Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:378, Did:0, useCase: 3


Vai ir atļauts tonēt visus auto logus?

Redakcija
Redakcija

Auto īpašnieku vidū populāra ir auto logu tonēšana - automašīnas stiklu aplīmēšana ar speciālu plēvi. Tā rezultātā samazinās saules gaismas iekļūšana auto salonā, braukšana kļūst komfortablāka, bet pats auto - stilīgāks. Vai ir atļauts tonēt visus auto logus? Ko vēl ņemt vērā, izvēloties veikt šāda veida auto uzlabojumus? Par to vairāk - turpinājumā.

Ierobežojumi

Domājot par auto logu tonēšanu, jāņem vērā CSDD noteikumi.

Automašīnas priekšējais stikls

Automašīnas priekšējam stiklam (vējstiklam) aizliegts izmantot jebkāda veida pārklājumus (plēves). Vienīgā atļautā opcija ir caurspīdīgas, tonējošas līnijas uzstādīšana vējstikla augšējā daļā.

Auto priekšējie sānu stikli

Priekšējiem sānu stikliem (autovadītāja un blakussēdētāja pusē) gaismas caurlaidība nedrīkst būt zemāka par 70% - jāņem vērā, ka šie stikli jau paši par sevi ir minimāli tonēti. Atkarībā no auto modeļa, rūpnieciskais tonējums ir 75-70%. Tas nozīmē, ka tonējumu atļauts padarīt tikai nedaudz tumšāku. Pirms veikt priekšējo sānu stiklu tonēšanu, nepieciešams izmērīt stikla gaismas caurlaidību, lai saprastu kāda tipa plēve būs vispiemērotākā. Jaunākajiem auto modeļiem rūpnieciskais tonējums ir tik tuvu noteiktajiem 70%, ka papildus atļauts līmēt tikai caurspīdīgu plēvi, kas atstaro saules karstumu.

Aizmugurējās daļas auto stiklu tonēšana

Attiecībā uz pārējo auto stiklu tonēšanu nekādu ierobežojumu nav - vienīgais ierobežojums attiecas uz aizmugurējā stikla bremžu stopsignālu, ja tāds ir stiklā - tas nedrīkst būt aiztonēts. Savukārt jumta lūku var tonēt bez ierobežojumiem.

Kādēļ tonēt auto stiklus?

Logu tonēšana sniedz vairākas priekšrocības:

● Uzlabots automašīnas vizuālais izskats;
● Lielāks komforts vadītājam un pasažieriem;
● No ārpuses nevar redzēt auto salonā notiekošo, savukārt no iekšpuses caurredzamība ir ļoti laba;
● Samazināta saules staru nelabvēlīgā ietekme uz cilvēku veselību;
● Karstā laikā automašīnas salons mazāk uzkarst un neizbalē;
● Papildus drošība ceļu satiksmes negadījumos - plēve neļauj stikla lauskām iekļūt automašīnas salonā

Šobrīd pieejamas dažāda veida tonējošās līmplēves, lai katrs varētu izvēlēties savām prasībām piemērotāko risinājumu.

Logu tonēšana pie Sdesign.lv - kvalitāte, ko novērtēs ikviens

Ja aktuāla auto logu tonēšana, vērts ieskatīties uzņēmuma Sdesign piedāvājumā. Vairāku gadu laikā uzkrātās zināšanas un pieredze ļauj īstenot unikālus projektus, realizēt visdažādākās idejas, klientiem piedāvāt augstākās kvalitātes pakalpojumus un individuālus risinājumus.

Pārliecinošākie iemesli, kādēļ izvēlēties auto logu tonēšanu veikt pie šī pakalpojumu sniedzēja, ir:

● Dažādība - piedāvājumā dažādu veidu līmplēves no vadošajiem ražotājiem. Pieejami dažādi toņi - gan gaišāki, gan tumšāki, kas ļaus ikvienam atrast savām vajadzībām un prasībām piemērotākos risinājumus;
● Kvalitāte - izvēlei augstākās kvalitātes līmplēves, kas nemainīs savu izskatu pat pēc ilgāka laika;
● Zinoši speciālisti - uzņēmumā strādā zinoši meistari, kas spēs ieteikt katrai situācijai atbilstošāko risinājumu;
● Garantija - izvēloties veikt stikla tonēšanu pie Sdesign, saņemsiet garantiju, kas sniegs papildu pārliecību par labu rezultātu ilgtermiņā

Lētākie materiāli laika gaitā var zaudēt savu sākotnējo izskatu un kvalitāti, tādēļ svarīgi izvēlēties tikai augstvērtīgus risinājumus - tādus, domājot par klientu apmierinātību, piedāvā uzņēmums Sdesign.

Sdesign pakalpojumu klāstā vēl arī dažādas citas iespējas:

Auto aplīmēšana;
● Dizaina izstrāde;
● Skatlogu aplīmēšana;
● Drukas pakalpojumi;
● Uzlīmes.

Vairāk informācijas SDESIGN - Uzticies Profesionāļiem | Auto...

Auto logu tonēšana ir lielisks veids, kā uzlabot spēkrata vizuālo izskatu, uzlabot komforta līmeni un mazināt auto salona nolietošanās pazīmes. Lai rezultāts saglabātos ilgtermiņā, svarīgi izvēlēties gan kvalitatīvus materālus, gan kvalitatīvu šī pakalpojuma sniedzēju. Ieskaties www.sdesign.lv un uzzini vairāk par pieejamiem pakalpojumiem!

     [+] [-]

, 2021-08-17 19:23, pirms gada
Sveiki puiši. Man ir problēma, manas automašīnas ādas sēdekļi ir sausi un plaisā, un esmu pamanījis auduma sēdekļu un plastmasas paneļu krāsas maiņu. Es nolēmu, ka logu tonēšana būtu labākais risinājums, bet ne
gribēja, lai logi būtu aptumšoti. Tonēšanas variantu ir ļoti daudz, un es izvēlējos pēc izvēles, apskatot līmplēves stiklam ieteikumus vietnē https://www.logutonesana.lv/limplev... . Definēts uz caurspīdīgajām plēvēm, jo ​​caurspīdīgās filmas var bloķēt UV starus, nepievienojot nokrāsu. Es domāju, ka tas varētu palīdzēt manas automašīnas ādai un interjeram. Būšu priecīga, ja mana pieredze kādam noderēs.