Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:447, Did:0, useCase: 3


Ko par vīrieti stāsta automašīnas vadīšanas veids

Dažādi cilvēki, veicot it kā vienu un to pašu darbību, rīkojas pavisam atšķirīgi. Tas attiecas arī uz automašīnas vadīšanu. Interesanti, ka pēc tā pat varot noteikt, kādas ir šī autovadītāja rakstura iezīmes.

Vīrietis, kam ,vadot automašīnu, viena roka atrodas uz stūres ārējās malas, bet otra - skaņas siglāla apvidū.

Šis tips iekšēji ir bailīgs un nedrošs, tāpēc blakus nepieciešama enerģiska un par sevi pārliecināta sieviete, kas būs aktīvāka ne tikai sadzīvē, bet arī gultā. Svarīgu lēmumu pieņemšanai šim vīrietim vajadzīgs laiks, jo lēmumus nemēdz pieņemt strauji. Pret sievieti viņš izturēsies mīļi, jūtīgi un būs uzticīgs.

Vīrietis, kas stūri satvēris ar abām rokām krūšu augstumā.

Izturēšanās korekta un vērsta vienā noteiktā virzienā. Uz šādu vīrieti var paļauties, jo viņam piemīt pienākuma apziņa. Kopdzīvē parasti ir uzticams vīrs un stabils dzīvesbiedrs, taču attiecību romantiskā puse un intīmā dzīve paliks otrajā plānā.

Vīrietis, kas stūri satvēris brīvi, ar abām rokām tās augšpusē.

Šī tipa vīrieti gandrīz nekas nespēj uztraukt un dzīvi viņš uztver viegli, tieši tādēļ kopdzīve ar viņu var būt kā atpūta, taču vairāk par visu viņam būs svarīga sava brīvība. Ja ar sievieti būs lemts škirties un no savas dzīves to būs izsvītrojis, viņš pat neatskatīsies, bet mierīgi dzīvos tālāk.

Vīrietis, kas, braucot ar auto, ar abām rokām satver stūres apakšējo daļu.

Sevī noslēgts vīrietis. Dažreiz - sapņotājs, dažreiz - galvas lauzitājs. Ļoti jūtīgs pret visām dzīves jomām, kas viņu skar. Bieži vien laulību uzskata par pārāk ciešām saitēm, jo ļoti mīl neatkarību. Bieži labprātāk izvēlas laiku ar sievieti pavadīt citādi nekā mīlējoties guļamistabā. Ja tomēr būs nonācis aiz guļamistabas sienām, viss norisēs tikai pilnīgā tumsā.

Vīrietis, kam labā roka novietota uz stūres un kreisā roka - pie atvērta loga vai pat ārpus tā.

Ārēji šķiet pašapzinīgs un nepieejams, taču tas ir maldinošs iespaids par viņu. Šāds vīrietis var sacelt lielu troksni bez jebkāda labuma. Kaut arī savā būtībā jauks cilvēks, taču viņā noteikti nebūs viegli pamanīt vērtīgas īpašības. Vīrietis nav gatavs negaidītām situācijām un krīzes brīdī ārējais tēls vai iespaida radīšana būs svarīgāka nekā reāla, uz rezultātu vērsta darbība. Guļamistabā, iespējams, palūgs novietot spoguli, lai mīlas prieku laikā spogulī redzētu...sevi

Vīrietis, kurš tur stūri kreisajā rokā, bet labo uz ātruma pārslēga vai brīvi uz krēsla atzveltnes

Azartisks, nepakļāvīgs, bet ne diktatorisks vīrietis. Arī šī tipa vīrieti gandrīz nekas nespēj uztraukt un dzīvi viņš uztver viegli, bet viņam patīk kontrolēt visu, reizē vairākas lietas, kurās viņš iesaistīts. Šī tipa vīrietim ātri apniks lietas, nodarbošanās ( arī cilvēki un sabiedrība), kurās kārtību nosaka citi un viņš neko nespēj iespaidot vai mainīt. Dzīvē viņi ir veiksminieki, bet bieži riskē aiz robežas, kas kādreiz var beigties ne tik veiksmīgi. Mīlestībā azartisks, sekss viņam vajadzīgs tagad un uzreiz, ja radusies vēlēšanās, bet tikai ar mīļoto. Šie vīrieši visbirežāk ir uzticīgi un monogāmi. Kamēr viņš jūt, ka sieviete viņu novērtē un ciena...