Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:256, Did:0, useCase: 3


TOP3 Taizemes ūdenskritumi, kas noteikti ir jāredz!

Redakcija
Redakcija

Iedomājieties pastaigu caur blīviem džungļiem, kur mitruma līmenis ir aptuveni 90 procenti, un gaisa temperatūra ir 35 grādu silta. Pēc pārgājiena būsi gandarīts veldzēties slēptajos ūdenskritumos un izbaidīt patiesi dzidro ūdeni. Tas izklausās kā pasakā, bet viens jautājums paliek - kur atrast šos dabas brīnumus?

Atbilde ir vienkārša - Taizemē, ko pašlaik apciemo daudz latviešu.

Ja jūs vēlaties piekļūt eksotiskajai Taizemei un jūtat saikni ar dabu, apskatiet ūdenskritumus. Mēs izvēlējāmies trīs iespaidīgākos.

Erawan

Sāksim ar vienu no slavenākajiem - Erawan ūdenskritumu. To var atrast gandrīz visās tūrisma brošūrās un speciālās interneta vietnēs, un no galvaspilsētas Bangkokas tur iespējams nokļūt 3,5 stundās.

Septiņu līmeņu ūdenskritums plūst cauri džungļu dziļumiem, ko ieskauj Erawan Nacionālais Parks. Vietējie saka, ka šis vārds ir izvēlēts apzināti, un aizsākās hindu mitoloģijā. Ieteicams nedoties pa apakšējo ūdenskrituma daļu, bet gan doties 3-4 stundu ilgā pārgājienā, lai sasniegtu virsotni. Ja baidaties no no gariem pārgājieniem ir iespējams iznomāt motorolleru un sasniegt ūdenskrituma skaistumu ievērojami ātrāk.

Khun Korn

Vislielākā Taizemes ziemeļu pilsēta Čangraja ir Klaipēdas lielumā. Pirms vairāk nekā 1000 gadiem šeit valdija karalis Mangrajus, un šis apgabals bija dēvēts par Lannas valsts galvaspilsētu. Skaista pilsēta, kas apbur ikvienu svešinieku, un kad esi izbraukājis visu sev intresējošo, droši dodies uz austrumiem. Tikai 30 km attālumā jūs sasniegsiet augstāko Taizemes ūdenskritumu Khun Korn. Tas stiepjas 70 metrus, un džungļu taka uz augšu sniedzās 1,5 km.

Tiklīdz jūs sasniegsiet šo dabas brīnumu virs 500 metriem, jūs dzirdēsiet spēcīgu šņākoņu kura apklusina visas meža iemītnieku skaņas. Tomēr ūdens zemē krīt tik spēcīgi, ka stāvot 100 metru attālumā, jūs jau esat slapjš.

Vačirathanas

Doiinhanono Nacionālais Parks, kas atrodas ziemeļu daļā. Parks ietver 482 km² un tur atrodas augstākais kalns Taizemē Doi Inthanonas augstums - 2,6 km. Šajā parkā varēsiet atrast Vačirathano ūdenskritumu, kas ir 1 km augstumā, un ap sevi radījis neticami vēsu gaisa temperatūru.
Galvenais ceļš uz ūdenskritumu ir tikai dažu minūšu brauciena attālumā, un pa ceļam jūs varat apmeklēt un arī citus pārsteidzošus objektus. Parkā iespējams ieraudzīt Bričinda alu, un īsā gājienā Pramahathato Naphamethanidono - simbolizē apgaismoto prātu.

Rakstu sagatavojuši eksperti no Aza Tours!

Ceļojumi uz Taizemi šeit: