Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:6, Did:0, useCase: 1

Nākamā lapa

Ko piedāvā riepu servisi? 12.10.2022 14:07

Riepu servisos mūsdienās tiek piedāvāts ļoti plašs dažādu pakalpojumu klāsts, kas saistīts ar riepām un riepu servisu. Pastāv uzskats, ka katram sevis cienīgam autovadītājam ir jāprot nomainīt riepu, taču, piebildīsim, ka to ir jāprot izdarīt pareizi. Ja tomēr māc šaubas par saviem spēkiem, ir iespējams aizdzīt auto uz riepu servisu, piemēram, uz MMK Riepu Serviss garāžu, kur riepu montāžu veiks kvalificēts meistars, kas zina savu darāmo.

Ko par vīrieti stāsta automašīnas vadīšanas veids 04.08.2022 17:06

Dažādi cilvēki, veicot it kā vienu un to pašu darbību, rīkojas pavisam atšķirīgi. Tas attiecas arī uz automašīnas vadīšanu. Interesanti, ka pēc tā pat varot noteikt, kādas ir šī autovadītāja rakstura iezīmes.

Kā iegādāties lietotu automašīnu? 6 noderīgi padomi 03.08.2022 00:30

Automašīna mūsdienās vairāk ir dzīves nepieciešamība, nevis ekstra, tādēļ daudziem laiku pa laikam aktuāla jauna spēkrata iegāde. Ikviens vēlas uzticamu un ērtu auto, tādēļ tā izvēle un iegāde ir ļoti atbildīgs process - īpaši, ja plānots iegādāties lietotu, nevis jaunu auto. Kam pievērst uzmanību, iegādājoties lietotu automašīnu? Par to vairāk raksta turpinājumā!

ADAS sistēmas kalibrēšana - kādēļ tā ir tik svarīga? 11.07.2022 13:10

Lai braukšana ar auto būtu droša un patīkama, liela nozīme ir tā tehniskajam stāvoklim. Tas nozīmē uzturēt automašīnu labā tehniskā kārtībā un ātri reaģēt uz visām izmaiņām, lai varētu novērst jebkādus drošības riskus.

Cik bieži ir jāveic auto pulēšana mūsu laikapstākļos? 01.03.2022 15:52

Lai gan automašīnās pavadām lielu daļu savas dzīves, nereti aizmirstam par tām pienācīgi rūpēties. Ar to vien, ka ik pa pāris nedēļām aizved savu auto uz automazgātavu nepietiek. Vizuāli tai, visticamāk, nav ne vainas. Taču, dzīvojot Latvijā, kur nereti nākas piedzīvot visus četrus gadalaikus vienā dienā, ir ārkārtīgi svarīgi pievērst uzmanību tās aprūpei.

5 ieteikumi, kā izvēlēties auto ledusskapi 18.06.2021 13:49

Lai arī bieži vien par to neaizdomājamies, auto ledusskapji ir ļoti lietderīgi. Dodoties garākos izbraucienos, vai, piemēram, pavadot dienu pludmalē, tie ļauj baudīt svaigu pārtiku un atspirdzinošus dzērienus. Arī ikdienā auto ledusskapji var būt pat ļoti noderīgi - tie, pasargājot produktus no vasaras svelmes, neizkusušā veidā ļauj nogādāt mājās veikalā iegādātu ledu vai saldējumu.

Auto riepu uzglabāšana – kas tev par to jāzina? 23.03.2021 20:33

Kā Tu uzglabā sava auto riepas? Samestas kaudzītē tumšākajā garāžas nostūrī? Vai varbūt glīti novietotas viena pie otras kaut kur dārza šķūnīša plašumos? Patiesībā neviens no šiem variantiem nav gana piemērots gadījumā, ja vēlies maksimāli izvairīties no riepu formas deformēšanās. Tuvojoties brīdim, kad ziemas riepu nomaiņa pret vasaras riepām kļūst teju vai neizbēgama, konkrētais jautājums pieņemas spēkā un arvien vairāk nomāc bažīgo šoferīšu prātus. Kas ir tās lietas, kas Tev noteikti jāzina par auto riepu uzglabāšanu? Lasi, noskaidro, kā arī pārliecinies, vai Tava auto vasaras riepas, pēc ziemas sezonas uzglabāšanas perioda, nav cietušas nelabvēlīgu uzglabāšanas apstākļu ietekmē.

