Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:256, Did:0, useCase: 1


Nākamā lapa

Ko ir vērts apmeklēt eksotiskā ceļojumā uz Vjetnamu? 19.07.2018 12:01

Sapņo par eksotiku braucienu uz Āziju, bet neesi nospraudis galamērķi? Aza Tours eksotiko ceļojumu eksperti uzskata, ka pūķu valsts Vjetnama ir patiešām uzmanības vērta un spēs aizraut elpu ikvienam.

Desmit Rīgas vietas, kurās sajusties kā ārzemēs 31.08.2017 19:21

Latvija var lepoties ar mežiem, ezeriem, skaistām pļavām un baltām smiltīm klātām pludmalēm, taču tā ir īpaša ne tikai skaistu dabas ainavu dēļ. Pie mums Latvijā ir neskaitāmi daudz ievērības cienīgu vietu un objektu, kas ļoti līdzinās populāriem tūrisma galamērķiem visā pasaulē. “ZZ Tūres” ar Latvijas lielāko fanu palīdzību apkopo šos objektus interaktīvā kartē, aicinot ceļot un atpūsties tepat Latvijā. Jo kāpēc gan tērēt veselu kaudzi naudas par ilgiem un dārgiem ceļojumiem, ja vari izbraukt pa lēto tepat, dzimtajās ārēs? Pie mums taču viss ir kā ārzemēs!

Tapuši maršruti Latgales, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales apceļošanai 14.08.2017 15:39

Arvien biežāk Latvijas iedzīvotāji brīvdienās izvēlas doties ārpus pilsētas burzmas, lai pavadītu brīvdienas pie dabas, nesteidzīgi izbaudītu lauku tūrismu un apskatītu mūsu pašu valsti. Izņēmums nav arī sabiedrībā zināmi cilvēki, kuri šogad jo cītīgi apceļo dzimto zemi, aicinot arī citus atklāt Latvijas skaistākās vietas.

Vietas Taizemē, ko vajadzētu apskatīt 01.08.2017 16:32

Taizeme - valsts, kas rada tūkstošiem smaidu. Kontrasts, satriecošas dekorācijas, budistu tempļi, atgriežšanās gadsimtiem atpakaļ, eiropiešu mazliet nesaprasta kultūra, un eksotiski pikanta pārtika.

TOP3 Taizemes ūdenskritumi, kas noteikti ir jāredz! 06.07.2017 20:45

Iedomājieties pastaigu caur blīviem džungļiem, kur mitruma līmenis ir aptuveni 90 procenti, un gaisa temperatūra ir 35 grādu silta. Pēc pārgājiena būsi gandarīts veldzēties slēptajos ūdenskritumos un izbaidīt patiesi dzidro ūdeni. Tas izklausās kā pasakā, bet viens jautājums paliek - kur atrast šos dabas brīnumus?

Atbilde ir vienkārša - Taizemē, ko pašlaik apciemo daudz latviešu.

Ja jūs vēlaties piekļūt eksotiskajai Taizemei un jūtat saikni ar dabu, apskatiet ūdenskritumus. Mēs izvēlējāmies trīs iespaidīgākos.

Paradīze jaunlaulātajiem! 05.07.2017 20:40

Gardss mielasts, daudz viesu, grezna balta kleita un izsmalcināta ziedu buķete, kam seko neaizmirstams medusmēnesis eksotiskā valstī! Vai arī relaksējošs, romantisks atpūtas ceļojums. Vai sapņo par to, kur doties medusmēnesī pēc kāzām? Šis saraksts ir visiem jaunlaulātajiem, kuri pēc laulībām vēlas neaizmirstamu un iespaidiem pilnu medussmēneša ceļojumu.

Melnkalne – kalnu ieskauts dabas un vēstures dārgums 21.05.2017 09:57

Vidusjūras baseina pērle Melnkalne ir viena no senākajām Eiropas valstīm, kas vilina ar savu brīnumaino dabu, Adrijas jūrā ienirstošajiem majestātiskajiem kalniem, bagātīgu vēstures mantojumu un viesmīlību. Tūroperators un ceļošanas eksperts “Novatours” dalās ieteikumos, ko vērts iepazīt, esot šajā skaistajā valstī.

