Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:256, Did:0, useCase: 3


Video: Ar kuģīti pa Daugavu uz veco un jauno Staburagu

Redakcija
Redakcija
„ ...Paliek taču Debesu Daugava. Debesu Daugava ir neiznīcināma un nesakropļojama, un reiz viņas veidols, atdzimdams jaunās sirdīs, glābs zemes Daugavu,‘’ tā savulaik rakstīja Saulcerīte Viese.

Vienā no šī gada garākajām un skaistākajām dienām viesojāmies Staburagā un ar kuģīti „Vīgante” tā kapteiņa Ulda Albiņa vadībā mērojām 60 km pa mūsu likteņupi, aplūkodami senas fotogrāfijas, klausīdamies stāstos par zudušo atmiņu Daugavu un izbaudīdami šobrīdējās ainavas. Daugavas senleja posmā no Pļaviņām līdz Aizkrauklei reiz tika uzskatīta par skaistāko vietu Latvijā, taču mēs bijām spiesti to zaudēt, bet Daugavas ainavas simboliskā nozīme latviešu tautas apziņā ir saglabājusies vēl šodien. Diena izvērtās lieliska, un aicinām ikvienu gūt šīs neaizmirstamas emocijas, un kāpēc to nedarīt jau šovasar?

Vairāk par ekskursijām pa Daugavu ar kuģīti "Vīgante" pa tālruni 28490667 un vigante.lv.
Vērtējums: +2