Iemesli, kādēļ vasaras riepas iegādāties MMKserviss.lv 11.03.2021 21:17

Tuvojoties siltajam laikam, daudzi transportlīdzekļu īpašnieki vēlas nopirkt labas vasaras riepas. Lai arī tirdzniecības vietu netrūkst, ieguldot līdzekļus braukšanas komfortā un drošībā, vēlamies atrast labāko piedāvājumu, kuram var uzticēties. Jau vairākus gadus MMK Riepu Serviss nodrošina iespēju iegādāties labāko ražotāju vissezonas, ziemas un vasaras riepas un auto diskus par lieliskām cenām. Par to, kādēļ arī Jums būtu vērts ielūkoties MMKserviss.lv piedāvājumā, lasiet raksta turpinājumā.

Kas jāņem vērā, iegādājoties lietotu Audi automašīnu? 03.03.2021 16:18


Audi ir viens no automašīnu zīmoliem, kas liekus komentārus neprasa. Tomēr, ja esi nolēmis iegādāties auto no Audi saimes, pirms tam jāzina dažas visai būtiskas nianses. Par tām sīkāk – raksta turpinājumā!

10 noderīgi padomi drošai braukšanai skarbajos ziemas apstākļos 03.03.2021 09:33


Braucot ar automašīnu, piesardzība jāievēro ik sekundi neatkarīgi no sezonas. Tomēr visai izaicinošie ziemas apstākļi liek būt divtik piesardzīgiem. Lai šajā laikā neiekultos ceļu satiksmes negadījumā vai citā ķibelē, ievēro šajā rakstā atrodamos padomus – tie ir patiešām noderīgi!

Svarīgi nosacījumi auto vadīšanai uz slidena ceļa 23.11.2020 13:54

Kā izvairīties no saskaršanās ar bīstamo sānslīdes fenomenu un izvairīties no bīstamām situācijām uz ceļa? Šie ir tie divi jautājumi, kas visvairāk satrauc gan jauno, gan pieredzējušo autovadītāju prātus brīdī, kad iesākas ar bažām gaidītā ziemas sezona.

Vai ir atļauts tonēt visus auto logus? (1) 16.11.2020 16:31

Auto īpašnieku vidū populāra ir auto logu tonēšana - automašīnas stiklu aplīmēšana ar speciālu plēvi. Tā rezultātā samazinās saules gaismas iekļūšana auto salonā, braukšana kļūst komfortablāka, bet pats auto - stilīgāks. Vai ir atļauts tonēt visus auto logus? Ko vēl ņemt vērā, izvēloties veikt šāda veida auto uzlabojumus? Par to vairāk - turpinājumā.

Vissezonas riepas: vai patiešām drošs, ērts un izdevīgs risinājums arī ziemā? 02.10.2020 12:57


“Kāpēc pirkt gan ziemas, gan vasaras riepu komplektu, ja visu cauru gadu varu izmantot vissezonas riepas?” – šāds jautājums no autobraucēju puses izskan visai bieži. Vissezonas riepu izmantošanai ir gan savi plusi, gan mīnusi – lūkosim noskaidrot, kādi tie ir!

Kā nepārtērēties, rūpējoties par savu auto? 23.09.2020 13:22

Savs auto dod gan zināmu prieku, gan arī rūpes. Ar personīgās automašīnas palīdzību var ātri un vienkārši nokļūt no vienas vietas uz citu. Vairs nav jāsatraucas par pārvietošanos ar sabiedrisko transportu un jāseko līdzi tā kursēšanas grafikam. Savs transports dod arī brīvības sajūtu, jo pats vari izlemt kad un kur doties. Nav arī jālūdz kādam ģimenes loceklim vai draugam, lai aizved uz vajadzīgo galamērķi. Tomēr personīgais auto uzliek arī zināmu atbildību. Regulāri un pienācīgi ir jāseko līdzi automašīnas tehniskajam stāvoklim un nepieciešamības gadījumā jādodas uz autoservisu. Jāņem vērā, ka automašīna prasa arī ieguldījumus finansiālajā ziņā, it sevišķi, ja esi īsts auto entuziasts un vēlies kārtīgi parūpēties par savu automašīnu. Taču jāņem vērā, ka ļoti viegli ir arī pārtērēties, rūpējoties par savu spēkratu. Raksta turpinājumā būs minēti pāris padomi, kā to nepieļaut.