Dodies uz Meksiku kopā ar ģimeni 28.04.2017 09:18

Lielās modernās pilsētas - cilvēka rokas neskartā daba: vulkāni, ielejas, skaistas pludmales. Meksika ir valsts, kas pilna ar kontrastiem. Daži cilvēki šeit dodas, lai redzētu maiju un acteku civilizācijas mantojumu, citi neparasto dabu: floru un faunu, ūdenskritumus, kanjonus.

5 ieteikumi, ko darīt Bali, ceļojot kopā ar bērniem 21.04.2017 07:09

Indonēzijai pieder Bali sala - aizvien populārāks eksotisko ceļojumu galamērķis. Tūristi šeit gatavojas izzināt autentisko kultūru, apbrīnot vulkānu veidotās ainavas un iespaidīgas rīsu terases.

Tomēr, rodas jautājums: vai eksotisko Bali brīvdienas var pavadīt kopā ar bērniem? Mēs pastāstīsim par iespējām, kas noteikti apburs jaunos ceļotājus, kas dosies uz Bali salu. Ceļojiet kopā ar ģimeni un dalieties ar piedzīvojumiem un iespaidiem!

Ienirsti Igaunijas ainavās, kur mīt Igaunijas folkloras mitoloģiskie tēli 06.10.2016 16:16

Igaunija ir bagāta ar pasakainiem dabas objektiem – neskartiem purviem, bieziem mežiem, gleznainām upēm un ezeriem –, kuros slēpjas arī bagātīga dzīvnieku pasaule. Arī Igaunijas folklorā sastopamo mitoloģisko tēlu izcelsme meklējama tieši Igaunijas neskartajā dabā – pļavās, mežos, pakalnos. Vai Tu esi jutīgs un romantisks kā Allikarravitseja vai vislielākajā saskaņā ar straujo Murumemmeju? Varbūt Tevi tāpat kā Hīdu raksturo spēks? Izpildi testu visitestonia.com*, uzzini, kurš no mitoloģiskajiem tēliem visvairāk atbilst Tev, un gatavojies neaizmirstamiem piedzīvojumiem dabā!

Orlando pasaka marta vidū 11.03.2016 16:19

Florida cilvēkiem asociējas ar palmām, karstumu un laimīgiem civēkiem. Šis Ziemeļamerikas štats vilina ar skaistām pludmalēm, baltām smiltīm un burvīgiem skatiem. +30 grādi pašā Marta vidū, kad Latvijā ir vien nieka +10, škiet ļoti kārdinoši. Šajā laikā saulainā Florida ir perfekts galamērķis tūristiem, kuri vēlas izbaudīt pasaku valstību klusā un siltā gaisotnē.

Brīnumainā zeme Austrija 07.03.2016 20:11

Brīnumainā un pasakaini skaistā zeme- Austrija. Šeit valda unikāls daudzu kultūru sajaukums (lai arī Austrijas kultūra ir tradicionāli saistīta ar Vāciju, to jūtami ietekmējuši arī romieši, slāvi un ungāri) un nelielā teritorija, ko aizņem valsts, ietilpina sevī milzīgu skaitu apskates cienīgu vietu un objektu.

Parīzes vizītkarte un Francijas simbols- Eifeļa tornis 11.01.2016 13:16

Ko jūs noteikti gribētu apskatīt Parīzē? Nu, protams, Eifeļa torni, kas ir ne tikai Francijas simbols un Parīzes vizītkarte, bet arī viens no apmeklētākajiem Francijas galvaspilsētas tūrisma objektiem.

Laduree konditorejas nams un slavenie MAKARŪNI 08.01.2016 18:30

Ladurée ir franču konditorejas nams, kas dibināts Parīzē 1862.gadā. Starptautisku atpazīstamību tas ieguvis, pateicoties Makarūniem- mazas, apaļas formas mandeļu cepumiem, kas ir Ladurée nama lepnums. Pirmo reizi Makarūni pārdošanā nonāca 20.gadsimta sākumā, kad Luī Ladurjē mazdēls Pjērs Defontēns nolēma savienot kopā divus cepumus, savā starpā tos sastiprinot ar krēmu. Kopš tā laika Makarūnu recepte palikusi nemainīga, bet gardie cepumi ieguvuši pelnītu atzinību, padarot parastu konditoreju par starptautiski atpazītu marku .

