Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:256, Did:0, useCase: 3


Foto: Vecpilsētas laukums Jēkabpilī

Redakcija
Redakcija
Ja ceļojat pa Latviju un sanāk braukt arī garām vai cauri Jēkabpilij, noteikti iegriezieties Jēkabpils Vecpilsētas laukumā, kur glīti izkārtojušies un mūsdienu arhitektūrā iedzīvojušies dažādi pagājušā gadsimta tirgus atribūti- svari, ūdenspumpis un naudas maciņš. Tautas nama priekšā atrodošās skvēra centrā greznojas strūklaka ar pilsētas simbolu – lūsi, kas noteikts Jēkabpils ģerbonī. Lūša figūra savu vietu atradusi strūklakas malā, sperot soli pāri simboliskai upei Daugavai – strūklakai, kas met krāces mutuli.

Skvērā glītos pusapļos izkārtoti soliņi, daļai no kuriem pievienots papildus aprīkojums- tāds kā sava veida mini velotrenažieris, līdz ar to šeit var ne tikai pasēdēt un pavērot apkārtni, bet arī pavingrināt kājas. Turklāt visā skvēriņa teritorijā brīvi pieejams WI- FI.

Foto: Iveta Apškrūma, epadomi.lv