Ziemas riepu izvēle: 7 padomi, kā izvēlēties labākās 21.09.2020 22:14

Labas ziemas riepas ir viens no būtiskākajiem drošas braukšanas priekšnoteikumiem ziemas apstākļos. Tomēr, kad pienācis laiks jaunu ziemas riepu iegādei, var gadīties apjukt - kādiem faktoriem pievērst uzmanību, lai izvēlētos labākās riepas?! Riepu izvēli lielā mērā ietekmē tādi aspekti kā konkrētā transportlīdzekļa specifikācija un autovadītāja braukšanas paradumi, tādēļ šajā ziņā uz draugu un radinieku ieteikumiem vien paļauties nevajadzētu.

10 Latvijā pieejamo elektromobiļu salīdzinājums - izvēlies labāko! 28.08.2020 13:48

Mūsdienās, arvien vairāk tiek domāts par to, kā saudzēt dabu un novērst klimata pārmaiņas. Ir vairāki veidi, kā „dzīvot zaļāk”, piemēram, šķirot atkritumus, pārvietoties vairāk ar kājām vai velosipēdu, vai izmantot dabai draudzīgus kosmētikas produktus un tīrīšanas līdzekļus.

Kā izvairīties no brīdinājuma lampiņu iedegšanās auto panelī? 24.08.2020 11:16

Ikviena automašīna prasa rūpes. Nav svarīgi vai tā ir pilnībā jauna, vai jau lietota, visām automašīnām nepieciešama apkope. Tomēr pieredze rāda, ka diezgan liela daļa automašīnu īpašnieku pārāk maz pievērš uzmanību savam spēkratam.

Katrai horoskopa zīmei piemērotākā auto marka 06.06.2020 09:55

Uzzini, kurš auto ir pemērots tieši tev.

Kā zināms, katrs no mums ir neatkārtojama personība un katram patīk kaut kas cits. Tas attiecas arī uz automašīnām un to krāsām. Bet vai jūs zināt, kāda tieši automašīna jums būtu vispiemērotākā? No tā, cik pareizi izvēlēsieties savu auto, būs atkarīga jūsu veiksme uz ceļa un drošība. Tavs īstais auto nekad tevi nepievils! Tāpēc pirms izvēleties automašīnu', iepazīsti savu īsto!

Optimālākais brīdis auto pārdošanai (1) 14.05.2020 14:44

Ne vienmēr iegādājoties jaunu automašīnu, mēs to paturam savā īpašumā uz visiem laikiem. Dažkārt automašīna morāli noveco, jeb pieaug vēlmes pēc lielāka komforta, ir ģimenes pieaugums, kurā ir vajadzība pēc lielāka auto vai citi faktori, kas liek pieņemt lēmumu iegādāties jaunu automašīnu, bet veco - pārdot.

Kad īsti jāmaina motoreļļa? 22.04.2020 16:37

Ja Tev pieder automašīna, tad noteikti zini, cik lielu rūpību prasa tās regulāra apkope, lai tā kalpotu ilgi un būtu droša ceļu satiksmei. Viens no svarīgiem uzdevumiem, lai mašīna strādātu kā nākas un tās motors dūktu kā bitīte, ir savlaicīgi nomainīt motoreļļu. Un, protams, ka motoreļļai jābūt kvalitatīvai. Tomēr nereti var rasties jautājums, kad tad īsti jāmaina motoreļļa? Un ieteikumi ir vairāki.

Auto iegāde autoplacī: četri padomi, kā sagatavoties lielajam pirkumam 16.03.2020 20:53

Autoplacis ir ļoti iecienīta vieta, kurp doties meklēt sev jaunu (precīzāk gan būtu teikt – lietotu) automašīnu. Un ne velti, jo autoplači izceļas ar vairākām priekšrocībām; sākot ar opciju auto kārtīgi aplūkot un beidzot ar iespēju par cenu pakaulēties. Taču kas jādara, lai nenopirktu kaķi maisā? Atbildi uz šo jautājumu atradīsi šajā rakstā!