Apgāds „Jumava” „aiz apvāršņa” sērijā laidis klajā Harija Sila grāmatu „Aukstās upes” 23.12.2015 13:24

Harija Sila grāmatā „Aukstās upes” sniegts ieskats piedzīvojumiem bagātajās latviešu laivotāju ekspedīcijās pa Kanādas ziemeļu upēm Stikini, Džordžu un Koroku. Ekspedīciju laikā ir jāpārvar daudz grūtību, un dažkārt tikai veiksme glābj ceļotājus no nopietnām nepatikšanām...

No news, no shoes jeb vieta, no kuras grūti atgriezties realitātē 07.10.2015 20:08

Vai jums kādreiz ir gribējies aizbēgt no realitātes? Es noteikti uz šo jautājumu varu atbildēt apstiprinoši- man šāda vēlēšanās rodas periodiski, pārsvarā brīžos, kad ilgāku laiku nav izdevies atpūsties. Tad es, saprotams, mēģinu kaut ko lietas labā darīt. Tas, ka atpūsties mājās nav iespējams, ir pārbaudīts fakts: traucē ne tikai nepadarītie darbi, kas vienmēr ir acu priekšā, bet arī radi, draugi un kolēģi, kuriem katrā gadījumā kaut ko vajadzēs, kaut arī visi zina, ka tu esi atvaļinājumā. Vienīgā iespēja- doties ārpus Latvijas. Un kad Turcijā un Kanāriju salās pabūts jau ne vienreiz vien, gribas kaut ko jaunu un nebijušu. Tad kāpēc gan lai tās nebūtu Maldivu salas, par kurām tik daudz laba dzirdēts?

Vieta, kur debesis smaida un dvēsele dzied 12.07.2015 19:06

Tikai pirms pāris dienām apmeklēju Bruknas muižas labdarības lielkoncertu "Uzcel savu baznīcu", kas nu jau kļuvis par ikgadēju, vairāku tūkstošu cilvēku iecienītu pasākumu. Un pēc būtības man tagad vajadzētu rakstīt par koncerta vērienīgumu, skanīgajām balsīm un pasākuma nozīmību. Taču šoreiz gribu rakstīt ne tik daudz par lielkoncertu, cik par labestību un dvēseles siltumu, ko izstaro šī vieta un cilvēki, kas te mīt.

Apceļojam Latviju. Aizraujošs brīvdienu maršruts pa Daugavas lejteci 07.06.2015 13:08

Es vienmēr esmu teikusi, ka Latvija ir brīnišķīgākā vieta pasaulē un kārtējo reizi pārliecinājos par to, kad kopā ar Salaspils novada TIC šonedēļ devāmies braucienā pa Daugavas lejteci, apmeklējot sešu novadu- Stopiņu, Salaspils, Ikšķiles, Ogres, Baldones un Ķekavas- ievērojamākos un interesantākos tūrisma objektus. Ceļojums izvērtās krāšņs, daudzveidīgs un neaizmirstamiem iespaidiem bagāts. Mūsu maršrutā bija iekļautas gan fantastiskas ainavas un brīnišķīgas atpūtas vietas, gan neparasti muzeji un apbrīnojami kultūrvesturiski un zinātnes objekti. Un tam visam pa vidu interesantas personības un aizraujoši stāsti.

Amerikāņi – pozitīvisma lādiņš visai dzīvei 04.06.2015 11:37

Amerikas Savienotās Valstis – sapņu zeme. Tas ir tas, kas ienāk prātā daudziem cilvēkiem, kuri tur nav bijuši un sapņo tur nokļūt. ASV nedzīvo tikai filmās redzētie skaistie, bagātie aktieri. Rodas priekšstats, ka Amerikā visi ir pārtikuši un ietekmīgi, taču tāda iedomu aina paveras tikai kādā Holivudas filmā. Amerikas pilsētās dzīvo tādi paši cilvēki kā mēs, bet viņu dzīvesveids atšķiras no mūsējā. Amerikā viss ir citādāk. To ir grūti iztēloties un iedomāties. Pat vienkāršākās lietas ir citādākas nekā citur pasaulē. Atšķirīgs ir ne vien ēdiens, bet arī izklaides, mājas un veikali. Arī cilvēki. Vidusmēra amerikāņi dzīvo pavisam vienkāršās mājiņās bez jebkādām ekstrām. Veikalos ir ļoti plašs sortiments – gan pārtikai, gan apģērbam, gan citām lietām. Preces ir ļoti lētas, bet paši amerikāņi to nemaz neapzinās, viņi domā, ka visur citur pasaulē arī var iegādāties Calvin Klein bikses par 30 dolāriem, nevis par 150 eiro, kā pie mums.

