Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:256, Did:0, useCase: 3


Ēdienkarte lidmašīnā. Kas piedāvājumā Turkish Airlines?

Jau sen aizmirsti tie laiki, kad lidmašīnā kā ekstru piedāvāja karameli "Starts" un minerālūdens glāzi. Tagad pierasts, ka, lidojot ar lidmašīnu 10 000 metru augstumā, mums piedāvā kafijas tasi vai vīna glāzi... visbiežāk gan par attiecīgu samaksu! Taču baudot lidojumu ar sevi un klientus cienošu lidsabiedrību, vari justies kā labā restorānā. Piemēram, lidojot Turkish Airlines mūsu rīcībā ir gan aukstais, gan siltais galds atkarībā no izvēlētās lidojuma apkalpošanas klases. Iespēja izvēlēties ēdienkarti ir plaša: pēc vecuma, medicīniskiem ārsta, kulināriem vai reliģioziem principiem.

Izvēlies un baudi lidojumu!

Ne visi zina, ka iespējams izvēlēties vēlamo ēdienkarti lidojuma laikā jau iegādājoties aviobiļeti. Turkish Airlines piedāvātais "Special meal requests" pakalpojums ļauj izvēlēties piemērotu speciālo ēdienu jau veicot rezervāciju, vai arī pasūtīt to ne vēlāk kā 24 stundas pirms lidojuma. Turkish Airlines šo pakalpojumu visiem starptautisko lidojumu biznesa klases pasažieriem piedāvā bezmaksas.

Speciālo ēdienu izvēlei tiek piedāvāts pat 21 ēdienkartes veids atkarībā no kulinārām vēlmēm, reliģiskās pārliecības un pat svētkiem, piemēram, dzimšanas dienas vai medusmēneša.

Jūs varat izvēlēties:

- gardās jūras veltes;
- vienu no četriem veģetāro piedāvājumu veidiem;
- ja jums ir alerģijas, arī tad atradīsiet sev piemērotu ēdienkarti - padomāts gan par bezglutēna ēdieniem, gan ar zemu laktozes sastāvu tiem, kam alerģija no piena produktiem;
- ja lidojat kopā ar bērniem no 2 līdz 12 gadu vecumam, tad pasūtiet jautri dekorētos un gardos tieši viņiem domātos ēdienus;
- kā arī ēdienkarte diabēta slimniekiem utt.

Ēdienu izvēle ir atkarīga no lidojuma ilguma un izvēlētās apkalpošanas: ekonomiskās, komforta vai biznesa klases. Arī, ja lidojat ekonomiskajā klasē, bez ēšanas nepaliksiet - jums būs nodrošinātas brokastis, pusdienas vai vakariņas, atkarībā no lidojuma laika.

Ēdienkarte gan dažādās apkalpošanas klasēs atšķiras, taču ēdienu kvalitāte ir un paliek nemainīgi augsta. Tas tādēļ, ka Turkish Airlines uzskata: ēdināšana ir viens no galvenajiem patīkamajiem brīžiem lidojuma laikā- tā, lai domas aizņemtas ar patīkamām lietām, nevis bailēm un stresu.

Nepaslinkojiet un izvēlieties tieši sev piemērotu ēdienkarti, lai lidojums ar Turkish Airlines būtu maksimāli komfortabls un patīkams.
Izbaudiet izsmalcinātu ēdienkarti un pat nemanīsiet, kā būsiet sasnieguši lidojuma galamērķi!

Raksta autore Iveta Apškrūma

     [+] [-]

, 2016-01-21 11:33, pirms 7 gadiem
ĻOTI INTERESANTS, MUZIKĀLS, KRĀSAINS, GARŠĪGS, VĒRTĪGAS INFORMĀCIJAS PILNS(VIRTUVE, ASTROLOĢIJA, MŪZIKA) PORTĀLS!! MALAČI