Riepas interneta veikalā - kā atšifrēt tehniskos parametrus? 16.03.2020 17:52

Mūsdienās iepirkties var neizejot no mājām, tādējādi ietaupot ne tikai laiku, bet arī izmantojot iespēju izanalizēt un izprast pērkamo lietu un tās vajadzību daudz rūpīgāk. Šobrīd internetā iespējams iegādāties ne tikai jaunu apģērbu, kosmētiku un pārtiku, bet arī atrast un pasūtīt auto aksesuārus. Nopērkami ir gan akumulatori (piemēram, šeit), gan riepas, gan vēl citas preces. Lai iegādātos automašīnai riepas
interneta veikalā (un ne tikai internetā), ir jāizprot daži tehniskie parametri, ar kuriem tās tiek apzīmētas, tādējādi viešot skaidrību, vai noskatītās riepas Jums derēs vai nederēs.

VIN numurs kalpo kā atslēga uz drošu automašīnas iegādi 25.02.2020 10:23

Tas nav nekāds pārsteigums, ka daudziem nenojaušošiem autobraucējiem ir tikuši konficēti viņu jaunie transportlīdzekļi vai noraidītas viņu apdrošināšanas prasības, jo viņi negribot iegādājušies zagtu transportlīdzekli. Tātad, pirms zaudējat ne tikai savu automašīnu, bet arī naudu, ko esat par to samaksājis, veiciet noteiktas darbības, lai pārliecinātos, ka gan pārdošana, gan transportlīdzeklis ir likumīgi. Latvijas apstākļos pircēji diemžēl nevar atļauties zaudēt tik lielas naudas summas, tādēļ aicinām pievērst Jūsu uzmanību vairākiem aspektiem.

Informācijas atšifrēšana par jebkuru automašīnu 21.01.2020 19:18

VIN pārbaude CSDD – atrast datus par konkrēto auto. Pārbaude pēc automašīnas reģistrācijas numura CSDD tīmekļa vietnē

Jaunais Audi sportbeks uz nomaksu 21.01.2020 14:56

Audi A4 līzings: ilgtermiņa Audi noma ar izpirkuma iespējām. Audi auto salonu finanšu pakalpojumi

Nesēdēt astē un zināt aklās zonas - kravas auto vadītāju ieteikumi citiem autovadītājiem 27.11.2019 13:34

Pērn uz Latvijas autoceļiem tika reģistrētas 3975 avārijas ar cietušajiem - no kuriem daļā iesaistīti arī kravas auto. Izplatītākie iemesli, kādēļ notiek ceļu satiksmes negadījumi, kuros iesaistīti kravas auto - visbiežāk pie vainas ir “aklās zonas” un bremzēšanas ceļa garums. Sākoties aukstajam un slidenajam ziemas laikam, Gjensidige Latvija aicina gan kravas auto vadītājus, gan citus satiksmes dalībniekus pievērst uzmanību savstarpējai mijiedarbībai un drošībai uz ceļa.

Drošība uz ceļa pirmajā vietā - 5 padomi drošai braukšanai ar auto (1) 22.10.2019 14:06

Saskaņā ar CSDD datiem, uz 2019. gada 1. janvāri Latvijā bija reģistrēts 931 111 transportlīdzeklis. Statistika rāda, ka to skaits pakāpeniski turpina pieaugt, un tas nozīmē, ka uz ceļiem katru gadu parādās arvien vairāk automobiļu, paaugstinot arī negadījumu risku. Lai arī mūsu drošība, esot uz ceļa, nav atkarīga tikai no pašu uzvedības, bet arī tā, kā reaģē un rīkojas apkārtējie, ir vērts zināt piecus svarīgus padomus, kas Tev var palīdzēt kļūt par labāku autovadītāju.

Ziemas riepas internetā: četras priekšrocības, kuras novērtē internetveikalu cienītāji 10.10.2019 21:05

Mūsdienās praktiski jebkuru preci iespējams iegādāties gan “parastā” veikalā, gan internetā, un izņēmums nav arī dažādas autopreces, tostarp – riepas. Katram no iepirkšanās veidiem ir savas priekšrocības, taču šoreiz palūkosim, kāpēc ziemas riepas internetā kļūst arvien populārāks pirkums!