Atpūta Hurgadā un tās apkārtnē, iespaidi un praktiski ieteikumi 27.05.2015 18:37

Pēc ilgās un aukstās ziemas nolēmu doties pasildīties uz pāris dienām uz kādu siltāku vietu par agri pavasarīgo Latviju. Jau kopš pagājušā ceļojuma uz ne tik silto Norvēģiju radās doma doties uz Ēģipti. Kādu laiku atpakaļ likās – ko gan tādu var darīt vai redzēt Ēģiptē, izņemot gulēšanu pludmalē, taču sākot lasīt dažādus ceļojumu aprakstus un citus informācijas avotus, sapratu, ka tāds viedoklis ir stipri virspusējs. Lai redzētu kaut lielāko daļu no mani interesējošajiem objektiem, vajadzētu braukt uz turieni vismaz reizes 3. Tāpēc šis brauciens bija vairāk kā tāds šīs zemes iepazīšanas ceļojums, gan atpūšoties no saspringtā darba un mācību grafika, gan iepazīstot vietējo dzīvi, gan izbaudot kādu ekstrēmāku atpūšanās veidu.

Baibas Kranātes Ziemassvētku ceļojums 14.03.2015 21:54

Iedomājos, ka laikam jāpaskaidro un jāuzsver, ka šis manas pieredzes, piemēru ceļojuma apraksts ir tikai mudinājums ikvienam lasītājam saskatīt brīnuma un maģijas klātbūtni pašiem savos ikdienas notikumos: ne vienmēr tiem nepieciešami trans (-atlantiski) piedzīvojumi, kosmosa vēstījums ir tikpat labi lasāms peļķē uz ielas vai trolejbusa blakussēdētāja acīs. Mēs taču zinām, ka viss, kas eksistē mūsu apkārtnē, ir mūsu enerģijas, domu,vēlmju, izpratnes manifestācija.

Ceļojums uz Svēto zemi - Izraēlu. 2.daļa 20.01.2015 15:35

Pēc Telavivas vecpilsētas apceļošanas devāmies apskatīt Telavivas moderno pilsētu, ar tās āra kafejnīciņām, ieliņām, apciemojām arī vietējo tirgu"Šukra".

Ceļojums uz Svēto zemi - Izraēlu. 1.daļa (1) 06.01.2015 13:32

Jūnijā pirmo reizi devos braucienā uz Izraēlu. Iespaidu un emociju jūra. Bet nu visu pēc kārtas.
Lidojumam izvēlējos savu mīļāko aviokompāniju - Turkish Airlines. 

Pusgadsimts bez Staburaga (6) 04.01.2015 15:26

Šogad apritēs apaļi 50 gadi, kopš Daugavas ūdeņos nogremdēta viena no skaistākajām Latvijas ainavām- Daugavas Staburaga klints. Šis aptuveni 18.5 metrus augstais dabas veidojums Daugavas kreisajā krastā, kas bija izveidojies vairāku gadu tūkstošu laikā, tika appludināts pēc Pļaviņu HES uzcelšanas 1965. gadā. Pirms appludinašanas tas bija viens no brīnišķīgākajiem dabas pieminekļiem, kas palika zem Pļaviņu HES ūdenskrātuves līmeņa.

Vietas Vidzemē, kur izbaudīt rudeni kopā ar vienkočiem, lamām, kamieļiem, briežiem, tankiem un bruņiniekiem (9) 18.11.2014 20:37

Laikā, kad rudens apglezno Latviju, epadomi.lv nolēma doties ārpus pilsētas, lai aizbēgtu no ikdienas darbiem, Rīgas steigas un apskatītu, ko piedāvā Latvijas āres. Nejaušības pēc izdomājām, ka dosimies apskatīt A2 šosejas malās esošos pagastu jaukumus. Siguldu ar tās gleznotājkalnu un tradicionālo rudens apskates vietu Turaidu šoreiz izlaidām, jo vēlējāmies redzēt ko jaunu. Rudens jau Latvijā vienādi skaists visās pusēs.

