Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:6, Did:0, useCase: 3

Jaunā Volkswagen Crafter testos izmantoti 700 auto

Redakcija
Redakcija

Vakar, Latvijas Gāzes ēkā,ar dažādiem testiem tika prezentēts jaunais Volkswagen Crafter. Prezentācijas pasākuma formāts ļāva ne vien aplūkot jauno automašīnu, bet darbībā pārbaudīt stāvvietā novietošanas asistentus, 4MOTION pilnpiedziņu, kā arī ergonomiski aprīkoto šofera vietu.

Pasākuma laikā tuvākai apskatei tika piedāvāts iepazīties ar diviem atšķirīgas komplektācijas Crafter automobiļiem, turklāt uzskatāmā video varēja vērot, kā šo 6m garo auto var novietot auto gandrīz neizmantojot stūri. Prezentāciju apmeklēja aptuveni 100 auto eksperti un interesenti, daudzi no kuriem arī paši izmēģināja stāvvietā novietošanasprasmes ar jauno Crafter.

“Ir 25 būtiski argumenti, kāpēc Crafter ir pilnīgi jauna dimensija savā segmentā. Pirmkārt, tas ir patiess Volkswagen komercauto, kas nāk no modernākās kravas furgonu ražotnes pasaulē – Polijā. Vēl viens būtisks arguments – auto piemīt maksimālā izturība un noturība, pārbaudēs izmatoti vairāk nekā 700 Crafteri – tie testēti pret koroziju, ekstremāla nodiluma gadījumiem, velkot smagas piekabes u.c. Esam rūpīgi padomājuši arī par to, lai klientam ar laiku nebūtu jābrauc ar norūsējušu auto, tāpēc auto virsbūve ir gandrīz pilnībā cinkota. Vērā ņemams ir arī fakts, ka jaunais Crafter ir vienīgais savā klasē, kuram ir visas trīs piedziņas koncepcijas: priekšējā piedziņa, aizmugures piedziņa un 4MOTION,” savā uzrunā atklāja Volkswagen Komerctransporta zīmola vadītājs Baltijas valstīs Māris Zoltners.

Jaunais Volkswagen Crafter ir vienīgais C/D segmentā ar elektromehānisko stūres pastiprinātāju, savukārt Crafter Panel Van raksturo tāds rādītājs kā aerodinamiskais koeficients 0,33, kāds līdz šim pierasts tikai vieglajiem auto. Šāds gaisa pretestības koeficients nozīmē arī samazinātu degvielas patēriņu un mazāk CO2 izmešu, īpaši pie lielākiem ātrumiem uz autoceļa.

Auto ļauj izvēlēties kādu no vairāk nekā 15 autovadītāja palīdzības sistēmām, piemēram, Side Assist, ACC un Front Assist, Lane Assist, stāvvietā novietošanas sensori priekšā un aizmugurē, aktīvā sānu šķēršļu monitorēšanas sistēma u.c. Volkswagan Crafter iespējami 69 dažādi atvasinājumi, kurus izvēlēties jau no rūpnīcas. Furgoni ar 3 dažādām riteņu bāzēm un 3 dažādiem jumta augstumiem un kravas tilpumu līdz 18,4 m3; šasija ar vienu kabīni, 2 riteņu bāzēm un 3 platformas garumiem, kurā iespējams iekraut pat 4,7m garu kravu, šasija ar dubulto kabīni, 2 riteņu bāzēm un 2 platformas garumiem ar iespēju pārvadāt 3,5m garu kravu. Maksimālā pieļaujamā masa no 3,0 līdz 5,5 t.

Auto iespējams iegādāties pie dīleriem visā Latvijā.