Vai B kategorijas tiesības ir labs ieguldījums? 5 iemesli, kāpēc ir vērts iemācīties vadīt auto! 29.08.2019 09:36


Iemācīties vadīt auto, iegūt B kategorijas tiesības un iegādāties pirmo auto, ir mērķi, kurus sev izvirza ļoti daudzi no mums! Protams, ne visiem auto vadīšanas apmācība nākas viegli, turklāt tā prasa ieguldīt arī zināmus finanšu līdzekļus. Taču gandarījums, brīvības sajūta un iespējas, ko dod autovadītāja apliecība, ir nenovērtējamas! Autoskola Einšteins ir apkopojusi 5 svarīgākos iemeslus, kāpēc ir vērts iegūt vadītāja apliecību un kāpēc automašīnas vadīšanas iemaņu apgūšanai nekad nav par vēlu!

Top jautājumi, ko uzdot ekspertam, iegādājoties lietotu automašīnu 28.07.2019 10:12

Kad pieņemts lēmums iegādāties lietotu auto, paša spēkiem atrast to īsto un vienīgo ne vienmēr ir viegls uzdevums. Lietotas automašīnas, kuras pārdod negodprātīgi tirgotāji, nereti ir ar dažādiem slēptiem defektiem, kurus nepieredzējis pircējs var nepamanīt. Tādi lozungi kā “lietoti auto no Eiropas” vai “mazlietoti auto no Vācijas” negarantē automašīnas ideālu stāvokli, tāpēc pirms pirkuma ir vērts pārbaudīt apgalvojumus. Taču, ko darīt, ja neesi eksperts? Tad labāk uzmeklēt kādu, kurš tāds ir un pirms pirkšanas kopā rast atbildes uz šajā rakstā minētajiem jautājumiem!

Ceļu policists: Braukšanu reibumā pilnībā izskaust nav iespējams 06.07.2019 12:10

Aizvadīto Līgo svētku statistika apliecināja – lai gan to cilvēku skaits, kuri sēžas pie stūres reibumā, samazinās, joprojām atrodas autovadītāji, kuri riskē ar savu un līdzcilvēku veselību un dzīvību. Svētku periodā policijas redzeslokā nonāca 70 autovadītāji, kuri pie stūres bija reibumā. Daļai no tiem alkohola saturs pārsniedza vienu promili. Braukšana alkoholisko dzērienu ietekmē nav tikai svētku perioda problēma, ceļu policisti ar to saskaras ik dienas, jo diennakts laikā tiek apturēti vidēji 10 iedzēruši braucēji. Ceļu policists, Biznesa augstskolas Turība students Verners Vangravs uzsver, kamēr autovadītāji uzskatīs, ka viņiem ir iespēja izbēgt no soda, savā izvēlētajā maršrutā nesastopot ceļu policiju, dzērājšoferi nekur nepazudīs. Problēmu pilnībā izskaust nav iespējams. Naudas soda palielināšana par pārkāpumiem situāciju būtiski neuzlaboja – tas liecina, ka vairāk jāstrādā pie preventīviem pasākumiem un izpratnes veidošanas, nevis sodu politikas.

Numeroloģija: numura zīme un tavas automašīnas raksturs 06.05.2019 11:33

Arī automašīnai ir savs raksturs, jeb citiem vārdiem sakot, enerģija, kuru tai piešķir cipari uz numura zīmes. Ja vēlaties uzzināt savas mašīnas raksturu, būs mazliet jāparēķina. Dariet to tā: sasummējiet visus uz mašīnas numura zīmes attēlotos ciparus. Ja rezultātā iznāk viencipara skaitlis, zem tā tad arī būs jāmeklē informācija par sava auto raksturu; savukārt, ja esat ieguvuši divciparu skaitli,- saskaitiet vēlreiz kopā šos divus ciparus, lai galarezultātā iznāktu viencipara skaitlis.

Cik izmaksā auto apdrošināšana? (1) 23.04.2019 14:40

Ikvienam automašīnas īpašniekam der zināt, ka ar transportlīdzekļa iegādes brīdi izdevumi nebeidzas. Vecās izmaksas nomaina jaunas. Piemēram, maksājam par degvielu, mašīnas remontu, tehnisko apskati, nodokļiem, tehnisko apskati, riepu nomaiņu, kā arī apdrošināšanu. Nebūs melots, ja teiksim, ka, aplūkojot iepriekš minētās kategorijas, kopumā izdevumu ir diezgan daudz, un kopā tie veido salīdzinoši lielu summu. Nav pārsteigums, ka cilvēki labprāt šīs izmaksas samazinātu. Taču, vai ir iespējams maksāt mazāk par apdrošināšanu?