Efesa- Jaunavas Marijas pēdējā dzīvesvieta (1) 12.11.2014 15:50

Efesa ir sena pilsēta, kas atrodas mūsdienu Turcijas teritorijā Egejas jūras piekrastē, 80 km attālumā no Izmiras. Tiek uzskatīts, ka tieši tur savus pēdējos dzīves gadus pavadījusi Svētlaimīgā Jaunava Marija.
Bībelē vēstīts, ka pirms krustā sišanas Jēzus lūdzis Sv. Jānim, māceklim, ko mīlēja, parūpēties par māti. Tā nu Jānis 37.gadā atvedis Mariju sev līdzi uz Efesu, un šeit vienkāršā akmens namiņā viņa pavadījusi sava mūža pēdējos gadus. Namiņš 19 gadsimta beigās tika atrasts, pateicoties kādai vācu mūķenei vārdā Anna Katerīna Emeriksa.

Taizemes dienvidi. Ceļojuma apraksts+ foto (1) 03.11.2014 10:02

Uz Taizemi braucot, protams, ka gribas piedzīvot ne tikai kultūršoku, bet arī paviesoties iespējami tropiskākos apstākļos un atpūsties kādā pludmalē. Tāpēc Taizemes ceļojuma maršrutā tika ieplānota arī nedēļa pašos valsts dienvidos. Šoreiz izvēlējos apskatīt Krabi provinci, Andamanu jūras salas un Puketas salu.

Taizeme - Bangkoka. Ceļojuma apraksts+ foto 30.10.2014 17:19

Apraksts sanāca diezgan garš, bet laikam tāpēc, ka daudz vietas apceļojām un daudz ko piedzīvojām. Centos rakstīt tikai noderīgāko informāciju - to, ko es meklēju citos ceļojumu aprakstos. Rakstu sadalīju nodaļās ar virsrakstiem – lai var izlaist to, kas neinteresē.

Burvīgā zeme Gruzija – Tbilisi, Kahetija un Kazbegi 13.10.2014 17:38

Šogad maija brīvdienas sakrita tik patīkamās dienās, ka grēks būtu nepadomāt, ko vērtīgu ar tām varētu iesākt. Domāts, darīts – sāku apsvērt prātā vairākus ceļojumu mērķus. Tā kā dienas nav īpaši daudz un aprīlī jau būts tālajā Taizemē, tad ceļojuma mērķim bija jābūt vidēji tālam. Eiropu šoreiz negribējās, nonācu pie 2 variantiem – Izraēla vai Gruzija. Šoreiz svari nosvērās par labu Gruzijai, tāpēc dalīšos savos ieteikumos, iespaidos un informācijā, ko guvu sešās dienās Gruzijā laikā, kad tur valda Latvijas cienīga vasara - maijā.

Kur plosās pirāti un tramuntana 07.09.2014 19:50

Rietumeiropā atrast civilizācijas un ceļotāju neskartu vietu, kur pavadīt brīvdienas, ir grūti, taču ne neiespējami. Vienā no Spānijas 17 autonomajiem reģioniem – Katalonijā – Vidusjūras krastā, Žironas provincē atrodas kūrorts Costa Brava. Lielu popularitāti tas ieguvis gleznotāja Salvadora Dalī un vairāku moderni iekārtotu pludmaļu dēļ. Ceļotāji pārsvarā dodas vai nu uz zvejnieku ciematu Kadakesu, kur mākslas dižgars dzīvojis, vai arī uz kādu no pludmalēm, kur slejas smalkas viesnīcas. Savukārt, braucot pa Costa Brava ceļiem Dienvidfrancijas virzienā, atklājas pavisam cita ainava: smilšu pludmaļu vietā pārsvarā ir akmeņainās, visapkārt daudz klinšu, maz cilvēku, miniatūri zvejnieku ciematiņi ar zvejas un sporta ostām. Lielākais brīnums te patiešām ir daba – pirmatnēja, nepiesārņota un skarba.

