrālās triekas (BCT) forma un vesela virkne citu diagnožu. Kristaps ir gulošs. Izārstēt zēnu, lai viņš kļūtu “tāds kā citi”, nevar. Taču ir iespējams palīdzēt atvieglot viņam un viņa vecākiem dzīvi. Lai kāda nebūtu bērna diagnoze, ar viņu obligāti ir jāstrādā. Un viņš noteikti atsauksies un pakāpsies pakāpienu augstāk.

Viedoklis: Naivi ir domāt, ka izdosies pierunāt vilku baru dzīvot cilvēku mitekļos 16.05.2022 10:32


Naivi ir domāt, ka cilvēks, kurš auga tabakas dūmos un šņabja dvingas ieskauts, pēkšņi kļūs citāds. Naivi ir domāt, ka izdosies vilku baru pieradināt un likt dzīvot nosacītos cilvēka mitekļos. Pārdomas par krievu integrāciju Latvijā portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Ukraiņu lodes atgriež krievus realitātē 03.05.2022 10:20


Kā tas ir iespējams, ka desmitiem miljonu cilvēku tic dažādām virtuālajām pasaulēm, pamanās tajās dzīvot un vēl naidoties ar citām izdomātajām realitātēm. Kā var strīdēties par to, kā nav, kā var nodarboties ar to, kā patiesībā nav? Pārdomas par Krievijas viurtuālo realitāti portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Zēns, uz kuru Dievam ir savi plāni: piecgadīgajam Artim vajadzīga palīdzība ārstēšanai 27.04.2022 07:00

Lai palīdzētu smagi slimajam piecgadīgajam puisēnam, aicinām zvanīt pa ziedojumu tālruni 90006384. Maksa par zvanu — 1,42 eiro. Labdarības fonds BeOpen ir atvēris Artim ziedojumu kontu. Artim ir pieci gadiņi. Viņš dzīvo Dobeles rajona Anneniekos. Zēnam ir jānokļūst Beļģijas medicīnas centrā ABR, lai tiktu vaļā no sāpēm, ciešanām un lēkmēm. Labdarības fonds BeOpen ir atvēris Artim ziedojumu kontu.

LTV valdes locekļa amatā darbu sāk Kaspars Odiņš 25.04.2022 10:55


No šodienas, 25. aprīļa, Latvijas Televīzijas (LTV) komandai pievienojas Kaspars Odiņš, kļūstot par LTV valdes locekli programmu un pakalpojumu attīstības jautājumos. Kaspara Odiņa atbildībā būs attīstīt jaunus formātus un modernus satura izplatīšanas veidus, sasniegt arvien plašāku auditoriju un nostiprināt LTV kā Latvijā skatītākās televīzijas pozīcijas.

Viedoklis: Plakanā zeme jeb izglītotie muļķi 18.04.2022 21:04


Tumsoņas ieslīgst neauglīgā diskusijā, salīdzinot un strīdoties par dažādām melīgām, bieži speciāli sacerētām versijām. Tiek analizēts vēja virziens, tā ietekme uz ugunsgrēku, sērkociņu turētāja vai īpašnieka psiholoģiskais portrets, no tā tiek izdarīti un radīti tālejoši secinājumi, kaut patiesība ir acīmredzama un pamanāma ar neapbruņotu aci. Pārdomas par neauglīgām diskusijām, kas notiek par vispārsaprotamām lietām un notikumiem portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Sadisma orģija 09.04.2022 20:52


Tā notika «Baigajā gadā», Čečenijā, tā notika Irākā, Sīrijā, tā notika Dienvidslāvijā, tā notiek Ukrainā un šie ļaunuma apmēri nesamazinās, gadsimtiem ejot. Visos minētajos un vairumā neminēto gadījumu ļaunumu nesa kādas konkrētas valsts pilsoņi un to līdzskrējēji. Pārdomas par krievu karaspēka ļaunumu un sadismu Ukrainā portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Atliek tikai minēt, kas būs pirmais – ķīmiskie, bakterioloģiskie vai kodolieroči 28.03.2022 22:53


Jautājums jau ir izlemts. Atļaujos apgalvot, Putins to jau ir izlēmis, jautājums tikai — kad... Putins un viņam pietuvinātie ir pārliecināti, ka brīdī, kad viņi izmantos kodolieročus, viņi nesaņems atbildes triecienu, jo kolektīvie Rietumi rīkojas prognozējami. Pārdomas par kodolkara draudiem portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Viedoklis: Es tas nebiju, viņš pirmais sāka... 26.03.2022 21:58


«Iedzimtais grēks» ir jāsaprot, kā no senčiem mantotais bojājums. Arī tieksmes var mantot. No tā izriet, ka bojājumi, ar kuriem dzimst pilsoņi Krievijā, vairumā gadījumu ir citādi kā tiem, kuri dzimst citur. Pārdomas par Krievijas pilsoņu atbildību par Ukrainā notiekošo portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Rakstnieka viedoklis: Ukrainas sāpe Latvijas rētās 25.03.2022 10:14


Portāla Epadomi redakcija saņēma pazīstamā publicista un rakstnieka, vairāku vēsturisku romānu autora Jāņa Ūdra pārdomas par notikumiem Ukrainā 1949. gada 25. marta latviešu deportāciju kontekstā. Publicējam Jāņa Ūdra pārdomas pilnā apjomā

Viedoklis: Ko un kā mēs varam ietekmēt un ietekmējam? 24.03.2022 08:18


Vai ar mums kāds rēķinās, vai mūsu gribu kāds ņem vērā, un vai kādam mūsu vēlmes ir saistošas? Neviens mūs vērā neņem, nevienam no varas neinteresē mūsu vēlmes, un tās tiem nav saistošas. Kāpēc tā ir un kas pie tā vainojams? Pārdomas par cilvēka parastā spēju ietekmēt notikumus portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Piecu bērnu māmiņa no Kokneses lūdz palīdzību vidējās meitas ārstēšanai 15.03.2022 12:00

Šīs vienkāršās daudzbērnu ģimenes dzīvesstāsts ir apliecinājums tam, ka jebkuri pārbaudījumi ir pārvarami ar mīlestību. Taču ir brīži, kad pat visspēcīgākajām un atbildīgākajām māmiņām, kas varonīgi cīnās ar visām grūtībām, ir nepieciešama palīdzība. Guntai šāds brīdis ir pienācis tagad - viņas piecgadīgajai vidējai meitiņai Dārtai ir nepieciešama ārstēšana, kuru apmaksāt ģimene nespēj.

Viedoklis: Kas ir miers? 11.03.2022 13:08


Patiesi karā ir uzvarējis tikai tas, kuram ir ne tikai izdevies sakaut agresoru vai pretinieku, bet kas ir spējis arī novērst kara sākšanās cēloņus, lai tas neatkārtotos un lai sakautais nealktu «atkārtot». Pārdomas par notikumiem Krievijā un Ukrainā portālam iesūtīja biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins. Publicējam materiālu pilnā apjomā.

Kāpēc mēs baidāmies no nenoteiktības un nezināmā? 02.03.2022 12:41

Mēs baidāmies no nezināmā. Mēs cenšamies nodrošināties, izvairīties no grūtībām un mīkstināt sitienu. Bet dīvainā kārtā tieši atvērtība pārmaiņām palīdz augt un gūt panākumus, bet bailes kavē attīstību un palēnina ceļu uz mērķi. Par to - psihoterapeits Braiens Robinsons.

Nākamā lapa