Kad jāmaina vasaras riepas – pēc kalendāra vai laikapstākļiem? 29.03.2019 13:53


Ziemu pamazām nomainot pavasarim, autobraucēju vidū atkal aktualizējas piemērotu riepu izvēles jautājums. Lai arī no marta ir atļauta vasaras riepu uzstādīšana, daudziem, redzot vietām nenokusušo ledu un sniegu, rodas jautājums vai tas ir drošs solis? Šajā rakstā uzzināsi, kad ir piemērotākais laiks, kad ziemas riepu komplektu nomainīt pret vasaras!

Īsumā par riepu montāžu 11.03.2019 18:31

Dažkārt, no malas skatoties, riepu montāža šķiet tāds viegls darbiņš. Taču patiesībā riepu montāža ir daudzu darbu kopums, kuriem vajadzīga gan precizitāte, gan kvalitāte, gan zināšanas, gan pieredze visaugstākajā līmenī. Un to simtprocentīgi garantē MMK riepu serviss, kurā strādā patiešām augstas raudzes meistari, no kuriem ne vienam vien ir vairāk nekā desmit gadu darba stāžs.

Lietoti auto – kā tos izdevīgāk pārdot? 28.02.2019 16:44


Ja automašīna nav ģimenes relikvija, kura nododama no paaudzes paaudzē, katra lietotas mašīnas īpašnieka dzīve pienāk brīdis, kad lietotais auto ir jāmaina vai jāpārdod. Atkarībā no tā vai svarīgāk ir to pārdot par lielāku summu vai īsākā laikā, ir vairākas opcijas kā lietoti auto var nonākt nākamā īpašnieka rokās. Šajā rakstā aplūkosim dažādas opcijas lietotas mašīnas veiksmīgai pārdošanai vai maiņai!

Kad jāmaina ziemas riepas uz vasaras riepām? 20.02.2019 09:52

Vasaras riepas - atļautas no 1. marta! Latvijā no 1. marta līdz 1. decembrim automobiļu, kuru pilna masa nepārsniedz 3,5 tonnas, kā arī to piekabju riteņiem jābūt aprīkotiem ar vasaras, universālām vai neradžotām ziemas riepām. Savukārt riepas ar radzēm drīkst izmantot līdz 1. maijam.

7 vērtīgi padomi senioriem gājējiem drošākai dalībai ceļu satiksmē 25.01.2019 00:16

Lai ikdienā parūpētos par savu drošību uz ceļa, reizēm pietiek ar pavisam elementāru drošības pasākumu ievērošanu, par ko steigā mēdzam piemirst. Lūk, septiņi vērtīgi Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) un Valsts policijas padomi* senioriem, kas noderēs ikvienam gājējam.

Lietoti auto – 9 lietas, kuras jāpārbauda pirms iegādāšanās 07.01.2019 20:50


Ņemot vērā jauno automašīnu augstās cenas un to vērtības krišanos uzreiz pēc to iegādes, daudzi autovadītāji izvēlas savu pirmo vai kārtējo transportlīdzekli meklēt lietoto auto tirgū. Lai arī naudas ieguldījums lietotā automašīnā var šķist saprātīgākais lēmums, pircējiem ir jābūt gudriem savā izvēlē un jāievēro zināma piesardzība, lai izdevīgais pirkums nepārvērstos nopietnā finansiālā kļūdā.

Kā iekrāt naudu jaunai automašīnai? 22.12.2018 10:40

Automašīna mūsdienās daudziem cilvēkiem ir nevis luksusa prece, bet gan nepieciešamība, bez kuras ikdienā būtu grūti iztikt. Ražotāji katru gadu nāk klajā ar jauniem un vēl modernākiem modeļiem, tādēļ pircējiem par piedāvājuma daudzveidību nav jāuztraucas. Tā kā mašīna ir apjomīgs ieguldījums, un reti kuram uzreiz pieejama vajadzīgā naudas summa, tās iegūšanai ir vairākas iespējas. Šajā rakstā apskatīsim, vai un kā iespējams iekrāt naudu jaunam auto.

Nākamā lapa