Svētā Sofijas katedrāle- unikāla celtne, kuras dēļ vērts doties uz Stambulu 28.07.2014 10:35

Stambulā ir daudz skaistu vietu, taču uz Stambulu jau ir vērts braukt, lai redzētu tikai šo ēku vien. Šī vēsturiskā, unikālā celtne neatstāj vienaldzīgu nevienu tās apmeklētāju. Neskatoties uz to, ka tā piedzīvojusi vairākas zemestrīces un ugunsgrēkus, šī ir vienīgā ēka pasaulē, kas 1500 gadu laikā ir saglabājusi vispilnīgāko savu būvkonstrukciju apjomu. Svētā Sofija ir viens no varenākajiem izdzīvojušajiem Bizantijas impērijas laika arhitektūras paraugiem. Mākslas vēstures speciālisti Svēto Sofiju apraksta kā 8 pasaules brīnumu.

Indijas vilcieni un citi pārvietošanās līdzekļi 04.06.2014 16:51

Indija...katram noteikti tā ir sava – krāsaina, šokējoša, netīra, pārsteidzoša, brīnumaina, mistiska un bezgala skaista, tāpēc nemaz necentīšos aprakstīt visu redzēto, jo tas ir jāsajūt, jāsaož un jāizbauda.

Tā kā Indijā ir milzīgi attālumi un lai kaut kur nokļūtu noteikti nāksies izmantot sabiedrisko transportu, tad gribēju padalīties iespaidos par Indijas vilcieniem.

Pirmo reizi taisījāmies braukt ar vilcienu, kad bijām Indijā pavadījušas nedēļu.

Ēdienkarte lidmašīnā. Kas piedāvājumā Turkish Airlines? (1) 19.05.2014 13:05

Jau sen aizmirsti tie laiki, kad lidmašīnā kā ekstru piedāvāja karameli "Starts" un minerālūdens glāzi. Tagad pierasts, ka, lidojot ar lidmašīnu 10 000 metru augstumā, mums piedāvā kafijas tasi vai vīna glāzi... visbiežāk gan par attiecīgu samaksu! Taču baudot lidojumu ar sevi un klientus cienošu lidsabiedrību, vari justies kā labā restorānā. Piemēram, lidojot Turkish Airlines mūsu rīcībā ir gan aukstais, gan siltais galds atkarībā no izvēlētās lidojuma apkalpošanas klases. Iespēja izvēlēties ēdienkarti ir plaša: pēc vecuma, medicīniskiem ārsta, kulināriem vai reliģioziem principiem.

Izvēlies un baudi lidojumu!

Kāpēc es izvēlos lidot ar Turkish Airlines 13.05.2014 12:06

Esmu lidojusi ar dažādām aviokompānijām, taču vislabprātāk to daru ar Turkish Airlines. Kāpēc? Tāpēc, ka nekur citur neesmu saskārusies ne ar tādu servisu, ne attieksmi. Par savu servisu Turkish Airlines ir saņēmusi daudzus apbalvojumus un nominācijas no Skytrax.

Skytrax ir konsultinga kompānija, kas specializējas profesionāla audita veikšanā avionozarē, kā arī testē tirgū piedāvātos produktus un pakalpojumus, pēc tam iesniedzot aviokompānijām un lidostām unikālus nozares ekspertīzes datus. Apbalvojumus no Skytrax var saņemt tikai kompānijas ar augstākās kvalitātes servisu.

Horvātijas un Slovēnijas brīnumainie dabas parki. Ceļojuma dienasgrāmata 01.04.2014 15:24

Jau pirms 10 gadiem, kad kopā ar jauniešu grupu biju Horvātijā, man palika nepiepildīta vēlme redzēt Plitvices ezerus, savukārt kādā citā reizē pajuka plānotais grupas brauciens uz Slovēnijas Triglava nacionālo parku. Tādēļ par sava vasaras ceļojuma mērķi izvēlējos apmeklēt šos abus dabas parkus. Arī Ryanair aviobiļetes maršrutā Kauņa- Brisele Šarleruā- Zadara un Pula- Frankfurte Hāna- Kauņa (bez starpnakšņošanām) bija ļoti pieņemamā cenā (98 Ls par personu). Tā nu ceļojuma ideja bija gatava un atlika vien veikt nepieciešamos sagatavošanās darbus- ekonomiskāko naktsmītņu un Hertz auto rezervāciju.

Amsterdamas Sarkano Lukturu ielās. 2 daļa 29.08.2013 06:31

2. diena. 30.07. Bīvdabas „muzeja” Zaanse Schans, Bananen Bar un Moulen Rough apmeklējums.

Rītu pavadām relaksējoties viesnīcas saunu un baseinu centrā, bet ap pusdienas laiku par spīti mākoņainajam, vējainajam un brīžiem arī lietainajam laikam, dodamies izbraukumā uz „brīvdabas muzeju” Zaans Shaans, lai izbaudītu Nīderlandes lauku ainavas un zemnieku dzīves atmosfēru.

Lindes parks, kur koki aug ar saknēm uz augšu 27.08.2013 06:34

Tagad, kad vasara zeļ pilnā plaukumā un cilvēki bauda atvaļinājumus, daudziem rodas vēlme apskatīt skaistās, interesantās un vēsturiskās vietas mūsu Latvijā. Viena no tādām vietām ir Lindes muiža, kas zināma arī kā Platenberģe vai Lielā Daugavas muiža. Tā atrodas Ķeguma novadā Birzgales pagastā. Braucot pa P85 ceļu no Ķeguma Jaunjelgavas virzienā jābrauc apmēram 10 km un tad, pie norādes "Lindes parks", jānogriežas uz Daugavas pusi. Lai nebūtu vilšanās, brīdinām, ka tie, kas cer te ieraudzīt veselu muižu, diemžēl, ir nokavējuši vismaz kādus gadus 100.

Dabiskas izsmalcinātības un pārsteidzoša luksusa valstība- Constance Halaveli Maldives 25.08.2013 07:20

Tāda ir Maldivu salu pieczvaigžņu viesnīca Constance Halaveli Maldives. Te tik tiešām daba un dabiska izsmalcinātība saplūst ar mūsdienu luksusa ērtībām, padarot šo vietu par īstu sapņu oāzi ar baltām smiltīm, zaļām palmām un ziedošiem dārziem. Es nezinu nevienu citu vietu, kur cilvēks var justies tik atbrīvots un laimīgs kā bērns, izbaudot katru mirkli, stundu un dienu, kā vien esot Maldivu salās. epadomi sadarbībā ar Turkish Airlines, pabija šai paradīzē- Maldivu salās

Amsterdamas Sarkano Lukturu ielās. 1.daļa 23.08.2013 06:22

Šis ceļojums uz Amsterdamu jau pagājušā gada rudenī tika iecerēts kā pārsteiguma dāvana manam dzīvesbiedram, kurš bija izteicis interesi par Amsterdamas un tās Live Sex šovu apmeklējumu. Tad nu arī vēlējos iepriecināt vīru un, gatavojoties ceļojumam, galvenokārt ņemu vērā viņa intereses.

Indijas okeāna pērles- Maldivu salas 19.06.2013 21:26

Pavisam netālu no Indijas un Šrilankas, Indijas okeānā atrodas Maldivu salas- kopā tās ir ap diviem tūkstošiem, taču tikai desmitā daļa no tām ir apdzīvotas, bet uz dažām izvietojušās viesnīcas, kur atpūtu alkstošajiem un no darbiem nogurušajiem civilizētās pasaules pārstāvjiem atrast mieru un klusumu, baudot neskartās dabas skaistumu un tajā pat laikā neatsakoties no komforta.
Pirms neilga laika, pateicoties Turkish Airlines, kas nu jau kādu laiku nodrošina lidojumus no Rīgas uz Maldivu salām, arī es devos uz turieni atgūties no mūžīgās steigas un stresa, kas ir mūsu sabiedrības neatņemama sastāvdaļa. Lieki piebilst, ka tas, ko es ieraudzīju un izbaudīju, esot Maldivu salās, lika man tajās iemīlēties uz visiem laikiem. Te paldies jāsaka arī viesnīcas Constance Moofushi Maldives jaukajam personālam un brīnišķīgajam servisam.

Nākamā lapa